PDA

View Full Version : ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΡΑΝΤΑΡ (ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟΣ)



dimitrioskosmas
05/09/2012, 07:54
Μου είρθε ειδοποιηση απο την αστυνομια για παραλαβή κλήσης για υπερβολική ταχύτητα από ραντάρ της αττικής οδού
οριο 70 πήγαινα με 114
σημείο β6,25 (ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ)
350 ΕΥΡΩ (175 σε 10 μέρες) και 2 μήνες αφαίρεση διπλώματος αργότερα

την κλήση δεν την παρέλαβα ακόμα και η μπατσίνα μου είπε ότι αν δεν την παραλάβω θα γίνει μύνηση για απείθια μετά το πρόστιμο στην εφορία κτλ κτλ

μετά από αναζήτηση σε διάφορα φόροθμ οι περισσότερι λέγναε να ισχυριστώ ότι δεν την οδηγούσα εγώ την μηχανή κτλ κτλ.
το ζήτημα είναι ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ??

Bowleno
05/09/2012, 08:23
Όπως και από όπου και να το κοιτάξεις, την έχεις :a021::a021: γιά τα καλά.
Το πρόστιμο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν το γλυτώνεις το δίπλωμα μόνο αν βρεις κανέναν φίλο που δέχεται να το "θυσιάσει" και να πει ότι οδηγούσε αυτός.
το πρόστιμο βεβαίως ΕΣΥ θα το πλΕρώσεις....
γνώμη μου πλήρωσε το τώρα με τα μισά γιατί θα τραβιέσαι μετά, δεν γλυτώνεις (παθών...)

soter3gm
05/09/2012, 08:29
Μου είρθε ειδοποιηση απο την αστυνομια για παραλαβή κλήσης για υπερβολική ταχύτητα από ραντάρ της αττικής οδού
οριο 70 πήγαινα με 114
σημείο β6,25 (ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ)
350 ΕΥΡΩ (175 σε 10 μέρες) και 2 μήνες αφαίρεση διπλώματος αργότερα

την κλήση δεν την παρέλαβα ακόμα και η μπατσίνα μου είπε ότι αν δεν την παραλάβω θα γίνει μύνηση για απείθια μετά το πρόστιμο στην εφορία κτλ κτλ

μετά από αναζήτηση σε διάφορα φόροθμ οι περισσότερι λέγναε να ισχυριστώ ότι δεν την οδηγούσα εγώ την μηχανή κτλ κτλ.
το ζήτημα είναι ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ??


Φίλε μου κακός έκανες και δεν τη παρέλαβες τη κλήση θα σου έρθει να πληρώσεις στην εφορεία του χρόνου με τη φορολογική σου δήλωση τα 350 με τη προσαύξηση 480€
Το να φορτώσεις τη "πατάτα" σε άλλον πρέπει και να το αποδείξεις, με φωτοτυπία το δίπλωμα του "άλλου" , άν έχεις παππού μαμά μπαμπά κλπ που να μην χρειάζεται το δίπλωμα για τον καιρό που θα του το πάρουν
ΑΥΤΑ

McTalas
05/09/2012, 09:13
πας την παραλαμβανεις κανονικα πληρωνεις το μισο και μιλα με το διοικητή μπας και γλυτωσεις την παρακρατηση του διπλωματος....

περιμενω και εγω μια απο περσι το νοεμβριο...

Cpt. Haddock
05/09/2012, 09:24
[...]μετά από αναζήτηση σε διάφορα φόροθμ οι περισσότερι λέγναε να ισχυριστώ ότι δεν την οδηγούσα εγώ την μηχανή κτλ κτλ.[...]

Σωστά στα λένε. :a013:

(εκ του ασφαλούς φυσικα)

harris_x
05/09/2012, 10:01
πας την παραλαμβανεις κανονικα πληρωνεις το μισο και μιλα με το διοικητή μπας και γλυτωσεις την παρακρατηση του διπλωματος....

+675


Μου είρθε ειδοποιηση απο την αστυνομια για παραλαβή κλήσης για υπερβολική ταχύτητα από ραντάρ της αττικής οδού
οριο 70 πήγαινα με 114
σημείο β6,25 (ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ)
350 ΕΥΡΩ (175 σε 10 μέρες) και 2 μήνες αφαίρεση διπλώματος αργότερα

την κλήση δεν την παρέλαβα ακόμα και η μπατσίνα μου είπε ότι αν δεν την παραλάβω θα γίνει μύνηση για απείθια μετά το πρόστιμο στην εφορία κτλ κτλ

μετά από αναζήτηση σε διάφορα φόροθμ οι περισσότερι λέγναε να ισχυριστώ ότι δεν την οδηγούσα εγώ την μηχανή κτλ κτλ.
το ζήτημα είναι ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ??
αν ισχυριστείς ότι δεν οδηγούσες εσυ, θα σου ζητήσουν τον αρ. διπλώματος αυτού που οδηγούσε.
αν δεν τον έχεις, θα σου ζητήσουν να την παραλάβεις εσύ.
αν αρνηθείς... τα έγραψες και μόνος σου.

κάνε αυτό που σου λέει ο McTalas παραπάνω για να ξεμπερδεύεις.

GFawkes
05/09/2012, 10:02
Η ταχυτητα πληρωνεται....

και η μαγκια....και η γκομενα(ασχετο).


Αν δεν θελεις να πληρωνεις...μην τρεχεις.

sniper
05/09/2012, 10:02
Μου είρθε ειδοποιηση απο την αστυνομια για παραλαβή κλήσης για υπερβολική ταχύτητα από ραντάρ της αττικής οδού
οριο 70 πήγαινα με 114
σημείο β6,25 (ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ)
....

Κλήση βραδυπορίας;

jorgevaldano
05/09/2012, 10:12
Η ταχυτητα πληρωνεται....

και η μαγκια....και η γκομενα(ασχετο).


Αν δεν θελεις να πληρωνεις...μην τρεχεις.


Το ότι πήγαινε με 114 σε ζώνη 70 το βλέπεις ως καγκουριά;

Πιστεύεις πως υπάρχει τμήμα της ΑΟ που όντως τα 70 να είναι λογικό όριο;

Πιστεύω πως πηγαίνοντας με 70 θα κινδύνευε περισσότερο, να τον πατήσουν...

Και υπάρχει στο youtube βίντεο γνωστού μου που τελικιάζει Ρ6 στην ΑΟ, διανύοντας πολλά χλμ., κάτω από 150 δεν πέφτει σε όλη τη διαδρομή, αυτό ΝΑΙ είναι καγκουριά και επιλήψιμο, αλλά όχι τα 114 φίλε, έλεος...

Βάλανε το κουλό όριο των 70 στο σημείο εκείνο, επέλεξαν εκεί ακριβώς να βάλουν και την κάμερα, η σκοπιμότητα της υπόθεσης είναι προφανής... Όσοι πέρασαν, πήραν κλήση... Ποιός πήγαινε με 70 (εκτός αν ήταν άνω των... 70 ετών...)

GFawkes
05/09/2012, 10:15
καγκουριά...μια λεξη που δεν χρησιμοποιησα....


Στο συγκεκριμενο σημειο -το σκεπαστο- εχει 6 εισοδους και εξοδους....γιαυτο εχει το χαμηλο οριο.

Ασχετως χλμ- μου την δινει η κουτοπονηρηστικη συμπεριφορα-να κοροιδεψω τον μπατσο-το κρατος-την καμερα-τον γειτονα
διοτι εγω ειμαι ο σουπερ μαγκας σεριφης καουμπους και πληρωστε εσεις οι υπολοιποι ηλιθιοι.

Πιστευω τωρα να σε καλυψα.

jorgevaldano
05/09/2012, 10:20
ΕΣΥ με πόσα πας στο σημείο εκείνο; Με 70;;;

Δεν είπες "καγκουριά" αν και το υπονόησες, αλλά και κανείς εδώ δεν είπε "πληρωστε εσεις οι υπολοιποι ηλιθιοι". Το παιδί προσπαθεί να μετριάσει τις συνέπειες μιας παράλογης κλήσης.

nassosxlvbros
05/09/2012, 10:22
Πας πληρώνεις τη κλήση (175 €) εμπρόθεσμα και παραδίνεις το δίπλωμα...Όσο για το δίπλωμα 9 στα 10 θα στο κρατήσουν...Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι αντί για 2 μήνες να πας παρακαλετός και να στο κρατήσουν για 30-35 μέρες.ΜΗΝ διανοηθείς να οδηγήσεις τίποτα μέχρι να επιστραφεί στα χέρια σου γιατί την έβαψες κανονικότατα αν σε σταματήσουν ξανά...Την επόμενη φορά πιο προσεκτικός...:)

GFawkes
05/09/2012, 10:24
χορχε

με καλυψε ο αποπανω....

Black Mamba
05/09/2012, 10:31
Στο σημειο που την εφαγες πολυ δυσκολα να πας με 70 γιατι ειναι κατηφορα και την πατας ευκολα, εγω παντα κοβω εκει.
Εχει ακομα ενα σημειο που πρεπει να πας με 70 (βγαζει ματι η πινακιδα γιατι ειναι με led), εχει καμερες, πριν την
εξοδο για Κατεχακη προς Αθηνα.
Να ξερετε οτι οι μαυροι πυλωνες κατα 90% εχουν απο πισω εγκατεστημενες καμερες.
Κατα τα αλλα, πλερωνεις το προστιμο, ριχνεις και μια κλαψα στον "αστυφυλαξ" και μπορει να στο
κανει κανα μηνα το διπλωμα.:rolleyes:

viper1
05/09/2012, 10:34
εμένα με ειδοποιησαν να παραλαβω κληση με φωτογραφια για υπερβαση ταχυτητας στην ΑΟ επισης 350 ευρω και αφαιρεση διπλωματος για 2 μηνες.Την παρελαβα πηγα πληρωσα το μισο πηγα στην τροχαια αττικης οδου και μου διεγραψαν τους 2 μηνες αφαιρεσης διπλωματος.ειναι βλακεια να πεις οτι δεν οδηγουσες εσυ γιατι θα πρεπει να αποδειξεις ποιος την οδηγουσε και ειναι βλακεια να την αφησεις να σου ερθει στην εφορια αφου θα πληρωσεις παραπανω χρηματα.

jorgevaldano
05/09/2012, 10:40
χορχε

με καλυψε ο αποπανω....

Αντί να πεις ψέματα πως πας με 70 στο σημείο εκείνο αποφεύγεις να απαντήσεις. Κάτι είναι κι αυτό.

Ichigo
05/09/2012, 10:43
ναι δε λεω ο ΚΟΚ είναι σαφής και αν το υπερβείς το όριο έχει πρόστιμο. Αλλά κλήση με 114 στην ΑΟ που αν κάτσεις δεξιά με 70-90 θα σε πατήσουν και νταλίκες; :uplate:

θα δουλέψει πολύ λεωφ Λαυρίου φέτος αν δω ότι συνεχίζεται το κόλπο :sick:

sniper
05/09/2012, 10:47
Το θέμα είναι αν είναι σωστά τα όρια ή η κλήση;


Χαλαρώστε..

dimitrioskosmas
05/09/2012, 10:47
Κλήση βραδυπορίας;
έλα ντε??

viper1
05/09/2012, 10:51
ναι δε λεω ο ΚΟΚ είναι σαφής και αν το υπερβείς το όριο έχει πρόστιμο. Αλλά κλήση με 114 στην ΑΟ που αν κάτσεις δεξιά με 70-90 θα σε πατήσουν και νταλίκες; :uplate:

θα δουλέψει πολύ λεωφ Λαυρίου φέτος αν δω ότι συνεχίζεται το κόλπο :sick:

υπαρχουν και οι βασεις που διπλωνει την πινακιδα...(αν μιλας για τα φοτογραφικα ρανταρ)

Black Mamba
05/09/2012, 10:51
ναι δε λεω ο ΚΟΚ είναι σαφής και αν το υπερβείς το όριο έχει πρόστιμο. Αλλά κλήση με 114 στην ΑΟ που αν κάτσεις δεξιά με 70-90 θα σε πατήσουν και νταλίκες; :uplate:
Στα μονα σημεια που εχει οριο 70 ειναι εκει που την εφαγε ο φιλος και εκει που σας λεω εγω.
Δεν νομιζω να εχει αλλου.
Η Λαυριου ειναι σκοτωστρα, μακρια της οσο μπορεις.
( εκει να δεις φορτηγα και νταλικες καθετα στο δρομο να βγαινουν)!:nono:

dimitrioskosmas
05/09/2012, 11:00
αν μπορεις να πας με 70 σε εκείνο σου χαρίζω τη μηχανή
αν πήγαινα με 150-200 δεν θα έλεγα κουβέντα...αλλά 114 στην αττική οδό είναι τσάμπα λεφτά...τα όρια είναι κθαρά φοροεισπρακτικά

οπότε να λείπουν τα σχόλια περί νομιμότητας και μαγκιάς

dimitrioskosmas
05/09/2012, 11:01
Η ταχυτητα πληρωνεται....

και η μαγκια....και η γκομενα(ασχετο).


Αν δεν θελεις να πληρωνεις...μην τρεχεις.

αν μπορεις να πας με 70 σε εκείνο σου χαρίζω τη μηχανή
αν πήγαινα με 150-200 δεν θα έλεγα κουβέντα...αλλά 114 στην αττική οδό είναι τσάμπα λεφτά...τα όρια είναι κθαρά φοροεισπρακτικά

οπότε να λείπουν τα σχόλια περί νομιμότητας και μαγκιάς

Ichigo
05/09/2012, 11:04
υπαρχουν και οι βασεις που διπλωνει την πινακιδα...(αν μιλας για τα φοτογραφικα ρανταρ)

Δεν είμαι και πολύ θετικός σε αυτό το Option. Άσε που είναι και φασαρία σε τουριστικό μηχανάκι να μπει κάτι τέτοιο και δεν έχω και χρόνο να το ψάξω.


Στα μονα σημεια που εχει οριο 70 ειναι εκει που την εφαγε ο φιλος και εκει που σας λεω εγω.
Δεν νομιζω να εχει αλλου.
Η Λαυριου ειναι σκοτωστρα, μακρια της οσο μπορεις.
( εκει να δεις φορτηγα και νταλικες καθετα στο δρομο να βγαινουν)!:nono:

Να δεις και πως γλυστράει και το παντιλίκι πάει σύννεφο :P

Cpt. Haddock
05/09/2012, 11:04
οπότε να λείπουν τα σχόλια περί νομιμότητας και μαγκιάς

H νομιμοτητα (σ' εκεινο το σημειο) ειναι 70, καλώς ή κακώς
Η μαγκια ειναι να τα πατάς
Η τύχη ειναι να μη σε πιάσουν.

Αμα σε πιασουν, φοράς τα παντΑλονια και πλΕρώνεις.

sniper
05/09/2012, 11:16
...

οπότε να λείπουν τα σχόλια περί νομιμότητας και μαγκιάς

Ακριβώς τα ίδια θα σου πει κι ο αστυνομικός όταν θα παραδίδεις το δίπλωμα..

Cpt. Haddock
05/09/2012, 11:19
Ακριβώς τα ίδια θα σου πει κι ο αστυνομικός όταν θα παραδίδεις το δίπλωμα..


:rotflmao::rotflmao::rotflmao:

nassosxlvbros
05/09/2012, 12:00
υπαρχουν και οι βασεις που διπλωνει την πινακιδα...(αν μιλας για τα φοτογραφικα ρανταρ)

Οι κάμερες έχουν αρκετή ευκρίνεια/ζουμ και αν δεν είναι μελετημένη η πινακίδα να διπλώνει καλά πάιζει να τη "βλέπει"...έτυχε σε ξάδερφο με R6 και του ήρθε το μπουγιουρντί κανονικότατα...:nono:

zephyr1
05/09/2012, 14:04
Απλα ειναι τα πραγματα,πηγαινεις ,πλερωνεις,καταθετεις το διπλωμα ή βρισκεις καμια θεια να σου δωκει το δικο της(θα στο προτεινουν κι αυτοι)και μενεις το διαστημα που σου λενε χωρις διπλωμα ,οδηγωντας κανονικα.;)

sniper
05/09/2012, 14:10
Απλα ειναι τα πραγματα,πηγαινεις ,πλερωνεις,καταθετεις το διπλωμα ή βρισκεις καμια θεια να σου δωκει το δικο της(θα στο προτεινουν κι αυτοι)και μενεις το διαστημα που σου λενε χωρις διπλωμα ,οδηγωντας κανονικα.;)

"Να προσέχετε στο εξής κυρία μου. Δεν μπορείτε να καβαλάτε μηχανές και να πηγαίνετε με 120 στα 63 σας...!!!" :bawl:

ERRIKA
05/09/2012, 14:20
το ζήτημα είναι ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ??
Και μια μικρή διευκρινισούλα από εμένα: Τα δικαστήρια και τα σχετικά για τα θέματα αυτά έχουν καταργηθεί. Άρα δεν μπορείς να πας πουθενά να παίξεις παραμύθι. Η κλήση είναι απλά για να πας να πλΕρώσεις. (Και να δώσεις και το δίπλωμα, βεβαίως βεβαίως).

zephyr1
05/09/2012, 14:22
"Να προσέχετε στο εξής κυρία μου. Δεν μπορείτε να καβαλάτε μηχανές και να πηγαίνετε με 120 στα 63 σας...!!!" :bawl:

Δεν τους ενδιαφερει αυτο ρε,απλα τρεφονται με διπλωματα ,ειτε θειτσα,ειτε γιαγια ,το ιδιο ειναι γι αυτους!!:beer:

θανος honda xx
05/09/2012, 16:59
Φιλε μου γεια σου και απο εμενα επιδη τα περασα πολλες φορες την πρωτη μου φορα τον παρακαλεσα λογο επαγκελματικου διπλωματος μου το εδωσε την επομενη εκμεταλεφτικα το εξης .?αναλογος ποια ημερομενια εχει ερθει η κληση σου πρατω με τον εξης χαρακτηρισμο οπως ποτε πεθανε καποιος που οδηγουσε μηχανη επερνα ληξιαρχη πραξη του θυματος απο οπου καταγοτανε καιστην συνεχεια ελεγα την ημερομενια που πιασατε το ρανταρ οδηγουσε αυτος αλλα δυστιχος απεβιωσε και ετσι δεν πληρωνεις ουτε την κληση σου.:evil::wave2:


Υ.Γ.Συγνωμη για την ορθογραφια μου χαχααα

Cpt. Haddock
05/09/2012, 17:00
:plaf:

Κατι μας εχουν ψεκασει σημερα, τα πιο πολλα ποστ ειναι priceless...

sniper
05/09/2012, 17:01
Φιλε μου γεια σου και απο εμενα επιδη τα περασα πολλες φορες την πρωτη μου φορα τον παρακαλεσα λογο επαγκελματικου διπλωματος μου το εδωσε την επομενη εκμεταλεφτικα το εξης .?αναλογος ποια εμηρομενεια εχει ερθει η κληση σου πρατω με τον εξης χαρακτηρισμο οπως ποτε πεθανε καποιος που οδηγουσε μηχανη επερνα ληξιαρχη πραξη του θυματος απο οπου καταγοτανε καιστην συνεχεια ελεγα την ημερομενια που πιασατε το ρανταρ οδηγουσε αυτος αλλα δυστιχος απεβιωσε καιετσι δεν πληρωνεις ουτε την κληση σου.:evil::wave2:

Aν εξαιρέσουμε την ορθογραφία.....

:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:
:bawl:

BLiTzER
05/09/2012, 17:09
Σου διέφυγαν 3.

DimChios
05/09/2012, 17:11
Φιλε μου γεια σου και απο εμενα επιδη τα περασα πολλες φορες την πρωτη μου φορα τον παρακαλεσα λογο επαγκελματικου διπλωματος μου το εδωσε την επομενη εκμεταλεφτικα το εξης .?αναλογος ποια ημερομενια εχει ερθει η κληση σου πρατω με τον εξης χαρακτηρισμο οπως ποτε πεθανε καποιος που οδηγουσε μηχανη επερνα ληξιαρχη πραξη του θυματος απο οπου καταγοτανε καιστην συνεχεια ελεγα την ημερομενια που πιασατε το ρανταρ οδηγουσε αυτος αλλα δυστιχος απεβιωσε και ετσι δεν πληρωνεις ουτε την κληση σου.:evil::wave2:


Υ.Γ.Συγνωμη για την ορθογραφια μου χαχααα

ρε φιλε, εχεις κατοχυρωσει την πατεντα αυτη?

Καντο, θα κονομησεις πολλα!

:bawl:

θανος honda xx
05/09/2012, 17:13
[QUOTE=sniper;2228767]Aν εξαιρέσουμε την ορθογραφία.....


Τι να κανουμε βρε φιλος δεν βγαλαμε ολοι το γυμνασιο εσυ το εβγαλες δηλαδη???:nono:αν ναι μπραβο σου φιλε.:blush:

sniper
05/09/2012, 17:13
Σου διέφυγαν 3.

Kαι δεν έπιασα και την σύνταξη... (όχι των αποθανόντων, την άλλη)

BLiTzER
05/09/2012, 17:14
Επειδή στο γυμνάσιο μαθαίνουμε ορθογραφία :touched:

DimChios
05/09/2012, 17:15
Επειδή στο γυμνάσιο μαθαίνουμε ορθογραφία :touched:

στο δημοτικο δλδ κανεις ντοκτορα ε? :lol:

Cpt. Haddock
05/09/2012, 17:15
στο δημοτικο δλδ κανεις ντοκτορα ε? :lol:

Κλαρίνο πού μαθαίνεις? :smokin:

sniper
05/09/2012, 17:16
Κλαρίνο πού μαθαίνεις? :smokin:

Σπιτι του..

θανος honda xx
05/09/2012, 17:18
Επειδή στο γυμνάσιο μαθαίνουμε ορθογραφία :touched:


Kαι εγω το ιδιο ειπα βρε φιλος δεν παρεξηγω προς θεου αν εσυ θελεις να κοροιδευεις ενα παιδι αγραμματο δικαιομα σου αλλα απο την αλλη ειδαμε και που εφτασε η ελλαδα μας απο καποιους γραμματισμενους.;)

kostas777
05/09/2012, 17:19
Τι να κανουμε βρε φιλος δεν βγαλαμε ολοι το γυμνασιο εσυ το εβγαλες δηλαδη???:nono:αν ναι μπραβο σου φιλε.:blush:

άρα όσοι δεν έβγαλαν γυμνάσιο μπορούν να λένε ότι μιλούν 0 γλώσσες άπταιστα

DimChios
05/09/2012, 17:19
Κλαρίνο πού μαθαίνεις? :smokin:

Με τον Σαλεα αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας!

:P

sniper
05/09/2012, 17:20
άρα όσοι δεν έβγαλαν γυμνάσιο μπορούν να λένε ότι μιλούν 0 γλώσσες άπταιστα

ή μπορούν να μιλάνε και 2

Cpt. Haddock
05/09/2012, 17:20
Μη σπαμαρετε.

Στο θεμα μας: Που μπορούμε να βρουμε λιστες με προσφατως πεθαμενους μηχανοβιους για να τους φορτωνουμε τις κλησεις μας?

BLiTzER
05/09/2012, 17:22
Kαι εγω το ιδιο ειπα βρε φιλος δεν παρεξηγω προς θεου αν εσυ θελεις να κοροιδευεις ενα παιδι αγραμματο δικαιομα σου αλλα απο την αλλη ειδαμε και που ετασε η ελλαδα μας απο καποιους γραμματισμενους.;)

Δε σε κοροιδεύω ρε μεγάλε. Γιατί να κάνω κάτι τέτοιο? Δε μπορώ να ξέρω τους λόγους, για τους οποίους γράφεις όπως γράφεις, οπότε δε μπορώ να έχω και άποψη. Απλά αυτή η εγώ-δεν-πήγα-γυμνάσιο δικαιολογία με κουράζει λίγο. Μιλάμε για τη μητρική μας γλώσσα, όχι για αστροφυσική.

sniper
05/09/2012, 17:22
Μη σπαμαρετε.

Στο θεμα μας: Που μπορούμε να βρουμε λιστες με προσφατως πεθαμενους μηχανοβιους για να τους φορτωνουμε τις κλησεις μας?

Αρκεί να μην γίνει καμιά μ@λακί@ και σκάσει η 2α παρουσία γιατί βλέπω να μας κυνηγάνε..

DimChios
05/09/2012, 17:23
Μη σπαμαρετε.

Στο θεμα μας: Που μπορούμε να βρουμε λιστες με προσφατως πεθαμενους μηχανοβιους για να τους φορτωνουμε τις κλησεις μας?


περαν της πλακας...



προσεχτε τι γραφετε ρε παιδια στο Internet...ποτε δεν ξερεις ποιος διαβαζει!

Φιλικα!

:wave2:

























:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

BLiTzER
05/09/2012, 17:25
προσεχτε τι γραφετε ρε παιδια στο Internet...ποτε δεν ξερεις ποιος διαβαζει!


Και? Εμείς θα κάνουμε τους κηδεμόνες του καθενός?

θανος honda xx
05/09/2012, 17:32
Δε σε κοροιδεύω ρε μεγάλε. Γιατί να κάνω κάτι τέτοιο? Δε μπορώ να ξέρω τους λόγους, για τους οποίους γράφεις όπως γράφεις, οπότε δε μπορώ να έχω και άποψη. Απλά αυτή η εγώ-δεν-πήγα-γυμνάσιο δικαιολογία με κουράζει λίγο. Μιλάμε για τη μητρική μας γλώσσα, όχι για αστροφυσική.



Φιλε μου οπως αναφερες δυστιχος στην σημερον ημερα ηπαρχουν ακομα παιδια οπως εγω που δεν ξερουμε καλα καλα την ορθογραφια τι να κανω να ξανα παω δημοτικο και γυμν. και δεν ειναι καθολου δικαιολογια πιστεψετο.!!:beer:

chr1s_86
05/09/2012, 20:17
ποτε πεθανε καποιος που οδηγουσε μηχανη επερνα ληξιαρχη πραξη του θυματος απο οπου καταγοτανε καιστην συνεχεια ελεγα την ημερομενια που πιασατε το ρανταρ οδηγουσε αυτος αλλα δυστιχος απεβιωσε και ετσι δεν πληρωνεις ουτε την κληση σου


:eek:

έλεος ρε φίλε πλάκα κάνεις τώρα;;; ντροπή, δε ξέρω τι να πω :yuck:

akis_trevor
05/09/2012, 23:06
Φιλε μου οπως αναφερες δυστιχος στην σημερον ημερα ηπαρχουν ακομα παιδια οπως εγω που δεν ξερουμε καλα καλα την ορθογραφια τι να κανω να ξανα παω δημοτικο και γυμν. και δεν ειναι καθολου δικαιολογια πιστεψετο.!!:beer:
να εξασκηθεις και να μαθεις εστω τα βασικα.
οσο για το θεμα με την "πατεντα" που εκανες....ειναι τουλαχιστον ανηθικο αυτο το πραγμα!!!
(τι γινεται εδω μεσα τον τελευταιο καιρο;ο ενας 15 σελιδες τι μηχανακι θα παρει,ο αλλος κανει κοντρες με 150-200 χλμ και πρωτο του ποστ να πει μπραβο στον εταιρο κοντροβιο.α ρε πουτ@ν@ κριση που τους γυρισες ολους στα σκουτεροειδη!!!!)

vagtav
05/09/2012, 23:24
Κλήση για 114χλμ στην ΑΟ.
Ε ρε π@ύτσα που έχουμε να φάμε ακόμη.

viper1
06/09/2012, 00:03
Φιλε μου γεια σου και απο εμενα επιδη τα περασα πολλες φορες την πρωτη μου φορα τον παρακαλεσα λογο επαγκελματικου διπλωματος μου το εδωσε την επομενη εκμεταλεφτικα το εξης .?αναλογος ποια ημερομενια εχει ερθει η κληση σου πρατω με τον εξης χαρακτηρισμο οπως ποτε πεθανε καποιος που οδηγουσε μηχανη επερνα ληξιαρχη πραξη του θυματος απο οπου καταγοτανε καιστην συνεχεια ελεγα την ημερομενια που πιασατε το ρανταρ οδηγουσε αυτος αλλα δυστιχος απεβιωσε και ετσι δεν πληρωνεις ουτε την κληση σου.:evil::wave2:


Υ.Γ.Συγνωμη για την ορθογραφια μου χαχααα

σε ΚΕΠ δουλευεις εε?

viper1
06/09/2012, 00:10
Μη σπαμαρετε.

Στο θεμα μας: Που μπορούμε να βρουμε λιστες με προσφατως πεθαμενους μηχανοβιους για να τους φορτωνουμε τις κλησεις μας?

μα στο 11888