PDA

View Full Version : ερώτηση



adam_tsouk
23/09/2005, 16:27
Τι είναι 4 λάστιχα

και τι είναι 365 χρησιμοποιημένα προφυλακτικά;










































Τα 4 λάστιχα είναι GOODYEAR......

..ενώ......



.....τα 365 προφυλακτικά........

..είναι.......



VERY GOOD YEAR!!!

adam_tsouk
23/09/2005, 17:16
(να μην ανοίξω και άλλο νέο ποστ, το παράκανα):lol:


Αληθινό cover letter που εστάλη στην εταιρεία Singular



Καλησπέρα σας!!!
Ονομάζομαι ????????????????????, είμαι 21 ετών και ενδιαφέρομαι για την θέση εργασίας(------), που έχετε στην αγγελία, στην εφημερίδα (Χρυσή Ευκαιρία).

Εγώ νομίζω κατά 99,99% ότι μπορώ να αποδώσω και να δώσω τον καλύτερο μου εαυτό, γιατί είμαι πάρα πάρα πολύ πρόθυμη να δουλέψω και ειδικά σε μία τόσο καλή και σοβαρή εταιρεία, όπως είναι η δική σας...!!!
θα ήθελα να σας πω επίσης, ότι εκτός από αυτά που γράφω στο βιογραφικό μου, έχω πάρει και δίπλωμα στον: "Αυτοματισμό Γραφείου", που σημαίνει ότι χειρίζομαι πάρα πολύ καλά τα: Windows(all), MS Office(Word, Excel, Access, PowerPoint κλπ) και επίσης έχω μάθει και “Εμπορική Αλληλογραφία". Και φυσικά όλα αυτά από το I.I.E.K."Όμηρος".
Οπότε από εδώ και πέρα, εσείς θα με κρίνεται βάση του βιογραφικού μου και βάση όσων σας έχω πει μέχρι στιγμής και ελπίζω να ανταποκρίνομαι στις απαιτήσεις σας και έτσι να με προσλάβετε. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ που με ακούσατε και ελπίζω να με ειδοποιήσετε τηλεφωνικά λείαν συντόμως...!!!

Γεια σας.


Υ.Σ. Θα ήθελα να σας πω ότι από εμφάνιση είμαι πάρα πολύ καλή. Πρέπει επίσης να ξέρετε ότι ήμουν και στα καλλιστεία του ANT1, το 1997 και έπειτα ήμουν σε 2 πρακτορεία μοντέλων για 2 χρόνια, σαν ενεργό μέλος / μοντέλο δηλαδή. Φυσικά αυτά δεν τα αναφέρω στο βιογραφικό μου, γιατί 1ων δεν έχουν καμιά σχέση με το επάγγελμα που έχω σπουδάσει και 2ων δεν ξέρω κατά πόσο εσείς θέλετε τα άτομα που θα προσλάβετε να είναι ευπαρουσίαστα κλπ. Απλώς σας το αναφέρω στο υστερόγραφο για να καταλάβετε στο περίπου ποια και για τι εμφάνιση μιλάω.

cityfly
23/09/2005, 17:18
χμμμμμμμμμμμμμμμμμ

ε να το προσλάβουμε το κορίτσι άμα είναι έτσι

:rotflmao: :rotflmao:

AFTER
23/09/2005, 17:20
ΕΕ Ε ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΚΤΑΚΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ...



:lol:

NAKANO-1100
23/09/2005, 20:47
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 1,90 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ
ΧΑΡΙΣΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ 1,83 ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ Η ΙΣΙΝΜΠΑΓΙΕΒΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 1,74


24539