PDA

View Full Version : κλοπή xt125x απο γκύζη



tasmania
02/11/2012, 08:49
Γειά σας....είπα να δηλώσω κ εγώ εδώ την κλοπή απο το yamaha xt125x......AAA767.....;έγινε απο γκύζη 29/10/12....αν και ξέρω οτι η πιθανότητα να βρεθεί είναι μηδαμινή.....:(....ήταν κλειδωμένη με Abus κουλουρα 120 ευρώ δεμένο σε κάγκελα κ πίσω είχε επίσης Abus κλειδαρια για δισκόφρενο.......οπότε παιδιά τι να πω όσοι δεν έχετε γκαράζ αφήνετε τις μηχανές σας σε κεντρικά σημεία......κ πάντα κλειδωμένες............

καλή συνέχεια σε όλους.......

harris_x
02/11/2012, 08:55
Μακάρι να βρεθεί ρε φίλε και να είναι και χωρίς ζημιές.

tasmania
02/11/2012, 08:57
φίλη πες.....:P...........na sai kala..........μακάαααααααααααααααααααααααρι......ουυυυυυυυυφ

harris_x
02/11/2012, 09:01
φίλη πες.....:P...........na sai kala..........μακάαααααααααααααααααααααααρι......ουυυυυυυυυφ

ουπς, sorry :)

διορθώνω αμέσως...

tasmania
02/11/2012, 09:23
τώρα οκ....:)....πάντως να συμπληρώσω και για όποιον τύχη κ διαβάσει ........προσοχή όταν έρχεστε γκύζη...στο τμήμα ήταν άλλοι 2 που κάνανε δήλωση κλοπής......κ ένας τυχερός π έπιασε τον έναν απ τους 2 ρουμάνους....π πήγαν να του το σηκώσουν...το οποίο ήταν κ τρακαρισμένο...(οπότε βλέπω κ το δικό μου να χει γίνει κομματάκια......)....κ επίσης σε κουβέντα π έιχα...σε άλλους 2....το πήραν π δεν είναι κάτοικοι εδω...αυτά......απλά ενημερωτικά.....

notakos600
02/11/2012, 11:02
100 ευρώ το μήνα πλέον έχει το κλειστό πάρκιγκ για αμάξι και τα μισά λογικά για μηχανή, δεν αξίζει να τα αφήνουμε έξω.
Εύχομαι να βρεθεί το συντομότερο δυνατό κοπελιά.

tasmania
02/11/2012, 11:36
να σαι καλά.....έχεις απόλυτο δίκιο.....εγώ τελικά έπρεπε να πάθω για να μάθω.....σκεφτόμουνα οκ.....τώρα ενα μικρό 125άρι....δεν κυνδυνεύει τόσο......αλλά.........όταν αποφασίσω να ξαναπάρω....γκαράζ....κ ασφάλεια κλοπής(αν κάνουνε......)......

sapila racing
02/11/2012, 11:47
να σαι καλά.....έχεις απόλυτο δίκιο.....εγώ τελικά έπρεπε να πάθω για να μάθω.....σκεφτόμουνα οκ.....τώρα ενα μικρό 125άρι....δεν κυνδυνεύει τόσο......αλλά.........όταν αποφασίσω να ξαναπάρω....γκαράζ....κ ασφάλεια κλοπής(αν κάνουνε......)......

Κι εγώ δεν θα σκεφτόμουν οτι το 125 είναι μηχανάκι που το κυνηγάνε οι κλέφτες.
Απο την αλλη πεφτουν και παραγγελιές πολλές φορές.

Μακαρι να το βρείς και να ειναι ενταξει.

tasmania
02/11/2012, 11:50
Κι εγώ δεν θα σκεφτόμουν οτι το 125 είναι μηχανάκι που το κυνηγάνε οι κλέφτες.
Απο την αλλη πεφτουν και παραγγελιές πολλές φορές.

Μακαρι να το βρείς και να ειναι ενταξει.

eyxaristw........
aytos p dwse thn paraggelia na gkremotsakistei......pfffffffff (ginomai k kakia twra....alla e maaaaaa......wwwwwwwwwwwwwwwww)..:P

Bowleno
02/11/2012, 13:10
eyxaristw........
aytos p dwse thn paraggelia na gkremotsakistei......pfffffffff (ginomai k kakia twra....alla e maaaaaa......wwwwwwwwwwwwwwwww)..:P

Σε νιώθω... 2 μου έχουν κλέψει από την Πατησίων! τίποτα δεν είναι αυτό που εύχεσαι μπροστα στις δικές μου (τότε) σκέψεις (τουλάχιστον δολοφονικές)
Μακάρι να το βρεις άθικτο, κοπελιά, αλλά πολύ φοβάμαι....:(

tasmania
02/11/2012, 13:16
αμααααν....2.....ουφφφφφ....και φαντάζομαι κ καλά μηχανάκια..καλά την πρώτη μέρα........μην νομίζεις......είχε πέσει φουυυυλ βρίσιμο κ κατάρα.....χαχα...τώρα σιγά σιγά το πέρνω απόφαση..........:cry:

Bowleno
02/11/2012, 13:25
αμααααν....2.....ουφφφφφ....και φαντάζομαι κ καλά μηχανάκια..καλά την πρώτη μέρα........μην νομίζεις......είχε πέσει φουυυυλ βρίσιμο κ κατάρα.....χαχα...τώρα σιγά σιγά το πέρνω απόφαση..........:cry:

Θα σου πάρει ένα εξάμηνο περίπου....(τόσο πήρε σε μένα για το 1ο μηχανάκι, ένα GPZ500S ) το 2ο, ένα XL250S μου το βρήκε η αστυνομία 2 μήνες μετά ανήμερα της αναστάσεως (τυχαίο; ) στην Αχαρνών παρατημένο με ξηλωμένη κλειδαριά διακόπτη

tasmania
02/11/2012, 13:27
Θα σου πάρει ένα εξάμηνο περίπου....(τόσο πήρε σε μένα για το 1ο μηχανάκι, ένα GPZ500S ) το 2ο, ένα XL250S μου το βρήκε η αστυνομία 2 μήνες μετά ανήμερα της αναστάσεως (τυχαίο; ) στην Αχαρνών παρατημένο με ξηλωμένη κλειδαριά διακόπτη

χαχαχα εντάξυ έχω ελπίδα έρχονται τα χριστούγεννα σε λίγο............πάω να ανάψω κ κανένα κεράκι......πάλι καλά τουλάχιστον στο ένα ήσουν λίγο τυχερός

theofilos888
05/11/2012, 08:15
Υπομονή κοπελιά! Πού στη γειτονιά στο φάγανε;

tasmania
05/11/2012, 08:47
Υπομονή κοπελιά! Πού στη γειτονιά στο φάγανε;

απο μομφεράτου 94...μπροστά απ το σχολείο....τα αφήνουν αρκετοί εκεί......αλλά......................:(

GIXXERAKIAS
05/11/2012, 08:50
Γιά ψάξου λίγο στην γειτονιά σου.....εκεί απέναντι από το σχολείο κυκλοφορούν "καλά" παιδάκια όποτε έχει τύχει να περάσω με την μηχανή.....:wave2:

tasmania
05/11/2012, 08:57
Γιά ψάξου λίγο στην γειτονιά σου.....εκεί απέναντι από το σχολείο κυκλοφορούν "καλά" παιδάκια όποτε έχει τύχει να περάσω με την μηχανή.....:wave2:

έβαλα κάτι άτομα απο εδω να ρωτήσουν π είναι λίγο πιο μέσα στα πράγματα.....αλλά παπαλα........δεν νομίζω οτι θα το βρω......τώρα κ πιτσιρίκια να ταν...οκ να το βλέπανε ξέρω γω με μια κλειδαριά να πω οκ.....το πήρανε να κάνουνε καμιά βόλτα.......τώρα για να κάτσουν να σπάσουν 2........τι να πω.....(αλλά θα μου πεις κ αυτές ανοίγουν μπαμ.....ύστερα απο λίγο χάζεμα στο you tube......απογοητεύτικα......)

theofilos888
05/11/2012, 09:43
Καλά το θυμόμουν το μηχανάκι. Μακάρι να το βρείς! Έχουν αγριέψει τα πράγματα! Τώρα παίρνουν τα μικρά! Μεγάλο ούτε το συζητάνε!

GIXXERAKIAS
05/11/2012, 09:50
έβαλα κάτι άτομα απο εδω να ρωτήσουν π είναι λίγο πιο μέσα στα πράγματα.....αλλά παπαλα........δεν νομίζω οτι θα το βρω......τώρα κ πιτσιρίκια να ταν...οκ να το βλέπανε ξέρω γω με μια κλειδαριά να πω οκ.....το πήρανε να κάνουνε καμιά βόλτα.......τώρα για να κάτσουν να σπάσουν 2........τι να πω.....(αλλά θα μου πεις κ αυτές ανοίγουν μπαμ.....ύστερα απο λίγο χάζεμα στο you tube......απογοητεύτικα......)

Εφόσον τα άτομα που έβαλες είναι μέσα στα πράγματα μην περιμένεις και πολλά...κόρακας,κοράκου μάτι δεν βγάζει....;)
Άν σε πλησιάσουν τηλεφωνικώς η διά προσώπου και ζητήσουν λεφτά για να την επιστροφή του,μην διανοηθείς να δώσεις τίποτα γιατί θα τα χασεις και αυτά.:wave2:

tasmania
05/11/2012, 09:50
Καλά το θυμόμουν το μηχανάκι. Μακάρι να το βρείς! Έχουν αγριέψει τα πράγματα! Τώρα παίρνουν τα μικρά! Μεγάλο ούτε το συζητάνε!

να σαι καλά ...μακάρι.......τι να πω.....

tasmania
05/11/2012, 09:54
Εφόσον τα άτομα που έβαλες είναι μέσα στα πράγματα μην περιμένεις και πολλά...κόρακας,κοράκου μάτι δεν βγάζει....;)
Άν σε πλησιάσουν τηλεφωνικώς η διά προσώπου και ζητήσουν λεφτά για να την επιστροφή του,μην διανοηθείς να δώσεις τίποτα γιατί θα τα χασεις και αυτά.:wave2:


χαχαχα...σιγά μην πλήρωνα κιόλας........δεν πα να γα***υνε....(σ ευχαριστώ κιόλας που ενημερώνεις/////αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να έδινα τπτ....)