PDA

View Full Version : Ricardo



Bradipous
18/01/2013, 22:31
Και φυσικα αναφερομαι στο ρικαρντο.gr

Οκ μεγαλο σαιτ ελληνικο που μπορεις να βρεις σχεδον τα παντα, ομως ακουω οτι παιζει πολυ μουφα...
Ειναι οντως ετσι;
Γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο;
:rolleyes:

AUFGEBRACHT
18/01/2013, 22:51
Όταν λες μούφα σε τί ακριβώς αναφέρεσαι; Μούφα από ποιά άποψη;

Bradipous
18/01/2013, 22:55
Οτι δεν ειναι αυθεντικα τα πραγματα που πωλουντε (ρουχα, παπουτσια κλπ)
Και εχει μια βαση αυτο αν σκεφτεις οτι πολλες φορες πωλουντε σε τιμες 2 και 3 φορες χαμηλοτερες απο αυτες που θα βρεις στην αγορα :hmm:

AUFGEBRACHT
18/01/2013, 23:00
Οτι δεν ειναι αυθεντικα τα πραγματα που πωλουντε (ρουχα, παπουτσια κλπ)
Και εχει μια βαση αυτο αν σκεφτεις οτι πολλες φορες πωλουντε σε τιμες 2 και 3 φορες χαμηλοτερες απο αυτες που θα βρεις στην αγορα :hmm:

Εδώ τα μαϊμού πωλούνται σε μαγαζιά ως αυθεντικά και μάλιστα τα πληρώνεις σαν αυθεντικά... πάντως δεν έχω ακούσει κάτι επ' αυτού, χωρίς όμως να το έχω ψάξει κιόλας, 1-2 φορές μπήκα αλλά δεν προχώρησα σε κάποια αγορά.

Lioulios
18/01/2013, 23:03
Ασφαλώς και παίζουν και μούφες , αλλά εκεί δεν ευθύνεται το σάιτ .
Μπορεί κάλιστα ο αγοραστής να αξολογήσει αρνητικά τον πωλητή ,αλλά με 5 ευρώ levis 501 γνήσιο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
Χρησιμοποίησα το σάιτ μόνο για δύο αγορές ...Πολύ καλές και οι δύο ,αλλά για πώληση , με χαλάει το γεγονός πως θα πρέπει να δώσεις προμήθεια ή και για ανάρτηση αγγελίας πώλησης επίσης (δεν ξέρω αν ισχύει το τελευαίο ,αλλά παλιότερα διάβασα πως κάτι τέτοιο θα γινόταν).

Bradipous
19/01/2013, 13:06
Ασφαλώς και παίζουν και μούφες , αλλά εκεί δεν ευθύνεται το σάιτ .
Μπορεί κάλιστα ο αγοραστής να αξολογήσει αρνητικά τον πωλητή ,αλλά με 5 ευρώ levis 501 γνήσιο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
Χρησιμοποίησα το σάιτ μόνο για δύο αγορές ...Πολύ καλές και οι δύο ,αλλά για πώληση , με χαλάει το γεγονός πως θα πρέπει να δώσεις προμήθεια ή και για ανάρτηση αγγελίας πώλησης επίσης (δεν ξέρω αν ισχύει το τελευαίο ,αλλά παλιότερα διάβασα πως κάτι τέτοιο θα γινόταν).

Ναι κ εγω για αγορα κοιταω, οχι για πωληση...
Ευχαριστω..