PDA

View Full Version : Την καλημέρα μου !!!



jimbar
20/02/2004, 07:16
Λοιπόν να βάλουμε λίγο, αν μου επιτρέπετε, τα πράγματα στην θέση τους για να μην παρεξηγηθώ…

1ον) εχθές, δεν σας ξέχασα αλλά «μπαίνω» εντός ίντερνετ μόνο τα πρωινά διότι μόνο τότε είμαι στην εργασία μου. Που σημαίνει ότι, μετά την εργασία μου [ο Θεός να την κάνει εργασία !!!] πάω στο σχολείο [μην ξεχνάτε ότι ακόμα μαθαίνω … Ελληνικά],

2ον) Ναι πράγματι η ιστορία τελειώνει σχεδόν έτσι, δηλαδή ο έρωτας της νεαρής είναι ο δολοφόνος, αλλά είδα το χθεσινό και είπα να μην το ξαναθίξουμε το θέμα [για να μην ξαναμπείτε σε τέτοια δοκιμασία, τουλάχιστον εξαιτίας μου],

3ον) Και απονέμω [εύχομαι να το είπα καλά !!] το ΟΣΚΑΡ στην/ον ……………………………………… CITYFLY [και αυτό διότι με απείλησε ότι αν ποτέ κάνουμε βόλτα όλοι μαζί δεν θα μπορώ ούτε την πινακίδα του να βλέπω, και επειδή, και επειδή ... είναι και πιο δυνατός από μένα …. και εν πάση περιπτώσει διότι το βρήκε. Είδες βρε τι γράφω για να μην φάω την σκόνη σου !!!! ε;;; είδες !!!] Καλά τα πάτε στα σενάρια!!,

4ον) Τώρα ας μιλήσουμε για ένα άλλο σενάριο: ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ;;;;;;;;;;;;

Να μου είστε όλοι καλά … ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ

Ο ανώνυμος … Τζίμης !!!!
6976 / 41 19 13
8201 193 Υπ.Πο* Υπουργείο Πολιτισμού
JimBar

bikersonly
20/02/2004, 07:32
Καλημέρα!Ο Cityfly είπε ότι δεν θα βλέπεις την πινακίδα του γιατί είναι λερωμένη με λάσπες.Με τέτοιο καιρό καταλαβαίνεις!Αυτό εννούσε μην τον παρεξηγείς.χαχαχα! :D

Εκδρομούλα θα κανονίσουμε σίγουρα!!!Πιστεύω σε ένα από τα επόμενα να κανονίσουμε!Με την άδεια του καιρού πάντα!;)

parji
20/02/2004, 07:36
Γεια σου ρε Τζιμάρα ομόσταυλε!!!
(Εχουμε την ίδια μηχανή γι'αυτό το λέω, μη το παρεξηγήσεις..)
Ασε που είμαστε και το ίδιο ζώδιο....!!!

kalgeorge
20/02/2004, 07:41
jim, κε μια καλυμαιρα σαι ολους.

jimbar
20/02/2004, 07:54
Φίλε Κώστα, εννοούσα … Κύριε Parji

Το διόρθωσα master, …. Χαχαχαχα

Είμαστε Κωστή και από τα ίδια μέρη … Ωρωπός μετά τον Λούρο σου λέει κάτι ;;;

Ε, από εκεί είναι το μισό σόι μου …


Να μου είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιος !!!!!!!!!!

jimbar
20/02/2004, 07:56
καλημέρα και σε σένα και σε όλους ...

Μόλις ανακάλυψα στο πώς να απαντώ στα μηνύματά σας …
καλά ε; Και πολύ ιδιοφυΐα είμαι ...

Julius
20/02/2004, 08:23
Mera omadara, re Jim o cityfly eipe oti den tha vlepeis thn pinakida toy gia kathara praktikoys logous...... tha einai monima piso. (tsampa toy to pire to oskar?)

Teleionei h koloevdomada kai Ksekinaei ena yperoxo 3hmero!!!!!! oe oeeoe oe oe eoo e eo

thin kano kai pao na petakso xartaeto suzuki kai na fao lagana kai taramosalata

parji
20/02/2004, 08:33
Ελα ρε Τζιμάρα...
...είμαστε και γειτονόπουλα?
Πότε θα έρθεις να σε δούμε και από κοντά?
Αντε να κανονίσουμε και καμιά βόλτα...
...εννοείτε πως θα γραφτείς μέλος στη Λέσχη μας τη ΛΕ.ΜΟΤ.Α.

hornet
20/02/2004, 08:38
Καλημερα σας......
Η εκδρομη ετοιμαζεται ....λιγο υπομονη απο τον καιρο....εχω βγαλει τα gps και τους χαρτες και ετοιμαζομαστε..........

code
20/02/2004, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Καλημερα σας......
Η εκδρομη ετοιμαζεται ....λιγο υπομονη απο τον καιρο....εχω βγαλει τα gps και τους χαρτες και ετοιμαζομαστε..........




......τώρα γιατί εχω την αίσθηση ότι πιο γρήγορα θα πάρω εγώ μοτορι, παρά να προγραμματισει ο Trip master εκδρομή!?!:eek: :p :D :rolleyes: :p :p :D




.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
..
.

.και επειδή πολύ μου τη σπάει αυτό το μουντό του καιρού σήμερα...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

σας στέλνω την πιο ζεστή και φωτεινή μου
Κ Α Λ Η Μ Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ρ Α!!!!! :p :) :)


830

superfour
20/02/2004, 08:49
Καλημέρα florumίτες-ίτισσες!

Jim... αν με το καλό βρεθούμε σε βόλτα, θα έχει και εξετάσεις ελληνικών! Γι'αυτό...

ΣΤΡΩΣΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ Κ!@#%ΠΑΙΔΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ!
ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ "ΣΚΟΝΑΚΙΑ"....ΝΤΑΞ? ’ΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΎ ΣΤΟΝ ΚΟΚΟΡΑ ΤΑ ΦΟΡΤΩΣΕΣ! ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΔΕΜΟΝΑ ΣΟΥ!

Παππούκα? Πότε βόλτα? Τι ώραααααααααααααα?? Εγώ ρε π!@!τη μου τσαμπα χρεύω το χορό του ήλιου τόσους μήνες? Θα μου βγει και τ'όνομα σε λίγο....

Parji, γιατί γλύφεις τον κόσμο?:p:p:p

Βλακαonly....μη μιλάς για πινακίδες γιατί την έχεις μάθει την δικιά μου απ'όξω!

GOOOOOOOOOODMOOOOOOOORNING FLOOOOOOOOOOORUM

parji
20/02/2004, 08:55
Ρε Σούπαfour...
...ποιός γλύφει το κόσμο?
Ε?
Εγώ απλά προσπαθώ να γράψω μέλη στη Λέσχη...
...τίποτε περισσότερο...τίποτε λιγότερο...
Ακου εκεί γλύφεις το κόσμο...!!!
Τι άλλο θα ακούσουμε...

almalibera
20/02/2004, 09:02
...καταρχήν θα ήθελα να πω το εξης:

2 & 3) ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΨΕΣ, ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΡΟΥΓΚΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΛΑΚΑ (:D ) !!!!!

Και απαντηση ειχα γραψει και τον δολοφονο ειχα βρει (παει το OSCAR γ@μ...Ολα τα βιβλία της Agatha Cristie ειχα διαβασει μικρή) ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!! Fuck my madness!!!:rolleyes: :mad:

Anyway, βαλε και αλλο αστυνομικό στορι να σου βρω ευθύς αμέσως τον δολοφονο...χεχεχεχεχε...:D

4) Εκδρομουλα....καιρού επιτρέποντος...:rolleyes:

superfour
20/02/2004, 09:04
Parji... Ναι ναι... έτσι λέτε όλες....:p:p:p άσε που και η ομάδα σου(avatar) είναι για τα μπάζα!

μπουαχαχαχαχαχα

Wizard13
20/02/2004, 09:05
Πινακίδες? Ποιές πινακίδες??? :confused:

Ρε τη δικιά μου την είδε κανείς??? Όχι δηλαδή να ξέρω αν κάποιος κοίταξε κάτω από το κάθισμά μου... :D

Καλημέρα και από μένα :)

code: Τώρα το να έχεις πάρει μοτόρι πριν πάμε εκδρομή είναι καλό ή κακό??? :confused: :p

Ρε παιδιά είδε κανένας τον Bikenest??? Κάτι άκουσα για ένα τρελλό καβαλάρη με Aprilia που εθεάθει εχθές στην Κίνα :D :eek:

Φιλούμπες και την καλημέρα μου.

Υ.Γ. Aν θέλετε βόλτα, πείτε μου να κανονίσω για τον καιρό όπως την Τρίτη ;) Μην το αφήσετε πάλι στον ΌλοΛεωΟτιΘαΚανωVooDooΑλλαΟWizard13ΜουΡιχνειΣταΑυτιάSuperFour γιατί θα χιονίζει και τον Απρίλιο με δαύτον!

Κωστάκη...: Υπήρχε κάποτε ένας μάγος σε μια φυλή Ινδιάνων όπου λεγόταν ότι όποτε χόρευε τον χορό της βροχής, πάντοτε έβρεχε... Πήγαν λοιπόν και τον ρώτησαν πως γίνεται αυτό...
"Μα είναι απλό... Χορεύω ΜΕΧΡΙ να βρέξει..."

hornet
20/02/2004, 09:06
Οταν λεω οτι θα παμε εκδρομη το εννοω και δεν ειμαι τυπος που λεει δημοσιως για εκδρομη και δεν το κανει.........:mad:

parji
20/02/2004, 09:13
Για τα μπάζα ε?
Ξέρεις φίλτατε spiderfour ότι η EVERTON και η Αρσεναλ είναι οι ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ομάδες στην Αγγλία που δεν έχουν υποβιβαστεί ποτέ από τη κατηγορία?
Ολες οι άλλες εκεί εκεί στη Β'Εθνική...
Αυτά για τους αλλόθρησκους οπαδούς της "άλλης" ομάδας του Liverpool...των κόκκινων μαμάκων...!!!

jimbar
20/02/2004, 09:37
Βρε Παιδιά,

μήπως, λέω μήπως βρε σεις, κάποιος δεν πετάξει χαρταετό και δεν φάει λαγάνα στην Αθήνα και θα ήθελε να την δοκιμάσει [την λαγάνα έτσι !!!] κάπου προς Κόρινθο η και προς Παλαιά Επίδαυρο;;
και αν η διαδρομή δεν αρέσει … μήπως [να το και πάλι …], μεταξύ μας, κάπου πιο κοντά, προς φράγμα Μαραθώνα ;;; φυσικά η σκέψη μας θα βρίσκετε στα παιδιά που βρίσκονται εκτός Αττικής ……… [για μας (moi et Nikol) δεν το συζητώ] … λέω μήπως …

code
20/02/2004, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οταν λεω οτι θα παμε εκδρομη το εννοω και δεν ειμαι τυπος που λεει δημοσιως για εκδρομη και δεν το κανει.........:mad:



....παιδιά την ΠΑΤΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :( :(

...θύμωσε ο master!!!!!!!!!!!


αν.... λέω, αν..... αρχίσω να τρέχω από τώρα λέτε να με προλάβει!??!?!?!???!? :eek: :eek:



.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
μάλλον....... τώρα που το ξανασκέφτομαι..........:look: :look: :look: :look:
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
άντε γειααααααααααααα!!!!!!!!!!!:wave2: :wave2: :p :p :p

cityfly
24/02/2004, 11:32
να μαι και γω.


θά ήθελα να ευχαριστήσω την ακαδημία (για το όσκαρ ρε δεν το πείρα αξιοκρατικά και χωρίς να απειλήσω κανέναν - ξεχασιάριδες:nono: )
τι άλλο α ναι
να ευχαριστήσω
τη μαμά μου
το μπαμπά μου
τον αδερφό μου
την αδερφή μου (δεν έχω αλλά ποτέ δεν ξέρεις)
τον ξάδερφο μου
την ξαδέρφη μου
τον μπατζανάκη της κουνιάδας μου
κλπ
κλπ

Α JimBar διευκρινίσεις:
1ον είναι ο και όχι η
2ον δεν θυμάμαι να σε απείλησα ότι δεν θα βλέπεις την πινακίδα μου αλλά έπεσες μέσα. δεν θα βλέπεις την πινακίδα μου
βέβαια έπεσε μέσα και ο Μιχάλης, περίπου, δεν θα τη βλέπεις λόγο σκόνης και / η λάσπης και λόγω της κουλούρας που δένω στη σχάρα και κάθεται ακριβώς μπροστά στην πινακίδα (χλιδή η κουλούρα εκτός του ότι την κρύβει έχει σβύσει σχεδόν όλα τα γράμματα.
3ον θα φας την σκόνη μου αλλά γι αυτό χρειάζεται ειδική πατέντα, θα μπω μπροστά σου σε στενό δρόμο (να μην μπορείς να ξεφύγεις) και την κατάλληλη στιγμή θα τραβήξω το σκοινάκι.
4ον θα ... τι;;;;;; δεν κατάλαβες το 3;; κάτσε να σου εξηγήσω το σκοινάκι θα είναι συνδεδεμένο με το στόμιο του τσουβαλιού που θα βρίσκεται πάνω στη σχάρα και το τμήμα της σέλας για τον συνοδηγό και τραβώντας το θα το ανοίξει κατά το μέγεθος αυτό που θα επιτρέπει στο περιεχόμενο να βγαίνει προς τα έξω με την ταχύτητα αυτή που θα εξάγεται αρκετή ποσότητα εκ του περιεχομένου για τον επιθυμητό σκοπό αλλά όχι τόση ώστε να αδειάσει αμέσως το τσουβάλι. Το περιεχόμενο θα είναι σκόνη :rotflmao: :lol: :rotflmao:
4ον εεεεεεεε τώρα το ξέχασα το 4ον

ξαναευχαριστώ για το όσκαρ (όχι θα το έδινες αλλού το τσουβάλι θα είχε καρφιά τότε:cool: )

άντε να τα πούμε κι από κοντά κάποια στιγμή