PDA

View Full Version : ωραια foto



el_hymador
21/09/2005, 21:41
ασχετο ..... βασικα ηθελα να δω αν δουλευουν οι αλλαγες που εκανα στο profile μου....αλλα δωθησεις της ευκαιριας επισυναπτω μια φωτογραφια που τραβηξε ενας φιλος απο το Σουνιο....


24373

el_hymador
21/09/2005, 21:42
οκ! δουλευουν ολα.....


ωραια η φωτο ε?

Innersense
21/09/2005, 22:08
μεσα στον Ιουλιο ειχα παει με μια φιλη μου Σουνιο και ψιλοτυχαια πεσαμε μια μερα πριν την πανσεληνο

Ο ναος πανω ηταν φυσκα στον κοσμο ΟΧΙ μονο απο τουριστες αλλα και απο πολλους ελληνες που προφανως επισκεπτονται τον χωρο συχνα και εκτυμουν την ΜΟΝΑΔΙΚΗ ομορφια του.

Αυτο που μου εκανε "εντυπωση" ηταν το ζεστο, συντροφικο χειροκροτημα ΟΛΩΝ των παρεβρισκομενων την ωρα που χαθηκε και η τελευταια ακτιδα ηλιου, χωρις κανενα αλλο χαζοσφυριγμα η οτιδηποτε αλλο μπορει να παρεπεμπε σε χαβαλε τυπου σινεμα

Αισθανθηκα οτι πρεπει να πρεπει να εχει κανεις ουσιαστικη εσωτερικη πληροτητα για να μπορει να εκτιμα στο μετρο που τους αξιζει καποια πραγματα

ναι φιλε η φωτογραφια που εχεις βαλει ειναι πανεμορφη

και αυτο το θειο μερος ειναι σε αποσταση αναπνοης για τις αποδρασεις μας...

Giannis_L
21/09/2005, 22:33
αψογη !!!!!!!!!

sotpag
22/09/2005, 02:17
αψογη.....


.... για να ειναι φυσικη, συγουρα δεν εχει πεσει μονταζ

Κανένας
22/09/2005, 06:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense

Ο ναος πανω ηταν φυσκα στον κοσμο ΟΧΙ μονο απο τουριστες αλλα και απο πολλους ελληνες που προφανως επισκεπτονται τον χωρο συχνα και εκτυμουν την ΜΟΝΑΔΙΚΗ ομορφια του.

Αυτο που μου εκανε "εντυπωση" ηταν το ζεστο, συντροφικο χειροκροτημα ΟΛΩΝ των παρεβρισκομενων την ωρα που χαθηκε και η τελευταια ακτιδα ηλιου, χωρις κανενα αλλο χαζοσφυριγμα η οτιδηποτε αλλο μπορει να παρεπεμπε σε χαβαλε τυπου σινεμα

Αισθανθηκα οτι πρεπει να πρεπει να εχει κανεις ουσιαστικη εσωτερικη πληροτητα για να μπορει να εκτιμα στο μετρο που τους αξιζει καποια πραγματα



και αυτο το θειο μερος ειναι σε αποσταση αναπνοης για τις αποδρασεις μας...

Χαίρομαι :sun: όταν οι άνθρωποι σκέφτονται έτσι
:) :beer: :)

Κανένας
22/09/2005, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
αψογη.....


.... για να ειναι φυσικη, συγουρα δεν εχει πεσει μονταζ
Και εμένα μου φαίνεται, η σελήνη είναι παράλογα μεγάλη άσε που δεν έχει αυτό το χρώμα όταν είναι χαμηλά
Αλλά ότι και αν είναι, ωραία είναι

Tropeas
22/09/2005, 08:56
Ωραία αλλα τέτοια σελίνη έχει στο Νορβηγία...

el_hymador
22/09/2005, 11:41
μαλλον εχει κανει zoom απο μακρια....απο φωτογραφια δεν ξερω και πολλα οποτε μπορει να λεω και μ@λ@κι@....θα τον ρωτησω παντως να μας λυθουν οι αποριες