PDA

View Full Version : ΚΡΗΤΗ: ΝΕΑ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ KTM



Lioulios
15/11/2012, 00:30
http://www.ktm.com/gr/news-events/nea/ola/leptomereies/kriti-nea-exoysiodotimena-synergeia-ktm.html#.UKQmZobZfIW

...Η KTM South East Europe A.E. προχωρά αποφασιστικά στην αναδιάρθρωση και επέκταση του δικτύου των Επίσημων Εξουσιοδοτημένων Συνεργείων της σε ολόκληρη την Ελλάδα.

Αυτή τη φορά σειρά είχε η Κρήτη που για μεγάλο διάστημα είχε μείνει χωρίς επαρκή τεχνική κάλυψη για τις μοτοσυκλέτες KTM.

Στις 27-28-29 Οκτωβρίου επτά μηχανικοί από τέσσερα νέα συνεργεία συγκεντρώθηκαν στο Ηράκλειο της Κρήτης στις εγκαταστάσεις της Autotech A.E., εξουσιοδοτημένου συνεργάτη της KTM, για να παρακολουθήσουν το Βασικό Τεχνικό Σεμινάριο της εταιρίας.

Εκπαίδευση στο KTM Dealer.net, στο διαγνωστικό εργαλείο XC_1 και, φυσικά, στους διαφορετικούς κινητήρες της εταιρείας, ήταν τα γνωστικά αντικείμενα του σεμιναρίου που άφησαν τους μηχανικούς με πολλές νέες γνώσεις αλλά και πολλή δουλειά για επιπλέον μελέτη.



Τα νέα εξουσιοδοτημένα συνεργεία που συμμετείχαν στο σεμινάριο στην Κρήτη είναι:

* Autotech A.Ε. 5ο χλμ Ε.Ο. Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο, τηλ. 2810 543300

* Γρηγοράκης Γεώργιος, Στ. Γιαμαλάκη 45 – Ηράκλειο, τηλ. 2810 341122

* Motoway Service Center, Αρκαδίου 1, Χανιά, τηλ. 28210 94884

* Αφοί Ξέκαλου Ο.Ε., Μάχης Κρήτης 97 – Ρέθυμνο, τηλ. 28310 35203

panagiwths
16/11/2012, 13:51
+640

Lioulios
16/11/2012, 15:17
Περίμενα κάποιον να απαντήσει και κουβέντα να γίνει ...

Πιστεύεις πως είναι ικανός κάποιος να ανοίξει τέτοια μηχανή με κάποια σεμινάρια όπως λένε ;;

Δηλ ... Το 640 σου να είναι ας πούμε να είναι το 2ο-3ο 640 που ανοίγει αυτός που θα το κάνει ;;

panagiwths
16/11/2012, 15:40
Εγώ πάντως τον Γρηγορακη τον εμπιστεύομαι.. Απλά επειδή δεν έχει ανοίξει πολλά μπορεί να αργήσει να το τελειώσει, κατά τ' άλλα είναι γατόνι !
Ιδικά στα ΒΜW είναι μάνα...

Lioulios
16/11/2012, 16:36
Επειδή όμως εγώ δεν ξέρω κανέναν τους , καλό θα ήταν να είχαμε και μια άποψη απο αυτούς που έχουν άποψη (όπως εσύ)

..Εδώ στον Άγιο το παληκάρι που φτιάχνει και γνωρίζει πολλά για μεγάλα ΚΤΜ είναι δίπλα στο σπίτι μου . Το συνεργείο όμως που δουλεύει ΕΠΑΨΕ να είναι εξουσ/νο .

Δίλλημα .... Μιας και τα εξουσ/να τηρούν και το ηλεκτονικό ¨φακέλωμα¨ .

ktm-grigorakis
17/11/2012, 16:03
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΤΜ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ

Lioulios
17/11/2012, 16:19
Μωρέ καλώστονε !!

Πες και πράμα άλλο ...Ένα ξερό καλησπέρα ;; Πελάτες σου ( εν δυνάμη ) είμαστε ....

ktm-grigorakis
17/11/2012, 16:44
ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ

ktm-grigorakis
17/11/2012, 16:46
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ Πελάτες ΜΟΥ ( εν δυνάμη ) ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΣΩ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΗΣ ΚΤΜ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΓΕΝΙΚΩΣ

MikeG
17/11/2012, 18:26
Το Moto.Gr δεν είναι χώρος όπου μπορείς να μιλάς με "πελάτες". Μπορείς αν θέλεις να συμμετέχεις στο forum όπως όλοι μας, χωρίς όμως να προβάλεις το συνεργείο σου ή να υπάρχει στον "αέρα" χρήμα. Επίσης το Moto.Gr δεν είναι chat.
Όπως έγραψα είσαι ευπρόσδεκτος να συμμετέχεις στο forum όπως όλοι μας.

Moto.GR Moderation Team

panagiwths
18/11/2012, 02:52
Με το "πελατες μου" ενουσε εμενα.... Και δεν πιστευω οτι ειναι κακο να λυσει καποιες απορεις κατοχων ΚΤΜ (σαν εξουσιοδοτιμενο service) απ την στιγμη που δεν κανει αμεση διφημιση.
Εκτος αφτου εγω εστειλα ενα e mail στη διαχειριση του forum ( για να μην υπαρξουν τετοιου ειδους παρεξηγησεις) και απαντηση δεν εχω παρει ακομα ( πανω απο 2 βδομαδες)...