PDA

View Full Version : Σαν τον παλιό καλό καιρό!



KaTaNaS
03/12/2012, 08:48
Ο κοντός, ο αρκούδος κι ο βατραχανθρωπος! :lol:

Χάρηκα παρέα και πειράγματα, τελικά ο Τζούλ φορούσε παντελόνι στο αυτοκινητο;

Το ΤΟΥΟΤΑ οξειδωθηκε;

Χωράει χρυσόψαρο απο τα reed;

:beer:275821

STOYBI
03/12/2012, 10:58
Ο κοντός, ο αρκούδος κι ο βατραχανθρωπος! :lol:

Χάρηκα παρέα και πειράγματα, τελικά ο Τζούλ φορούσε παντελόνι στο αυτοκινητο;

Το ΤΟΥΟΤΑ οξειδωθηκε;

Χωράει χρυσόψαρο απο τα reed;

:beer:275821



:lol::lol: Τον ........ τον κουμπαρο....

α) Οχι φυσικα.......:evil: :lol

β) Μας ρημαξε η τσικνα οποτε ζεσταινοντουσαν τα φρενα...... :lol:

γ) Τον ειδα στεναχωρο χθες....... ( Λες να του το παρω ανταλαγη η θα κανω μαμακια...?? ) ;) :lol:

Ασε που σε εκεινο το κατηφορικο μονοπατι πως το εκανε το loup :eek: και το κατεβασε με την οπισθεν...:lol:

Γαμω τις βολτες χθες για αυτο και....


Πολλες :beer: :beer: Kαι στα αλλα παιδια απο το dirt-bike που ηταν παρεα στην βολτα .......


Συν το υπεροχο beta 300 13 που εφερε μαζι ο βρωμοπουλος για στρωσιμο...!!! :D

TROOPER
03/12/2012, 13:05
:sun::sun::sun:

Julius
03/12/2012, 13:05
Μην τυχών και βραχεί κανένας λίγο παραπάνω αμέσως να κράξετε κυρακατίνες

Ωραία η χθεσινή βόλτα, τελικά δεν το μετάνιωσα που δέν πήγα στον διάπλου της βουλιαγμένης γιατί τα συνδύασα και τα δύο με την χθεσινή βόλτα.

Ο BETA που έφερε ο βρομόπουλος..... κόσμημα!


Πολύ χάρηκα που λασπωθήκαμε παρέα


Stou :a021:

sober
03/12/2012, 13:06
Πολυ σας χαιρομαι!!!!Ο Σταυρος σημερα ειναι πιασμενος!! χαχαχα!!
Καντε και καμια διαταση βρεεεε!!!!!

:beer::beer:

Julius
03/12/2012, 13:07
:beer::beer:

Julius
03/12/2012, 13:13
Δίνεις το στραβό ρημάδι εεε χμ το Μπιστόλι ήθελα να πώ και 2 χιλιαρικούμπες και γίνεσαι για πάντα χαρούμενος


:ninja: :a05:

Julius
03/12/2012, 13:17
Πολυ σας χαιρομαι!!!!Ο Σταυρος σημερα ειναι πιασμενος!! χαχαχα!!
Καντε και καμια διαταση βρεεεε!!!!!

:beer::beer:


Εγώ έκανα!!! (στο στομάχι) Έφαγα 3 στισμπερκερ σε τόσο χρόνο που ο Κώστας νόμιζε ότι έφαγα ένα. Όταν του μέτρησα τα χαρτιά μέσα από την σακούλα σταυροκοπιόταν (και σημείωσε ότι από τον Stou κρύβεις δύσκολα φαΐ )

TROOPER
03/12/2012, 13:19
...... Έφαγα 3 στισμπερκερ ....)

τι εφαγες λεει???

:lol::lol:

MikeG
03/12/2012, 13:20
τι εφαγες λεει???

:lol::lol:


Burgers για στύση!

chr1s_86
03/12/2012, 13:21
:beer::beer::beer:

TROOPER
03/12/2012, 13:22
Burgers για στύση!

τσιζμπεργκερ με βιαγκρα δλδ???:lol:

Julius
03/12/2012, 13:25
τσιζμπεργκερ με βιαγκρα δλδ???:lol:

Ρε το έχετε καταλάβει ότι κάνετε σαν 15χρονα? :a2: :tooth: :pipila:

TROOPER
03/12/2012, 13:27
Ρε το έχετε καταλάβει ότι κάνετε σαν 15χρονα?

δεν χαιρεσαι για μας γιωργο :confused:

εγω παντως χαιρομαι για σας που κανετε σαν 15χρονα στις λασπες.

αν ενοχληθηκες τα σβηνω ολα.δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου.

Julius
03/12/2012, 13:30
δεν χαιρεσαι για μας γιωργο :confused:

εγω παντως χαιρομαι για σας που κανετε σαν 15χρονα στις λασπες.

αν ενοχληθηκες τα σβηνω ολα.δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου.

:moutza:

sniper
03/12/2012, 13:33
Ρε το έχετε καταλάβει ότι κάνετε σαν 15χρονα? :a2: :tooth: :pipila: Ενώ εσείς που πάτε και παίζετε με τις λάπσες κωλόγεροι είστε καλύτεροι; :smokin:

TROOPER
03/12/2012, 13:34
:moutza:

ε βαλε απο την αρχη τα εμοτικα!που να καταλαβω...:wave2:

vaska
03/12/2012, 13:47
Burgers για στύση!

axaxaxaxa καιρό είχα ν' ακούσω κάτι τόσο επιτυχημένο

:bawl:

sapila racing
03/12/2012, 13:55
Σας χαίρομαι!
Ετσι να γουσταρετε παντα και να περνατε τζαμι. :beer:

Χαιρετισματα στον Βρωμοπουλο οταν τον ξαναδείτε.

devil's animal
03/12/2012, 13:57
αν και δεν ειμαι φαν του χωματος, φαινεται οτι περασατε ΠΟΛΥ καλα και αυτο στο τελος μετραει...
:a18: ρε μαγκες...

Cpt. Haddock
03/12/2012, 14:24
:moutza:

:lol:

dirtbird
03/12/2012, 16:26
Nα προσθέσω ότι -σε αντίθεση με ότι συνηθίζει- δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου καμία έρευνα αγοράς του Juls σχετική με τα αγροτεμάχια της περιοχής. :p

chr1s_86
03/12/2012, 16:30
Nα προσθέσω ότι -σε αντίθεση με ότι συνηθίζει- δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου καμία έρευνα αγοράς του Juls σχετική με τα αγροτεμάχια της περιοχής. :p


Έρευνα αγοράς είναι όταν μπεις στο χωράφι και ξαναβγεις όρθιος; :hmm: :tooth:

Julius
03/12/2012, 16:39
Nα προσθέσω ότι -σε αντίθεση με ότι συνηθίζει- δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου καμία έρευνα αγοράς του Juls σχετική με τα αγροτεμάχια της περιοχής. :p

Στην επιστροφή, παράλληλα με τις γραμμές του τραίνου 500 μέτρα πριν βγούμε στον δρόμο...... προσπάθησα να περάσω αργά μέσα απο την λίμνη πλαστήρα, έσβησε το πορτοκάλι, πάτησα πόδι.... αλλά μου έλειπαν καμία 30 πόντοι........ :tooth:

Μέχρι να κολυμπήσω να σηκώσω το μηχανάκι.... κόλλησε και το καπάκι του φιλτροκουτιου στον πάτο και το έψαχνα με μακροβούτια. :a42:


Μετα το βγάλαμε, το γυρίσαμε ανάποδα, βγάλαμε μπουζί, αδειάσαμε λασπόνερα απο τον κύλινδρο, στράγγιξα φίλτρο, φύσηξα μπουζί, βλα βλα βλα. Και μετά πήρε το θηρίο με μια μανιβελια


2Stroke και τα μυαλά στα κάγκελα λέμεεεεεεεεε :a23::a23::a23:


Πάω τώρα να του τα αλλάξω όλα (μπουζί, φίλτρο, λάδια σασμάν)


Α! Αυτονομία 50χιλιμετρα. Πρέπει κάτι να κάνω με το carb. Τι προτείνεις? (πέρα του να το πουλήσω)

sapila racing
03/12/2012, 16:42
Nα προσθέσω ότι -σε αντίθεση με ότι συνηθίζει- δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου καμία έρευνα αγοράς του Juls σχετική με τα αγροτεμάχια της περιοχής. :p

Aπ ότι διαβάζω δεν τον ενδιαφέρουν τα αγροτεμάχια πλέον. Εχει στρέψει όλο του το ενδιαφέρον στους υδάτινους πόρους!
Εκεί είναι το μέλλον. :lol:

Tρισμέγιστε, εισαι ωραίος! τα λες με το νι και με το σίγμα. :D

mpou
03/12/2012, 17:22
τελικά γνώρισα τον κ. Juls ... και κατάλαβα γιατί τον λένε τρισμέγιστο. Ειδικά εάν έχει μαζί του Κατάνα, Στούμπι και Βρωμόπουλο (καιρό είχα να το ακούσω αυτό :p)

Μη χαθούμε παίδες :beer:

Υ.Γ. Την επόμενη φορά πρέπει να καταλήξουμε όλοι μαζί κάπου στο τέλος, για στιΣμπεργκερ:lol:

vaska
03/12/2012, 18:23
Στην επιστροφή, παράλληλα με τις γραμμές του τραίνου 500 μέτρα πριν βγούμε στον δρόμο...... προσπάθησα να περάσω αργά μέσα απο την λίμνη πλαστήρα, έσβησε το πορτοκάλι, πάτησα πόδι.... αλλά μου έλειπαν καμία 30 πόντοι........ :tooth:

Μέχρι να κολυμπήσω να σηκώσω το μηχανάκι.... κόλλησε και το καπάκι του φιλτροκουτιου στον πάτο και το έψαχνα με μακροβούτια. :a42:


Μετα το βγάλαμε, το γυρίσαμε ανάποδα, βγάλαμε μπουζί, αδειάσαμε λασπόνερα απο τον κύλινδρο, στράγγιξα φίλτρο, φύσηξα μπουζί, βλα βλα βλα. Και μετά πήρε το θηρίο με μια μανιβελια


2Stroke και τα μυαλά στα κάγκελα λέμεεεεεεεεε :a23::a23::a23:


Πάω τώρα να του τα αλλάξω όλα (μπουζί, φίλτρο, λάδια σασμάν)


Α! Αυτονομία 50χιλιμετρα. Πρέπει κάτι να κάνω με το carb. Τι προτείνεις? (πέρα του να το πουλήσω)



Άψογη περιγραφή, να είσαι καλά ευθυμήσαμε κι απόψε, αλλά ρε αδερφάκι μου αυτά τα χιλίμετρα τι διαόλοι είναι?????

DUKASII
05/12/2012, 12:06
Στην επιστροφή, παράλληλα με τις γραμμές του τραίνου 500 μέτρα πριν βγούμε στον δρόμο...... προσπάθησα να περάσω αργά μέσα απο την λίμνη πλαστήρα, έσβησε το πορτοκάλι, πάτησα πόδι.... αλλά μου έλειπαν καμία 30 πόντοι........ :tooth:

Μέχρι να κολυμπήσω να σηκώσω το μηχανάκι.... κόλλησε και το καπάκι του φιλτροκουτιου στον πάτο και το έψαχνα με μακροβούτια. :a42:


Μετα το βγάλαμε, το γυρίσαμε ανάποδα, βγάλαμε μπουζί, αδειάσαμε λασπόνερα απο τον κύλινδρο, στράγγιξα φίλτρο, φύσηξα μπουζί, βλα βλα βλα. Και μετά πήρε το θηρίο με μια μανιβελια


2Stroke και τα μυαλά στα κάγκελα λέμεεεεεεεεε :a23::a23::a23:


Πάω τώρα να του τα αλλάξω όλα (μπουζί, φίλτρο, λάδια σασμάν)


Α! Αυτονομία 50χιλιμετρα. Πρέπει κάτι να κάνω με το carb. Τι προτείνεις? (πέρα του να το πουλήσω)
pes moy oti ekanes kai yptio kai emoiazes me karxaria na pethano...


stoubi soy kano doro fotografiki arkei na moy exeis tetoies foto...