PDA

View Full Version : Αλλαγή σκελετού



thanos94
30/01/2013, 21:55
Γεια σας, πριν κανα 3μηνο ειχα ενα ατυχημα με ενα Honda Glx 50cc και μεσω του ατυχηματος ο σκελετος του στραβωσε. Καθως δεν το ειχα πολυχαρει το εχω βαλει πεισμα να το φτιαξω και εχω ενα προβληματακι. Εψαχνα να βρω σκελετο με χαρτια στο car αλλα δεν εβγαλα κατι, τα πιο πολλα ειναι χωρις χαρτια αλλα βρηκα και μερικα που ηταν με τιμολογιο και εδω ερχεται το ερωτημα γινεται να παρω ενα σκελετο με τιμολογιο και να τον δηλωσω κανονικα;

McGyver
31/01/2013, 06:13
Γεια σας, πριν κανα 3μηνο ειχα ενα ατυχημα με ενα Honda Glx 50cc και μεσω του ατυχηματος ο σκελετος του στραβωσε. Καθως δεν το ειχα πολυχαρει το εχω βαλει πεισμα να το φτιαξω και εχω ενα προβληματακι. Εψαχνα να βρω σκελετο με χαρτια στο car αλλα δεν εβγαλα κατι, τα πιο πολλα ειναι χωρις χαρτια αλλα βρηκα και μερικα που ηταν με τιμολογιο και εδω ερχεται το ερωτημα γινεται να παρω ενα σκελετο με τιμολογιο και να τον δηλωσω κανονικα;

Στην περίπτωση που αναφέρεις, όχι.
Περισσότερα στην απόφαση 76386/3628/03/2.5.2007 (http://www.yme.gr/imagebank/categories/ctg679_9_1182762459.pdf) του Υπουργού Μεταφορών & Επικοινωνιών.

thanos94
31/01/2013, 16:07
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά, άρα η λύση είναι καλίμπρα εκτός και βρω σκελετό με χαρτιά που να μπορώ οικονομικά να πάρω...