PDA

View Full Version : Μέχρι το 16ο Σαπίλα?



Hintro
07/02/2013, 15:43
Ωραίο το 36ωρο δεν λέω θα το τιμήσουμε πολλοί φέτος.. Μέχρι τον Μάιο δεν θα κανονίσουμε για καμία τσάρκα στην Αθήνα..???Σάββατο - Κυριακή κάτι..Έλα κάποιος που να έχει όρεξη να κανονίσει κάτι...(Εγώ είμαι του 2011 δεν σας ξέρω)..Να γνωριστούμε ρε αδερφέ..:blush:

sapila racing
07/02/2013, 15:46
Ωραίο το 36ωρο δεν λέω θα το τιμήσουμε πολλοί φέτος.. Μέχρι τον Μάιο δεν θα κανονίσουμε για καμία τσάρκα στην Αθήνα..???Σάββατο - Κυριακή κάτι..Έλα κάποιος που να έχει όρεξη να κανονίσει κάτι...(Εγώ είμαι του 2011 δεν σας ξέρω)..Να γνωριστούμε ρε αδερφέ..:blush:

Πως είπατε? :confused:
Δεν κάνεις καμμια προπόνηση να δείς αν θα αντέξεις εσύ και το μηχανακι σου μέχρι τότε?
Επίσης δεν βγαζεις τα xenon από τώρα μην στα βγαλει κανενας αλλος που τον στραβωνες συνεχεια στο 36ωρο και μεινεις στο σκοταδι σε κανενα βουνό? ;)

Hintro
07/02/2013, 15:49
Πως είπατε? :confused:
Δεν κάνεις καμμια προπόνηση να δείς αν θα αντέξεις εσύ και το μηχανακι σου μέχρι τότε?
Επίσης δεν βγαζεις τα xenon από τώρα μην στα βγαλει κανενας αλλος που τον στραβωνες συνεχεια στο 36ωρο και μεινεις στο σκοταδι σε κανενα βουνό? ;)


αχαχχαχα όχι ρε ούτε καν..Καταρχάς τα έχω χαμηλώσει και βαράν στον δρόμο μπροστά μου κοντά...+ ότι δεν έχει ανάγκη η κυρά μ....Θα ανταπεξέλθει 100% των προσδοκιών μου..(Αύριο το έχω κατέβασει στον Χελιώτη για check-up και απο δευτέρα κλείδωμα στο γκαράζ)

mesastou
21/02/2013, 12:54
Ωραίο το 36ωρο δεν λέω θα το τιμήσουμε πολλοί φέτος.. Μέχρι τον Μάιο δεν θα κανονίσουμε για καμία τσάρκα στην Αθήνα..???Σάββατο - Κυριακή κάτι..Έλα κάποιος που να έχει όρεξη να κανονίσει κάτι...(Εγώ είμαι του 2011 δεν σας ξέρω)..Να γνωριστούμε ρε αδερφέ..:blush:
Καλή ιδέα αν και καμία σχέση οι μοτοσυκλέτες μας και τα ... χρονάκια μας :sad: