PDA

View Full Version : Forum Runner: Νέα πλατφόρμα για φορητές συσκευές (iOS & Android)



McGyver
14/08/2012, 23:10
Από σήμερα το moto.gr είναι προσβάσιμο και μέσω της εφαρμογής Forum Runner (http://www.forumrunner.com) για φορητές συσκευές iOS & Android.

266312

266313

266314

Σημείωση
Η απλή έκδοση web για φορητές συσκευές θα παραμείνει ενεργοποιημένη.

Παράκληση
Μη μου πείτε ο,τιδήποτε για TapaTalk.

Σημαντική παρατήρηση
Η εφαρμογή Forum Runner για τη συσκευή σας έχει κάποιο κόστος.
Αυτό δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το moto.gr.
Στο moto.gr δεν αποδίδεται ούτε cent από το ποσό που ενδεχομένως να καταβάλετε.
Η ενεργοποίηση της λειτουργικότητας έγινε καθαρά για διευκόλυνση όσων το επιθυμούν.
Να είμαστε ξεκάθαροι για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις.

Sapadak
14/08/2012, 23:50
Από σήμερα το moto.gr είναι προσβάσιμο και μέσω της εφαρμογής Forum Runner (http://www.forumrunner.com) για φορητές συσκευές iOS & Android.

266312

266313

266314

Σημείωση
Η απλή έκδοση web για φορητές συσκευές θα παραμείνει ενεργοποιημένη.

Παράκληση
Μη μου πείτε ο,τιδήποτε για TapaTalk.

Σημαντική παρατήρηση
Η εφαρμογή Forum Runner για τη συσκευή σας έχει κάποιο κόστος.
Αυτό δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το moto.gr.
Στο moto.gr δεν αποδίδεται ούτε cent από το ποσό που ενδεχομένως να καταβάλετε.
Η ενεργοποίηση της λειτουργικότητας έγινε καθαρά για διευκόλυνση όσων το επιθυμούν.
Να είμαστε ξεκάθαροι για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις.

Οταν παρακολουθεις πχ μονο ενα φορουμ
Τι κερδιζεις να τρεχεις μεσω φορουμ ρανερ και οχι μεσω της απλης (και αρκετα χρηστικης) εφαρμογης που ηδη εχουμε?

McGyver
14/08/2012, 23:58
Οταν παρακολουθεις πχ μονο ενα φορουμ
Τι κερδιζεις να τρεχεις μεσω φορουμ ρανερ και οχι μεσω της απλης (και αρκετα χρηστικης) εφαρμογης που ηδη εχουμε?

Αν μιλάμε για ένα μόνο forum τίποτε ουσιαστικό.

Sent from my iPhone using Forum Runner

argy_kap
16/08/2012, 17:37
Αν μιλάμε για ένα μόνο forum τίποτε ουσιαστικό.

Sent from my iPhone using Forum Runner

Testing.....θελει τον χρονο του.....ευχαριστούμε Θωμά....

argy_kap
16/08/2012, 17:38
Δοκιμηηηη

Sent from my Transformer TF101 using Forum Runner

iGiwrgos
16/01/2013, 21:59
γιατι δεν υποστηριζει tapatalk τα περισσοτερα σαιτ σε αυτο ειναι ? κριμα δεν ειναι να πληρωνουμε ξανα για αγορα και αλλης μιας εφαρμογης;

McGyver
17/01/2013, 06:53
γιατι δεν υποστηριζει tapatalk τα περισσοτερα σαιτ σε αυτο ειναι ? κριμα δεν ειναι να πληρωνουμε ξανα για αγορα και αλλης μιας εφαρμογης;




Παράκληση
Μη μου πείτε ο,τιδήποτε για TapaTalk.

Για τεχνικούς λόγους.

iGiwrgos
17/01/2013, 17:00
Για τεχνικούς λόγους.

Κατι θα ξέρετε αλλα τωρα αναγκαστικά να εχω tapatalk για να εχω ολα τα φόρουμ που μπαίνω μαζι με forum runner

McGyver
21/01/2013, 08:17
Κατι θα ξέρετε αλλα τωρα αναγκαστικά να εχω tapatalk για να εχω ολα τα φόρουμ που μπαίνω μαζι με forum runner

Δεν αναγκάζουμε κανένα να αγοράσει οποιαδήποτε εφαρμογή για πρόσβαση στο moto.gr από τη φορητή του συσκευή.
Απλά, παρέχουμε μια επιπλέον δυνατότητα για όποιον το επιθυμεί.

Πέραν της πρόσβασης μέσω εξειδικευμένων εφαρμογών, υπάρχει και η βελτιστοποιημένη (για φορητές συσκευές) προβολή "moto.gr Mobile Version" την οποία μπορεί να χρησιμοποιήσει οποιοσδήποτε μέσα από τον browser της συσκευής του.

Στην πλειονότητα των περιπτώσεων, το σύστημα αναγνωρίζει αυτόματα αν γίνεται επίσκεψη από browser φορητής συσκευής και φορτώνει το σχετικό style. Αν αυτό δε γίνει, αρκεί να το επιλέξει κάποιος από το dropdown list στο κάτω αριστερό μέρος της σελίδας.

279989

iGiwrgos
23/01/2013, 01:48
Δεν αντιλεγω. Απλώς εφαρμογές όπως το tapatalk & forum runner προσφέρουν την εύκολια όπως push notification και καταναλώνουν λιγότερα mb