PDA

View Full Version : E, να πηγαίνω και εγώ σιγά-σιγά



Εχετλαίος
21/08/2012, 14:59
Σας ευχαριστώ όλους και όλες για τη συντροφιά 6 χρόνια τώρα.
Υπόχρεος που κάνατε τον κόπο να διαβάσετε κάποιες από τις γραμμές που έγραψα κατά καιρούς.
Τα στοιχεία επικοινωνίας μου τα έχετε αρκετοί, τα λέμε και με άλλο τρόπο αν θέλετε.
Καλές βόλτες, καλά να περνάτε και να έχετε μια όμορφη και δημιουργική ζωή!
Υγεία, Υγεία, Υγεία!

Εχετλαίος logout
:wave2:

GIXXERAKIAS
21/08/2012, 15:05
???????

:(

MG-KTiNoS
21/08/2012, 15:06
266676

αλλα κάτσε δω...

Sapadak
21/08/2012, 15:06
Εχετλαίος logout
:wave2:

Αν φευγεις γιατι δε θελεις πλεον τις μοτοσυκλετες ή γιατι κατι αναφερθηκε στο αλλο σου νημα :s

Αν φευγεις γιατι βαρεθεις τα φορα γενικα ή εμας ειδικα, αερα στα πανια σου μαστορα

:wave2:

menos
21/08/2012, 15:35
Εχετλαιε... γιατί ρε φίλε?:(

jimmis5
21/08/2012, 15:56
Καλη ανταμωση:beer:

KernelPanic
21/08/2012, 16:13
Εχετλαιε μπορεί να μην σε ξέρω προσωπικά και μπορεί να μην κάνω συχνά post στο forum (σχεδόν καθόλου... :p )
το μόνο που έχω να πω είναι οτι το forum θα γίνει φτωχότερο χωρίς τα πλέον αξιόλογα post σου.

Καλά να περνάς :beer:

Panoskl
21/08/2012, 16:43
Γιατί; Δεν το σκέφτεσαι λίγο καλύτερα; Παρέα κάνουμε εδώ άρα γιατί να φύγεις; Τόσο απλά...

Allst@rf
21/08/2012, 16:44
Καλους δρόμους φίλε...

vaska
21/08/2012, 16:51
Στέλιο, τι να πω ρε φίλε????

Πράξε όπως νιώθεις.

Εύχομαι να είσαι πάντα καλά, να μπορέσεις κάποια στιγμή να νικήσεις τις φοβίες σου για τα μηχανάκια και να ξανακαβαλήσεις. Φιλιά στα κοπελάκια σου.

imitrelos
21/08/2012, 17:13
Με μηχανάκι ή όχι θα λήψεις απο το φόρυμ

el_hymador
21/08/2012, 17:14
:confused: Δεν υπάρχει κανένας λόγος να φύγεις! Ωστόσο αν η απόφαση σου είναι αποκλειστικά και μόνο δική σου, φαντάζομαι τη σεβόμαστε όλοι. Σε αυτή την περίπτωση, εύχομαι τα καλύτερα σε εσένα και στην οικογένεια σου και ευχαριστώ για την συνεισφορά σου στο φόρουμ.

Panoskl
21/08/2012, 17:25
Τώρα διάβασα το άλλο σου thread και κατάλαβα τί είναι αυτό που σε τρώει. Δεν είναι και λίγο... Κι εγώ τα σκέφτομαι αυτά καθημερινά.

Κάμε ό,τι θες. Δεν βλέπω όμως τον λόγο να φύγεις κι από το φόρουμ. Δεν ξορκίζονται έτσι οι πειρασμοί.

Η συνειδητή σου απόφαση φτάνει.

fantacid
21/08/2012, 17:39
δεν νομιζω να θες να φυγεις απο το μοτο.γρ
επειδη οι δρομοι στη κρητη ειναι χαλια.......

παντως ενα θα σου πω ....

πολοι φυγανε με δακρυβρεχτα κ σιριοπασμενα θρεντ αποχωρησης.
καποιοι φυγανε με τσακωμους κ αλλοι απλα αποχωρισαν σιωπηλα......
Ολοι ομως επεστρεψαν.....αργα η γρηγορα.... με την ιδια συχνοτητα ή σαν απλοι παρατηρητες.....

γιαυτο παρε το διαλυμα σου απο το μοτο.γρ κ βλεπουμε!!!!!

kokar
21/08/2012, 18:58
οκ καταλαβαίνω την απόφαση σου να μην ξανακαβαλησεις μηχανή, μεγάλη η μικρή αλλά
πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την απόφαση σου να αποχωρήσεις από το φόρουμ......
δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλά αν δεν σου κάνει κόπο λύσε μας την απορία ( φαντάζομαι οτι δεν είναι μόνο δικιά μου )

να είσαι πάντα καλά

ggs
21/08/2012, 21:35
Στέλιο θα μου επιτρέψεις να σου μιλήσω ως ένας διαδικτυακός φίλος και να σου που ότι φυσικά έχεις δικαίωμα να κάνεις ότι εσύ αποφασίσεις.
Αλλά ….
Αν ο λόγος που θες να φύγεις από το φόρουμ είναι ότι δεν μπορείς να έχεις πια μηχανή , είναι αστείος …
Αν ο λόγος που θες να φύγεις είναι κάποιο χοντροκομμένο «αστείο» κάποιου «επιφανούς» μέλους , πάλι είναι αστείος …
Αν υπάρχει άλλος λόγος δεν το γνωρίζω….
Όμως , όποιος και αν είναι ο λόγος , επέτρεψε μου να σου πω ότι οι αποχαιρετισμοί και τα συγκινητικά δείχνουν ότι κάτι σε έχει πειράξει….
Όπως και να εχει , το φορουμ δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα… φορουμ ….
Γουστάρεις να βλέπεις ? είσαι γκεστ και βλέπεις
Γουστάρεις να ποστάρεις ? λογκ ον και γράφεις….
Δεν γουστάρεις ? δεν ξαναπατάς ….
Δεν ξέρω αν θα ξαναγράψεις , αλλά είμαι σίγουρος ότι θα βλέπεις….. να έχεις τα μάτια σου ανοικτα γιατί θα χρειαστώ την βοήθεια του Κρητικού κλιμάκιου προς ανεύρεση τσικουδιάς και βασίζομαι και σε εσένα…
Του MikeG ήταν πολύ καλή , αλλά ψάχνουμε και άλλες αποστάξεις…:lol::beer:

argy_kap
21/08/2012, 22:00
Αν ο λόγος που θες να φύγεις από το φόρουμ είναι ότι δεν μπορείς να έχεις πια μηχανή , είναι αστείος …
Αν ο λόγος που θες να φύγεις είναι κάποιο χοντροκομμένο «αστείο» κάποιου «επιφανούς» μέλους , πάλι είναι αστείος …

Δεν ξέρω αν θα ξαναγράψεις , αλλά είμαι σίγουρος ότι θα βλέπεις….. να έχεις τα μάτια σου ανοικτα γιατί θα χρειαστώ την βοήθεια του Κρητικού κλιμάκιου προς ανεύρεση τσικουδιάς και βασίζομαι και σε εσένα…
Του MikeG ήταν πολύ καλή , αλλά ψάχνουμε και άλλες αποστάξεις…:lol::beer:

Συμφωνώ με τον συν-πότη ggs σε όλα.....και βασικά στο τελευταίο...:beer:

Πολλά μέλη του moto δεν καβαλάνε μηχανή....δεν είναι προϋπόθεση εκτός αν δεν γουστάρεις την παρέα μας....εμένα οι απόψεις σου και η συμμετοχή σου θα μου λείψουν...

karellen
21/08/2012, 22:31
Γιατί ρε Κρήτη; :eek:

SVX
21/08/2012, 23:34
ΕΞΕΤΕΛΕΨΕ; :(

Lioulios
22/08/2012, 01:04
Βασικά δεν περίμενα να διαβάσω κάτι τέτοιο βραδυάτικο ,αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα .

Μακάρι η ζωή να σου τα φέρει όπως α θες και για σένα και για την οικογέναιά σου και να δεις το κοπέλι να μεγαλώνει και να γίνεται άντρας .

...Αν δε σε δω ποτέ μου σε καμιά βόλτα προς εκεί , να ξέρεις πως χάρηκα που σε διάβαζα και πως κάπου μέσα μου ( εσένα και καμπόσους άλλους από δω )σε ένιωθα σα φίλο ...σα να σέξερα από παλιά ...........

Χωρίς εσένα θα ΄ναι σαν κάτι να λήπει από παέ ....

epp1640
22/08/2012, 01:12
Δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα ggs.. :(

chr1s_86
22/08/2012, 02:39
Πολύ σωστός ο ggs, δεν βλέπω κάποιο λόγο για μια τέτοια εξέλιξη αλλά η απόφαση είναι σεβαστή. Τι να πω, καλή συνέχεια και όλα να πάνε καλά...

dukeandthecity
22/08/2012, 14:20
καλη ανταμωση :wave2:

sniper
22/08/2012, 14:26
δεν νομιζω να θες να φυγεις απο το μοτο.γρ
επειδη οι δρομοι στη κρητη ειναι χαλια.......

παντως ενα θα σου πω ....

πολοι φυγανε με δακρυβρεχτα κ σιριοπασμενα θρεντ αποχωρησης.
καποιοι φυγανε με τσακωμους κ αλλοι απλα αποχωρισαν σιωπηλα......
Ολοι ομως επεστρεψαν.....αργα η γρηγορα.... με την ιδια συχνοτητα ή σαν απλοι παρατηρητες.....

γιαυτο παρε το διαλυμα σου απο το μοτο.γρ κ βλεπουμε!!!!!

Σε υγρή ή αέρια μορφή;

fantacid
22/08/2012, 15:31
Σε υγρή ή αέρια μορφή;

[aytomatos malakoorthograthos on]

αυτο θα πει παγκοσμια μοδιστρα ....!!!!!

ziggΥ
22/08/2012, 15:36
Σε υγρή ή αέρια μορφή;

μλκ, πρωί πρωί :bawl:

fantacid
22/08/2012, 15:44
+ τρελος χιουμοριστας παρακαλω!!!!

λες να κανει κ τις πιπες το ιδιο καλα?

the who
22/08/2012, 16:10
Σας ευχαριστώ όλους και όλες για τη συντροφιά 6 χρόνια τώρα.
Υπόχρεος που κάνατε τον κόπο να διαβάσετε κάποιες από τις γραμμές που έγραψα κατά καιρούς.
Τα στοιχεία επικοινωνίας μου τα έχετε αρκετοί, τα λέμε και με άλλο τρόπο αν θέλετε.
Καλές βόλτες, καλά να περνάτε και να έχετε μια όμορφη και δημιουργική ζωή!
Υγεία, Υγεία, Υγεία!

Εχετλαίος logout
:wave2:

OK Στελιο.
Μια απ τα ιδια κι εγω για αλλους λογους.Σας χαιρετω ολους.Να περνατε καλα και να προσεχετε στους δρομους.

The Who logout

akis_trevor
22/08/2012, 16:14
τι θα γινει ρε παλικαρια;θα το κλεισουμε το μαγαζι;τι μαζικες τασεις φυγης ειναι αυτες;:(

Allst@rf
22/08/2012, 16:16
Καλούς δρόμους και σε σένα the who...

el_hymador
22/08/2012, 16:17
Τα καλύτερα παιδιά φεύγουν ρ.π.μ...:sad:

Takata Dome
22/08/2012, 16:50
Κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσετε ελπίζω
Καλή τύχη με ό,τι κάνετε :wave2:

sniper
22/08/2012, 17:22
Τα καλύτερα παιδιά φεύγουν ρ.π.μ...:sad:

Τα βλέπεις; :tooth: :bawl: :tooth:

ego_o_idios
22/08/2012, 17:41
ego toso megali pantofla proti fora vlepo...:bawl:

sniper
22/08/2012, 17:46
ego toso megali pantofla proti fora vlepo...:bawl:

Eσένα όταν σε μπανάραμε ούτε ένα γεια δεν είπες ρε κοπρίτη.:bawl:

rantanplan
22/08/2012, 19:14
τι θα γινει ρε παλικαρια;θα το κλεισουμε το μαγαζι;τι μαζικες τασεις φυγης ειναι αυτες;:(

καλά κανουν και πρατουν έτσι και πολλοί άλλοι λογικά θα ακολουθήσουν σιγά σιγα,αφού όσο πάμε το φορουμ γίνετε όλο και χειρότερο.........:a11::a02::hunter:

sv9cvk
22/08/2012, 19:26
Σας ευχαριστώ όλους και όλες για τη συντροφιά 6 χρόνια τώρα.
Υπόχρεος που κάνατε τον κόπο να διαβάσετε κάποιες από τις γραμμές που έγραψα κατά καιρούς.
Τα στοιχεία επικοινωνίας μου τα έχετε αρκετοί, τα λέμε και με άλλο τρόπο αν θέλετε.
Καλές βόλτες, καλά να περνάτε και να έχετε μια όμορφη και δημιουργική ζωή!
Υγεία, Υγεία, Υγεία!

Εχετλαίος logout
:wave2:



OK Στελιο.
Μια απ τα ιδια κι εγω για αλλους λογους.Σας χαιρετω ολους.Να περνατε καλα και να προσεχετε στους δρομους.

The Who logout


Που πατε ρε??? Ουτε ενα γεια ανα μηνα ας πουμε???
Καλα να περνατε σε οτι και να κανετε!!! :beer:

Viking
22/08/2012, 19:28
καλά κανουν και πρατουν έτσι και πολλοί άλλοι λογικά θα ακολουθήσουν σιγά σιγα,αφού όσο πάμε το φορουμ γίνετε όλο και χειρότερο.........:a11::a02::hunter:
το φόρουμ είμαστε εμείς όμως...

ziggΥ
22/08/2012, 20:54
τη κανω κι εγω :moutza:

rantanplan
22/08/2012, 20:54
το φόρουμ είμαστε εμείς όμως...

ειμαστε εμεις ομως......ετσι οπως μας θελουν οχι οπως ειμαστε......

jimmis5
22/08/2012, 21:40
Τελικα μας ψεκαζουν...:smokin:

sniper
22/08/2012, 21:46
τη κανω κι εγω :moutza:

Στα @@ μας. Να πας να κάνεις καμια δουλειά ρε αστείε.. είναι άδειο το ψυγειο.

sniper
22/08/2012, 21:48
ειμαστε εμεις ομως......ετσι οπως μας θελουν οχι οπως ειμαστε......

Πολύ σωστά.. Σιγά μην λέει εδώ μέσα ο καθένας ό,τι θέλει..

Κι ο νΤομάς γ@μιέται, γιατί μπορεί*


*Copyright Trooper

ziggΥ
22/08/2012, 21:50
Στα @@ μας. Να πας να κάνεις καμια δουλειά ρε αστείε.. είναι άδειο το ψυγειο.

εισαι μαλακας :lol:

sniper
22/08/2012, 21:51
παίδες,


στο φόρουμ εδώ και δέκα χρόνια πέρασαν χιλιάδες κόσμου.

Άλλοι έμειναν (γελοίες περιπτωσεις σαν κάτι μοντερέητορ/αντμινς) άλλοι έφυγαν και ξαναγύρισαν (ο μαλάκας ο Αφρο είναι αυτός) κι άλλοι μας έγραψαν στα @@ και κυκλοφορούν πλέον με κάτι καλά γκομενάκια (ο crs-k είναι αυτός) και δεν κοιτάνε πίσω..

Άντε εβίβα.

rantanplan
22/08/2012, 21:54
εισαι μαλακας :lol:

Πελάτης, σήκω.

ego_o_idios
22/08/2012, 21:57
Eσένα όταν σε μπανάραμε ούτε ένα γεια δεν είπες ρε κοπρίτη.:bawl:


den emina efxaristimenos re den mou ta mpanarate kala ke kolagane ta apaftaria mou apo ta sapounia...
:lol::lol:

ke pou ise ton afrotwin mpniarisate oxi emena
ama antexoun i kolotripides sas ksempaniarete ton afro
ala pou sas trexi to skato ap ta mpatzakia...
:lol::lol:

ego_o_idios
22/08/2012, 22:00
παίδες,


στο φόρουμ εδώ και δέκα χρόνια πέρασαν χιλιάδες κόσμου.

Άλλοι έμειναν (γελοίες περιπτωσεις σαν κάτι μοντερέητορ/αντμινς) άλλοι έφυγαν και ξαναγύρισαν (ο μαλάκας ο Αφρο είναι αυτός) κι άλλοι μας έγραψαν στα @@ και κυκλοφορούν πλέον με κάτι καλά γκομενάκια (ο crs-k είναι αυτός) και δεν κοιτάνε πίσω..

Άντε εβίβα.


ego ama 8es na kseris kir apaftouli mas 2.30 xronia eftiana to ergalio mou me floroumpes sto internet 8a asxoloume
tora to psilo teliosa ke exo xrono gia petama ke ka8ome ke milao me kati xoreftries pou odigane motosaka logo akratias vlepis i sela tous vouloni tin kolosfirida ke den ksexilizi to pate ston dromo...
:lol::lol::lol:

ego_o_idios
22/08/2012, 22:03
καλά κανουν και πρατουν έτσι και πολλοί άλλοι λογικά θα ακολουθήσουν σιγά σιγα,αφού όσο πάμε το φορουμ γίνετε όλο και χειρότερο.........:a11::a02::hunter:

xirotero e? les na tou riksoume kana freskarismataki na diksi ligo?
ante piase esi ta xamila ego ta psila na to ksepetaksoume...:lol:

pou ine aftos re ferte ton na ton pirovolao kat eksakolou8isi...akou xirotero:a31:

sniper
22/08/2012, 22:10
xirotero e? les na tou riksoume kana freskarismataki na diksi ligo?
ante piase esi ta xamila ego ta psila na to ksepetaksoume...:lol:

pou ine aftos re ferte ton na ton pirovolao kat eksakolou8isi...akou xirotero:a31:

Σιγα ρε Ράμπο...

ego_o_idios
22/08/2012, 22:12
Σιγα ρε Ράμπο...

poso siga me 30 ine kala?

TROOPER
22/08/2012, 22:36
πολυ ωραια...

ο εχετλαιος την εκανε,ο the who την εκανε,ο περιπτερας ειναι δυσκοιλιος και θελει να τη κανει γιατι δεν του αρεσει που δεν εχει μπουσα και που δουλευει σα σκυλος και εν παση περιπτωση κοσμος παει κι ερχεται.

οποιου του αρεσει μενει.
οποιου δεν του αρεσει φευγει.
δεν κραταμε κανεναν ουτε διωχνουμε κανεναν αρκει να συμορφωνεται με τους κανονες που εχουν θεσπιστει.

αυτα και παμε γι αλλα.

υ.γ.προς οσους δινουν υπερβολικη σημασια στο θεμα.ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.GET A LIFE!

sniper
22/08/2012, 23:08
πολυ ωραια...

ο εχετλαιος την εκανε,ο the who την εκανε,ο περιπτερας ειναι δυσκοιλιος και θελει να τη κανει γιατι δεν του αρεσει που δεν εχει μπουσα και που δουλευει σα σκυλος και εν παση περιπτωση κοσμος παει κι ερχεται.

οποιου του αρεσει μενει.
οποιου δεν του αρεσει φευγει.
δεν κραταμε κανεναν ουτε διωχνουμε κανεναν αρκει να συμορφωνεται με τους κανονες που εχουν θεσπιστει.

αυτα και παμε γι αλλα.

υ.γ.προς οσους δινουν υπερβολικη σημασια στο θεμα.ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.GET A LIFE!

Γιαβολ! :moutza:


Το ξεκλειδώνω για να πουν τα αντίο τους τα παιδιά.

Αν ξεφύγετε, θα βγάλω τον Κάπτεν από την καμπίνα που κάνει βρώμικο σεξ για τα περαιτέρω.

ziggΥ
22/08/2012, 23:10
Γιαβολ! :moutza:


Το ξεκλειδώνω για να πουν τα αντίο τους τα παιδιά.

Αν ξεφύγετε, θα βγάλω τον Κάπτεν από την καμπίνα που κάνει βρώμικο σεξ για τα περαιτέρω.

sniper for president

rantanplan
22/08/2012, 23:18
sniper for president

Σύκω ρε, πελάτες.

EVI
23/08/2012, 00:55
Σύκω ρε, πελάτες.

δε ξερω αν το εκανες επιτηδες αλλα το σΥκ(ω) το εγραψες επειδη οπως οοοολα τα θρεντ εδω μεσα ετσι και αυτο θα καταληξει στα γνωστα γκειλικια ? :bawl:

rantanplan
23/08/2012, 01:58
δε ξερω αν το εκανες επιτηδες αλλα το σΥκ(ω) το εγραψες επειδη οπως οοοολα τα θρεντ εδω μεσα ετσι και αυτο θα καταληξει στα γνωστα γκειλικια ? :bawl:

:smokin:

kawazoyras
23/08/2012, 08:40
ρε σείς 6 χρόνια είναι πολλά για να τα βροντίξεις κ να φύγεις, χάνεις κάποια δικαιώματα κ εκεί που θα πάς θα είσαι νέος κ το πήδημα θα πάει φούλ.... όχι οτι με νοιάζει αλλά εύχομαι εκεί που θα πάτε να τα βρείτε σκούρα κ να ξαναγυρίσετε.......

GIXXERAKIAS
23/08/2012, 09:02
ρε σείς 6 χρόνια είναι πολλά για να τα βροντίξεις κ να φύγεις, χάνεις κάποια δικαιώματα κ εκεί που θα πάς θα είσαι νέος κ το πήδημα θα πάει φούλ.... όχι οτι με νοιάζει αλλά εύχομαι εκεί που θα πάτε να τα βρείτε σκούρα κ να ξαναγυρίσετε.......

Κάνεις πλάκα έτσι?Γιατί αν εννοείς τα παραπάνω έχεις λάθος αντίληψη των φόρουμ.....

McTalas
23/08/2012, 09:39
ποτε δεν καταλαβα τι νοημα εχουν τα θεματα αποχωρισμου τετοιου τυπου, οποιος δεν γουσταρει, δεν ξαναμππαινει, στελνει και 2-3 πμ στα φιλαρακια του ή πιο καλα και κανα ςμς του λεει πως δεν γουσταρει την ολη φαση και τελος.
Τωρα το να καθεται καποιος και να γραφει αποχερετηστηριο θεμα και γεια σας και καλους δρομους και ο θεος μαζι σας και το μελό να βαραει κοκκινο, ποτε μου δεν το καταλαβα, ασε που ειναι και παρεξηγήσιμο.

θυμαμαι τοσο και τοσα ποστ ορισμενων "θυγμενων" που γραφουν βαρυγδοπους τιτλους, και μετα πεφτουν ολοι οι αλλοι και οχι και μη και μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου, και σκεψου και τους αλλου, λες και καποιος αυτοκτονει. Και μετα αυτος λεει πως τελικα δεν φευγω και ολα μελι γαλα και ειναι ολοι χαρουμενοι που δεν χαθηκε ενα καλο παιδι ακομα...

πατε καλα ρε? νομιζω πως μερικοι εχουν παρεξηγισει την υπαρξη ενος τετοιου φορουμ,και γενικα τον ρολο του διαδυκτιου στην ζωη μας. ( εχω κανει την πτυχιακη μου με θεμα "ο εθισμος στο διαδυκτιο").

τεσπα τουλαχιστον διαβαζεις τα αστεια που γραφονται σε ενα τετοιο θεμα και απαλύνεις τον πονο απο την τραγικη απωλεια :lol:

Εχετλαιε καλα να περνας ρε συ, δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σουουτε απευθυνομαι σε σενα, απλα δραπτωμαι της ευκαιριας, νομιζω ομως πως ολο αυτο ηταν ολιγο τι... υπερβολικο...
:wave2:

κουραγιο στους υπολοιπους, ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος...

yannis24
23/08/2012, 09:47
ποτε δεν καταλαβα τι νοημα εχουν τα θεματα αποχωρισμου τετοιου τυπου, οποιος δεν γουσταρει, δεν ξαναμππαινει, στελνει και 2-3 πμ στα φιλαρακια του ή πιο καλα και κανα ςμς του λεει πως δεν γουσταρει την ολη φαση και τελος.
Τωρα το να καθεται καποιος και να γραφει αποχερετηστηριο θεμα και γεια σας και καλους δρομους και ο θεος μαζι σας και το μελό να βαραει κοκκινο, ποτε μου δεν το καταλαβα, ασε που ειναι και παρεξηγήσιμο.

θυμαμαι τοσο και τοσα ποστ ορισμενων "θυγμενων" που γραφουν βαρυγδοπους τιτλους, και μετα πεφτουν ολοι οι αλλοι και οχι και μη και μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου, και σκεψου και τους αλλου, λες και καποιος αυτοκτονει. Και μετα αυτος λεει πως τελικα δεν φευγω και ολα μελι γαλα και ειναι ολοι χαρουμενοι που δεν χαθηκε ενα καλο παιδι ακομα...

πατε καλα ρε? νομιζω πως μερικοι εχουν παρεξηγισει την υπαρξη ενος τετοιου φορουμ,και γενικα τον ρολο του διαδυκτιου στην ζωη μας. ( εχω κανει την πτυχιακη μου με θεμα "ο εθισμος στο διαδυκτιο").

τεσπα τουλαχιστον διαβαζεις τα αστεια που γραφονται σε ενα τετοιο θεμα και απαλύνεις τον πονο απο την τραγικη απωλεια :lol:

Εχετλαιε καλα να περνας ρε συ, δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σουουτε απευθυνομαι σε σενα, απλα δραπτωμαι της ευκαιριας, νομιζω ομως πως ολο αυτο ηταν ολιγο τι... υπερβολικο...
:wave2:

κουραγιο στους υπολοιπους, ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος...

+1.000.000.000.000.000.000

Ειδικα παντως για τον Εχέτλαιο μου αρεσαν τα κειμενα του και ο τροπος σκεψης του, και γενικα συμφωνουσαμε σε αρκετα θεματα......
Ειδικα στο θεμα που εγραψε για την μηχανη που οδηγησε την νοικιαρα......σαν να με φωτογραφιζε !!!!!

Να σαι καλα "φιλε απο το φορουμ", ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ παντα και οτι καλυτερο !!!

byron
23/08/2012, 11:18
Κόσμος πάει κι έρχεται στα fora και οι απώλειες γεμίζουν με άλλους, ενω σπάνια γίνονται και αντιληπτές. Και εδώ αλλά και παντού έχουν γραφτεί πάρα πολλά από αξιολογους ανθρώπους και άπειρες μαλακίες από περαστικούς. Φεύγουν γιατί βαρέθηκαν, γιατί δεν έχουν κάτι άλλο να πουν, γιατί άλλαξε η ζωή τους και τα ενδιαφέροντα τους, γιατί χαλάστηκαν με κάτι.

Από την λίστα μελών με τα περισσότερα ποστ εδώ, τα 10 απ΄τα 20 πρώτα μέλη έχουν σταματήσει να γράφουν και σύντομα ξεχάστηκαν είτε ο αποχωρήσαντας λέγεται Στέλιος, είτε Χρήστος είτε Βύρωνας.
Καλώς ή κακώς και εδώ ισχύει αυτό που είχε πει ο Σαρλ Ντε Γκωλ, οτι τα νεκροταφεία είναι γεμάτα αναντικατάστατους.

Όσο καιρό θα είμαστε on air όσοι γουστάρουν είναι καλοδεχούμενοι.

Καλούς δρόμους. :wave2:

OldMan
23/08/2012, 11:32
ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.GET A LIFE!
Γεγονός που - κατα διαβολική σύμπτωση - ανακάλυψες μόλις πήρες ΚΤΜ...:D

STOYBI
23/08/2012, 12:02
..


Φτου.......... ( αυτος ακομα εδω ειναι...... :mad: )

McTalas
23/08/2012, 12:14
Φτου.......... ( αυτος ακομα εδω ειναι...... :mad: )
αυτος μας εχει μεινει στοκ...

karellen
23/08/2012, 14:07
Ο Bowie ετοιμάζεται να φύγει.
Ο Pete Townshend έχει κι αυτός έτοιμες βαλίτσες.

Μόνο για τον Κρητικό δεν ξέρω τι παίζει.
Μάλλον κατά Ian Anderson μεριά.
Too old to rock 'n roll
Too young to die...

sniper
23/08/2012, 14:23
Φτου.......... ( αυτος ακομα εδω ειναι...... :mad: )

Δεν πειράζει.. είναι άκακος πλέον.. του βγάλαμε τις σφαίρες από το πιστόλι του..

OldMan
23/08/2012, 15:02
του βγάλαμε τις σφαίρες από το πιστόλι του..
Κι αυτές που είχε τροχιοδεικτικές ήταν ...:(

sniper
23/08/2012, 15:19
Κι αυτές που είχε τροχιοδεικτικές ήταν ...:(

Τι; Άναβαν φωτιές;

ego_o_idios
23/08/2012, 15:23
re sis gia onoma vgalte ton trooper apo admin den kani o an8ropos....
:lol::lol:

sniper
23/08/2012, 15:34
re sis gia onoma vgalte ton trooper apo admin den kani o an8ropos....
:lol::lol:

Και δεν κάνει και δεν είναι.. Αντε τράβα φτιάξε καμια μακαρονάδα για την κοπέλα τώρα..

TROOPER
23/08/2012, 17:38
Γεγονός που - κατα διαβολική σύμπτωση - ανακάλυψες μόλις πήρες ΚΤΜ...:D

με κτελ ηρθα για να τη ζησω ρε μουργο και τοτε δεν ειχα κτμ,πραγμα που σημαινει οτι το ειχα ανακαλυψει απο πολυ παλιοτερα!:winka:

Bowleno
23/08/2012, 17:45
αυτος μας εχει μεινει στοκ...


Μουσειακό είδος, σαν απολίθωμα ένα πράγμα ας πούμε :bawl::p

sniper
23/08/2012, 18:05
Μουσειακό είδος, σαν απολίθωμα ένα πράγμα ας πούμε :bawl::p

Όχι, κουνιέται.. Όταν ακούει στο τρανζιστορ Ντόνα Σάμμερ..

ducpilot
23/08/2012, 18:08
πολυ ωραια...

ο εχετλαιος την εκανε,ο the who την εκανε,ο περιπτερας ειναι δυσκοιλιος και θελει να τη κανει γιατι δεν του αρεσει που δεν εχει μπουσα και που δουλευει σα σκυλος και εν παση περιπτωση κοσμος παει κι ερχεται.

οποιου του αρεσει μενει.
οποιου δεν του αρεσει φευγει.
δεν κραταμε κανεναν ουτε διωχνουμε κανεναν αρκει να συμορφωνεται με τους κανονες που εχουν θεσπιστει.

αυτα και παμε γι αλλα.

υ.γ.προς οσους δινουν υπερβολικη σημασια στο θεμα.ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.GET A LIFE!

Ετσι νομιζω οτι ειναι τα πραγματα..ενα φορουμ ειναι!

rantanplan
23/08/2012, 18:10
.ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.GET A LIFE!

που ρε? δεν διαβασα κατι στο διαδικτιο....... δοσε συντ να παω να δω.......

:bawl::bawl::bawl:

ziggΥ
23/08/2012, 18:15
πωω, μαλακιες που διαβαζουμε πρωι πρωι με τη τσιμπλα στο ματι..

να φυγετε ρε, να πατε αλλου :moutza:

rantanplan
23/08/2012, 18:18
πωω, μαλακιες που διαβαζουμε πρωι πρωι με τη τσιμπλα στο ματι..

να φυγετε ρε, να πατε αλλου :moutza:

πάλι ποσταρεις ρε κοπρε???? δούλευε ρε ΣΗΚΩ ΠΕΛΑΤΗς........:bawl::bawl::bawl:

ziggΥ
23/08/2012, 18:20
πάλι ποσταρεις ρε κοπρε???? δούλευε ρε ΣΗΚΩ ΠΕΛΑΤΗς........:bawl::bawl::bawl:

ορθιος ειμαι κιεσυ.. ωχουυ..

rantanplan
23/08/2012, 18:23
ορθιος ειμαι κιεσυ.. ωχουυ..

ορθιος? δεν φαίνεσαι :lol: καλα τι ύψος εχεις?:bawl:
























κοντε

ego_o_idios
23/08/2012, 18:34
Και δεν κάνει και δεν είναι.. Αντε τράβα φτιάξε καμια μακαρονάδα για την κοπέλα τώρα..

zilevis e? pao na ftiakso re
8a tin ftiakso ame ne 8a tin ftiakso
:a22:

ego_o_idios
23/08/2012, 18:35
Και δεν κάνει και δεν είναι.. Αντε τράβα φτιάξε καμια μακαρονάδα για την κοπέλα τώρα..
moderatoras ti skata ine ka8ereste ton ine monokitaros....:lol::lol:

el_hymador
23/08/2012, 19:27
Τα βλέπεις; :tooth: :bawl: :tooth:

Εσυ γιατι δεν την κανεις σιγα σιγα; Α ναι... εισαι μοντερειτορ... ε καλη θεσουλα να την κρατησεις, σαν το παλιο καλο δημοσιο... :D

fantacid
23/08/2012, 20:21
Εσυ γιατι δεν την κανεις σιγα σιγα; Α ναι... εισαι μοντερειτορ... ε καλη θεσουλα να την κρατησεις, σαν το παλιο καλο δημοσιο... :D

σα σπυρι στο κ@λο ενα πραμα

sniper
23/08/2012, 21:14
Εσυ γιατι δεν την κανεις σιγα σιγα; Α ναι... εισαι μοντερειτορ... ε καλη θεσουλα να την κρατησεις, σαν το παλιο καλο δημοσιο... :D

Εγω την έχω ήδη κάνει.. Αλλά τα λεφτά είναι καλά και βαριέμαι να τον παίζω στους κηφήνες.

sniper
23/08/2012, 21:16
σα σπυρι στο κ@λο ενα πραμα

δεν είναι σπυρί.. Ο Oldman είναι πίσω σου :bawl:

el_hymador
24/08/2012, 04:31
Εγω την έχω ήδη κάνει.. Αλλά τα λεφτά είναι καλά και βαριέμαι να τον παίζω στους κηφήνες.

Μπα εδω εισαι... και κοιταξε να δεις, ο καθενας οτι ελλειψεις εχει, αλλος τον παιζει στους κηφηνες, αλλος παιζει με τα οπλακια του και τα martila arts (κατα Φροϋντ εχει ενα συμβολισμο... ;) ) :lol:

granazi
24/08/2012, 06:41
αναθεμα την κριση που κοψαμε τις βολτες και τρωγομαστε σαν τις γεροντοκορες τις αμαμητες εχω να πω εγω.

rantanplan
24/08/2012, 06:58
αναθεμα την κριση που κοψαμε τις βολτες και τρωγομαστε σαν τις γεροντοκορες τις αμαμητες εχω να πω εγω.

olo βλακιες λες εσυ.........

granazi
24/08/2012, 07:21
olo βλακιες λες εσυ.........


:a022: :a34: :a38:

τα υπολοιπα απο κοντα

DimChios
27/08/2012, 10:33
Καλα να εισαι Στελι και οπως γουσταρίζεις!

:beer::beer::beer::beer:

vangelis 64
28/08/2012, 12:32
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος ανακοινώνει την αποχώρησή του από έναν δικτυότοπο.Λες και πάει μετανάστης και άλλοι τού κουνάν μαντήλια,άλλοι τού λεν "σκέψου το καλύτερα"...ρε πάτε καλά ή εμένα με βάρεσε η ζέστη;:confused:

ego_o_idios
29/08/2012, 18:10
αναθεμα την κριση που κοψαμε τις βολτες και τρωγομαστε σαν τις γεροντοκορες τις αμαμητες εχω να πω εγω.


otan les agamites na milas gia ton eafto sou mori emis to volevoume to zitima...:lol::lol:

ego_o_idios
29/08/2012, 18:11
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος ανακοινώνει την αποχώρησή του από έναν δικτυότοπο.Λες και πάει μετανάστης και άλλοι τού κουνάν μαντήλια,άλλοι τού λεν "σκέψου το καλύτερα"...ρε πάτε καλά ή εμένα με βάρεσε η ζέστη;:confused:

ke ego tragoudao meri linda
ston alo kosmo pou 8a passssssssssssssssssssssssssssssss
kita min ginis sinefoooooooooooooooooooooo
klasiko minore..:lol::lol::lol:

notakos600
30/08/2012, 08:01
Στο καλό και καλές αναζητήσεις σε όσα αγαπητά μέλη αποχωρούν.
Όπως γράφτηκε και παραπάνω, τα φόρα είναι free to go μικροκοινωνίες και η εμπειρία-η δική μου τουλάχιστον- από το moto.gr ήταν και είναι καθοριστική σε θέμα γνώσεων, παρέας και καθημερινότητας.
Κάθε πρω'ί' θα το ανοίξω γιατί μου έγινε πια συνήθεια και μου αρέσει.
Θα αποχωρήσω όταν αποφασίσουν να το κλείσουν αυτοί που το ξεκίνησαν.