PDA

View Full Version : Τρακαρισμα με policeμανο !!



mitsos_chania
21/11/2012, 03:30
Ειναι η πρωτη μου ιστορια στο φορουμ !! Βασικα ειναι η πρωτη μου τρελη εμπειρια με 2κυκλο .
Ημερα τεταρτη.. 19 χρονων , ειμουν ακομα στην σχολη (στρατιωτικη - εχει σημασια για το υπολοιπο της ιστοριας) . Σα καλος μαθητης της σχολης ειμαι απο αυτους που δικαιουνται εξοδο τεταρτες ..δυστυχως!! Παιζει ο ολυμπιακος . Μενω με αλλα 2 παλικαρια της σχολης στον Ν. κοσμο ο ενας ειχε ενα typhoon χρεπι.
Οταν λεμε χρεπι ομως ΧΡΕΠΙ ! το περνα που κ που για τις δουλειες ...διπλωμα ουτε γ αστειο ! Μαλακια μου μεν .. κ@υλες του πιτσιρικα απο την αλλη. Ειχαμε γυρισει ΟΟΟοοολη την αθηνα με τον χρισταρα. Ειχαμε μαλιστα και ενα χαρτη και βαζαμε κουκιδες με το που εχουμε παει ! Τελος παντων τεταρτη οπως ειπα και παιζει ο ολυμπιακος με τον οφη . Με ενα αλλο παλικαρι λεμε να παμε να δουμε το ματσ... Πως να παμε ? ελα ρε Τεο του λεω αραξε ... ο σιφουνας του χριστου ειναι ετοιμοπολεμος! κουτσα κουτσα κοβουμε συγγρου και με τα πολλα φτανουμε καραισκακη... αφου πριν κοντεψαμε να φτασουμε λαμια με τισ μαλακιες μας !! Βλεπεις ειμαστε κ απο χωριο... Μπαινουμε στο 25 περιπου... τελειωνει το ματς. παμε να παρουμε το μηχανακι... και γινοταν το σωσε !! περπατιχτος πηγαινα κ ο Θοδωρας απο πισω 73 κιλα εγω 85 ο αλλος και αντε τωρα το 50αρακι να τραβηξει.. Βγαινουμε εθνικη να παμε προς το σπιτι... τιγκα στη μαστουρα ολοι εκει μεσα βραδυ κιολας ερχεται ενας πατητος με μια μηχανη και με περναει στα 10εκ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ομως !!! χεστηκα πανω μου , ετρεμα.. κ ο διαλογος :

- Ρε τον ειδες ?
- οχι ρε ... τι ηταν ??
-μαλακα θα πεθανουμε πανω στο typhoon !
- Αραξε το χουμε (π@@ρι@ το χαμε ... )


Περναει η πρωτη φαση τ χεσιματος ... φτανουμε Ν. Κοσμο κ σε ενα φαναρι ημουν πρωτος . Διασταυρωση αλλα ακομα σκεφτομουν τι γλιτωσα πριν. Πρασινο. Στριβω και ...μπαααμ να σου ο μπατσος πανω μου με ενα crypton . Με εμβολισε και εγυρα με το μηχανακι ... ο Τεο ειχε φυγει απο το μηχανακι και προσγειωθηκε κομπλε με τα ποδια. (Εφταιγα καθαρα εγω γτ απαγορευοταν αλλα το σημα ηταν στ διαολου τη μανα κ εγω δε το δα απο το χεσιμο μου) .. Βγαζουμε τα μηχανακια στην ακρη. Βλεπω κατω μια φορμα ψιλοστρατιωτικη και λεω ο φτωχος :

-Εισαι καλα φιλε ?? συγνωμη λαθος μου.. Αεροπορια εισαι η ΛΙμενικο ??
-Λιμενικο ????? ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ μεταγωγων

Εκει λεω παει με κλεισανε μεσα ... διπλωμα δεν ειχα μαλακια εκανα μπατσος ηταν ...αστα

-Το παιδι αμεσως να δει μηπως χτυπησαμε αλλα ολα κομπλε και αρχιζει η καταμετρηση ζημιων ...
crypton : στραβο τιμονι , σπασμενη ποδια
typhoon : ολη η ποδια σπασμενη και να κρεμεται...

Και ξεκιναμε... διπλωμα εχεις φιλε κ ασφαλεις ??
-εεεε να ξερεις εεε βασικα και εεεεεε ....
-Ωχ !! Πλακα μου κανεις λεει
-φιλε το ξερω μαλακια μου θα σε [πληρωσω αλλα μην μπλεξουμε σε τετοια σκηνικα .. ειμαι και σε σχολη και θα χω ντραβαλα
-τι να σ πω ρε φιλε ..σε νοιωθω μ λεει

Η ανακουφιση ερχεται.. ΑΛΛΑ μια κρυφομουσιτσα εκει π τα χαμε βρει με το παλικαρι ερχεται κι λεει 'και θα φυγει ετσι και αν σ λεει ψεματα κλπ κλπ ' Ωστοσο εγω του χω δωσει ταυτοτητες διευθυνσεις τηλ , το τηλεφωνο της σχολης μου κ οτι βαζει ο νους σας. Με τα πολλα τον πειθω υστερα απο 139359500 συγνωμη που αραδιασα. το μηχανακι το παιρνει ο φιλος μ με παει σπιτι του και καθομαστε λιγο... ( ξαναρχισα το καπνισμα εκεινη τη μερα) Παω σπιτι και το επομενο πρωι 6.30 επρεπε να μουν στη σχολη... αλλα εγω σκεφτομουν χιλια 2 το βραδυ και κοιμηθηκα κατα τις 4 . και με παιρνουν τηλ κατα τις 8.30 ... ελα π εισαι κ τα σχετικα.. Α καλα λεω !! σφαιραδην ντυνομαι κ σε χρονο dt ημουν μεσα !! μερικες παναγιες ακουσα απο κατι μοιραρχους αλλα δε με ενοιαζε καθολοου !!!

το μονο π σκεφτομουν ηταν το χτεσινο ... εν τελη 20.70 Ε για τη ποδια και ολα τα αλλα τα φτιαξε μονος του ! Παλικαρι το παιδι !! ΛΑΖΑΡΟΣ καλα να ναι !!

ΟΥΥΥφφφ μακραν οτι χειροτερο εχω παθει κ οσοι νεοι το διαβασετε μν κανετε κανα αστειο γιατι αν ηταν αλλος τρ δε ξερω τι θα μπορουσε να χε γινει... !!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΥΧΙΟΜΑΣΤΕ
:nono: ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΙΣ μ@Λ@Κι3$ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ !!

YΓ ΕΒΓΑΛΑ ΔΙΠΛΩΜΑ :beer:

Shiatman
21/11/2012, 09:07
Ωραίος ο Μήτσος, φτηνά τη γλίτωσες.

:beer::beer:

westie
21/11/2012, 12:36
Αφού δεν έτρεχες σε νοσοκομεία, τμήματα και πειθαρχεία, πάλι καλά! ;)
Πάντως, η καφρίλα του δόκιμου κατά την εξόδου του, δεν περιγράφεται...

Bradipous
21/11/2012, 14:15
Είχε ο Χριστός typhoon; :uplate:

sniper
21/11/2012, 14:18
... απο κατι μοιραρχους ....

Από τι;

twat
21/11/2012, 14:33
ηθελα να 'ξερα αν θα σε ενιωθε, αν δεν του ελεγες οτι εισαι σε στρατιωτικη σχολη ...
τυπικος μπατσος ...

la_villa
21/11/2012, 15:21
Είχε ο Χριστός typhoon; :uplate:


εδω περπάταγε στο νερό ένα χρέπι typhoon πως θα είχε.απο τον ούρανο έπεφταν όταν ήθελε :lol::lol:

thanos_s
21/11/2012, 16:56
Από τι;
μοίραρχος αρσενικό
Κατώτερος αξιωματικός της Ελληνικής Χωροφυλακής. Αντίστοιχος βαθμός στο Στρατό Ξηράς είναι ο λοχαγός. Ιεραρχικά είναι ανώτερος του υπομοιράρχου και κατώτερος του ταγματάρχη Χωροφυλακής.
Ανώτερος ή ανώτατος αξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού, που ηγείται μιας ναυτικής μοίρας.
Ο διοικητής αεροπορικής μοίρας.

:lol:

Billymuse
21/11/2012, 18:26
Εσύ για να έιχες έξοδο τετάρτη σίγουρα θα ήσουν 2οετής τουλάχιστον στη σχολή σου και σε κάποια αξιωματικών (τα ειχα με Ικαρινα βλέπεις και τα ξέρω :D) και απο τι κατάλαβα μάλλον και εσύ Στην ικάρων θα ήσουν,αλλά ρε φίλε είσαι ν.κοσμο και πας καραισκάκη...η εθνική που γυρνάγατε που κόλαγε? εκτός αν εννοείς την ποσειδώνος...?

nauagios
21/11/2012, 18:57
ελα ρε ικαρι τι λεει? σε ποια μοιρα εισαι με ποιοιν μοιραρχο? προπερσι τιν εβγαλα παιζει να με προλαβες.

spyrakos35
21/11/2012, 19:07
......,αλλά ρε φίλε είσαι ν.κοσμο και πας καραισκάκη...η εθνική που γυρνάγατε που κόλαγε? εκτός αν εννοείς την ποσειδώνος...?

αφού το λέει το παιδί.....

τιγκα στη μαστουρα ολοι εκει μεσα

ε, όσο να ναι, τον πήραν τα ντουμάνια..... :lol:

_V_
21/11/2012, 19:20
καποιος αλλος του σωματος με εβαλε και πληρωσα την ζημια διπλη:lol:

sniper
21/11/2012, 19:25
ελα ρε ικαρι τι λεει? σε ποια μοιρα εισαι με ποιοιν μοιραρχο? προπερσι τιν εβγαλα παιζει να με προλαβες.

Τιν βάζω,
τιν βάζεις,
την γ@μήσαμε αν πετάτε κι έτσι.. :bawl:

g_m900
21/11/2012, 19:54
Τιν βάζω,
τιν βάζεις,
την γ@μήσαμε αν πετάτε κι έτσι.. :bawl:


:lol::lol::lol::a46::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

mitsos_chania
21/11/2012, 20:45
εδω περπάταγε στο νερό ένα χρέπι typhoon πως θα είχε.απο τον ούρανο έπεφταν όταν ήθελε :lol::lol:

:lol: :lol:

mitsos_chania
21/11/2012, 20:47
Εσύ για να έιχες έξοδο τετάρτη σίγουρα θα ήσουν 2οετής τουλάχιστον στη σχολή σου και σε κάποια αξιωματικών (τα ειχα με Ικαρινα βλέπεις και τα ξέρω :D) και απο τι κατάλαβα μάλλον και εσύ Στην ικάρων θα ήσουν,αλλά ρε φίλε είσαι ν.κοσμο και πας καραισκάκη...η εθνική που γυρνάγατε που κόλαγε? εκτός αν εννοείς την ποσειδώνος...? η εθνικη προεκυψε καθως βγηκα σε μια λαθος εξοδο αλλα εγω πηγα καραισκακη κατεβαινοντας τη συγγρου και το κοψα ολο ευθεια ! τωρα στη κρητη τετοιους δρομους εθνικη τους λεμε !!! :beer:
χαχαχαχ

mitsos_chania
21/11/2012, 20:48
οχι φιλε στυατζης ειμαι .. τελειωσα κ γω !! :beer: