PDA

View Full Version : apantisi ston gtr africa



afrotwin
30/09/2005, 10:50
katarxin kalos ir8es sta meri mas

kata defteron
den iparxi super agapite...
ke aftes pou poulane gia super amolivdes ine me kapia pros8eta
ala oxi molivdo....

profanos tin evaze gia pio ftina o proin ke tou ipane oti mpori na vazi

emis oloi edo pantos vazoume amolivdi ke super amolivdi 100 oktanion

tora an exi tixon ipolimata o 8alamos kafsis i sou kani mpoukomata

alakse mpouzi
vale redex stin venzini gia tria ntepozita peripou
ke pigene ke mia e8niki me terma gkazi na ka8arisi to moter
ke 8a tou vazis panta super amolivdi

fisika ke exi kataliti to africa
ke vriskete mesa sto mpouri gia afto ine 8eovaro...:lol:

TheOneAB
30/09/2005, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
katarxin kalos ir8es sta meri mas

kata defteron
den iparxi super agapite...
ke aftes pou poulane gia super amolivdes ine me kapia pros8eta
ala oxi molivdo....

profanos tin evaze gia pio ftina o proin ke tou ipane oti mpori na vazi

emis oloi edo pantos vazoume amolivdi ke super amolivdi 100 oktanion

tora an exi tixon ipolimata o 8alamos kafsis i sou kani mpoukomata

alakse mpouzi
vale redex stin venzini gia tria ntepozita peripou
ke pigene ke mia e8niki me terma gkazi na ka8arisi to moter
ke 8a tou vazis panta super amolivdi

fisika ke exi kataliti to africa
ke vriskete mesa sto mpouri gia afto ine 8eovaro...:lol: oups:uplate: :uplate: leonida ti les ehoume kataliti (akoma kai emeis i...gries 95)stous africanous?gmtgmtgmt kai giati mou lene na vazw super?are u sure?

tifoefs
30/09/2005, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
oups:uplate: :uplate: leonida ti les ehoume kataliti (akoma kai emeis i...gries 95)stous africanous?gmtgmtgmt kai giati mou lene na vazw super?are u sure?

Ax kanmeva !!!

Re afro ftou ki'ap tnv arxn ka8e fora va tous ta 3avaleme !!

H Africa kaiei ta pvta, akoma kai katouro av dev exeis lefta.

Alla rixte thv kata ta ellnvika dedomeva 100ara av 8elete va exete kaluteres epidoseis se ta3idia. Alla kai 95ara kavei av bazete to ka8aristiko.

:D :D :D

afrotwin
30/09/2005, 12:53
i ali8ia ine oti den exete kataliti akrivos
ala kete amolivdi aneta

prepi na kseroume oti apo 1992 ola ta oximata pou isax8ikan ipoxreoutan na kene amolivdi
opote exoun ke tis prodiagrafes gia kati tetio...

mporite na kete amolivdi aneta aloste sas to protini ke o kataskevastis ke den simveni afto epidi iparxi stin iaponia amolivdi prin er8i edo
ala giati ine ipoxreomenos na sou pi ti kafsimo na xrisimopiois dia nomou
ke ta manual ton mixanon tipononte analoga tis prodiagrafes motosikletas ke kratous pou 8a pouli8i

opos ipame ke prin den iparxi super pia ine oles mia venzini apla protimame ta perisotera oktania gia kaliteri kafsi ke dinami..

i eksatmisi sou exi prodiagrafes na prostatefsi to perivalon apo katalipa tou kafsimou ke as min exi akrivos kataliti

opote as poume oti exi...

TheOneAB
30/09/2005, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ax kanmeva !!!

Re afro ftou ki'ap tnv arxn ka8e fora va tous ta 3avaleme !!

H Africa kaiei ta pvta, akoma kai katouro av dev exeis lefta.

Alla rixte thv kata ta ellnvika dedomeva 100ara av 8elete va exete kaluteres epidoseis se ta3idia. Alla kai 95ara kavei av bazete to ka8aristiko.

:D :D :D kaimena eimaste re tif alla ti na kanoume...agapame opote apo edw kai pera 100 i 95ara kai oxi super?ehoume kai kataliti?re epistimones gia dwste ta fwta sas

TheOneAB
30/09/2005, 13:05
diladi?re paidia mia ka8ari apantisi den iparxei!ti benzini prepei na vazoume?tis koukles mas tis agapame oloi kali i plaka kalabouri kai ta resta alla idrwsame gia na tis paroume mia sovari apantisi!ti tipos benzinis einai kaliteros gia mas

afrotwin
30/09/2005, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:(

8a pis kati ina se kiadiaso pali?

afrotwin
30/09/2005, 13:14
valte super amolivdi leme

den iparxi provlima

tifoefs
30/09/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
diladi?re paidia mia ka8ari apantisi den iparxei!ti benzini prepei na vazoume?tis koukles mas tis agapame oloi kali i plaka kalabouri kai ta resta alla idrwsame gia na tis paroume mia sovari apantisi!ti tipos benzinis einai kaliteros gia mas

Baze oti snkwvei n tsepn sou. 95ara n 100ara ka rixve mia sta tosa kai redex av apofasiseis va bazeis 95ara.


:D

TheOneAB
30/09/2005, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
valte super amolivdi leme

den iparxi provlima
ok ok alla ti tragouda o oldman?tespa 8a se akouso afro-tifo redex ka8artiko einai kai to vrisko sta venzinadika?

afrotwin
30/09/2005, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
ok ok alla ti tragouda o oldman?tespa 8a se akouso afro-tifo redex ka8artiko einai kai to vrisko sta venzinadika?

tou tifou ine pio palia an den kano la8os..
e re tifo? tou 93 ine?
ke o an8ropos keei super amolivdi


o old man ir8e na mas eksigisi pos akrivos ine i eksatmisi kataskevastika kirios ke oti den exoume kataliti ke ala tetia
:rotflmao: :rotflmao:

ego exo mod 98 pou apo to 96 mexri to 2002 ine to idio moter me tis idies ri8misis me ta idia aksesouar mono ta xromata alazoun

ama valo apli amolivdi ipoferi to mixanaki ena mpoukoma ke miso ginete mavriles stin eksatmisi to moter doulevi 8ola...ke prepi na trexo sinexia ama pigeno normal tin ekatsa mpoukose...

eno me 100ara pai mia xara ke an kano kero na vgo ektos a8inon tou rixno redex ke ka8arizi
afto to vriskis sta venzinadika ke kani oti iposxete ikonomia ka8arizi ton 8alamo kafsis valvides ke ksempoukoni to moter

tifoefs
30/09/2005, 13:37
Nai re gero3ekoutn tou 93 eivai kai bazw Unleaded 98ara kai 95ara . . .

Twra pws ftia3ate eseis stnv Ellada 100ara eivai allou papa euaggelio pou leve sto xwrio mou !!

Kai n Afrika paei kalutera av pou kai pou rixveis kai kava 3empoukwma gia 6-7 wres me 180 xlm ........


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TheOneAB
30/09/2005, 13:42
ok sta epomena 200 xlm...otan tin 3anagemisw 100 super amolivdi kai ena boukalaki redex...elpizw to carbirater na min pa8ei tipota.

afrotwin
30/09/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
ok sta epomena 200 xlm...otan tin 3anagemisw 100 super amolivdi kai ena boukalaki redex...elpizw to carbirater na min pa8ei tipota.
na min leme olo ta idia giati 8a se paro me tis fapes...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re tifo tin leme 100ara gia perisoteri omorfia re...
:rotflmao: :rotflmao:

TheOneAB
30/09/2005, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
na min leme olo ta idia giati 8a se paro me tis fapes...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re tifo tin leme 100ara gia perisoteri omorfia re...
:rotflmao: :rotflmao: :D :D den ta exw kataferei gamwto na se dw apo konta..olo doulia kai xara eimai ena pragma

tifoefs
30/09/2005, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
ok sta epomena 200 xlm...otan tin 3anagemisw 100 super amolivdi kai ena boukalaki redex...elpizw to carbirater na min pa8ei tipota.

??????????????????

Sav ti va pa8ei ;;

Benziva re roufaei ......

Avte 8a deis tnv Afrika va trexei kai meta mas les :D

tifoefs
30/09/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
na min leme olo ta idia giati 8a se paro me tis fapes...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re tifo tin leme 100ara gia perisoteri omorfia re...
:rotflmao: :rotflmao:

H omorfia sas marave . . . .

Loipov koita ti brnka sta bouva tns Parou pou eivai teleiws evavtiov tns BP kai SHELL !!!!

Kai eivai 100arns !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


25042

TheOneAB
30/09/2005, 14:27
:a08: :a08: :a08: kalo!makria apo ta koloamerikanakia

tifoefs
30/09/2005, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
:D :D den ta exw kataferei gamwto na se dw apo konta..olo doulia kai xara eimai ena pragma

Re afro gia dei3e sto palloukar pou meveis, egw de to briskw to spiti sou pali !!

OUTE KAI TO TAXYDROMEIO MI FAINITI !!!


25043

TheOneAB
30/09/2005, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Re afro gia dei3e sto palloukar pou meveis, egw de to briskw to spiti sou pali !!

OUTE KAI TO TAXYDROMEIO MI FAINITI !!!
:lol: :lol: tif pwte kateveneis sta meri mas?

tifoefs
30/09/2005, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
:lol: :lol: tif pwte kateveneis sta meri mas?

Χωρις απροοπτα και συμφωνα με το δικηο μου για αδεια καλοκαιρινη με βλεπω αρχες Ιουλιου να ξεκιναω για Ελλαδα.

Εκτος και εαν με κλεισουν μεσα για χρεη οποταν με βλεπω να με φερνεις τσιγαρα σερτικα . . . .


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TheOneAB
30/09/2005, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Χωρις απροοπτα και συμφωνα με το δικηο μου για αδεια καλοκαιρινη με βλεπω αρχες Ιουλιου να ξεκιναω για Ελλαδα.

Εκτος και εαν με κλεισουν μεσα για χρεη οποταν με βλεπω να με φερνεις τσιγαρα σερτικα . . . .


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ftouftou ftou makria apo emas oxi tipota allo allaan se kleisoun mesa den 8a mporeis na odigas kai tin xontroula sou:lol: :lol:

tifoefs
30/09/2005, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
ftouftou ftou makria apo emas oxi tipota allo allaan se kleisoun mesa den 8a mporeis na odigas kai tin xontroula sou:lol: :lol:

TIS XONTROYLES MOY !!

Eimai me 2 pavtremevos :lol:

TheOneAB
30/09/2005, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
TIS XONTROYLES MOY !!

Eimai me 2 pavtremevos :lol: swsta 3ehasa ton zouzoura!xaremi o tif!

TheOneAB
30/09/2005, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
??????????????????

Sav ti va pa8ei ;;

Benziva re roufaei ......

Avte 8a deis tnv Afrika va trexei kai meta mas les :D nai swsta malakia eipa!bouzi enoousa!etsi eipe o afro alla 8a tis valw kai to redex pou mou eipate kai elpizw oute mpouzi na xreiastw!

tifoefs
30/09/2005, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
nai swsta malakia eipa!bouzi enoousa!etsi eipe o afro alla 8a tis valw kai to redex pou mou eipate kai elpizw oute mpouzi na xreiastw!

De pa8aivei tipota to mpouzi !!

4 exei . . . .

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: