PDA

View Full Version : GLX 90



dimitris.rider
06/12/2012, 15:54
ΕΧΩ ΕΝΑ GLX 90 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ .ΜΙΑ ΤΟΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΠΕΡΥΣΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΓΡΑΝΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ -ΑΦΟΥ ΑΝΟΙΧΘΗΚΕ-ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΙΣΤΟΝΙ-ΕΛΑΤΗΡΙΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ -1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ- ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΠΙΕΛΑ.ΕΡΩΤΗΣΗ,ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΠΑΚΙΑΣ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΗΣ LIFHAN 125 (ΚΙΝΕΖΟ) ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΩ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΕ ΜΑΜΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ.ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

Sapadak
06/12/2012, 15:55
ΕΧΩ ΕΝΑ GLX 90 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ .ΜΙΑ ΤΟΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΠΕΡΥΣΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΓΡΑΝΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ -ΑΦΟΥ ΑΝΟΙΧΘΗΚΕ-ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΙΣΤΟΝΙ-ΕΛΑΤΗΡΙΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ -1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ- ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΠΙΕΛΑ.ΕΡΩΤΗΣΗ,ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΠΑΚΙΑΣ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΗΣ LIFHAN 125 (ΚΙΝΕΖΟ) ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΩ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΕ ΜΑΜΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ.ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

to 2o

χαρης17
06/12/2012, 17:50
φιλε μου ,, πιστευω καλυτερα να βαλεις ενα κινητηρα της lifan οπως ειπες . στο λεω απο προσωπικη πειρα οτι το 110 της lifan (δεν ξερω για το 125) εχει βγει σκυλι και ειναι αγορασμενο εδω και δυο χρονια {του ξαδερφου μου}. με πολλη σκληρη μεταχειριση ( ποτε δεν εχει παει χαλαρα , ολο στο τερμα αφου και εγω δεν το περιμενα να αντεξει). εγω λοιπον στην θεση σου θα αγοραζα τον λιφαν , και ξερεις οτι ειναι καινουργιος . εσυ αποφασιζεις ομως

karadrift
13/01/2013, 15:13
και γω το 2ο λεω φιλε.ειναι γνωστα τα παπια της honda για την αξιοπιστια τους.μαλλον κακη επισκευη σου εκαναν και εχεις θεματα.

MiltiadisK.D
13/01/2013, 19:37
Τα ανταλλακτικα που εβαζες ηταν γνησια η ημιτασιον?Επισκευασε τον ιδιο με γνησια ανταλλακτικα και πιο οικονομικα θα σουρθει και αν ο μαστορας που το φτιαξει ειναι σωστος θα το επισκευασεις ξανα μετα τα 100.000χλμ.Τα παπια αυτα ηταν σκυλια:wave2:

ΦΕΓΓΑΡΟΠΛΗΚΤΟΣ
14/01/2013, 06:26
ΜΑΥΡΑ ΣΚΥΛΙΑ!!!!:)