PDA

View Full Version : προβλημα



mavros_skilos
31/10/2012, 16:46
:confused:..βαζοντας μια καινουργια μπαταρια..δεν ακουγεται ο ηχος της αντλιας... και αναβοσβηνει το λαμπακι του abs..
μιζα δινει..αλλα τιποτα...απο ασφαλιες ειδα και ειναι οκ....(και με την παλια μπαταρια..τα ιδια)

αν εχει κατσει σε κανεναν τετοια κεντα...παρακαλω ας μου πει..

ευχαριστω

McGyver
31/10/2012, 16:54
Για τι μηχανή μιλάμε;
Χρονολογία;
Είχες ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με την παλιά μπαταρία και την άλλαξες μήπως και λυθεί το πρόβλημα;

mavros_skilos
31/10/2012, 17:06
ουφφφφφφ..τελικα ολα οκ...κατω απο την βαση της μπαταριας..εχει μια φισα....την κουμποσα και ολα ενταξει
απλα τραβοντασ τησ βαση..για την καινουργια μπαταρια...ξεκουμποσε η ατιμη....

ευχαριστω ΜcGyver......

cbf 1000 ..ειναι του 09

mavros_skilos
31/10/2012, 17:25
και κατι αλλο..(δεν ξερω αν καποιος εχει πει για το θεμα)
επιδη ψαχτικα λιγο με το ρευμα στην μηχανη....να ξερετε οτι η εγγυηση στη χοντα ειναι 2 χρονια..απο τοτε που εβγαλε πρωτη αδεια...και στα πηνια..ειναι
+ 5..συνολο δηλαδη 7...εχει δωσει μια λιστα με αριθμο πλαισιου για μερικα 1000αρια..ο θειος σαρακακης..
εγω απο οτι ειδα ειμαι μεσα...ας ελπισουμε οτι δεν θα παθω τιποτα...
αν καουνε..σου φερνει καινουργια..τα βαζεις και εφυγες....τα καμενα πρεπει να τα παει πισω ο συνεργιας.....

ΚωσταςΤ
01/12/2012, 00:32
και κατι αλλο..(δεν ξερω αν καποιος εχει πει για το θεμα)
επιδη ψαχτικα λιγο με το ρευμα στην μηχανη....να ξερετε οτι η εγγυηση στη χοντα ειναι 2 χρονια..απο τοτε που εβγαλε πρωτη αδεια...και στα πηνια..ειναι
+ 5..συνολο δηλαδη 7...εχει δωσει μια λιστα με αριθμο πλαισιου για μερικα 1000αρια..ο θειος σαρακακης..
εγω απο οτι ειδα ειμαι μεσα...ας ελπισουμε οτι δεν θα παθω τιποτα...
αν καουνε..σου φερνει καινουργια..τα βαζεις και εφυγες....τα καμενα πρεπει να τα παει πισω ο συνεργιας.....

Μοντελο του '10 εχω κι εγω και ειμαι κι εγω κατοχος μηχανης που το συγκεκριμενο κομματι ειναι μεσα στα ελλατωματικα.Για μενα το θεμα ομως αυτο επρεπε να λυθει απο τον θειο Σαρακακη με ανακληση και οχι να περιμενω να παω στα κατσαβραχα και να μεινω εκει απο πηνια.Ποιος θα μου πληρωσει την ταλαιπωρια μου;ο θειος Σαρακακ;Τι με νοιαζει εμενα και τον καθε εναν που εχει σκασει τοσα λεφτα εαν εχει 5 χρονια επιπλεον εγγυηση.Ελπιζω να μην αφησει κανεναν στο δρομο κανοντας ταξιδι γιατι η ταλαιπωρια του θα ειναι μεγαλη!

mavros_skilos
01/12/2012, 13:21
Μοντελο του '10 εγω και ειμαι κι εγω κατοχος μηχανης που το συγκεκριμενο κομματι ειναι μεσα στα ελλατωματικα.Για μενα το θεμα ομως αυτο επρεπε να λυθει απο τον θειο Σαρακακη με ανακληση και οχι να περιμενω να παω στα κατσαβραχα και να μεινω εκει απο πηνια.Ποιος θα μου πληρωσει την ταλαιπωρια μου;ο θειος Σαρακακ;Τι με νοιαζει εμενα και τον καθε εναν που εχει σκασει τοσα λεφτα εαν εχει 5 χρονια επιπλεον εγγυηση.Ελπιζω να μην αφησει κανεναν στο δρομο κανοντας ταξιδι γιατι η ταλαιπωρια του θα ειναι μεγαλη!

εχεις δικιο κωστα....τη να κανουμε θειος ειναι αυτος...παμε με τα νερα του..

geo_box2
07/12/2012, 16:19
Ρε παιδια που θα δω εαν ειμαι και γω μεσα?

ΚωσταςΤ
07/12/2012, 18:22
Ρε παιδια που θα δω εαν ειμαι και γω μεσα?

Παιρνεις την αδεια της μοτο παραμασχαλα και πας στην αντιπροσωπεια απ οπου το πηρες η απο το καταστημα τεσπα,και τους ρωτας.Πληκτρολογωντας αυτοι το νουμερο του κινητηρα απο την αδεια, επειδη ειναι online με τον Σαρακακη θα σου πουν εαν ειναι μεσα στα κομματια η οχι!

mavros_skilos
08/12/2012, 13:16
Ρε παιδια που θα δω εαν ειμαι και γω μεσα?

οπου εχεισ νταλαβερια με σερβις-ανταλακτικα χοντα...πας με την αδεια που λεει και κωστας..παταει

και σου λεει αν εισαι στην λιστα ...του σιντλερ:lol: