PDA

View Full Version : Λαστιχα....



Γιαννης κορο
20/01/2013, 22:19
Παιδια καλησπερα ! Εχω ενα κχ 125 και ψαχνω να βρω κανα καλο λαστιχακι ! Συγκεκριμενα κανω προπονηση μονο σε μια πιστα στην πετρουπολη οποιος γνωριζει στο νταμαρι οπου εκει η πιστα ειναι φτιαγμενη πανω σε νταμαρι και βγαζει αρκετο τσιμεντο πολλες φορες και αρκετη πετρα! γενικα δεν εχει καλο χωμα αφου βγαζει τσιμεντο και δεν ξερω τι λαστιχο να φορεσω ! Θα με βοηθουσε πολυ να μου λεγατε για συγκεκριμενα ελαστικα δηλαδη μαρκα τυπο μαλακο σκληρο κτλπ....
Ευχαροστω προκαταβολικα

maintenance
20/01/2013, 22:21
για ψαξου εδω.
http://www.motozone.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=181

KaTaNaS
21/01/2013, 08:46
Συγκεκριμενα κανω προπονηση μονο σε μια πιστα στην πετρουπολη οποιος γνωριζει στο νταμαρι οπου εκει η πιστα ειναι φτιαγμενη πανω σε νταμαρι και βγαζει αρκετο τσιμεντο πολλες φορες και αρκετη πετρα! γενικα δεν εχει καλο χωμα αφου βγαζει τσιμεντο και δεν ξερω τι λαστιχο να φορεσω ! Θα με βοηθουσε πολυ να μου λεγατε για συγκεκριμενα ελαστικα δηλαδη μαρκα τυπο μαλακο σκληρο κτλπ....
Ευχαροστω προκαταβολικα



MX extra PIRELLI, για πετρουπολη ειδικα...

mitsos_ktm
21/01/2013, 20:21
Ότι και να βάλεις στην Πετρούπολη, θα καταστραφεί αμέσως λόγω του εδάφους.

Μίλα με τους αφους Μυλωνίδη (Τα αδέλφια με τα CRF ο Νίκος και ο Τάσος) θα σου λύσουν κάθε απορία.

Πάντως θα κοιτάξεις ή για Pirelli όπως πιό πάνω σου είπε ο Κατάνας ή Dunlop MX71.

Γιαννης κορο
23/01/2013, 22:19
Ότι και να βάλεις στην Πετρούπολη, θα καταστραφεί αμέσως λόγω του εδάφους.

Μίλα με τους αφους Μυλωνίδη (Τα αδέλφια με τα CRF ο Νίκος και ο Τάσος) θα σου λύσουν κάθε απορία.

Πάντως θα κοιτάξεις ή για Pirelli όπως πιό πάνω σου είπε ο Κατάνας ή Dunlop MX71.
Ναι απο εκει αγοραζω πλεον λαστιχα απλα ελεγα μηπως επαιρνα και μια δευτερη γνωμη ....