PDA

View Full Version : Ειναι Σωστο...



XTMPAM
03/11/2003, 12:55
ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΣΕ ΚΤΜ LC4 640 OTAN KANOYME METAΤΡΟΠΗ ΑΠΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΣΕ SM?KAI AN NAI YΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΤΡΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ?ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΝΤΙΝΗ ΚΑΙ Η ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ?

P.S.ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩ ΡΙΞΕΙ!!ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ!!

stefanos
03/11/2003, 13:24
λάθος. Βλέπω το αδελφάκι σου το SM να έχει μια μοίρα διαφορά στο καστερ απο το χωμάτινο.
Οπότε κατεβάζοντας εσυ το μπροστινό λόγο ρόδας 5-6 πόντους και κατεβάζοντας τα καλάμια (γιατί?) μικραίνεις σημαντικότατα και το ίχνος και το καστερ σε ακόμα μεγαλύτερο βαθμό.
Το κάνεις απίστευτα γρήγορο σε γεωμετρία.
Και μπορεί σε δύσκολες καταστάσεις να είναι πολύ απότομο.
Θα σού έλεγα να το χαμηλώσεις πίσω απο αμορτισέρ.
Να γυρίσει τουλάχιστον στα νούμερα της μαμάς.
Ο Duke διαφωνούσε πάντος εγώ πιστεύω οτι το χωμάτινο με το SM έχουν διαφορές στη γεωμετρία.
Τελικά βέβαια όλα εξαρτούνται απο τα γούστα σου.

XTMPAM
03/11/2003, 13:31
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΩ ΤΗ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ!ΤΙ ΛΕΣ?

stefanos
03/11/2003, 13:48
σε βλέπω να τρομάζεις στην ιδέα του χαμηλώματος.
Δεν είναι τίποτα απο τεχνικής πλευράς ούτε απο οικονομική πλευρά.
Βέβαια αναγκαστικά πληρώνεις και σερβις στο αμορτισέρ που όμως χρειάζεται που και που.Είναι και αναστρέψιμη δεν κόβουν τίποτα τουλάχιστον εκεί που πάω εγώ.
Πάντως ρώτα στον Τασούλη που πάς εσύ τιμές και πληροφορίες.
Και δοκίμασε να βάλεις τα καλάμια στη θέση τους.
Αν πάντως δεν έχεις πρόβλημα έτσι όπως είναι δεν τρέχει τίποτα.
Αν έχεις βάλει και πίσω 17 ζάντα πρέπει νάσαι οκ, γιατί κάτι κατέβηκε και απο κει.

XTMPAM
03/11/2003, 14:29
ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΩ 17ΑΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΤΕΣΤΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΛΑΘΟΣ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!!ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΩΡΑ!!ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΑ ΣΤΗΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω ΕΤΣΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΧΟΥΝ ΡΙΓΜΕΝΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ!
ΤΕΣΠΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!

swtos
03/11/2003, 14:52
χαμήλωσέ το λίγο μπροστά , αλλά όχι 5 πόντους, γιατί πάει και
η κάστερ πάει και το ίχνος όπως σωστά λέει ο Στέφανος. Και είναι ήδη γρήγορη η γεωμετρία άν την κάνεις πιό γρήγορη, στις ευθείες
θα κοσκινίζεις αλεύρι από το τρέμουλο .....

Αν θές να το κάνεις πιό γρήγορο, πουλάω το δικό μου .....


ΥΓ. Φιλιά στον ΒΒκο !!

XTMPAM
03/11/2003, 14:57
ΑΣΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΑΕΙ ΜΙΑ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ!ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΥΣΑΕΙ ΜΠΟΦΟΡ ΤΡΕΛΑΑΑ!!!ΤΡΕΝΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΣΕ!!!ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ?
Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΖΑΛΙΖΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ!!ΕΧΕΤΕ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΟΛΟΙ!!!!

PS. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΙΟ ΓΛΗΓΟΡΟ ΑΣΤΟ!!ΕΛΑ ΝΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!