PDA

View Full Version : Jump start, η εναλλακτική ερμηνεία.



vaska
15/10/2012, 12:28
Αν jump start λεγεται αυτη η διαδικασια, τοτε αυτη με το πηδημα στην σελα πως λεγεται? Οχι τιποτα αλλο αλλα να ξερω και τι λεω μη γινομαι ρεζιλι

Ελληνιστί λέγεται " σπρώχνω σε κατήφορο καρφώνω 2α σαλτάρω αμολάω συμπλέκτη κωλοκάθομαι βαριά βαριά" αλλά επειδή είναι μπόλικο χρησιμοποιούμε τον Αγγλικό όρο "change your battery asap".

sniper
15/10/2012, 12:44
Αν jump start λεγεται αυτη η διαδικασια, τοτε αυτη με το πηδημα στην σελα πως λεγεται? Οχι τιποτα αλλο αλλα να ξερω και τι λεω μη γινομαι ρεζιλι

Άβολο μέρος για σεξ.

spyrakos35
15/10/2012, 13:23
Άβολο μέρος για σεξ.

ή βίτσιο.... :lol:

Bladerunner
15/10/2012, 13:40
Άβολο μέρος για σεξ.

Μπορεί...

Αλλά ξέρεις τι είναι να το προσπαθείς παρκαρισμένος στην άκρη της προβλήτας, κι εκεί που λες "τό χω", να κάνει μια μπραφ και να σκάει στη θάλασσα; Να μη ξέρεις τι να πρωτοβγάλεις έξω. Τη μηχανή ή το αίσθημα;
Κι αφού τις βγάλεις έξω και τις δύο και προσπαθείς ν΄ανάψεις μουλιασμένο τσιγάρο με μουλιασμένο αναπτήρα... Να σου λέει το κορίτσι:

"Πώς θα γυρίσω πίσω; Μούσκεμα έγινα!"

"Κάτσε να χαλαρώσω λίγο και θα δώσουμε λύση..." :evil:

ΥΓ. Δεν είμαι εκτός θέματος, είμαι; Για πηδήματα δε λέμε;

sniper
15/10/2012, 13:42
Μπορεί...

Αλλά ξέρεις τι είναι να το προσπαθείς παρκαρισμένος στην άκρη της προβλήτας, κι εκεί που λες "τό χω", να κάνει μια μπραφ και να σκάει στη θάλασσα; Να μη ξέρεις τι να πρωτοβγάλεις έξω. Τη μηχανή ή το αίσθημα;
Κι αφού τις βγάλεις έξω και τις δύο και προσπαθείς ν΄ανάψεις μουλιασμένο τσιγάρο με μουλιασμένο αναπτήρα... Να σου λέει το κορίτσι:

"Πώς θα γυρίσω πίσω; Μούσκεμα έγινα!"

"Κάτσε να χαλαρώσω λίγο και θα δώσουμε λύση..." :evil:

ΥΓ. Δεν είμαι εκτός θέματος, είμαι; Για πηδήματα δε λέμε;

Δεν ξέρω πλέον ποιος είναι εντός ή εκτός..

spyrakos35
15/10/2012, 13:52
Μπορεί...

Αλλά ξέρεις τι είναι να το προσπαθείς παρκαρισμένος στην άκρη της προβλήτας, κι εκεί που λες "τό χω", να κάνει μια μπραφ και να σκάει στη θάλασσα; Να μη ξέρεις τι να πρωτοβγάλεις έξω. Τη μηχανή ή το αίσθημα;
Κι αφού τις βγάλεις έξω και τις δύο και προσπαθείς ν΄ανάψεις μουλιασμένο τσιγάρο με μουλιασμένο αναπτήρα... Να σου λέει το κορίτσι:

"Πώς θα γυρίσω πίσω; Μούσκεμα έγινα!"

"Κάτσε να χαλαρώσω λίγο και θα δώσουμε λύση..." :evil:

ΥΓ. Δεν είμαι εκτός θέματος, είμαι; Για πηδήματα δε λέμε;

ρε αδελφέ...... με κόντρα το σταντ και ταχύτητα γίνονται οι δουλειές............

akis_trevor
15/10/2012, 14:11
ρε αδελφέ...... με κόντρα το σταντ και ταχύτητα γίνονται οι δουλειές............

Μονο μην το βαλει στο διπλο και μπρος πισω παρε δωσε ξαπλωσουν και τα 3 μαζι!

vaska
15/10/2012, 14:58
Ρε τι είστε εσείς??? Μια πλεροφορία ζήτησε το παλικάρι, να ξέρει λέει για να μην του την λένε κι εσείς αμέσως να το κάνετε θρεντάκιον για να κογιονάρετε.

Ήθελα να ήξερα ποιανού δάκτυλος (δείκτης μέσος παράμεσος - αδιάφορο) ήταν αν και κάπου πάει το μυαλό μου.

:D:D


Αααααα και πούστε οι πηδηχτεροί.... κατουράτε και λίγο βρε, θα την κάψετε σε λίγο και είναι κρίμα.

271649

Bladerunner
15/10/2012, 15:10
Αααααα και πούστε οι πηδηχτεροί.... κατουράτε και λίγο βρε, θα την κάψετε σε λίγο και είναι κρίμα.

Μα... Παρ΄όλο που 'γινε μούσκεμα το κορίτσι... Τελικά ΔΕΝ...

spyrakos35
15/10/2012, 16:16
Μα... Παρ΄όλο που 'γινε μούσκεμα το κορίτσι... Τελικά ΔΕΝ...

την άφησες στα κρύα του πελάγους...... :lol:

TROOPER
16/10/2012, 08:10
:lol::lol::lol::lol: