PDA

View Full Version : ΚΛΑΠΗΚΕ Transalp



el-Gatto
15/02/2013, 20:01
ΚΛΑΠΗΚΕ - Transalp650 - ΜΑΥΡΟ - Μοντ.2007

Με Αρθ.Κυκλ/ας: ΧΗΡ-578

Χθές βράδυ ,μεταξύ 10:30μμ έως 05:30πμ σήμερα τα ξημερώματα.

Περιοχή Κ.Πατήσια - Πλατεία Θυμαράκια

Μέσα απο Πυλωτή - 3πλοΚλειδωμενο - & καλυμένο πίσω απο ΙΧ.

Εφερε μπαγκαζιέρα με κράνος μεσα.

Η μοτοσυκλέτα ειναι σε κατασταση βιτρίνας.(αγρατζούνιστη & λαμποκοπάει)

Επειδή δεν υπάρχουν φωτό της συγκεκριμένης ,για να καταλάβετε για ποιο ακριβώς μοντέλο μιλάμε ,προκειται για την τελευταία έκδοση της ΤΑ650 ,με τα άναγλυφα γραφικά στο τεπόζιτο
282141 .....&...... http://i48.tinypic.com/w33tw.jpg



και τα παρακάτω γραφικά στα πίσω καπάκια
282142 .....&...... http://i48.tinypic.com/30ddk6c.jpg

Ιδιέταιρα χαραχτηριστικά της μιά σέλα σαν κι αυτή:
282143

καθώς επίσης και ΝΙΚΕΛ μπαράκι τιμονιού.

Αλλη ιδιαιτερότητα της τα εγκατεστημένα ΧΕΝΟΝ ,με το ballast να βρίσκεται εσωτερικά του δεξιού fairing κ πίσω απο το ψυγείο.

Η μοτοσυκλέτα ανήκει σε φίλο που την αγαπάει κ την προσέχει σαν τα μάτια του.

Θα το θεωρήσω προσωπική χάρη προς εμένα ,να έχετε τα μάτια & τ'αυτιά σας ανοιχτά ,κ αν αντιληφθήτε κάτι να κάνετε τον κόπο να ενημερώσετε ΑΜΕΣΑ.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ,παρακαλώ ,στείλτε μου πμ.



Ευχαριστώ.

el-Gatto
16/02/2013, 08:59
Αφαίρεσα το τηλέφωνο απο το αρχικό πόστ ,γιατι χτυπάει συνεχώς απο άσχετα αληταριά που θέλουν χαρτζηλίκι.

Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει ,πμ me.

Eυχαριστώ.

DimChios
16/02/2013, 09:36
γμτ γμτ γμτ!!!!!!!!

Μακαρι να βρεθει! "σταμπαρισμενο" ηταν σιγουρα με τετοιο παρκινγκ και κλειδωμα

:(

AUFGEBRACHT
16/02/2013, 15:13
Μακάρι να βρεθεί...μια παρατήρηση-συμβουλή μόνο, αυτό το ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ κράχτης με τεράστια γράμματα βγάλτο, οι επιτήδειοι και οι κακόβουλοι κάνουν πάρτυ με κάτι τέτοια, θα γεμίσει το mail σου μηνύματα... ο πραγματικός άνθρωπος που θα πέσει στην αντίληψή του και θα σ' ενημερώσει δε νομίζω να τον νοιάξει άμα πάρει αμοιβή ή όχι. Φιλικά.

Billymuse
16/02/2013, 15:30
Μακάρι να βρεθεί...μια παρατήρηση-συμβουλή μόνο, αυτό το ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ κράχτης με τεράστια γράμματα βγάλτο, οι επιτήδειοι και οι κακόβουλοι κάνουν πάρτυ με κάτι τέτοια, θα γεμίσει το mail σου μηνύματα... ο πραγματικός άνθρωπος που θα πέσει στην αντίληψή του και θα σ' ενημερώσει δε νομίζω να τον νοιάξει άμα πάρει αμοιβή ή όχι. Φιλικά.

+100 , φίλε εύχομαι να την βρεις και αυτος που την έκλεψε να πάθει καρκίνο για αρχή
πάντως φίλοι μου ποτε μα ποτε να μην αφήνετε κάτω άπο τη σέλα τα χαρτία της μηχανής γιατί καλή ώρα γίνεται τσακ μπαμ η μεταβίβαση...

el-Gatto
16/02/2013, 15:49
Eχετε δίκιο παιδιά.
Ετσι είναι.
Πολύ αλητεία εκει έξω.
Τακτοποιήθηκε το αρχικό ποστ.
Ελπίζω κι εγω για το καλύτερο.

golinos
16/02/2013, 19:01
Φίλε μακάρι να τη βρει αλλά αν μπήκαν στην πυλωτή και η μηχανή είναι σε τόσο καλή κατάσταση τότε λιγοστεύουν οι πιθανότητες. Τη δικιά μου ( V STROM 650 2009 μαύρη επίσης , του κουτιού - αγρατσούνιστη κτλ. ) την πήραν επίσης από πυλωτή διπλοκλειδωμένη στον Αγ. Ελευθέριο πριν από δυο μήνες. Παίζει τρελό κλέψιμο γενικά παντού τον τελευταίο καιρό και τα καλά κομμάτια φεύγουν έξω.. Μακάρι να τα ξαναβρούμε τι να πω