PDA

View Full Version : ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΚΡΑΝΟΣ!



djSteelCore
09/11/2012, 14:16
Καλημέρα σε όλους!

Θα ήθελε μια βοήθεια σχετικά με τι κράνος να διαλέξω! Ποιάς εταιρείας να προτιμήσω;

Ψάχνω full face και μέγιστο budget 250-280€!

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!

astroman76
09/11/2012, 14:41
Καλημέρα σε όλους!

Θα ήθελε μια βοήθεια σχετικά με τι κράνος να διαλέξω! Ποιάς εταιρείας να προτιμήσω;

Ψάχνω full face και μέγιστο budget 250-280€!

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!

οποιο σου καθετε καλητερα στο κεφαλι και με το σχεδιο που σου αρεσει.. δεν ειπαρχουν μαπα κρανη σε αυτα τα λεφτα....

mitsos_chania
09/11/2012, 18:16
Φιλε το χω ψαξει παααααρα πολυ το τελευταιο διαστημα καθως και εγω ηθελα να παρω ενα κρανακι με τις ιδιες προδιαγραφες - budget που ζητας . Η καλυτερη λυση ειναι μπροστα σου ! INTERNET !!! Θα σ στειλω μνμ με το κρανος που παρειγγειλα κ θα μου πεις !! Βασικα δεν το χω παραλαβει ακομα ... ψαξε ακομα καμια βδομαδα σε ebay κλπ. Βεβαια πριν το αγορασεις να πας να το δοκιμασεις σε μια αντιπροσωπεια στην ελλαδα. Βεβαια το ιντερνετ ειναι με καθε επιφυλαξη. Παντω σε ακριβα κρανη και καλες μαρκες xlite shoei agv μπορεις να βρεις τρομακτικες εκπτωσεις ! εωσ και 300Ε κατω :smokin: και δεν μιλαω για κρανη των 1000Ε που τα παιρνεις 700 , αλλα για αξιοπρεπεστατα κρανη με 500 που τα παιρνεις 200 :beer: δες στα εισερχομενα σου!

Billymuse
09/11/2012, 18:29
Φιλε το χω ψαξει παααααρα πολυ το τελευταιο διαστημα καθως και εγω ηθελα να παρω ενα κρανακι με τις ιδιες προδιαγραφες - budget που ζητας . Η καλυτερη λυση ειναι μπροστα σου ! INTERNET !!! Θα σ στειλω μνμ με το κρανος που παρειγγειλα κ θα μου πεις !! Βασικα δεν το χω παραλαβει ακομα ... ψαξε ακομα καμια βδομαδα σε ebay κλπ. Βεβαια πριν το αγορασεις να πας να το δοκιμασεις σε μια αντιπροσωπεια στην ελλαδα. Βεβαια το ιντερνετ ειναι με καθε επιφυλαξη. Παντω σε ακριβα κρανη και καλες μαρκες xlite shoei agv μπορεις να βρεις τρομακτικες εκπτωσεις ! εωσ και 300Ε κατω :smokin: και δεν μιλαω για κρανη των 1000Ε που τα παιρνεις 700 , αλλα για αξιοπρεπεστατα κρανη με 500 που τα παιρνεις 200 :beer: δες στα εισερχομενα σου!
φίλε τα κράνη που κανουν 500 δε τα λες αξιοπρεπέστατα αλλά γ@@#@# και δέρνουν, καλό το budget που σκοπεύεις να ξοδέψεις αλλά το καλύτερο ειναι να βρείς το σχέδιο που θα σου αρέσει(προσωπικά να αποφυγεις τα mat γιατί ανα σκοπεύεις να το χρησιμοποιείς συνέχεια με το καιρό όσο προσεχτικός και να είσαι θα φάει χτυπηματάκια και παει η μουρη :lol:) οπότε δες το σχέδιο που σαρέσει δοκίμασε το σαν μέγεθος σε κάποιο μαγαζί εδώ στο πατρίδα και μετά αν είσαι τυχερός ψάξε και στο νετ να το βρείς με έκπτωση αρκεί να υπολογίσεις και τα μεταφορικά που θα επιβαρύνουν εσένα αγαπητε:beer: