Σύνδεση

View Full Version : unpublished 3



el_hymador
28/09/2005, 01:53
Καπου στην αγρια δυση , οι πρωτοι αποικοι της Αμερικης εχουν κανει επιθεση σε εναν ινδιανικο καταυλισμο και τους εχουν θερισει ολους..........

ψαχνουν στις σκηνες για λαφυρα και εφοδια μεχρι που ανακλυπτουν ενα ινδιανικο ημερολογιο.....φωναζουν τον μεταφραστη και του λενε να διαβασει τυχαια καποιο αποσπασμα για να δουν πως ζουσαν οι βαρβαροι ερυθροδερμοι την καθημερινοτητα τους.....

αυτος αρχισει να διαβαζει.....

<σημερα χασαμε το καθιστο βουβαλι.....τον ψαχναμε ολη μερα και τελικα τον βρηκαμε στο ποταμι ....για τιμωρια τον γαμησε ολο το χωριο...>

αλλη μερα

<σημερα χαθηκε η κορη του αρχηγου , η ασημι φτερουγα ....την ψαχναμε ολη μερα και τελικα την βρηκαμε στην κοιλαδα ..... για τιμωρια την γαμησε ολο το χωριο....>

αλλη μερα

<σημερα χαθηκε ο γιος του μαγου , το ματι της κουκουβαγιας...τον ψαχναμε ολη μερα και τελικα τον βρηκαμε στο βουνο....για τιμωρια τον γαμησε ολο το χωριο>

αλλη μερα

<ειναι βραδυ.........................εχω χαθει στο δασος..............................φοβαμαι οτι θα με βρουν!!!>


------------------------------------------------------------------------------------

Στο ικα ενας τυπος εχει κλεισει ραντεβου με τον οφθαλμιατρο...μπαινει στο ιατρειο κρατωντας μια πιατελα σκεπασμενη με μια πετσετα......

''Οριστε κυριε μου'' .... του λεει ο οφθαλμιατρος ...''τι σας ενοχλει?''

αυτος σηκωνει την πετσετα και αποκαλυπτει μεσα στην πιατελα μια κουραδα τεραστιων διαστασεων.......

ο ιατρος αρχιζει να φωναζει....

-Σας παρακαλω!!! εγω ειμαι οφθαλμιατρος ......για εξεταση κοπρανων η οτιδηποτε αλλο να πατε στον παθολογο.......

>Μα γιατρε μισο λεπτο.....

-Εξω κυριε!!! για ονομα του θεου!!!

....την επομενη μερα παλι ο τυπος ειναι εξω απο το ιατρειο του οφθαλμιατρου περιμενει και κραταει στα χερια του την πιατελα με την πετσετα.....μπαινει στον οφθαλμιατρο και του δειχνει παλι την απιστευτα μεγαλη κουραδα......

-Ειστε ανωμαλος ??!!! τι πραγματα ειναι αυτα!!! θα φωναξω την αστυνομια!!! εδω ειναι οφθαλμιατρειο .....δεν εχουμε ορεξη να βλεπουμε τα κοπρανα σας!!!!!

>Μα γιατρε να σας πω λιγο......

-Να μην μου πειτε τιποτα!!! τι δουλεια εχω εγω με αυτο που μου δειχνετε? εγω ειμαι οφθαλμιατρος σας ειπα !!!! ειστε σιγουρος οτι θελετε ιατρο της ειδικοτητος μου?

>Ναι......

-Μα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο κυριε μου.....

>Να γιατρε ....γιατι οποτε κανω αυτο..... δακρυζω?


------------------------------------------------------------------------------------

........ρε πουστη φοβαμαι μην ''χτυπησει'' παλι ο bartal.......

Nikoskazer2000
28/09/2005, 02:51
Τι ροκανίσματα κοιλιακών και σουιδικές μπάλες για πλευρικούς και θεικές γραμμώσεις...ο el_hymador είναι εδω και μας κάνει πλήρη εκγύμναση απο τα γέλια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλά, αλλα 3-4 unpublished και θα είμαι "φέτες":cool: .

Να 'σαι καλά ρε φίλε (προσοχή: η μπύρα κάνει κοιλίτσα...:lol: ) :beer: :beer: :beer: .

cityfly
28/09/2005, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


........ρε πουστη φοβαμαι μην ''χτυπησει'' παλι ο bartal.......


να σου πω για το δεύτερο δε θυμάμαι αλλά για το πρώτο σίγουρα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
28/09/2005, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
να σου πω για το δεύτερο δε θυμάμαι αλλά για το πρώτο σίγουρα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



κυλιε, κυλιε, να πω? να πω?

το πρωτο:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=9048

το δευτερο.... ταρα τα ταμ: ΤΣΟΥ!

:rotflmao: :rotflmao: :wave2:


24952

el_hymador
28/09/2005, 17:51
2-0:cry: :cry: :cry: :bawl: :bawl:

bartlal
28/09/2005, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
2-0:cry: :cry: :cry: :bawl: :bawl:


ελα βρε συ, μη κλαις: τοσα εβαλες που δεν εφαγες σηματακι! :winka: :wave2:

sonic22
28/09/2005, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
........ρε πουστη φοβαμαι μην ''χτυπησει'' παλι ο bartal.......

gia pasa endiaferomeno me adistoixes fovies...
www.bartlal_free.com (www.xeperaste_ton_bartlal.com)

kathos kai tin
www.bartlalfear-anonimous.com (www.R.com)

oi diethinseis einai .com dld diethneis kai iparxoun iposelides se ellinika, italika, gallika, kinezika, aglika, kai souaxili kogolezika
sindoma kai gia tous ispanofwnes...

oi prwtes 3 episkepseis dwrean...

:beer: :beer: :beer: