PDA

View Full Version : Βαλίτσα και απορίες



Κατερίνα
24/08/2012, 00:37
Καλησπέρα, παιδιά. Θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο προς την πώληση. Επειδή και γω έχω Givi βαλίτσα, πως μπορώ να δω ποιό μοντέλο είναι? Μου σπάσανε την κλειδωνιά και τώρα δεν μπορώ να την ανοίξω και μου την είχανε κάνει δώρο, οπότε... μόνο από φωτογραφία μπορώ να καταλάβω ποιό μοντέλο είναι. Αναγράφεται κάπου εξωτερικά κάποιος κωδικός?

reyes
24/08/2012, 01:15
Καλησπέρα, παιδιά. Θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο προς την πώληση. Επειδή και γω έχω Givi βαλίτσα, πως μπορώ να δω ποιό μοντέλο είναι? Μου σπάσανε την κλειδωνιά και τώρα δεν μπορώ να την ανοίξω και μου την είχανε κάνει δώρο, οπότε... μόνο από φωτογραφία μπορώ να καταλάβω ποιό μοντέλο είναι. Αναγράφεται κάπου εξωτερικά κάποιος κωδικός?

Κατερινα οχι δεν αναγραφεται καπου.....για να σε βοηθησω θα πρεπει να μου βρεις μια φωτο της βαλιτσας σου απο το ιντερνετ και να μου την στειλεις με πμ να την δω και να σου πω εγω πιο μοντελο ειναι και που θα βρεις το οτιδιποτε εαν υπαρχει βεβεα. ελπιζω να βοηθησω.

TROOPER
24/08/2012, 01:16
Καλησπέρα, παιδιά. Θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο προς την πώληση. Επειδή και γω έχω Givi βαλίτσα, πως μπορώ να δω ποιό μοντέλο είναι? Μου σπάσανε την κλειδωνιά και τώρα δεν μπορώ να την ανοίξω και μου την είχανε κάνει δώρο, οπότε... μόνο από φωτογραφία μπορώ να καταλάβω ποιό μοντέλο είναι. Αναγράφεται κάπου εξωτερικά κάποιος κωδικός?

δεν ξερω αν βοηθαει αλλα για ριξε μια ματια εδω---->http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=98940&highlight=%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%82

reyes
24/08/2012, 01:18
καλο το αρθρο πολυ καλο αλλα δεν ξερει η κοπελα πια βαλιτσα εχει ....χεχεχχχεχεχεχεχε

Pardalotzatziki
24/08/2012, 01:48
Καλησπέρα, παιδιά. Θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο προς την πώληση. Επειδή και γω έχω Givi βαλίτσα, πως μπορώ να δω ποιό μοντέλο είναι? Μου σπάσανε την κλειδωνιά και τώρα δεν μπορώ να την ανοίξω και μου την είχανε κάνει δώρο, οπότε... μόνο από φωτογραφία μπορώ να καταλάβω ποιό μοντέλο είναι. Αναγράφεται κάπου εξωτερικά κάποιος κωδικός?

Υπαρχει προιον που να μη γραφει μοντελο? Ειδικα επωνυμη οπως η δικια σου. Καπου θα ειναι Κατερινα. Θα λεει τα λιτρα(π.χ. 42-44) και το μοντελο. Οπως του reyes λεει ΜΑΧΙΑ.
Αλλη λυση...αν δε βρεις ακρη.....ανοιξε νεο thread στην καταλληλη κατηγορια και ανεβασε μια φωτο της βαλιτσας και ολο και καποιος θα την αναγνωρισει.

Παει η αγγελια, ας τα σβησει καποιος μοντ...οχι ροκερ...μοντ....οταν απαντησει η Κατερινα...

MG-KTiNoS
24/08/2012, 08:25
πήγαινε τη κάπου που πουλάνε τζίβι και την αλλάζουν.
Κάνε και μια ερευνα όμως γιατί οι τιμες είναι πολύ σχετικές.
:rolleyes: