PDA

View Full Version : Αίμα Επειγόντως !!!!!



Vagelis Gar
17/10/2012, 22:35
Απευθυνω εκκληση προς απαντες, μοτοσυκλετιστες και μη.
Φιλος επεσε θυμα πολυ σοβαρου τροχαιο και νοσηλευεται σε σοβαρη κατασταση στο Γενικο Κρατικο Νίκαιας.
Χρειαζεται αιμα ομαδας Ο ρεζους αρνητικο ( Ο- ) στο ονομα Δημητριος Μανδραγουρεας....


(από φίλο στο fb, πριν λίγο. Κοινοποιήστε το όπου μπορείτε παιδιά...)

daz
17/10/2012, 23:28
Απευθυνω εκκληση προς απαντες, μοτοσυκλετιστες και μη.
Φιλος επεσε θυμα πολυ σοβαρου τροχαιο και νοσηλευεται σε σοβαρη κατασταση στο Γενικο Κρατικο.
Χρειαζεται αιμα ομαδας Ο ρεζους αρνητικο ( Ο- ) στο ονομα Δημητριος Μανδραγουρεας....


(από φίλο στο fb, πριν λίγο. Κοινοποιήστε το όπου μπορείτε παιδιά...)

Sorry αλλά αυτά τα "κοινοποιήστε το όπου μπορείτε" απ' το fb εμένα δε με πείθουν. Εσύ τον γνωρίζεις τον Μανδραγουρέα ή το έβαλες επειδή στο έστειλε κάποιος στο fb?

GOGOS2612
17/10/2012, 23:32
Sorry αλλά αυτά τα "κοινοποιήστε το όπου μπορείτε" απ' το fb εμένα δε με πείθουν. Εσύ τον γνωρίζεις τον Μανδραγουρέα ή το έβαλες επειδή στο έστειλε κάποιος στο fb?

+1

Εγω εχω 0-

Πολυ ευχαρίστως να πάω αλλά μόνο και μονο οτι γράφεις απο το fb με κάνει να κλείσω το post και να συνεχίσω αλλού

daz
17/10/2012, 23:37
Vageli αν τον γνωρίζεις ευχαρίστως να βοηθήσουμε. Αν δεν τον ξέρεις όμως καλά να γίνει το παιδί να κάνει παρέα στον Βαγγέλη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=85031), αλλά εγώ δεν μπαίνω στην διαδικασία να το ψάξω παραπάνω. Νομίζω πως και ο Βαγγέλης πάει καλύτερα τελευταία γιατί έδωσε ο Βασκα 12 φιάλες.

AUFGEBRACHT
18/10/2012, 00:03
http://www.mybike.gr/topic/59501-%CE%B1%CE%AF%CE%BC%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%B9%CE%B3%CF%8C%CE%BD%CF%84%CF%89%CF%82/

Vagelis Gar
18/10/2012, 00:41
Παιδιά προσωπικά δενγνωρίζω τον Δημήτρη όμως ο Γρηγόρης που κοινοποίησε το μήνυμα είναι φίλος του και φίλος μου.
Έχετε δίκιο σε αυτό που λέτε και εγώ είμαι επιφυλακτικός σε αυτά.

Για το ατύχημα γνωρίζω μόνο πως το παιδί έπεσε με την μοτοσυκλέτα του πάνω σε πεζό.

vaska
18/10/2012, 09:34
Παιδιά προσωπικά δενγνωρίζω τον Δημήτρη όμως ο Γρηγόρης που κοινοποίησε το μήνυμα είναι φίλος του και φίλος μου.
Έχετε δίκιο σε αυτό που λέτε και εγώ είμαι επιφυλακτικός σε αυτά.

Για το ατύχημα γνωρίζω μόνο πως το παιδί έπεσε με την μοτοσυκλέτα του πάνω σε πεζό

Βαγγέλη τπτ προσωπικό με σένα αλλά τελικά γνωρίζεις αν είναι πραγματικό περιστατικό???? Δλδ επικοινώνησες με τον Γρηγόρη να επιβεβαιώσει ότι όντως έτσι είναι τα πράγματα ή και αυτός κοινοποίησε αίτημα που έλαβε???

Δοθείσης ευκαιρίας να πω ότι είναι πολύ σημαντικό να μην δημοσιεύουμε κοινοποιούμε ανεπιβεβαίωτα αιτήματα. Κάποια στιγμή κάποιος συνάνθρωπός μας θα έχει πραγματική ανάγκη και θα το περάσουμε στα ψιλά, μετά τα τόσα που διαβάζουμε κάθε μέρα.

Μάθε και πες μας.

MikeG
18/10/2012, 16:32
Ξεκολλήστε μερικοί μερικοί & σκεφτείτε ότι κάποια πράγματα γράφονται χωρίς απαραίτητα να υπάρχει κάποιο "κίνητρο" από πίσω. Αν συνεχιστούν τέτοια σχόλια θα σφαχτούν αμέσως.


Moto.GR Moderation TeAm

Vagelis Gar
19/10/2012, 14:10
Οι φιάλες που χρειαζόταν το παλικάρι υπερκαλύφθηκαν,
ευχαριστώ όσους βοήθησαν.
Παρακαλώ να κλειδώσει το θέμα.