PDA

View Full Version : ΑΞΙΟΣ Ο ΘΡΥΛΟΣ



la_villa
28/09/2005, 23:27
Κι όμως ο θρύλος κατάφερε να κοιτάξει στα μάτια την βασίλησσα της ευρώπης Ρεάλ σκορπίζοντας τον τρόμο και την απογοήτευση στους αντιοπαδούς της που περίμεναν μια κάκιστη εμφάνιση και ένα ευρή σκορ.:wave2: :wave2:

Πολύ καλή μπάλα κατα διαστήματα,όμορφη κυκλοφορία αλλά...


όταν ο προπονητής ζητάει αριστερό μπακ έχει τον λόγο του.Αυτός δεν αποκτήθηκε και το αποτελεσμα φάνηκε σήμερα.
Ο Μπέκαμ έβγαζε σέντρες κατα συρροήν ανενόχλητος λες και ήταν σε προπόνηση.

ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:lol: :lol:

Βαζέλια κουκου έρχεται η Μπαρτσα

idi
28/09/2005, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa

σκορπίζοντας τον τρόμο και την απογοήτευση στους αντιοπαδούς της που περίμεναν μια κάκιστη εμφάνιση και ένα ευρή σκορ.:wave2: :wave2:



ΣΩΣΤΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ 7!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

la_villa
28/09/2005, 23:47
Εσείς πότε ακριβώς κουνάτε σεντόνι??
:lol: :lol:

Δεν θυμάμαι ρε γαμώτο!!!
Ελπίζω τα 7 να μην τα μαζέψετε εσείς αύριο.:wave2:

STOYBI
28/09/2005, 23:47
Ε ενταξει.. ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ 81ο για να ριξει φρεσκους στο παιχνιδι ολος διολου αμα ηταν ο μπαγεβιτς στην θεση του ολοι θα τον εκραζαν με τον σολιντ τιποτα δεν τρεχει καστανο....:sick: Παλι καλα που εβαλε εστω και χωρις την θεληση του τον καψη μπας και καταλαβει την αξια του...:wave2:

STOYBI
28/09/2005, 23:50
la_villa
Ελπίζω τα 7 να μην τα μαζέψετε εσείς αύριο.

Παντως τα 5 απο την ιδια ομαδα τα ειχαν μαζεψει περυσι !!!!:D


Η

ΚΑΝΩ

ΛΑΘΟΣ

ΙDI :confused: :confused:

:beer:

idi
28/09/2005, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
Εσείς πότε ακριβώς κουνάτε σεντόνι??
:lol: :lol:

Δεν θυμάμαι ρε γαμώτο!!!
Ελπίζω τα 7 να μην τα μαζέψετε εσείς αύριο.:wave2:

7 φιλε μου ...ουτε ο ΑΡΗΣ Β' εθνικη δεν εφαγε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ

idi
28/09/2005, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
la_villa

Παντως τα 5 απο την ιδια ομαδα τα ειχαν μαζεψει περυσι !!!!:D


Η

ΚΑΝΩ

ΛΑΘΟΣ

ΙDI :confused: :confused:

:beer:

KAΛΑ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ......... ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ... ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙGAYROI.... ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ????

ΤΣΤΣΤΣΤΣΤΣΤΣΤ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

la_villa
28/09/2005, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
7 φιλε μου ...ουτε ο ΑΡΗΣ Β' εθνικη δεν εφαγε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ


Ναι αλλά θα θυμάσαι ότι η Λα Κορούνια έφαγε 8.

Συμβαίνουν βλέπεις κι αυτά στις μεγάλες ομάδες.Στις μικρές δεν ασχολήσε να ρίξεις τόσα.:lol: :lol: :lol:

STOYBI
28/09/2005, 23:56
Ε ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ !!!!

ΝΑ

ΠΩ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ

ΤΟ Χ ΣΑΣ

ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ....
:blush:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
29/09/2005, 01:18
καλα παιξατε ειδικα στο δευτερο (το λεω και σε αλλο topic) αλλα δεν μπορω να μην σας δουλεψω........μετα λοιπον τους conte και sucker να σου και ο πιτσιρικας......soldado......los tres hombres!!!

η κορουνια ειχε φαει οκτω αλλα ειχε βαλει τρια......για την ιστορια κρατατε τα σκηπτρα της μεγαλυτερης ηττας στον θεσμο.....

με την barcelona? διπλο στο νουεβο και θα ψαχνεται ολη η Ευρωπη!!!!!

θυμαμαι και με τον ajax το 0-1 τι λεγατε .......ειχατε φαει τον κολο σας μια εβδομαδα πριν οτι θα μας αυτο , θα μας εκεινο.....και τελικα μεινατε μαλακες και εσεις και ολος ο ποδοσφαιρικος κοσμος.....

αντε μπαϊ και ολοι μελη!!!!!:smilea:

Tigas
29/09/2005, 07:28
ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΑ 3 ΓΚΟΛ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ??
ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΝΗΘΥΣΜΕΝΟΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΙΣ 5αρες :lol: .
ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΜΙΛΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ
ΡΕΑΛ-ΟΣΦΠ 5-0
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ-ΟΣΦΠ 5-0

ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΣΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΗΣ ΤΡΑΒΑΕΙ :rotflmao:

Julius
29/09/2005, 07:35
Poly oraio pexnidi o Thrilos exthes, eidame poly oraio pexnidi me kales faseis


tora to apotelesma...... dikaio kai anamenomeno, tha proteimousame to X alla ok re pedia me thn Real sto Bernabeu peksameeeeee


:a18:

Gandalf dr685sm
29/09/2005, 08:23
Ναι καλή μπάλα έπαιξαν...
Ναι ήταν ενα τσακ πριν απο το "θαύμα"..
Ναι ήταν αρκετά επικίνδυνοι για κάθε φάση...
Αλλά...

Η ιστορία επαναλαμβάνεται και ώς συνήθως ο γαύρος ενώ έχει παίξει και πάλι καλή μπάλα, στο 80φεύγα , χάνει τα αυγά και τα πασχάλια...

Γιατί ρε παιδιά;... Μήπως να κάνετε κανά εξορκισμό;...μήπως κανά αγιασμό;... μήπως πρέπει τελικά να αρχίσετε να πιστεύετε οτι είναι καιρός να παίξετε μπάλα ουσίας και οχι συν-ουσίας..;;;;


Για εμάς... κοντός ψαλμός αληλούια...
Αν κατέβουμε με τα ταμπούρια πίσω , το αρπάξαμε το γκολάκι και πάλι...


Α..ΝΑΙ...Άρχισαν τα "όργανα" και πάλι..

απο sportime.gr


Η απογοήτευση από την ήττα παρά την καλή εμφάνιση στο «Μπερναμπέου» είχε και τα επακόλουθά της στο στρατόπεδο των ερυθρόλευκων. Ένταση δημιουργήθηκε στα αποδυτήρια ανάμεσα στους παίκτες και τους βοηθούς του Τροντ Σόλιντ, με τον Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς να παρεμβαίνει και να κατευνάζει τα πνεύματα.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι βοηθοί του Νορβηγού, Βαν Πιούβελντε και Γιανέφσκι, κι ενώ ο Σόλιντ δεν βρισκόταν εκείνη την ώρα στα αποδυτήρια ζήτησαν ευθύνες, κυρίως από τους αμυντικούς για τα δύο γκολ που δέχτηκε η ομάδα. Προς στιγμή η κατάσταση ξέφυγε, καθώς οι παίκτες απάντησαν στο ίδιο ύφος, με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος να χαλάσει το καλό κλίμα που υπήρχε.

Ευτυχώς, ο αρχηγός, Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς παρενέβη και η παρεξήγηση που δημιουργήθηκε δεν πήρε έκταση.

Και δεν είχαν και άδικο...μόνος του την έκανε την κεφαλιά , παρόλο που σε εκείνο το σημείο , οχι απλά παίζεις άμυνα , αλλά τον άλλο τον ισοπεδώνεις...

Gandalf

la_villa
29/09/2005, 08:45
Μήπως είναι καιρός να ακούσει επιτέλους ο κοκκαλης τις εισηγήσεις των προπονητών που έχει κάθε φορά η ομάδα και να μην αγοράζει παίχτες που αυτός γουστάρει??


Επι προτασόφ που πάλι παίξαμε πολύ καλή μπάλα στην ευρώπη (εξαιρείται το ματς στο Τορίνο) η ομάδα κολλούσε εκεί που φώναζε όλο το καλοκαίρι ο Προτασόφ.Στον σέντερ φορ!!!

Η ιστορία επαναλαμβάνεται.
Μακάρι να βγούμε τέταρτοι.

DUKASII
29/09/2005, 08:58
ΑΥΤΗ Η ΡΕΑΛ..

ΔΕ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ...
ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΕ..ΩΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΥΣΙΚΑ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΘΡΥΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΜΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.

kalgeorge
29/09/2005, 09:01
ΟΝΤΩΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ........
ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ..........:rotflmao: :rotflmao:
ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΙΝ 12....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:
Α ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ....... Ο ΓΑΥΡΟΣ ΑΞΙΖΕ ΤΟ Χ!!!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ;;;;
ΔΗΛΑΔΗ Η ΡΕΑΛ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΑΣΣΟ;;;;;
ΛΕΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ 5-6-7-8 ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ........

Lazio
29/09/2005, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Poly oraio pexnidi o Thrilos exthes, eidame poly oraio pexnidi me kales faseis


tora to apotelesma...... dikaio kai anamenomeno, tha proteimousame to X alla ok re pedia me thn Real sto Bernabeu peksameeeeee


:a18:


Τι χ να παρεις ρε φιλε που αμα δεν ηταν ο Αντωνακης το σκορ θα εγραφε 5-0 στο 1ο ημιχρονο.... βγαλτε επιτελους τα κοκκινα γιαλια και δειτε πιο αντικειμενικα τα πραγματα

GyPsy
29/09/2005, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
Τι χ να παρεις ρε φιλε που αμα δεν ηταν ο Αντωνακης το σκορ θα εγραφε 5-0 στο 1ο ημιχρονο.... βγαλτε επιτελους τα κοκκινα γιαλια και δειτε πιο αντικειμενικα τα πραγματα

Γιατί ρε μάστορα ο Αντωνάκης δεν είναι παίχτης της ομάδας?

Την δουλειά του έκανε ο άνθρωπος...

ktm640lc4
29/09/2005, 10:05
Ο γαυρος επαιξε καλη μπαλα και ο μερκ επαιξε καλη σφυριχτρα.
Βλεπε ρεαλ.:mad:

Περαν απο τις μαλ...ες που σφυραγε εδωσε 1!!!!!!!!!!λεπτο καθυστερησεις..........!!!!!!!!!

Με 5 αλλαγες 1 λεπτο καθυστερησεις.

Τωρα θα μου πεις αυτο σε πειραξε? Ναι ενα ειναι και αυτο.
Ο ολυμπιακος επαιξε καλα. Η ρεαλ καλυτερα. Αλλα του αξιζε η ισοπαλια.



Φιλικα παντα.

la_villa
29/09/2005, 10:07
Σε δυο μέρες είδαμε δύο ίδιους αγώνες.
Τις ελληνικές ομάδες να γλιτώνουν τον διασυρμό στο Α ημίχρονο.

Επίσης σε δύο μέρες είδαμε δυο διαφορετικές οπτικές γωνίες.Α ρε άπαιχτα βαζέλια!!!:lol: :lol:

Απλώς ο ένας είχε την τύχη και τον διαιτητή με το μέρος του μέχρι το τέλος του αγώνα ενώ στον δεύτερο παρόλο που έπαιξε πολύ καλά (αν συγκρίνουμε και τα μεγέθη των αντιπάλων ο ολυμπιακός έπαιξε πάρα πολύ καλά) στο Β ημίχρονο η τύχη του γύρισε την πλάτη λίγο πριν το τέλος.

Αλλά επιμένω την τύχη την φτιάχνεις και μόνος σου.Όταν αφήνεις γυμνά τα μπακ δεξιά στη μεταγραφική περίοδο και τρως δυο γκολ απο αυτήν την πλευρά για ποια τύχη να μιλάμε

dukeandthecity
29/09/2005, 10:19
φιλοι Ελληνες οπαδοί

θα αφήσουμε ποτε στην ακρη την καραμέλα του διατητή.

Δηλαδη η liverpool εχθες τι να πεί ????

10 χρονια παιζουμε CL και δεν το έχουμε μάθει ?????

Οσοι έχουν φράγκα+κονέ ειναι σε καλύτερη μοίρα..... (οπως οι ελληνικές ομάδες στο μπάσκετ !!!!!!)

Το ξέρουμε πριν αρχισει το ματς. (για να μην σας πω πριν αρχίσει η κλήρωση των ομίλων.)

Τώρα για τον Ολυμπιάκο και τους φιλάθλους του έχω μια ερώτηση:


Σε ποσες σέντρες που έγιναν (και απο στημενες φάσεις) οι αμυντικοι ήταν μπροστα απο τον αντίπαλο επιθετικό ????

Ακομα και το 0-0 του λιβερπουλ-τσελσι είχε καλυτερο θέαμα απο το 2-1 της Ρεαλ.

DUKASII
29/09/2005, 10:24
Αγαπητέ φίλε και συνκατεμιτη..
Ξαναγράφω σε αυτό το ποστ γιατι επιθυμώ γνωριμία με το αβατάρ σου…
ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΚΑ ΜΟΥ …
ninja: :wacko:

dukeandthecity
29/09/2005, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Αγαπητέ φίλε και συνκατεμιτη..
Ξαναγράφω σε αυτό το ποστ γιατι επιθυμώ γνωριμία με το αβατάρ σου…
ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΚΑ ΜΟΥ …
ninja: :wacko:

δεν σου απαντάω γιατι εισαι spammer


...ανταλλαγή του αβαταρ μου με το μηχανακι σου για χιλιες και μια νύχτες.

kalgeorge
29/09/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Ο γαυρος επαιξε καλη μπαλα και ο μερκ επαιξε καλη σφυριχτρα.
Βλεπε ρεαλ.:mad:

Περαν απο τις μαλ...ες που σφυραγε εδωσε 1!!!!!!!!!!λεπτο καθυστερησεις..........!!!!!!!!!

Με 5 αλλαγες 1 λεπτο καθυστερησεις.

Τωρα θα μου πεις αυτο σε πειραξε? Ναι ενα ειναι και αυτο.
Ο ολυμπιακος επαιξε καλα. Η ρεαλ καλυτερα. Αλλα του αξιζε η ισοπαλια.



Φιλικα παντα.

ναι ρε γαμωτο αυτος ο αλητης ο Μερκ φταιει :rotflmao: :lol:
οχι οχι ο ολυμπιακος που ειναι τσιρκο...
επισης φταιει η ουεφα γιατι...... ενω ο γαυρος νομιζε οτι ειναι ελλαδα οπου τα κορακια ειναι μαζι του.....δεν του το θυμισε οτι παιζει ευρωπη.
Καλο ειναι να νομιζετε οτι σας αδικουν και να μην διορθωνετε την ομαδα σας. Ετσι παραμενετε μπουρδελο.
Επισης αν σας χαλασε ο Μερκ, καταλαβαινετε σιγα σιγα γιατι υπαρχουν αντιγαυροι......;) ;) ;) !!!!!!!

cityfly
29/09/2005, 12:14
ρε τι στε σεις



χάσατε και πάλι ο βάζελος σας φταίει

ο μερκ δηλαδή τι σας έκανε πάλι μην τρελαθούμε

η ρεάλ χθες έπαιξε χειρότερη μπάλα από τη βέρντερ αλλά εμείς ενοείται ότι παίξαμε με καφενείο



που ζείτε βρεεεεεεεεεεεε.





η αλήθεια είναι μία

σκατά τα κάνουν οι περισσότεροι
σε λίγο (εκτός και μαζέψει κάνα πόντο ο βάζελος) θα παίζουμε με μία ομάδα στο cl θα αρχίσουν να πλακώνονται μεταξύ τους για το ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα και τα φράγμα απο την ευρώπη, θα αρχίσουν πάλι τα περί παράγκας, διάφοροι τραμπουκόβιοι θα τα σπάνε και μετά όλοι μαζί θα ζητάνε ρυθμίσεις από την πολιτεία και πάλι εμείς θα την πληρώσουμε τη νύφη

kalgeorge
29/09/2005, 12:20
xaxaaaxaaaxaxax:rotflmao:


24992

idi
29/09/2005, 13:10
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

ΠΕΘΑΝΑ ΛΕΜΕ!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
29/09/2005, 13:11
ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΗ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗ ΡΕΑΛ??ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΑΛΑ???


ΡΕ ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΡΕ???ΗΜΑΡΤΟΝ!!


ΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ 1-0.....ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΜΠΑΡΤΣΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!


ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΠΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ!!!:rotflmao: :rotflmao:

ktm640lc4
29/09/2005, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ναι ρε γαμωτο αυτος ο αλητης ο Μερκ φταιει :rotflmao: :lol:
οχι οχι ο ολυμπιακος που ειναι τσιρκο...
επισης φταιει η ουεφα γιατι...... ενω ο γαυρος νομιζε οτι ειναι ελλαδα οπου τα κορακια ειναι μαζι του.....δεν του το θυμισε οτι παιζει ευρωπη.
Καλο ειναι να νομιζετε οτι σας αδικουν και να μην διορθωνετε την ομαδα σας. Ετσι παραμενετε μπουρδελο.
Επισης αν σας χαλασε ο Μερκ, καταλαβαινετε σιγα σιγα γιατι υπαρχουν αντιγαυροι......;) ;) ;) !!!!!!!


Οπως ειδες εγραψα οτι η ρεαλ επαιξε καλυτερα. Αυτο σημαινει ομως οτι ο ολυμπιακος πρεπει να χασει? Το ποδοσφαιρο ειναι και τυχη. Και οταν παιζεις με ομαδες οπως η ρεαλ τοτε την θες μαζι σου οπως και να εχει, ακομα και αν η ρεαλ παιζει με εβλημα εναν μαυρο γατο. ΓΙατι η ρεαλ χεστηκε για την τυχη.

Επισης ο ολυμπιακος επαιξε οντως καλα και δεν καταλαβαινω τον λογο γιατι ο μερκ να σφυριξει ρεαλ. Και καλα ρε αδερφε ρεαλ ειναι αυτη, αλλα τοσο εμφανες πια? Αυτο μου την εδωσε εμενα.

Εγω δεν καθησα στον καναπε μου να δω να ριχνουμε 5 γκολ στην ρεαλ οπως ελεγε ο τσουκαλας. Καθησα να δω απλα τι θα γινει.

Και αυτα που εγραψα πριν με ενοχλησαν. Δεν λεω οτι φταιει ο μερκ φυσικα οπως καταλαβες.



Φιλικα

idi
29/09/2005, 13:46
O MERK ΕΠΑΙΞΕ 50-50

ΜΟΝΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕ ΚΡΑΤΗΣΕ.... ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΓΚΟΛ!!!!

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΔΕ ΚΑΝΑΤΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!

ΑΠΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΤΥΠΟΥ "ΕΛΛΑΣ"

ktm640lc4
29/09/2005, 13:55
Ο μερκ επαιξε 50-50. Αυτο παιζεται. Οκ. Ισως κιολας.

Αλλα δεν μου λεει κανεις οτι δεν θα εβαζε γκολ ο ολυμπιακος στα 5 λεπτα των καθυστερησεων. Ισως να εβαζε ισως οχι. Παιξε ομως σωστα. Και ξαναγραφω, η ρεαλ επαιξε καλυτερα.


Εγω σταματαω εδω. Δεν αναφερομαι αλλο στο παιχνιδι.
Δεν θελω να παρεξηγηθω απλα.

Over.

:wave2:

la_villa
29/09/2005, 16:58
Αφού καταφέρατε και φτάσατε στο σημείο να βγάλετε την Ρεάλ καφενείο(!!!) και να την συγκρίνεται με την Βέρντερ ...:look: :look:

Ο Μερκ ήταν αρκετά καλός.Ελέγχεται μόνο για 1-2 σφυρίγματα.(το ένα στο φάουλ στον Ριβάλντο λίγο έξω απο την μεγάλη περιοχή) και για τις καθυστερήσεις.
Θα μου πεις...γιατί θα έβαζες γκολ??

Τι να σου πω,δεν ξέρω.Μπορεί να έτρωγα και τρίτο.Αλλά απέναντι σε μια μεγάλη ομάδα,που έχεις ένα Α ποιοτικό ρυθμό αφησέ μου και την τελευταία ελπίδα.Πόρνη είναι η μπάλα μπορεί και να έμπαινε.

Πόσο μετράει ένα ΜΟΝΟ ΕΝΑ λάθος σφύριγμα του διαιτητή???ΠΟΛΥ.Το είδατε την τρίτη με την λάθος απόφαση να δώσει πέναλτι στον παναθηναικό πράγμα που αποδιοργάνωσε την Βερντερ τόσο ώστε να προλάβετε να σωθείτε κσι να κλέψετε το παιχνίδι.

el_hymador
29/09/2005, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa


Πόσο μετράει ένα ΜΟΝΟ ΕΝΑ λάθος σφύριγμα του διαιτητή???ΠΟΛΥ.Το είδατε την τρίτη με την λάθος απόφαση να δώσει πέναλτι στον παναθηναικό πράγμα που αποδιοργάνωσε την Βερντερ τόσο ώστε να προλάβετε να σωθείτε κσι να κλέψετε το παιχνίδι.

ΣΩΣΤΑ!!! Οποτε μην μας τα πρηζετε με τις ''νικες'' του γαυρου σας στη Ελλαδα γιατι οι περισσοτερες , ειναι αποτελεσμα αυτης της τακτικης!!!!:wave2: (και δεν μιλαμε μονο για ενα ''λαθος'' στα παιχνιδια σας.......)

τωρα αν ευνοησε εμας η διαιτησια θα σου πω ....ισως!! ....επειδη ειμαι αντικειμενικος -προσπαθω τουλαχιστον!- οντως δεν ηταν πεναλτυ , αλλα πρεπει να παραδεχθεις οτι ηταν απιστευτα δυσκολη φαση για εναν διαιτητη.....μονο στο replay μπορεις να βγαλεις ακρη και εκει απο συγκεκριμενη γωνια-ληψη!!

..για το σεναριο να τα εχουμε χωσει η να ειναι η διαιτησια αυτου του θεσμου διαβρωμενη εχω να πω τα εξης.....

-σε περιπτωση που συνεβαινε κατι τετοιο , πρωτος ο Σωκρατης θα ειχε συρει τον χορο!!!

-Υπαρχει περιπτωση η κριση ενος διαιτητη να αμβλυνθει και να παιξει ονομα ομαδας η εδρα.... οποτε εδω με βρισκεις απολυτα συμφωνο!! το τριφυλι , με τις εξαιρετικες πορειες στην Ευρωπη μετραει !!!

...ολοι μελη (ακομα???)

.....καλα αυτο με τον καραγκιοζη .....σουπερ!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
29/09/2005, 20:31
Ελα παιδια μην τρελαθουμε κιολας.. Ο Ο Μερκ ηταν αρκετα καλος και μαλλον στο δευτερο ημιχρονο επαιξε και λιγο θρυλο στις μικροφασεις παραπανω αν εξαιρεσεις τις καθυστερησεις που ποιος ξερει που θα ηταν σημερα ο μερκ αν κραταγε το 1 λεπτο μονο αν το σκορ ηταν στο Χ !!! Αλλα συγκρισεις τυπου ρεαλ με βερντερ μονο ατομα ασχετα με μπαλα μπορουν να κανουν...:sick:

ΙΠΠΕΑΣ
29/09/2005, 21:29
Έτσι ... για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.

http://i21.photobucket.com/albums/b273/ippeas/efialtika.jpg


Έτσι λοιπόν από τους θεωρητικά 3 μεγάλους ναι μεν ο ολυμπιακός έχει διασυρθεί με 7 γκολ διαφορά αλλά ο παναθηναϊκός έχει διασυρθεί περισσότερες φορές (3 φορές).

Πιό συγκεκριμένα έχει εισπράξει δύο 5άρες και μία 6άρα .

la_villa
29/09/2005, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ΣΩΣΤΑ!!! Οποτε μην μας τα πρηζετε με τις ''νικες'' του γαυρου σας στη Ελλαδα γιατι οι περισσοτερες , ειναι αποτελεσμα αυτης της τακτικης!!!!:wave2: (και δεν μιλαμε μονο για ενα ''λαθος'' στα παιχνιδια σας.......)

τωρα αν ευνοησε εμας η διαιτησια θα σου πω ....ισως!! ....επειδη ειμαι αντικειμενικος -προσπαθω τουλαχιστον!- οντως δεν ηταν πεναλτυ , αλλα πρεπει να παραδεχθεις οτι ηταν απιστευτα δυσκολη φαση για εναν διαιτητη.....μονο στο replay μπορεις να βγαλεις ακρη και εκει απο συγκεκριμενη γωνια-ληψη!!

..για το σεναριο να τα εχουμε χωσει η να ειναι η διαιτησια αυτου του θεσμου διαβρωμενη εχω να πω τα εξης.....

-σε περιπτωση που συνεβαινε κατι τετοιο , πρωτος ο Σωκρατης θα ειχε συρει τον χορο!!!

-Υπαρχει περιπτωση η κριση ενος διαιτητη να αμβλυνθει και να παιξει ονομα ομαδας η εδρα.... οποτε εδω με βρισκεις απολυτα συμφωνο!! το τριφυλι , με τις εξαιρετικες πορειες στην Ευρωπη μετραει !!!

...ολοι μελη (ακομα???)

.....καλα αυτο με τον καραγκιοζη .....σουπερ!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Συμφωνώ ότι η γωνία που έβλεπε ο διαιτητής είναι για πέναλτι.Η κάμερα μπροστά απο τους παίχτες δείχνει καθαρά τι έγινε.

Τώρα όσον αφορά την διαιτησία δεν νομίζω ότι μπορείτε εσείς να μιλάτε.Εξάλλου από τον Βαρδινογιάννη ξεκίνησαν όλα αυτά.
Την εποχή που πέρνατε εσείς πρωτάθληματα η διαιτησία έκανε όργια για να πάρετε παιχνίδια.Αν θυμάσαι ο αγώνας δεν έληγε μέχρι να καταφέρετε να βάλετε γκολ.
Για την μόνη χρονιά που μπορείτε να μιλάτε είναι το πρώτο πρωτάθλημα.
Υστερα ακόμα και με 10 εμείς στο κύπελλο αν θυμάσαι σας είχαμε άνετα.

el_hymador
29/09/2005, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Έτσι ... για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.

http://i21.photobucket.com/albums/b273/ippeas/efialtika.jpg


Έτσι λοιπόν από τους θεωρητικά 3 μεγάλους ναι μεν ο ολυμπιακός έχει διασυρθεί με 7 γκολ διαφορά αλλά ο παναθηναϊκός έχει διασυρθεί περισσότερες φορές (3 φορές).

Πιό συγκεκριμένα έχει εισπράξει δύο 5άρες και μία 6άρα .


πως ειπατε?........................παρτε overall βαθμολογια για ΟΛΕΣ τις ευρωπαϊκες διοργανωσεις.......

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ --------> 29 ΘΕΣΗ , ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :199,00
ΓΑΥΡΟΣ --------> 43 ΘΕΣΗ , ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ : 156,50

......απο το επισημο site της uefa......
:wave2: :beer:

skous
30/09/2005, 02:47
ayto to gelio sinimeno mipws exei ksexasei kati pentares apo real kai rosenborg?


Epeidi exw friksei!

Ma kala bala blepete? poios epaixe kala? o 8rynos? ELEOS diladi.

kai oi 2 omades tis plakas itan

kai btw i Werder AYTI TIN STIGMI einai safws kaliteri tis real.

la_villa
30/09/2005, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από skous


kai btw i Werder AYTI TIN STIGMI einai safws kaliteri tis real.


Καλά καλά εντάξει :a9: :a9:

Μην μας π'αθαιτε και τίποτα

dukeandthecity
30/09/2005, 12:30
μπορει να πάει και στα humor-ανέκδοτα.


25041

STOYBI
02/10/2005, 18:33
el_hymador
πως ειπατε?........................παρτε overall βαθμολογια για ΟΛΕΣ τις ευρωπαϊκες διοργανωσεις.......


Ξεχνας φιλε φαινετε οτι ο βαζελος :alien: εχει δωσει τουλαχιστον 7-8 αγωνες για να ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ στους ομιλους παιζοντας με το ΚΑΤΩ ΒΡΑΧΑΤΙ ΣΚΟΠΙΩΝ η ΜΕ ΤΟΝ ΒΡΑΔΥΠΟΡΙΑΚΟ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ παιρνοντας φυσικα βαθμους που προσμετρανε στην βαθμολογια στο ουεφα.....:hypnotize ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ??? Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΕΙ ΑΥΤΑ?????:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

ΙΠΠΕΑΣ
02/10/2005, 18:55
Και κάτι άλλο, η "γελοία" όπως χαρακτήρισες επισύναψη δημοσιοποιήθηκε από το

www.in.gr

μερικές μέρες μετά από τον αγώνα με τη γιουβε, που φάγαμε τα 7.