PDA

View Full Version : Αγορά XT660X , συμβουλές



vagvem
29/12/2012, 22:41
Γεια σε όλους,
Σας χαιρετώ μιας και είμαι νέος στο φόρουμ!! Ανοίγω το θέμα΄, όπως λέει και ο τίτλος μιας και στους επόμενους μήνες σκέφτομαι να αγοράσω ένα ΧΤΧ μεταχειρισμένο, μιας και τα περρισότερα χρήματα που μπορώ να διαθέσω είναι 3000 ευρώ!! Μου αρέσει πολύ το συγγεκριμενο μηχανάκι και δεν σκέφτομαι για κάτι άλλο! Το πρόβλλημα είναι πως δεν ξέρω τι να προσέξω και που να εστιάσω στα μηχανάκια που θα δω. Γενικά κάθε συμβουλή σχετικά με το θέμα είναι καλοδεχούμενη!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και χρόνια πολλά σε όλους!! Καλές γιορτές και πάντα όρθιοι!
:beer:

0restis
02/01/2013, 17:42
καλως ηρθες φιλε!κοιταξε να βρεις κανενα του 08 με λιγα χλμ για να εχει την αισθηση του καινουργιου! κοιταξε το τιμονι και τα πατητηρια για να δεις αν εχει πεσει κτλ απο μοτερ και γενικα καποιο αλλο προβλημα δεν βγαζουν!α κοιτα και την μπροστα δισκοπλακα αν εχει παρει πολλα κενα απο τα πριτσινια της γτ κοστιζει αρκετα!

vagvem
04/01/2013, 18:15
Ευχαριστώ πολύ φίλε!!! Για 08 και μετά λίγο δύσκολο λόγω χρημάτων, μιας και όπως προείπα μέγιστο ποσό που μπορώ να δώσω είναι 3000 Ε. Αν πάω σε 50.000 χλμ και πάνω λες να έχω πρόβλημα με το μοτέρ; Στο μοτέρ γενικά υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω;

Μανολης67
23/01/2015, 21:36
Με 3.000 θα βρείς καλό μηχανακι, το car.gr ειναι γεμάτο αγγελίες, αν δεν είσαι γνώστης, πάνε το μηχανάκι σε ενα συνεργείο, με λίγα ευρω θα το κοιτάξουν, τουλάχιστον έτσι θα αποφύγεις τα χειρότερα, τρακαρισμένα κτλ, αν το μηχανάκι είναι καλό κατα 90% θα μείνης ευχαριστημένος, λογικά δεν θα σου βγάλει τίποτα για πολλά-πολλά χιλιόμετρα,