PDA

View Full Version : 2o Classic Rally 5 in 1



sapila racing
09/11/2012, 09:06
Την Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2012 η Λέσχη Φίλων Κλασσικής Μοτοσυκλέτας διοργανώνει το 2ο Rally 5 in 1.
Ειναι ομαδικό Rally όπου όλοι ανήκουν σε ομάδες ανάλογα με την χώρα προέλευσης της μοτό.
Φετος το sapila racing team θα ειναι παντού, εγω στους Γερμανούς με το R75/6 ο κουμπάρος ο Μητσος με τους Japan με το SR μου, κι o Lux σκούπα με το αμάξι μου και το τρέιλερ.
Θα γίνει φυσικά κατασκοπεία, μια και ειμαστε παντού ωστε να διαμορφώσουμε το αποτέλεσμα όπως μας βολεύει! :D


Εκκίνηση 9 το πρωι απο το γνωστό μερος στο Θησείο στον Ηλεκτρικό, θα παμε προς Αγ.Στεφανο, σε καποι αφάση θα περάσουμε Ευβοια απο Ερέτρια, θακανουμε μια γυρα Ευβοια και θα καταλήξουμε σε ταβερνα καπου προς τα Στυρα οπου θα ειναι και ο τερματισμός.



:beer:

sapila racing
13/11/2012, 09:15
Καλά περάσαμε, φτάσαμα στον τερματισμό πρώτοι και πάλι, αλλά αυτό δεν σημαίνει και τίποτα. Τα αποτελέσματα την Πέμπτη.
Μπράβο στον Λουκά που δεν μάσησε και ηρθε σκούπα.
Φωτό δεν έβγαλα αυτη τη φορά. Θα περιμενουμε τις φωτό της Λέσχης.

motomaniac
13/11/2012, 10:01
αντε ωραια! φωτο απο mature κυριες!! :a8::a8:

sapila racing
16/11/2012, 14:03
Τελικά κέρδισαν και πάλι οι Άγγλοι, φυσικό είναι αφού πάνε τόσο αργά που προλαβαίνουν να δούν και την παραμικρή λεπτομέρεια του road book, και τα μυρμήγκια στον δρόμο κλπ.. :lol:

2οι οι Ιταλοί με τα Guzzi να δείχνουν τον δρόμο στα 2 Ducati, 3οι οι Γερμανοί και 4οι και τελευταιοι οι Ιάπωνες.
Στην απονομή εμφανίστηκε κι ενα νεου τυπου βραβείου με τους 5 καλύτερους οδηγούς απ όλες τις ομάδες βασει βαθμών ποινής, και ειμαι κι εγω 4ος σε αυτην την Dream Team. :a08:

Ο κουμπαρος (SR Team) ετρεξε με το δικό μου SR500 κι έκανε ενα περίεργο ρεκόρ. Ειχε την απολύτως μεγαλύτερη ποινη όλου του αγώνα στην 1η ειδική με καπου 740 βαθμούς και την ελάχιστη (σχεδόν) του αγώνα στην 2η ειδική με 10 βαθμούς. Αυτοι οι Ικαριώτες ειναι αλλο πράγμα! :a21:

:beer: