PDA

View Full Version : Οδηγαρα απλα.!



sfigas
15/07/2012, 12:36
http://www.youtube.com/watch?v=RmhoGFkR7p0&feature=related
Το παλικαρι παταει τους παντες και τα παντα με ενα cr500.!

VASOS
15/07/2012, 13:05
Οδηγάρα μεν αλλά και κουλοί οι υπόλοιποι :D

Allst@rf
15/07/2012, 13:51
Οδηγάρα μεν αλλά και κουλοί οι υπόλοιποι :D


:cry:

δεν μπορει ρε φιλε ΟΛΟΙ οι υπολοιποι να ειναι κουλοι...μαλλον το παει ζω-πεθαινω ο τυπας...

VASOS
15/07/2012, 14:55
:cry:

δεν μπορει ρε φιλε ΟΛΟΙ οι υπολοιποι να ειναι κουλοι...μαλλον το παει ζω-πεθαινω ο τυπας...

Δεν νομίζω ότι πάει ζω-πεθαίνω, ξέρει πολύ καλά τι κάνει και περνάει απ΄ όπου θέλει.
Εντάξει είναι ταλεντάρα ο τύπος, αλλά αν δεις τους υπόλοιπους απλά δεν...

kostaspetrou
15/07/2012, 14:56
Ούτε οδηγάρα είναι ούτε πατάει κανέναν,τέτοια βίντεο δε λένε απολύτως τίποτα.
Καταρχήν δεν είναι αγώνας,αλλά track day.
Στο track day άλλοι πάνε χαλαρά,άλλοι γρήγορα,άλλοι βαριούνται που ζουν,άλλοι πάνε τέζα.
Συμπέρασμα λοιπόν δε βγαίνει. :)

KostasV2
15/07/2012, 15:02
Πω πω ξεφτίλα τα supersport...

sfigas
15/07/2012, 15:02
Ούτε οδηγάρα είναι ούτε πατάει κανέναν,τέτοια βίντεο δε λένε απολύτως τίποτα.
Καταρχήν δεν είναι αγώνας,αλλά track day.
Στο track day άλλοι πάνε χαλαρά,άλλοι γρήγορα,άλλοι βαριούνται που ζουν,άλλοι πάνε τέζα.
Συμπέρασμα λοιπόν δε βγαίνει. :)

To παλικαρι παει τεζα και οχι μονο αυτος αλλα πολλοι αλλοι. Καποιοι ειναι κουλοι αλλα και καποιοι πανε πολυ γρηγορα.!

kostaspetrou
15/07/2012, 15:09
To παλικαρι παει τεζα και οχι μονο αυτος αλλα πολλοι αλλοι. Καποιοι ειναι κουλοι αλλα και καποιοι πανε πολυ γρηγορα.!
Οι υπόλοιποι-αν εξαιρέσεις το ninja στο 2:06- πάνε πολύ χαλαρά,φαίνεται απ'τα φρένα,τις κινήσεις και τις γραμμές τους.
Το ότι γενικά υπάρχουν χεράδες,γρήγοροι,μέτριοι και κουλοί είναι γεγονός.
Αυτό όμως ΔΕΝ μπορείς να το διαπιστώσεις σε track day,πόσο μάλλον από βίντεο από track day.

Αν τα'κανε αυτά σε κανονικό αγώνα τότε ναι,του βγάζεις το καπέλο.
Το track day δε λέει απολύτως τίποτα για το επίπεδο κάποιου...

Allst@rf
15/07/2012, 15:26
Ούτε οδηγάρα είναι ούτε πατάει κανέναν,τέτοια βίντεο δε λένε απολύτως τίποτα.
Καταρχήν δεν είναι αγώνας,αλλά track day.
Στο track day άλλοι πάνε χαλαρά,άλλοι γρήγορα,άλλοι βαριούνται που ζουν,άλλοι πάνε τέζα.
Συμπέρασμα λοιπόν δε βγαίνει. :)


σωστος...

+400

+990

bulmont
15/07/2012, 15:36
Μου θύμισε Τατόι την δεκαετία του 70. Τότε που τρέχανε τα
ρεϊσινγκ της εποχής μαζί με τα μοτοκρόςς

fantacid
15/07/2012, 17:05
πολυ κακες γραμμες κ επικυνδινη οδηγηση ακομα κ για πιστα,
δε το ειδα ολο, το πρωτο λεπτο αρκει
0,26 κ 0,36
γρηγορος αλλα κακος οδηγος

astroman76
15/07/2012, 17:59
Μεχρι εκει που ειδα καταβαλα οτι πρεπει να ειτανε οδηγος αλλου γκρουπ σε αρχαριους.. οι μισοι να μην πω ολλοι ειχανε οτι νανε γραμμες... τα μηχανακια κονταρια στις στροφες...

και μιας και ειχα και CR500 Supermoto μην ξεγεληεστε με τον μυθο... ενα 450ρι μοταρτ κανει βολτες γυρο του!

akis_trevor
15/07/2012, 22:39
blitzer να η απαντηση σου στο αν θα ευχαριστηθεις πιστα με τον δουκα!!!

BLiTzER
15/07/2012, 23:38
Είναι αστείο με τι άνεση τους περνάει από παντού. Αν είχα SS και μου έριχνε τέτοιο μηχανάκι, θα ντρεπόμουν να τον ξαναπλησιάσω στην ευθεία. Πιθανότατα απλά θα πήγαινα σπίτι μου να δω motogp.

(Είναι προφανές ότι τα μοταρντάκια σκοτώνουν σε πιο κλειστές πίστες. Η απορία ήταν στο αν η των Σερρών είναι πολύ ανοιχτή για τέτοια μηχανάκια.)

astroman76
16/07/2012, 00:04
Είναι αστείο με τι άνεση τους περνάει από παντού. Αν είχα SS και μου έριχνε τέτοιο μηχανάκι, θα ντρεπόμουν να τον ξαναπλησιάσω στην ευθεία. Πιθανότατα απλά θα πήγαινα σπίτι μου να δω motogp.

(Είναι προφανές ότι τα μοταρντάκια σκοτώνουν σε πιο κλειστές πίστες. Η απορία ήταν στο αν η των Σερρών είναι πολύ ανοιχτή για τέτοια μηχανάκια.)

κριμα για το μηχανακι.. σεχον ολλες οι στροφες θα σου φενοντε παρατεταμενες... εκτως αν εχεις τον δουκα στο αβατερ που δεν το λες και μοταρτ και μια χαρα θα τα πει στις σερρες...