PDA

View Full Version : Μειωμένες τιμές στο Serres circuit



RaGe_Raptor
28/01/2013, 15:59
ευχάριστα τα νέα για τις τιμές αλλά σε λίγο δεν ξέρω αν θα μας περισσεύουν έστω αυτά τα 30€..!!http://www.serrescircuit.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=116:n%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%B5%CE%B9%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CF%82&Itemid=260

LogOutGoRide
28/01/2013, 16:46
Σίγουρα πολύ καλό νέο, θα βοηθήσει πιστεύω όσους ενδιαφέρονται για οδήγηση στην πίστα. Τώρα μένει να πέσουν οι τιμές σε λάστιχα, βενζίνες...

H.A.Balafoutre
28/01/2013, 19:52
Έτσι, για να ανοίγει η όρεξη...

motomaniac
28/01/2013, 22:22
χμμμ κι αυριο καανω κατι τελευταιες δουλειες κι αρχιζζω δεσιμο στο tzr...

PQC
28/01/2013, 23:50
Ωραία μπας και ρίξουν τις τιμές και στα Μέγαρα.Πάντος αν για Σέρρες ζητούν 30 στα μέγαρα πρέπει να πέσει στα 10.

Tedvj23
29/01/2013, 00:43
Ωραία μπας και ρίξουν τις τιμές και στα Μέγαρα.Πάντος αν για Σέρρες ζητούν 30 στα μέγαρα πρέπει να πέσει στα 10.

+1000000000000000000!!!!!!!!
Μην σου πω τις καθημερινες στα μεγαρα να ειναι δωρεαν η εισοδος..:beer:

sapila racing
29/01/2013, 09:01
Ωραία μπας και ρίξουν τις τιμές και στα Μέγαρα.Πάντος αν για Σέρρες ζητούν 30 στα μέγαρα πρέπει να πέσει στα 10.

Oι τιμές των Σερρών είναι για τις μέρες που είναι ανοιχτή η πίστα για το κοινό, κοινώς δεν εχει κλειστεί απο καποια διοργάνωση.
Νοσοκομειακό και γιατρός δεν υπαρχει αυτες τις μερες απ όσο ξέρω.

Στις τιμές για να κλείσιε καποιος την πίστα δεν άλλαξε κάτι πάντως, εχιε τις τιμές που είχε και πριν.

devil's animal
29/01/2013, 12:09
Ωραία μπας και ρίξουν τις τιμές και στα Μέγαρα.Πάντος αν για Σέρρες ζητούν 30 στα μέγαρα πρέπει να πέσει στα 10.

+1000


Oι τιμές των Σερρών είναι για τις μέρες που είναι ανοιχτή η πίστα για το κοινό, κοινώς δεν εχει κλειστεί απο καποια διοργάνωση.
Νοσοκομειακό και γιατρός δεν υπαρχει αυτες τις μερες απ όσο ξέρω.

Στις τιμές για να κλείσιε καποιος την πίστα δεν άλλαξε κάτι πάντως, εχιε τις τιμές που είχε και πριν.


σωστο Αρη, αλλα σκεψου να εμενες καπου κοντα..ή ακομα και Σερρες...
δεν θα πηγαινες καποια καθημερινη για μια γυροβολια?? μια χειμωνιατικη ηλιολουστη Τριτη στα μεσα στου Γεναρη και ενα ρεπο απο την δουλεια, οχι για να γραψεις χρονο, αλλα για να δεις γραμμες, να θυμηθεις πατηματα, να παρεις 5-10 μοιρες κλιση παραπανω απο τον δρομο...

πιστευω οτι ειναι εξαιρετικη κινηση αλλα σ'εμας που ειμαστε μακρυα, μας φαινεται αδιαφορη γιατι εχουμε μαθει να αφιερωνουμε 1-2 τριημερα τον χρονο με φουλ οργανωση...
:a013:

Stabak
29/01/2013, 12:18
οι δημοτες Σερρων θυμαμαι ειχαν και εκπτωση.... δεν ξερω αν ισχυει ακόμα...

sapila racing
29/01/2013, 12:26
οι δημοτες Σερρων θυμαμαι ειχαν και εκπτωση.... δεν ξερω αν ισχυει ακόμα...

Ισχύει, ask Trooper την κουφάλα.

@devils
Τα εχουμε ξαναπεί Σταύρο, καλή φάση είναι φυσικά και η τιμή πολύ προσιτή αλλά εγώ προσωπικά θέλω και ασθενοφόρο για να αισθανομαι καλά.

Τωρα αυτα που λεγονται παραπανω για τα Μεγαρα με 10 Ευρω, ναι σιγουρα... καντε όρεξη!
Στα Μεγαρα για να κλείσει καποιος διοργανωτής την πίστα πληρώνει περισσότερα κι απο τις Σέρρες, αυτό απο μονο του τα λεει όλα. :yuck:

golis
29/01/2013, 13:35
φίλος μου ντόπιος δεν έχει μπεί ποτέ του,δεν θέλει να χαλάει τζάμπα τα λάστιχα του.tinalemetora

HelenKoR
29/01/2013, 14:40
[...]
Νοσοκομειακό και γιατρός δεν υπαρχει αυτες τις μερες απ όσο ξέρω.

[...]

Δεν το γνώριζα αυτό...

TROOPER
29/01/2013, 21:39
Ισχύει, ask Trooper την κουφάλα..............

:a13::a13:

888hayabusa
30/01/2013, 23:22
Τις καθημερινές στην πίστα των Σερρών, δεν υπήρχε ούτε υπάρχει γιατρός..
Τα 30 ευρώ ισχύουν μόνο για χρήση πίστας καθημερινές.

Όσον αφορά τα Μέγαρα..

Η πίστα είναι χάλια οπως και οι τιμές... Αν δεν μποϊκοτάρουμε τα track day που γίνονται εκεί ,δεν πρόκειται να πετύχουμε τίποτε...

Όσο υπάρχουν έσοδα από αυτό που αποκαλούν πίστα δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα..

spyrakos35
31/01/2013, 05:42
Η πίστα είναι χάλια οπως και οι τιμές... Αν δεν μποϊκοτάρουμε τα track day που γίνονται εκεί ,δεν πρόκειται να πετύχουμε τίποτε...

Όσο υπάρχουν έσοδα από αυτό που αποκαλούν πίστα δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα..

είχα ξεκινήσει να το γράφω αλλά επειδή εχω άγνοια για τυχόν προσπάθειες των διοργανωτών td για μείωση τιμών το σταμάτησα..... :beer:

jezuz
05/02/2013, 17:52
Δικιο εχεις ΑΛΛΑ... μεχρι να αλλαξει κατι που θα τρεχουμε, στον δρομο? 'Ηδη λογο δουλειας σπανια πετυχαινω ελευθερο χρονο και trackday την ιδια ημερα... :(
Ξερει κανεις αν και τα Μεγαρα ειναι ανοικτα καθημερινες (εκτος διοργανωσεων)???

TROOPER
07/02/2013, 09:46
Δικιο εχεις ΑΛΛΑ... μεχρι να αλλαξει κατι που θα τρεχουμε, στον δρομο? 'Ηδη λογο δουλειας σπανια πετυχαινω ελευθερο χρονο και trackday την ιδια ημερα... :(
Ξερει κανεις αν και τα Μεγαρα ειναι ανοικτα καθημερινες (εκτος διοργανωσεων)???

ξερει.δεν ειναι.

888hayabusa
07/02/2013, 20:59
Ας δεν τρέξουμε στην πίστα 6 μήνες δεν θα πάθουμε και τίποτα.. σκέψου όμως να γίνουν πίστα τα Μέγαρα πόσο καλύτερα θα είναι για όλους μας.....

jezuz
08/02/2013, 18:38
Δικιο εχεις, απλα τα Μεγαρα ειναι πολυ μικρα και πολυ δεξιοστροφα, να αναβαθμιστουν μπορουν (νεος ταπητας, καλυτερες υπηρεσιες και τιποτα για προστασια), να γινουν πιστα λιγο δυσκολο. Αυτη βεβαια ειναι η γνωμη μου που εχω μπει δυο φορες, και αλλες τοσες εχω παρακολοουθησει αγωνα, προφανως η γνωμη σου ως πιο ειδικου μετραει περισσοτερο :)

888hayabusa
09/02/2013, 00:29
Δε μιλάω σαν ειδικός μια και υπάρχουν αρκετοί πιο ειδικοί από εμένα εδώ μέσα.. απλά λέω το αυτονόητο ....

1)Να πλένετε η πίστα με υδροφόρα και να σκουπίζετε μια φορά το μήνα

2)Να φαρδύνει 3 μέτρα σε όλο το μήκος της

3)Να φαρδύνει στα 5 μέτρα η στροφή νούμερο ένα και η ευθεία εκκίνησης τερματισμού..

4)Να στρωθούν με άμμο θαλάσσης οι έξοδοι των κ1,κ5,κ6,κ8 και κ9

Το κόστος όλων αυτών των αλλαγών δεν είναι απαγορευτικό αν σκεφτεί κανείς πόσα χρήματα έχουν εισπράξει οι διοργανωτές των track day τόσα χρόνια που μας παίρνουν 50 ευρώ ανά επίσκεψη...η αλλιώς ο ιδιοκτήτης της πίστας αν θέλετε να βάλει για μια φορά το χέρι στην τσέπη....