PDA

View Full Version : δώρα dainese!!



Billymuse
01/01/2013, 13:42
Καλή χρονία φίλοι μου να έχετε και με το καλό να σας μπει το 13 :alien:. Που λέτε πρόσφατα είμαι σε μια νεα σχέση και προσπαθώ να τη μυήσω στο κόσμο της μηχανής,και να της μάθω τα βασικά της κοπελίας μου. Και να λοιπόν που έσκασε με δίαφορα δώρα(λόγο εορτής κιολας :D) dainese που δεν κυκλοφορούν στην αγορά 278026
και επίσης έμαθε για τις GSXR 278027 χωρίς να ξέρει τι ακριβώς είναι :lol: σας εύχομαι να σας τύχει και εσάς κανα τέτοιο τυπάκι γιατί εμένα προσωπικά με έχει στείλει:lol: καλη χρονία σε όλους

spyrakos35
01/01/2013, 15:28
μπορείς να το δεις και αλλιώς το μήνυμα.....

α. ξυρίσου....
β. πάρε προφυλάξεις, τελευταία φορά χωρίς εχτές
γ. κόψε το κάπνισμα γιατί μυρίζει το στόμα σου....

να μην σε ξενερώνω όμως χρονιάρες μέρες..... :bawl:

:beer:

υγ.... κράνη και λοιπό εξοπλισμό θα τα πάρεις εσύ???? :a014:

pipe_smoker
01/01/2013, 16:32
υγ.... κράνη και λοιπό εξοπλισμό θα τα πάρεις εσύ???? :a014:

Έτσι κάνει ο σωστός ιππότης :cool:

Ο σωστός μηχανόβιος βέβαια δεν επιλέγει γυναίκα βάσει μεγέθους στήθους ή οπισθίων αλλά κεφαλιού... Να είναι ίδιο με αυτό της προηγούμενης...

bulmont
01/01/2013, 16:44
Καλή χρονία φίλοι μου να έχετε και με το καλό να σας μπει το 13 :alien:. Που λέτε πρόσφατα είμαι σε μια νεα σχέση και προσπαθώ να τη μυήσω στο κόσμο της μηχανής,και να της μάθω τα βασικά της κοπελίας μου. Και να λοιπόν που έσκασε με δίαφορα δώρα(λόγο εορτής κιολας :D) dainese που δεν κυκλοφορούν στην αγορά 278026
και επίσης έμαθε για τις GSXR 278027 χωρίς να ξέρει τι ακριβώς είναι :lol: σας εύχομαι να σας τύχει και εσάς κανα τέτοιο τυπάκι γιατί εμένα προσωπικά με έχει στείλει:lol: καλη χρονία σε όλους


Eυκολοφόρετα;;;;;;;

Πιστεύω να το 'πιασες το μήνυμα..........................

:bawl::bawl:

spyrakos35
01/01/2013, 17:39
ρε δεν είναι να δει κανείς προκοπή.....

αμέσως να τον φάμε...... :evil:

Billymuse
01/01/2013, 17:55
Λετε να τα σκασω για τον εξοπλισμο της? Γμτ δεν της μαθαινα καμια ixs πιο οικονομικη,αφηστε που δε θελει κορδουρες αλλα μονο δερματιμο να παρει...

AUFGEBRACHT
01/01/2013, 18:14
αφηστε που δε θελει κορδουρες αλλα μονο δερματιμο να παρει...

Ρε φίλος (χρόνια πολλά με την ευκαιρία) το δέρμα είναι πιο kinky και sexy, έχεις δει ποτέ κάτι αντίστοιχο σε κορντούρα;

278037




Y.Γ. Είσαι έτοιμος για δεσμεύσεις και οικογένεια; Γιατί με τα προφυλακτικά Dainese δε σε βλέπω καλά, η αντοχή τους είναι εφάμιλλη των φερμουάρ τους...σπάνε εύκολα. Να φανταστείς, μπροστά στο κουτί λέει "ευκολοφόρετα" και στο πίσω μέρος "να σας ζήσει" :D

petros1972
01/01/2013, 23:06
Ρε φίλος (χρόνια πολλά με την ευκαιρία) το δέρμα είναι πιο kinky και sexy, έχεις δει ποτέ κάτι αντίστοιχο σε κορντούρα;

278037να



Y.Γ. Είσαι έτοιμος για δεσμεύσεις και οικογένεια; Γιατί με τα προφυλακτικά Dainese δε σε βλέπω καλά, η αντοχή τους είναι εφάμιλλη των φερμουάρ τους...σπάνε εύκολα. Να φανταστείς, μπροστά στο κουτί λέει "ευκολοφόρετα" και στο πίσω μέρος "να σας ζήσει" :D
να προσθεσω και τα γαντια τους

Lioulios
01/01/2013, 23:30
Χυμό ανάνά να πίνεις μπόλικο και μή φοβασαι τίποτα ....Όλα θα πάνε Ίσια !!!!

Billymuse
02/01/2013, 00:42
AUFGEBRACHT σε ευχαριστώ για τις ευχές σου :beer: στα 25 που ειμαι δε σκευτομαι για οικογένειες και τέτοια πραγματα και μη με ανγχώνεις για την συγκεκριμένη αντοχή των προφυλακτικών dainese :cry:
πάντως θα της πω της δικιάς μου αν θες δερμάτινο θα πρέπει τα κιλά να είναι παντα τα ίδια,ειδαλλιώς αντιο dainese και αντιο Βασίλη θα της πώ

spyrakos35
02/01/2013, 06:43
..........
πάντως θα της πω της δικιάς μου αν θες δερμάτινο θα πρέπει τα κιλά να είναι παντα τα ίδια,ειδαλλιώς αντιο dainese και αντιο Βασίλη θα της πώ

έτσι σκιζουν τις γάτες κύριοι, όχι παίζουμε......

:bawl: