PDA

View Full Version : Τελικά εξατμίσεων Wrp



makis206
27/09/2005, 11:07
Βρήκα σε κατάστημα στα Χανιά διαθέσιμο ένα τελικό της WRP για την Trans.

Τί λένε; Ποιότητα; Θόρυβος (απο ακουστικοαισθητικής πλευράς);

Έχετε υπόψιν οτι δέν μ'ενδιαφέρουν καλύτερες επιδόσεις. (όχι οτι δέν θα ήταν καλοδεχούμενες...)

Ξέρω τρία πράγματα. Είναι όμορφο, αρκετά φτηνό στα 260 ευρά, και οτι είναι μέσα στα πλαίσια του επιτρεπόμενου ορίου για τον θόρυβο στα 95 db.

Θένξ !!!

:beer:

HORNET 919
29/10/2005, 21:01
gia tis wrp den exw idea,alla an ksereis kanena magazi pou na ftiaxnei xeiropoihtes sthn krhth rhkse kanena mhnymataki.:a4:

jinks
29/10/2005, 23:42
την φοαρει φιλος με τρανσαλπ και ειναι super σε ηχο αποτι ακουω και σε αποδοση απ'οτι μου λεει!!!
οπτικα ειναι οπως αυτη που φοραει το KLE motard!!
και καλη τιμη!!!

makis206
30/10/2005, 18:44
Φίλε jinks ευχαριστώ για την απάντηση, θα πάω να την κάνω μια δοκιμή. Μέρες τώρα το λέω αλλά νομίζω πως ήρθε η στιγμή. :beer:



Αρχικά δημιουργήθηκε από HORNET 919
gia tis wrp den exw idea,alla an ksereis kanena magazi pou na ftiaxnei xeiropoihtes sthn krhth rhkse kanena mhnymataki.:a4:

Για ποιό μέρος στην Κρήτη συγκεκριμένα σ'ενδιαφέρει φίλε Hornet;
Θα ρωτήσω και θα σου πώ. Το πιό πιθανό είναι να καταφέρω να μάθω για Χανιά αλλά παίζεται να βρώ κατάστημα καί στο Ηράκλειο.

Απο πού είσαι εσύ για να ψάξω κάτι πιό κοντά σε σένα;:winka:

HORNET 919
30/10/2005, 18:49
apo hrakleio eimai alla an ksereis kai kanena pros ta sena pou na exeis akousei oti aksizh,se 2 lepta eimai ekei!:rotflmao: :rotflmao:

makis206
30/10/2005, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από HORNET 919
apo hrakleio eimai alla an ksereis kai kanena pros ta sena pou na exeis akousei oti aksizh,se 2 lepta eimai ekei!:rotflmao: :rotflmao:

Σε 2 λεπτά;
Πού να φανταστώ ότι με ψευδώνυμο "HORNET 919" θα είχες Transalp; :rotflmao: :rotflmao:

Λοιπόν από φίλο που φοιτούσε 7 χρονάκια στο Ηράκλειο πληροφορήθηκα μόλις οτι στο Ηράκλειο έφτιαζε χειροποίητες εξατμίσεις -τουλάχιστον μέχρι πρίν 2 χρόνια- ο Κεντανές που βρίσκεται (ή βρισκόταν...) στις Πατέλες στα ανταλλακτικά της Triumph του Παπαδάκη στο πρώτο στενό δεξιά. Τηλέφωνό του δυστυχώς δέν υπάρχει. Δέν ξέρω άν φτιάχνει ακόμα αλλά αφού βρίσκεσαι Ηράκλειο σε 1,5 δευτερόλεπτα θα είσαι εκεί ! :rotflmao:

Στα Χανιά υπάρχει ο Λεβεντάκης ο Ευτύχης που βρίσκεται στο τέλος της οδού Γογονή και σύμφωνα με τα λεγόμενα του κολλητού είναι εγγυημένος. Με σωστές μετρήσεις, δυναμομετρήσεις και όλα τα συναφή. Ούτε του Λεβεντάκη έχω προς το παρόν τηλέφωνο αλλά θα είναι μια απλή αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο του ΟΤΕ. Έχει συνεργείο μοτό άν θές να το ψάξεις άν και σου εύχομαι να ξεμπερδέψεις εύκολα απ'το Ηράκλειο.:winka:

Να είσαι καλά κι ελπίζω να βοήθησα ! :beer: :beer: