PDA

View Full Version : ο τυπος δεν παιζεται.....!!!!!!



panos1050
19/02/2013, 18:12
http://www.zougla.gr/greece/article/pidikse-apo-ton-pirgo-ton-a8inon

spyrakos35
19/02/2013, 23:27
παίζει να τον μαζέψουν.....

est
20/02/2013, 08:42
Σε κάποια άλλη χώρα/πόλη, ίσως και να συνέβαινε :cool:

Corvo
20/02/2013, 08:53
παιζει οντως να τον μαζεψουν...

αλλα
Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ οτι και να πουμε

cityfly
20/02/2013, 09:54
άντε και τον μαζέυανε; και τι θα του κάνανε;
δηλαδή τον άλλο που σκαρφαλώνει στα κτίρια και πού και πού τον μαζεύουν τι έγινε;

Shaolin Monk
20/02/2013, 10:36
ωραιος.......:beer::beer:

spyrakos35
20/02/2013, 12:36
άντε και τον μαζέυανε; και τι θα του κάνανε;
δηλαδή τον άλλο που σκαρφαλώνει στα κτίρια και πού και πού τον μαζεύουν τι έγινε;

δεν ξέρω αλλα με το που κατεβαίνει είδες πώς παίρνει τον πούλο κατευθείαν και εξαφανίζεται......

panos1050
20/02/2013, 14:09
εμενα μου κανει εντυπωση που δειχνει αρκετες φορες τη φατσα του.

AUFGEBRACHT
20/02/2013, 17:57
'Νταξ μωρέ, μην τρελαίνεστε, από τον Πύργο των Αθηνών πήδηξε, όχι από τον Πύργο της Petronas :D

p2panoulis
20/02/2013, 19:59
για την ακριβεια απ τον πυργο ΑΠΟΛΛΩΝ πηδηξε!

sergiosm
20/02/2013, 20:49
Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ οτι και να πουμε

Μια πτώση με αλεξίπτωτο έκανε. Σιγά το πράγμα.

Αν όμως το έχανε και προσγειωνόταν σε κανά αυτοκίνητο ή ακόμα χειρότερα σε καμιά μηχανή θα λέγαμε το ίδιο τώρα;

Corvo
20/02/2013, 21:39
Μια πτώση με αλεξίπτωτο έκανε. Σιγά το πράγμα.

Αν όμως το έχανε και προσγειωνόταν σε κανά αυτοκίνητο ή ακόμα χειρότερα σε καμιά μηχανή θα λέγαμε το ίδιο τώρα;

δεν ειναι απλη πτωση, εχεις πολλα να υπολογισεις σε τετοιο υψος και τοσα εμποδια γυρω γυρω...

δεν θα λεγαμε το ιδιο αν επεφτε αλλιως, για αυτο ειπα οτι ειναι γαματος....

πολυ θα γουσταρα να μπορουσα να ειμαι στη θεση του
:beer:

sergiosm
20/02/2013, 21:59
δεν ειναι απλη πτωση, εχεις πολλα να υπολογισεις σε τετοιο υψος και τοσα εμποδια γυρω γυρω...

δεν θα λεγαμε το ιδιο αν επεφτε αλλιως, για αυτο ειπα οτι ειναι γαματος....

πολυ θα γουσταρα να μπορουσα να ειμαι στη θεση του
:beer:

Και εγώ θα γούσταρα να έπεφτα με αλεξίπτωτο και να κάνω διάφορα που δεν έχω κάνει και δεν θα κάνω ποτέ.

Προσωπικά πάντως δεν μου φαίνεται και τίποτα το φοβερά δύσκολο αυτό που έκανε (εννοείται για κάποιον που ξέρει, όχι να πάω να πηδήξω εγώ !!).

Δηλαδή αυτοί που πέφτουν από αεροπλάνο και σημαδεύουν ένα στόχο στο έδαφος πόσο πιο εύκολη πτώση έχουν;

Το θέμα όμως είναι ότι τα "εμπόδια" στη συγκεκριμένη περίπτωση ήταν αληθινά, ζωντανά και ανυποψίαστα.

Και το ερώτημα είναι απλά ποιος δίνει το δικαίωμα στον κάθε τέτοιο "τυπά" που θέλει να γίνει διάσημος ή απλά να κάνει την κ@βλ@ του να διακινδυνεύει ακόμα και τη ζωή άλλων ανθρώπων;;;

:beer:

Anritsu
20/02/2013, 22:27
Μεγάλος κάγκουρας . Αν προσγειωνόταν απάνω σε παιδικό καρότσι ??

panos1050
21/02/2013, 02:07
ενταξει ρε παιδια ουτε σε κανα μηχανακι επεσε ,ουτε σε καροτσι,
σχολιαζουμε αυτο που εγινε,χωρις τα αν...

sergiosm ,επειδη εχω αρκετες πτωσεις με αλεξιπτωτο και στον στρατο αλλα και μετα,εχω να σου πω οτι αυτο που εκανε ειναι παρα πολυ δυσκολο.
παιζει με δεκατα του δευτερολεπτου,αν αργουσε ελαχιστα παραπανω ή κατι πηγαινε για λιγο στραβα ,το λιγοτερο που θα ειχε ειναι σπασμενα κοκαλα παντου.
ειναι πολυ χαμηλο το υψος και δεν χωραει ουτε ενα λαθακι,πολυ απλα γιατι δεν εχεις το χρονο να διορθωσεις.

spyrakos35
21/02/2013, 05:08
αυτο που εκανε ειναι παρα πολυ δυσκολο.
παιζει με δεκατα του δευτερολεπτου,αν αργουσε ελαχιστα παραπανω ή κατι πηγαινε για λιγο στραβα ,το λιγοτερο που θα ειχε ειναι σπασμενα κοκαλα παντου.
ειναι πολυ χαμηλο το υψος και δεν χωραει ουτε ενα λαθακι,πολυ απλα γιατι δεν εχεις το χρονο να διορθωσεις.

:beer:

devil's animal
21/02/2013, 10:33
καλη φαση...
:beer::beer:

DimChios
21/02/2013, 12:36
Και εγώ θα γούσταρα να έπεφτα με αλεξίπτωτο και να κάνω διάφορα που δεν έχω κάνει και δεν θα κάνω ποτέ.

Προσωπικά πάντως δεν μου φαίνεται και τίποτα το φοβερά δύσκολο αυτό που έκανε (εννοείται για κάποιον που ξέρει, όχι να πάω να πηδήξω εγώ !!).

Δηλαδή αυτοί που πέφτουν από αεροπλάνο και σημαδεύουν ένα στόχο στο έδαφος πόσο πιο εύκολη πτώση έχουν;

Το θέμα όμως είναι ότι τα "εμπόδια" στη συγκεκριμένη περίπτωση ήταν αληθινά, ζωντανά και ανυποψίαστα.

Και το ερώτημα είναι απλά ποιος δίνει το δικαίωμα στον κάθε τέτοιο "τυπά" που θέλει να γίνει διάσημος ή απλά να κάνει την κ@βλ@ του να διακινδυνεύει ακόμα και τη ζωή άλλων ανθρώπων;;;

:beer:


ΜΗΝΥΣΗ! ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΗΝΥΣΗ!!!

:lol:

sniper
21/02/2013, 12:49
Ωραία μαλακία....

antsoar
21/02/2013, 15:10
εμενα μου κανει εντυπωση που δειχνει αρκετες φορες τη φατσα του.

Ρε σεις ο gogos είναι :lol::bawl:

audioslave
21/02/2013, 17:57
Xaxa τον ξερω αυτον.Κανει ορειβασιες κτλπ...Καλη φαση

sergiosm
21/02/2013, 18:52
ΜΗΝΥΣΗ! ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΗΝΥΣΗ!!!

:lol:

:lol::lol: