PDA

View Full Version : Predator helmet..



menos
05/08/2012, 15:49
Αν κέρδιζα το λαχείο λέμε τώρα.. :lol:

http://www.nlo-moto.ru/en

nathair
05/08/2012, 16:20
Με τέτοια ορατότητα, γιατί να το αγοράσεις; Αν κερδίσεις το λαχείο, άρα λύσεις και τα οικονομικά σου προβλήματα, δεν είναι ακόμα πιο κρίμα να σκοτωθείς; :nono:

menos
05/08/2012, 16:28
Κερδίζοντας το λαχείο δεν λύνεις τα οικονομικά σου προβλήματα... απλά κλείνεις κάποιες τρύπες και ανοίγεις καινούριες.
Απαιτείς περισσότερα υλικά αγαθά και βρίσκεσαι στο ίδιο σημείο..

Απλα λέω πως 700€ θα τα έδινα αν μου περισσεύανε.. και πάλι θα το σκεφτόμουν, υπάρχουν τόσες χιλιάδες αξεσουάρ μηχανής που μπαίνεις σε άλλο τρυπάκι.
Όσο αφορά το κράνος, που είδες πως έχει μειωμένη ορατότητα? Επειδή είναι φιμέ? Δέν μου λέει κάτι αυτό...

265791

nathair
05/08/2012, 17:46
Μπά, ας κερδίσω εγώ το Joker σήμερα, και τα έχω λύσει όλα τα θέματά μου, να είσαι σίγουρος.

Δεν λέω για το φιμέ, αλλά σαν μικρό δεν σου φαίνεται το visor? Σε ύψος, σε φάρδος, σε απ'όλα...

menos
05/08/2012, 18:12
Σίγουρα απο μια φωτογραφία δεν μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα.
Αν δεν μπεί στο κεφάλι, να τσεκάρεις ορατότητα, αίσθηση στην οδήγηση κλπ. μένεις μόνο με την ιδέα. :wave2:

freco
05/08/2012, 20:47
Τι συζητάτε ρε παιδιά; Αν είχα τα περισσευάμενα φράγκα εγώ σαν καρα-fan του Predator, θα το χτύπαγα. Ίσως το φόραγα μέχρι το περίπτερο, αλλά είναι γ@μ@το. Και τα rizzoma καθρεφτάκια πανάκριβα είναι και άχρηστα για την δουλειά που προορίζονται, αλλά δεν βλέπω να χαλάει τους περισσότερους ;).