PDA

View Full Version : Ανταλλακτικά Givi E52



Johnny_Nik
14/01/2013, 14:51
Ψάχνω για Givi E52 κάποια πραγματάκια τα οποίο λόγω πολυκαιρίας και εξωτερικών παραγόντων έχουν αλλοιωθεί - σπάσει ή κλαπεί.

Συγκεκριμένα, μου λείπει το πλαστικό που έχει μέση πάνω από την κλειδαριά που καλύπτει το νίκελ σηματάκι της Givi, από την πολυκαιρία είχε αρχίζει να σπάζει σιγα σιγά με αποτέλεσμα να φαίνεται το νικελένιο σηματάκι εσωτερικά του. Λίγες μέρες μετά κάποιος καλοθελητής έσπασε τελείως το πλαστικό για να μου κλέψει το σηματάκι. Επίσης μου έχουν τσαμπουκαλέψει την κλειδαριά η οποία είναι με το απλό κλειδί. Απ όσο ξέρω κυκλοφορεί και "ασφαλείας"?

Ξέρω για το πλαστικό τους κωδικούς για τα κομμάτια που λείπουν εκτός από την κλειδαριά. Συγκεκριμένα:

Ζ229 το νικελάκι

Z617 το πλαστικό του

Τα βρήκα ονλάιν σε καταστήματα εξωτερικού. Από Ελλάδα μπορώ να τα προμηθευτώ; Δεν με απασχολεί το κόστος ή τυχόν διαφορά στις τιμές. Θέλω απλά να συμμαζέψω τη μπαγαζιέρα. Αντιπρόσωπο Givi Ελλάδος ξέρουμε;

montechristo
14/01/2013, 15:34
ΜΟΤΟ ΜΑΡΚΕΤ Δημητριαδης...

Johnny_Nik
14/01/2013, 17:18
Καλλιρόης, καλά θυμάμαι; Θενξ!! Μίλησα και με ξύκη αλλά δεν έχει το πλαστικό και μου είπε σε ένα μήνα (too much) ελπίζω να τα βρώ αύριο

Θενξ και πάλι...!

montechristo
14/01/2013, 19:19
Δεν κανει τιποτα,χαρηκα που βοηθησα... Επισης τετοιου ειδους ανταλλακτικα, απο KAPPA ομως, μπορεις να βρεις και στον Μπαξεβανη... Οπου φυσικα δεν ειναι απαραιτητο το logo GIVI...