PDA

View Full Version : Τελικα μπηκα πιστα!!!!



aspirini
24/10/2012, 22:59
Οπως ειχα πει παλιοτερα σε ενα αλλο θεμα , εχω την πιστα Σερρων στα 12 χιλιομετρα περιπου και δεν ειχα σκεφτει ποτε να την επισκεφτω, :moutza:
Σημερα λοιπον μπηκα για πρωτη φορα ,για να μαθω να πλαγιαζω λιγακι και γενικα για την εμπειρια..Περιττο να πω πως πολυ συντομα σχεδιαζω να ξαναμπω και αυτην την φορα χωρις καθρευτες, ξερετε δεν γνωριζα οτι δεν πρεπει να φορας καθρεφτακια μεσα στην πιστα :ninja: ..Δεν ηξερα οτι μπορω να πλαγιασω τοσο την μηχανη μου ,αν και τελευταιος(οχι οτι με πειραξε) νομιζω πως ηταν μια εμπειρια που με εξελιξε σαν οδηγο εστω και στο ελαχιστο και γιαυτο θελω να το ξαναζησω..
Μετα το πρωτο 20λεπτο οταν μπηκα για το 2ο 20λεπτο μετα απο 3 γυρες βγηκα γιατι μια κοπελιτσα το πολυ 18 χρονων με ενα 125 με περασε 2 φορες, ναι παρακαλω 2 φορες!!! ε μετα βγηκα επειδη αυτο με πειραξε! :lol: οταν σε κανα χρονο δυο αποκτησω λιγο εμπειρια θα την περιμενω ομως!:lol::lol:

vaska
24/10/2012, 23:12
Σάββα τις κοπελίτσες να τις αφήνεις να σε περνάνε και μετά να τις κυνηγάς, προσφέρουν πολύ ωραίο θέαμα, τπτ μαντραχαλαίους να μην αφήνεις να σε περνάνε.


Μπράβο σου για την απόφαση μα και για την προσπάθεια.

:beer:

MG-KTiNoS
24/10/2012, 23:14
Ανόητε άνθρωπε έπρεπε να το παίξεις θύμα !
Να της ξυπνήσεις τα μητρικά… φίλτρα.
Έφυγες λέει…
Γιατί έφυγες ?
Πότε έφυγες και πού πήγες ρε ?

Πάει το κορμί πατριότ !


:lol:

aspirini
24/10/2012, 23:31
Σάββα τις κοπελίτσες να τις αφήνεις να σε περνάνε και μετά να τις κυνηγάς, προσφέρουν πολύ ωραίο θέαμα, τπτ μαντραχαλαίους να μην αφήνεις να σε περνάνε.


Μπράβο σου για την απόφαση μα και για την προσπάθεια.

:beer:
κοιταξε την πρωτη φορα που με περασε δεν μπορω να πω καλα ηταν , αλλα την δευτερη οταν την ειδα να μου βγαινει απο τα αριστερα και να ριχνει ενα πλαγιασμα σαν pro και να με αφηνει πισω και συνειδιτοποιησα οτι εκανε 2 γυρους για εναν δικο μου και μου επεσε too much :D
Σε ευχαριστω Βασιλη αλλα η προσπαθεια θα συνεχιστει!


Ανόητε άνθρωπε έπρεπε να το παίξεις θύμα !
Να της ξυπνήσεις τα μητρικά… φίλτρα.
Έφυγες λέει…
Γιατί έφυγες ?
Πότε έφυγες και πού πήγες ρε ?

Πάει το κορμί πατριότ !


:lol:
αφου και να ηθελα δεν το φτανα το κορμι !!!βγηκα απο την πιστα μπας να την προλαβω εκει αλλα ειχε συνοδεια(πατερα αν κρινω απο την ηλικια )

aspirini
24/10/2012, 23:41
272377


ΝΑΤΗ Η ΚΟΠΕΛΙΑ!!εδω ετοιμαζεται για την 2η προσπεραση νομιζω..

Cpt. Haddock
25/10/2012, 07:41
βγηκα απο την πιστα μπας να την προλαβω εκει αλλα ειχε συνοδεια(πατερα αν κρινω απο την ηλικια )

Καλα, μην παιρνεις και όρκο :smokin:

MG-KTiNoS
25/10/2012, 08:16
:lol:

devil's animal
25/10/2012, 10:45
βγηκα απο την πιστα μπας να την προλαβω εκει αλλα ειχε συνοδεια(πατερα αν κρινω απο την ηλικια )


Καλα, μην παιρνεις και όρκο :smokin:

υπαρχουν και οι sugardaddies κοναν...
:lol:
272411

sapila racing
25/10/2012, 10:51
Οπως ειχα πει παλιοτερα σε ενα αλλο θεμα , εχω την πιστα Σερρων στα 12 χιλιομετρα περιπου και δεν ειχα σκεφτει ποτε να την επισκεφτω, :moutza:
Σημερα λοιπον μπηκα για πρωτη φορα ,για να μαθω να πλαγιαζω λιγακι και γενικα για την εμπειρια..Περιττο να πω πως πολυ συντομα σχεδιαζω να ξαναμπω και αυτην την φορα χωρις καθρευτες, ξερετε δεν γνωριζα οτι δεν πρεπει να φορας καθρεφτακια μεσα στην πιστα :ninja: ..Δεν ηξερα οτι μπορω να πλαγιασω τοσο την μηχανη μου ,αν και τελευταιος(οχι οτι με πειραξε) νομιζω πως ηταν μια εμπειρια που με εξελιξε σαν οδηγο εστω και στο ελαχιστο και γιαυτο θελω να το ξαναζησω..
Μετα το πρωτο 20λεπτο οταν μπηκα για το 2ο 20λεπτο μετα απο 3 γυρες βγηκα γιατι μια κοπελιτσα το πολυ 18 χρονων με ενα 125 με περασε 2 φορες, ναι παρακαλω 2 φορες!!! ε μετα βγηκα επειδη αυτο με πειραξε! :lol: οταν σε κανα χρονο δυο αποκτησω λιγο εμπειρια θα την περιμενω ομως!:lol::lol:

Aν σε πέρασε 2 φορές σε 3 γύρους, σημαίνει διάφορα πράγματα και να ξέρεις οτι και 10 χρόνια να περάσουν παλι θα σε περναει για πλάκα η κοπέλα με αυτο το μηχανακι που εχεις.
Κατ αρχην πήγαινε κανε ενα σχολείο, θα σε βοηθήσει πολύ. ;)

Πολυμήχανος
25/10/2012, 11:27
εχω την πιστα Σερρων στα 12 χιλιομετρα περιπου και δεν ειχα σκεφτει ποτε να την επισκεφτω

Τουλάχιστον εσύ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ότι η πόλη σου έχει μια πίστα, οι περισσότεροι κάτοικοι της πόλης από ότι έχω καταλάβει, μάλλον το αγνοούν... :uplate:

Άιντε και εις ταχύτερα το λοιπόν, τυχερέ, έ τυχερέ...

aspirini
26/10/2012, 03:09
Aν σε πέρασε 2 φορές σε 3 γύρους, σημαίνει διάφορα πράγματα και να ξέρεις οτι και 10 χρόνια να περάσουν παλι θα σε περναει για πλάκα η κοπέλα με αυτο το μηχανακι που εχεις.
Κατ αρχην πήγαινε κανε ενα σχολείο, θα σε βοηθήσει πολύ. ;)κοιταξε δεν εχει να κανει με το μηχανακι μου γιατι η κοπελα ειχε ενα 125-250 δεν ξερω ,απλως εγω οδηγαω κανα 2μηνο (τον εναν με χαλια λαστιχα),και το δικο μου να ειχε κ εγω το δικο της παλι θα με περνουσε..φαινοταν αρκετα εμπειρη.τωρα οσον αφορα το σχολειο ξερω οτι εχεις δικιο και μαλλον θα το δοκιμασω!


Τουλάχιστον εσύ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ότι η πόλη σου έχει μια πίστα, οι περισσότεροι κάτοικοι της πόλης από ότι έχω καταλάβει, μάλλον το αγνοούν... :uplate:

Άιντε και εις ταχύτερα το λοιπόν, τυχερέ, έ τυχερέ...

το γνωριζουν οτι υπαρχει απλως δεν γνωριζουν ποσο ενεργη ειναι και ποιο το επιπεδο της πανελλαδικα.

panagiwths
26/10/2012, 05:18
Να κάνω μια ερώτηση....
Η ασφάλεια ισχύει στην πίστα?? μπα ε?? Δηλαδή σε περίπτωση που πέσει κάποιος πάνω σου και σε γκρεμίσει, σε αποζημιώνει η ασφάλεια??

soter3gm
26/10/2012, 07:17
Να κάνω μια ερώτηση....
Η ασφάλεια ισχύει στην πίστα?? μπα ε?? Δηλαδή σε περίπτωση που πέσει κάποιος πάνω σου και σε γκρεμίσει, σε αποζημιώνει η ασφάλεια??

Βγαίνεις έξω καλείς τη τροχαία η την ασφάλεια και κάνεις δήλωση με αυτόν που χτυπήσατε ...από εξακανέκαθεν γίνεται αυτό ακόμα και σε πάρκινγκ ;) D)

sapila racing
26/10/2012, 08:44
Βγαίνεις έξω καλείς τη τροχαία η την ασφάλεια και κάνεις δήλωση με αυτόν που χτυπήσατε ...από εξακανέκαθεν γίνεται αυτό ακόμα και σε πάρκινγκ ;) D)

Δεν παίζει αυτό που λες. Αν τα βρείς με τον αλλον και παραδεχτεί το λάθος και δεχτεί και να πληρώσει εχει καλώς, αλλιώς ο καθένας απ την τσέπη του.

devil's animal
26/10/2012, 10:33
Να κάνω μια ερώτηση....
Η ασφάλεια ισχύει στην πίστα?? μπα ε?? Δηλαδή σε περίπτωση που πέσει κάποιος πάνω σου και σε γκρεμίσει, σε αποζημιώνει η ασφάλεια??

οχι.

LogOutGoRide
26/10/2012, 10:38
Οταν μπαίνεις δεν υπογράφεις ένα χαρτί ; αυτό τι λέει ;

sapila racing
26/10/2012, 10:39
Οταν μπαίνεις δεν υπογράφεις ένα χαρτί ; αυτό τι λέει ;

Οτι σε περίπτωση ατυχήματος η διοργάνωση δεν φάρει καμμια ευθύνη.