PDA

View Full Version : Σημεία πώλησης Ξενόγλωσσων περιοδικών moto



endopandou
15/10/2012, 08:00
Αν και λόγω ιντερνέ η αγορά τους πνέει τα λοίσθια, μερικά εξακολουθούν να αξίζουν θέση στην βιβλιοθήκη μας.

Παλιά αγόραζα απο το περίπτερο Κηφισίας και Αλεξάνδρας αλλά τώρα πια να κατέβω Αθήνα απο τα Μεσόγεια μόνο γι αυτό μου πέφτει πολύ.
Αν γνωρίζει κάποιος κάποιο πιο κοντινό σημείο πώλησης ας βοηθήσει.

Και μέλη απο άλλα μέρη της Ελλάδας πιθανά θα ήθελαν να ενημερωθούν για κοντινά τους σημεία πώλησης, οπότε το θέμα δεν αφορά μόνο Αθηναίους.

McGyver
15/10/2012, 08:13
απο τα Μεσόγεια

Στο αεροδρόμιο, Παπασωτηρίου...

sapila racing
15/10/2012, 09:27
Αν και λόγω ιντερνέ η αγορά τους πνέει τα λοίσθια, μερικά εξακολουθούν να αξίζουν θέση στην βιβλιοθήκη μας.

Παλιά αγόραζα απο το περίπτερο Κηφισίας και Αλεξάνδρας αλλά τώρα πια να κατέβω Αθήνα απο τα Μεσόγεια μόνο γι αυτό μου πέφτει πολύ.
Αν γνωρίζει κάποιος κάποιο πιο κοντινό σημείο πώλησης ας βοηθήσει.

Και μέλη απο άλλα μέρη της Ελλάδας πιθανά θα ήθελαν να ενημερωθούν για κοντινά τους σημεία πώλησης, οπότε το θέμα δεν αφορά μόνο Αθηναίους.

Γραψου συνδρομητής στο περιοδικό(ά) που σε ενδιαφέρει(ουν). Ειναι μισα λεφτά ετσι. ;)
Αλλιώς Αεροδρόμιο οπως ειπώθηκε.

Cpt. Haddock
15/10/2012, 10:52
Γραψου συνδρομητής στο περιοδικό(ά) που σε ενδιαφέρει(ουν). Ειναι μισα λεφτά ετσι. ;)
Αλλιώς Αεροδρόμιο οπως ειπώθηκε.

Ακομα πιο φτηνή ειναι και η συνδρομη στις ηλεκτρονικες εκδόσεις. :beer:

sapila racing
15/10/2012, 11:05
Ακομα πιο φτηνή ειναι και η συνδρομη στις ηλεκτρονικες εκδόσεις. :beer:

Ναι αλλά δεν μου αρέσει ετσι. :D

Cpt. Haddock
15/10/2012, 11:06
Ναι αλλά δεν μου αρέσει ετσι. :D

Ημουν σιγουρος :lol:

astroman76
15/10/2012, 11:31
τα μονα που αξηζει να βαλεις στην βιβλιοθηκη ειναι τα Ιαπωνεζικα πλεον... αντε κανα Practical Sportbikes & classic motorcycle mechanics και φισικα Classic Racer