PDA

View Full Version : Mr. funnel



lef99
14/12/2012, 18:27
Καλησπέρα σε όλους ! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρω αυτό το χωνί-φίλτρο http://www.mrfunnel.com/Mr._Funnel/Home.htmlστην Πάτρα.

Ευχαριστώ πολύ

DrBig
14/12/2012, 18:38
Το dealer locator δεν αναφερει καποιον αντιπροσωπο στην ελλαδα.
Παρε απο αγγλια, η κανονισε ενα group buy γιατι φανταζομαι θα βρεθουν αρκετοι ενδιαφερομενοι (μεταξυ αυτων κι εγω).

hlektronio
14/12/2012, 19:56
Καλησπέρα σε όλους ! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρω αυτό το χωνί-φίλτρο http://www.mrfunnel.com/Mr._Funnel/Home.htmlστην Πάτρα.

Ευχαριστώ πολύ

στα καταστηματα που πουλανε ναυτιλιακα.

απο 20 ευρω ,αναλογα την παραχη τους

Specialized
14/12/2012, 21:37
Όπως είπε ο φίλος παραπάνω. Απλά ήθελα να πω ότι το προϊόν ειναι πολυ καλό. Δεν βάζω βενζίνη χωρίς αυτο! Μερικές φορές κρατα νερο, άλλες μικρά σκουπιδακια. Σωτήριο με τις βενζίνες που μας μοσχοπουλανε!

spyrakos35
14/12/2012, 21:43
Όπως είπε ο φίλος παραπάνω. Απλά ήθελα να πω ότι το προϊόν ειναι πολυ καλό. Δεν βάζω βενζίνη χωρίς αυτο! Μερικές φορές κρατα νερο, άλλες μικρά σκουπιδακια. Σωτήριο με τις βενζίνες που μας μοσχοπουλανε!

και όταν το βάζεις και κρατάει κάποιο άλλο υγρό, τι γίνεται με τον βενζινα?

δέχονται όλοι την χρήση του?

για πε, για πε....

Aνεμος
14/12/2012, 22:40
:a014: για πείτε, για πείτε... very interesting indeed...

road spirit
14/12/2012, 23:34
Παίδες το έχω πάρει, το μικρό μέγεθος 15ε, από ένα μαγαζί με ναυτιλιακά στον Πειραιά. Δυστυχώς δεν θυμάμαι ούτε διεύθυνση ούτε όνομα αλλά το είχα βρει στο ίντερνετ. Με λίγο ψάξιμο στο γκούγκλη πιστεύω θα το βρείτε.

McTalas
14/12/2012, 23:43
δουελεια κανει johny???

road spirit
14/12/2012, 23:46
δουελεια κανει johny???
Θέλω να πιστεύω πως ναι. 2-3 φορές έχω δει ψιλοβρωμιές στο πάτο του μετά απο γέμισμα.

Bradipous
15/12/2012, 00:54
Χρειαζεται καποια συντηρηση - καθαρισμο ή αντικατασταση το φιλτρο μετα απο καποιες χρησεις;

lef99
15/12/2012, 16:40
λοιπόν ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Ο λόγος που ρωτάω για το που υπαρχει στην πατρα είναι γιατί με τα μεταφορικά ουσιαστικά μπορώ να πάρω το μεγαλύτερο μέγεθος..

Τώρα οσον αφορα το group buy μπορώ να κάνω ένα τηλέφωνο στο μαγαζί στον πειραιά (marinall.gr, του οποίου το site δεν δουλέυει από 16 απριλίου παρεπιπτώντος) και να ενημερώσω. οπότε καλό θα ήταν να γράψει εδώ όποιος ενδιαφέρεται για να ξέρω για πόσα άτομα μιλάμε. (όποιος ενδιαφέρεται να γράφει και το μέγεθος που θέλει ( οι ροές τους είναι : 10lt/min το μικρό, 14lt/min το μεσαίο και 20lt/min το μεγαλό αν δεν κάνω λαθος.)

Στον φίλο παραπάνω να πω οτι δεν χρειάζεται καμία συντήρηση και απλά ελέγχεις αν το ανοξείδωτο φίλτρο που έχει σκίστει πουθενά.

Συγνώμη για το σεντόνι απλά θέλω να απαντήσω σε όλους..

Περισσότερα νεα θα μπορώ να έχω απο βδομάδα γιατί δεν έχω ιντερνετ και τώρα μπαίνω απο αλλού.οπότε γράψτε ενδιαφέρον για να μιλήσω με το μαγαζί απο αθήνα με νούμερα.