PDA

View Full Version : Επειδή Once a Boxer Lover Always a Boxer Lover



vaska
26/11/2012, 22:50
Η ιστορία αύριο μιας και είμαι πολύ κουρασμένος αλλά 3-4 φωτό θα τις δείτε

vaska
26/11/2012, 22:51
275269

lspiros
27/11/2012, 06:28
:a014:...

Shaolin Monk
27/11/2012, 06:46
:a014:...

bulmont
27/11/2012, 07:36
:a014:

DimChios
27/11/2012, 08:27
Η ιστορία αύριο μιας και είμαι πολύ κουρασμένος αλλά 3-4 φωτό θα τις δείτε

γεννησες?

:a014:

vaska
27/11/2012, 08:28
Θα παχύνετε ρε εσείς οι από πάνω. :D

Υιοθετήθηκε χθες από μένα, βρέθηκε να περιφέρεται μόνη της από φίλο οδηγό ταξί, την έβαλε αγγελία, δεν την αναζήτησε κανένας και ήρθε στα χέρια μου. Απίστευτος χαρακτήρας και πολύ καλόβολο σκυλί. Είμαστε μαζί περίπου 16 ώρες και μ' έχει κερδίσει με την συμπεριφορά της. Έκανα 500 χλμ για να την φέρω στην Πάτρα αλλά οι αγκαλιές και τα παιχνίδια που έκαναν η κόρη μου και αυτή, με αποζημίωσαν στο ακέραιο.

Θα σας πω την όλη ιστορία όταν θα υπάρξει λίγος χρόνος, προς το παρόν αυτά.

:D

spyrakos35
27/11/2012, 08:37
κουκλί είναι, να το χαίρεστε το νέο μέλος.....



.........Απίστευτος χαρακτήρας και πολύ καλόβολο σκυλί. Είμαστε μαζί περίπου 16 ώρες και μ' έχει κερδίσει με την συμπεριφορά της. .


είναι θηλυκό, μην ξεχνιέσαι.... :cool:


υγ.... ευχομαι να μην δω ποτέ ποστάρισμα once you go black....... :smokin:

SVX
27/11/2012, 08:43
ωραιος... αγορα ή υιοθεσια ?

vaska
27/11/2012, 08:49
ωραιος... αγορα ή υιοθεσια ?


Post No 7

Υιοθεσία, είναι άλλωστε κοντά 1,5 ετών και όποιος αγοράζει, αγοράζει κουτάβια (μετά βεβαίως του βγαίνουν λίγο διαφορετικά από τα λούτρινα και τα παρατάει).

vaska
27/11/2012, 08:50
κουκλί είναι, να το χαίρεστε το νέο μέλος.....





είναι θηλυκό, μην ξεχνιέσαι.... :cool:


υγ.... ευχομαι να μην δω ποτέ ποστάρισμα once you go black....... :smokin:

what means??

SVX
27/11/2012, 08:50
Post No 7

Υιοθεσία, είναι άλλωστε κοντά 1,5 ετών και όποιος αγοράζει, αγοράζει κουτάβια (μετά βεβαίως του βγαίνουν λίγο διαφορετικά από τα λούτρινα και τα παρατάει).

σωστοτατος..... αλλα γιατι δε περιμενες να βγαλουν τα υδροψυκτα? :lol:

vaska
27/11/2012, 08:51
σωστοτατος..... αλλα γιατι δε περιμενες να βγαλουν τα υδροψυκτα? :lol:

Αλλοιώνουν τη γεύση ρε φίλε

GIXXERAKIAS
27/11/2012, 08:51
Κούκλα λέμε!Μπράβο για την υιοθεσία αυτή Βασίλη.Θα σε ανταμοίψει για την καλοσύνη σου με μπόλικα φιλιά (σλουρπ...μπλιάχ!!) και παιχνίδια.:beer::beer:

Είναι απίστευτη φάτσα,στην πρώτη φωτό ειδικά είναι τρελό μουσούδι.Πρέπει να ειναι και μικρή ε?

spyrakos35
27/11/2012, 08:56
what means??

you dont wanna know.....

just google it (http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080403050249AAcUZnI)

cosgili
27/11/2012, 08:57
Και λέω παει, την έκανε τη λαλακία...
ξαναπήρε προπέλα!!!

Αυτό το κουκλί όμως είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!!

Καλή συμβίωση να έχετε και να τη χαρείτε όσο δεν πάει!:beer:

'Εχω συμβιώσει με μποξερίνο για 6,5 χρόνια και δεν περιγράφεται το τι μπορεί να σου δώσει αυτό το σκυλί!!!

vaska
27/11/2012, 08:59
you dont wanna know.....

just google it (http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080403050249AAcUZnI)


urban myth :bawl:

vaska
27/11/2012, 09:04
Και λέω παει, την έκανε τη λαλακία...
ξαναπήρε προπέλα!!!

Αυτό το κουκλί όμως είναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!!

Καλή συμβίωση να έχετε και να τη χαρείτε όσο δεν πάει!:beer:

'Εχω συμβιώσει με μποξερίνο για 6,5 χρόνια και δεν περιγράφεται το τι μπορεί να σου δώσει αυτό το σκυλί!!!

Η ιστορία μου με τα σκυλιά είναι μεγάλη, έχω συμβιώσει για πολύ μεγάλα χρονικά διαστήματα με ημίαιμα, boxer, Χάσκυ, Ντόμπερμαν κλπ. Οι εμπειρίες μου είναι μόνο θετικές, οπότε αλλάζω λίγο αυτό που λες σε: "δεν περιγράφεται το τι μπορεί να σου δώσει ένα σκυλί"

lspiros
27/11/2012, 09:09
καλη συμβιωση αρχηγε:beer:

επειδη ειμαι καμενος ομως απο ζωα που εχουν ζωο,να παιρνεις τα μετρα σου σε θεματα κοινης ησυχιας και υγιεινης:wave2:

vaska
27/11/2012, 09:13
καλη συμβιωση αρχηγε:beer:

επειδη ειμαι καμενος ομως απο ζωα που εχουν ζωο,να παιρνεις τα μετρα σου σε θεματα κοινης ησυχιας και υγιεινης:wave2:

Ευχαριστώ φίλε, από θέμα κοινής ησυχίας δεν φαντάζομαι προβλήματα μιας και σχεδόν 16 ώρες είμαστε μαζί και τη φωνή της δεν την έχω ακούσει, τώρα όσον αφορά τα θέματα υγιεινής θα είμαι όσο γίνεται προσεκτικός και τυπικός.
:wave2:

Cpt. Haddock
27/11/2012, 09:18
Αντε παιδες, αφου βόλτες δεν κανουμε, ας ποστάρουμε οτι συμβαινει στη ζωη μας.

Ελα, σειρα τωρα οσοι εχετε ενυδρεία. Ακολουθουν παπαγαλοι και ωδικα πτηνα.

Φωτογραφίες απο παιδικα παρτυ, απο το νεο ετος :beer:

SVX
27/11/2012, 09:20
Ευχαριστώ φίλε, από θέμα κοινής ησυχίας δεν φαντάζομαι προβλήματα μιας και σχεδόν 16 ώρες είμαστε μαζί και τη φωνή της δεν την έχω ακούσει, τώρα όσον αφορά τα θέματα υγιεινής θα είμαι όσο γίνεται προσεκτικός και τυπικός.
:wave2:

ποτε μη λες ποτε... και η Παολα μετα τα 17 ξεκινησε...

GIXXERAKIAS
27/11/2012, 09:24
Αυτές οι ειρωνείες ρε πούστη να μην υπήρχαν στην ζωή και στα φόρουμ....θα ήταν πολύ πιό ωραία η συμβίωσης....

Βασίλη για θέμα υγιεινής καλό είναι να ξεκινήσεις με μία επίσκεψη σε κτηνίατρο,το πρώτο πράγμα που θα σου πεί αν είναι σωστός και μάγκας είναι η αποπαρασίτωση εκ των έσω.Καλό είναι να γίνει και ένα τσέκ στο αίμα της για καλαζάρ και πλυσιματάκι σπέσιαλ με αντισηπτικό για αρχή και μετά με κλασικό σαπούνι για σκυλιά της επιλογής σου.(υπάρχουν και αρώματα σε σκόνη-τάλκ να μυρίζ' φρεσκάδα για πολλή καιρό)

Cpt. Haddock
27/11/2012, 09:25
Η συμβίωση δεν ειναι για όλους. :wave2:

GIXXERAKIAS
27/11/2012, 09:28
Η συμβίωση δεν ειναι για όλους. :wave2:


Τότε αυτοί οι λίγοι θα έπρεπε να κλείνονται στο καβούκι τους και να μην διαβάζουν και σχολιάζουν ότι δεν τους αρέσει.;)

Ωραία τα ταξίδια σε Nordkapp και δεν ξερώ εγώ που αλλού αλλά υπάρχει ζωή και πέραν της μηχανής....

Cpt. Haddock
27/11/2012, 09:33
[...] αλλά υπάρχει ζωή και πέραν της μηχανής....

Σαφως. Την οποία ζωη τη ζουμε εκτός του φόρουμ κι αν θελουμε να τη μοιραστουμε με αλλους υπάρχουν και οι "χωροι κοινωνικης δικτυωσης"

Τεσπα, μη σας χαλαω τη σουπα, συνεχιστε.

GIXXERAKIAS
27/11/2012, 09:36
Σαφως. Την οποία ζωη τη ζουμε εκτός του φόρουμ κι αν θελουμε να τη μοιραστουμε με αλλους υπάρχουν και οι "χωροι κοινωνικης δικτυωσης"

Τεσπα, μη σας χαλαω τη σουπα, συνεχιστε.

ΦΟΡΟΥΜ>ΚΑΦΕΝΕΙΟ>ΓΕΝΙΚΑ.:wave2:

Cpt. Haddock
27/11/2012, 09:37
ΦΟΡΟΥΜ>ΚΑΦΕΝΕΙΟ>ΓΕΝΙΚΑ.:wave2:

Εννοείται.

Όποιος θελει, ποστάρει ο,τι του κατέβει. Κι οποιος θελει, σχολιαζει ελευθερα αναλογως.

spyrakos35
27/11/2012, 09:45
vaska,

ξέρεις τι πρέπει να κάνεις τώρα εεεεε?

περιμένουμε (http://www.google.gr/search?q=dog+on+a+motorcycle&hl=el&safe=active&gbv=2&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UH20UK_lLNCq0AXdroGAAQ&ved=0CAcQ_AUoAQ)

vaska
27/11/2012, 10:14
@ cpt
Κι ενυδρείο έχω, θα το ποστάρω σε άλλο θρέντ :D.
Σταμάτα ρε γερογκρινιάρη τη μουρμούρα, όταν πάω βόλτα το ποστάρω.

@ gixxerakias

Είμαι γνώστης φίλε, ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον.

@ όλους

Μη χαλιέστε για χαζομάρες,μια παρέα είμαστε.

SVX
27/11/2012, 10:55
.

@ όλους

Μη χαλιέστε για χαζομάρες,μια παρέα είμαστε.

δε χαλιεται κανενας Bazilio .... και για τους δυσκοιλιους εχουνε βγαλει μαρμελαδα & για τις αιμορροϊδες υπαρχει αλοιφη...


περα απο τα "χαλασμενα" τωρα... για σαμπουαν και λοσιον κλπ που γραφτηκε... πιο πολυ χρειαζεται προσοχη στην διατροφη παρα στον καλωπισμο...

ενα κατοικιδιο που τρωει καλη και ισορροπημενη τροφη , μυριζει καλυτερα (χωρις πολυ προσπαθεια) , εχει πιο καλη λειτουργια πεψης (σταθερη συχνοτητα και "υφη" οταν ενεργειται) και γενικα ειναι πιο καλοδιαθετο το ζωο

στις εποχες που ζουμε βεβαια , θα μου πεις , οι πιο πολλοι μπορει να το ταιζουν μπαμιες με φετα και μακαρονια με κιμα για λιγοτερα εξοδα, αλλα κι εδω , το φτηνο το πληρωνεις ακριβα... με μια "ψαγμενη" σκυλοτροφη θα ειναι πολυ καλυτερα μεσα και εξω η μποξερινα

AristidisZ
27/11/2012, 10:58
Η ιστορία μου με τα σκυλιά είναι μεγάλη, έχω συμβιώσει για πολύ μεγάλα χρονικά διαστήματα με ημίαιμα, boxer, Χάσκυ, Ντόμπερμαν κλπ. Οι εμπειρίες μου είναι μόνο θετικές, οπότε αλλάζω λίγο αυτό που λες σε: "δεν περιγράφεται το τι μπορεί να σου δώσει ένα σκυλί"

επίσης δε μπορεί να περιγραφεί τι σου παίρνει η απώλεια ενός σκυλιου :cry:

vaska
27/11/2012, 11:41
δε χαλιεται κανενας Bazilio .... και για τους δυσκοιλιους εχουνε βγαλει μαρμελαδα & για τις αιμορροϊδες υπαρχει αλοιφη...


περα απο τα "χαλασμενα" τωρα... για σαμπουαν και λοσιον κλπ που γραφτηκε... πιο πολυ χρειαζεται προσοχη στην διατροφη παρα στον καλωπισμο...

ενα κατοικιδιο που τρωει καλη και ισορροπημενη τροφη , μυριζει καλυτερα (χωρις πολυ προσπαθεια) , εχει πιο καλη λειτουργια πεψης (σταθερη συχνοτητα και "υφη" οταν ενεργειται) και γενικα ειναι πιο καλοδιαθετο το ζωο

στις εποχες που ζουμε βεβαια , θα μου πεις , οι πιο πολλοι μπορει να το ταιζουν μπαμιες με φετα και μακαρονια με κιμα για λιγοτερα εξοδα, αλλα κι εδω , το φτηνο το πληρωνεις ακριβα... με μια "ψαγμενη" σκυλοτροφη θα ειναι πολυ καλυτερα μεσα και εξω η μποξερινα


Ναι σε όλα. Σαμπουάν στα κομμωτήρια, ποιοτικό φαγητό, άσκηση και καλό περιβάλλον είναι παλιά και δοκιμασμένη συνταγή.

kalgeorge
27/11/2012, 12:10
Απίστευτος χαρακτήρας

:D

εννοείς οτι ειναι συζητησιμος, κοινωνικός και ανιδιοτελής? και κραταει τα μυστικα που του εμπιστευσαι?
επισης μαλλον θα ειναι και η χαρα της παρεας με ανεκδοτα κλπ κλπ:bawl::bawl::bawl::bawl:

χιουμορ τελος....μπραβο για την κινηση να το παρεις :wave2:

vaska
27/11/2012, 13:15
εννοείς οτι ειναι συζητησιμος, κοινωνικός και ανιδιοτελής? και κραταει τα μυστικα που του εμπιστευσαι?
επισης μαλλον θα ειναι και η χαρα της παρεας με ανεκδοτα κλπ κλπ:bawl::bawl::bawl::bawl:

χιουμορ τελος....μπραβο για την κινηση να το παρεις :wave2:


:D:wave2:

7gibernau
27/11/2012, 13:35
ηθελα να ρωτησω αν μαδαει το τριχωμα του και λερωνει αλλα απ οτι βλεπω στην πρωτη φωτο........εσυ πρεπει να λερωνεις περισσοτερο...:bawl:

akis_trevor
27/11/2012, 13:58
ωραιος βασιλακη!!!!να το χαρεις οσο δεν παει!!κουκλα ειναι!!!

camen
27/11/2012, 13:59
Ρε φιλαρακι,τωρα το ειδα! Να το χαιρεσε φιλε,να περασετε καταπληκτικες στιγμες μαζι κ να ειναι γερο κ δυνατο:beer:
Στις μοτο-βολτες θα το περνουμε μαζι?:smokin:

Lioulios
27/11/2012, 14:31
Ποποποποοοοο..... Κούκλα !!! Στα χρώματα του δικού μας μποξερ (RIP) .
Miα χαρά έκανες που μας την έδειξες εδώ γιατί σε άλλα φόρουμ με σκύλους τρως μπαν.
Εμένα με τη Λάρα , έχει αλλάξει η ζωή μου ....Τώρα που γράφω ,μόλις ξύπλησε και μου φέρνει το παιχνίδι να της το πετάξω ...

vaska
27/11/2012, 15:15
Μάγκες σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές. Να είστε σίγουροι πως ότι κάνετε γι' αυτά τα πλασματάκια το παίρνετε πίσω στο πολλαπλάσιο.

@ camen

μη σου πω και στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες

χαχαχαχα

camen
27/11/2012, 15:17
@ camen
μη σου πω και στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες


Βοxer στο τιμονεμα αχαχαχαχαχ:D Μπραβο ρε φιλε,πραγματικα χαιρομαι με την χαρα σου,θα ρθω το απογευμα να το δω αν μπορεσω;)

jimmis5
27/11/2012, 23:19
Ωραια κινηση ελπιζω να την βαλεις σε ανοιχτο χωρο...Τι καρβελοφωνιας ειναι τουτη παντως δεν λεγεται... να σας ζησει!

George_Sp
28/11/2012, 13:07
Ωραία η μποξερίνα! Τρελό φατσόνι!

πάρτε και βιντεάκι σχετικό!



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a-3JmWWD9W4

:lol:

Νικος χρ.
28/11/2012, 15:44
βασιλη ειναι κουκλα!μπραβο ρε φιλε καλα εκανες και την πηρες:beer:

Trickster
29/11/2012, 15:27
Και να φανταστείς οτι έβλεπα για boxer και έλεγα ποιός νοιάζεται τώρα για γερμανικές βάρκες.. :p αλλά ρε συ τι φάτσα είναι αυτή; Κουκλί!!

Επειδή συμβιώνω με boxerίνα να σε ενημερώσω πως και καλοί με παιδιά είναι και φύλακες θα γαυγίσουν άμα ακούσουν κάτι, αλλιώς όλη την άλλη ώρα φωνή δεν ακούς :) Το μόνο θεματάκι τους είναι οτι επειδή έχουν φάει με το τηγάνι στην μουσούδα τους το καλοκαίρι τον πίνουν άσχημα με την ζέστη.

Έκανες πολύ καλά που την μάζεψες και θα στο δώσει με το παραπάνω πίσω. Μπράβο σου!