PDA

View Full Version : ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!



MiltiadisK.D
04/01/2013, 14:29
Καλησπερα και τα συγχαρητηρια μου στους ανακατασκευαστες μας,παρακολουθω τις δουλειες σας και χαιρομαι μιας και διατηρειται και διασωζετε την ιστορια αρκετων μοντελων.Θελω επισης να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει κανενα honda z/monkey σε οτι κατασταση και αν βρισκεται και ενδιαφερεται να το πουλησει.Τα περιφερειακα και ο σκελετος με ενδιαφερει να ειναι γνησια honda και να εχουν χαρτια,μοτερ δεν με απασχολει σε οτι κατασταση και να ειναι η και να μην εχει καθολου.Εαν καποιος εχει παλι κανενα ετοιμο και το πουλαει η γνωριζει κατι εδω ειμαστε,η τιμη ειναι συζυτησιμη.Ευχαριστω εκ των προτερων!:):wave2:

sakis0547
04/01/2013, 21:28
ριξε μια ματια στο γνωστο car.gr..
εχει καποια κομματια ετοιμα φτιαγμενα αλλα να εισαι ετοιμος για υπογλωσσια με τα λεφτα που τα ζητανε.

Lioulios
04/01/2013, 21:32
Μίλτο έχει εδώ στον Άγιο ένα ¨πένα¨
Ήταν παλιά συτο καρ . Τωρα δεν το βλεπω ,αλλα ρώτα να σου πούνε

:wave2:

MiltiadisK.D
04/01/2013, 21:44
Μίλτο έχει εδώ στον Άγιο ένα ¨πένα¨
Ήταν παλιά συτο καρ . Τωρα δεν το βλεπω ,αλλα ρώτα να σου πούνε

:wave2:

Αν εννοεις το μαυρο που ηταν καινουργιο τοχε ο δικος μου ρε,ξερεις,αυτος που μου φτιαχνει το μεγαλο και το πουλουσε γιατι εχει αλλο ενα,αυτος μεχει μπρηζωσει και ψαχνωμαστε,anyway thanks,keep looking!;)

MiltiadisK.D
04/01/2013, 21:49
ριξε μια ματια στο γνωστο car.gr..
εχει καποια κομματια ετοιμα φτιαγμενα αλλα να εισαι ετοιμος για υπογλωσσια με τα λεφτα που τα ζητανε.

Σακη καλησπερα,ναι κοιταω στο car,για την ωρα δεν εχει κατι που να με ενδιαφερει.Το θεμα ειναι πως οι περισσοτεροι λενε πως ειναι αθικτα,απειραχτα κλπ και κοιτοντας τις φωτο βλεπεις αλλα και εν συνεχεια σουρχεται το εγκεφαλικο με τα χρηματα που ζητανε,γιαυτο απευθυνθηκα και εδω!Σευχαριστω παντος!:wave2:

sakis0547
04/01/2013, 22:57
αυτο ειδα και εγω!!ολοι λενε απειραχτο γνησιοτατο και ολα εχουν διαφορετικο κινητηρα αλλος takegawa αλλος racing engine..οτι να'ναι.το θεμα ειναι οταν ειναι κατι γνησιο να ειναι γνησιο,με τα ολα του.κινητηρηρα αναρτησεις σελα τα παντα!!μακαρι φιλε μου να βρεις αυτο που θελεις,αν και θα προτιμουσα να εβρισκες ενα χρεπι και να το επαναφερεις εσυ..:beer:

Lioulios
04/01/2013, 23:40
Σε κακή (καλή) μπρίζα σε έβαλε ο ¨άλλος¨ Μίλτε ....

Όσο για το άλλο ..αν ήταν το δικό του ...Ενα 3.5άρι ζήταγε

MiltiadisK.D
05/01/2013, 03:15
Γιαννη το δικο του ητανε,λεω να δωσω το cub μιας που εχω και το astrea για τις μετακινησεις και να βρω κανενα z/monkey να το συμαζεψω σιγα σιγα οπως γραφει και ο Σακης πιο πανω γιατι οι τιμες τους ειναι στα υψη,το συγκεκριμενο που ανεφερες εσυ(του μαστορα)ηταν καινουργιο βεβαια και απο τα μοναδικα ισως που αξιζε τα λεφτα αυτα(εμενα θα μου εκανε και καλυτερη τιμη βεβαια)αλλα 4 μοτο παει πολυ:uplate:Σακη δεν βιαζομαι οποτε θα το ψαχνω και αν μου κατσει εχει καλως αλλιως μενω με την λυγουρα:lol::wave2:

Lioulios
05/01/2013, 03:18
Αϋπνίες

MiltiadisK.D
05/01/2013, 03:23
Αϋπνίες

Στη δουλεια ειμαι και παιζω με το κινητο ενος φιλου:)Αντε να γυρισετε με το καλο να εχω φτιαξει το μεγαλο να παμε κανα βολταρακι και με τον αλλο γιατι εχω λαλησει τοσο καιρο που εχω να το βολταρο!:evil: