PDA

View Full Version : ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΕ ΙΤ250 ΚΑΙ BANDIT 400



SHOOTER045
22/02/2013, 01:08
Oπως λεει και ο τιτλος ανακατασκευη σε yamaha IT250 82-83????(δεν ειμαι σιγουρος καθως οταν το αγορασα πρωτη φορα(το 91)ο μαστορας απο ναουσα εψαχνε τα χαρτια του-ακομα τα ψαχνει-το ξαναειδα λοιπον μετα απο 21 χρονια!!!!!!!!!!1 και αφου αλλαξε ενα ματσο ιδιοκτητες,οι τελευταιοι ηταν οι κοτες της αυλης που ηταν παρατημενο.μου το εδωσαν για να καθαρισει ο χωρος,γιατι θα το πετουσαν:eyepop:
και ενα bandit v 400(αυτο με την κοκκινη κεφαλη)το οποιο το αγορασα το περασμενο σεπτεμβρη,γιατι το ειχα αχτι :smokin:
το ΙΤ λοιπον ηταν η πρωτη μου αληθινη μεγαλη μοτο,μεχρι τοτε ειχα Τ50,και μετα glx 90(το οποιο εχω ακομα ανακατασκευασμενο,και δεν το εχω τελειωσει ακομα,θελω να βαλω το μπροστινοπου εχω παρει,με συμβατικα καλαμια και δισκο και δισκο.παντως κινειται(το μονο απο τα υπολοιπα)το ΙΤ το εχω μεσα στην καρδια μου μιλαμε για καψουρα,και ας ηταν αυτο που με σακατεψε τοτε(εξαρθρωση δεξιου ωμου)αλλα δεν εφταιγε αυτο,η μλκια που με εδερνε.βλεπετε τοτε δεν υπηρχε κανενας να μου πει οτι οι εξαερωτηρες στα πηρουνια δεν ειναι για να βαζεις αερα!!!!!!!!!!!!!!το ΙΤ μου λοιπον αφου πλυθηκε καλα,εφυγαν απο πανω κατι κιλα κουτσουλιες,λυθηκε σε κοματια μεχρι την τελευταια βιδα,βαφτηκε ο σκελετος,το τεποζιτο(εγινε πλαστικοποιηση και εγραψα τα γραμματα του επανω ΙΤ.οταν το ειχα παρει ηταν ζωγραφισμενο με λαδομπογια,το camel οπως τα τσιγαρα καμηλα πυραμιδες κλπ,τοτε αλλαξα τεποζιτο και πλαστικα,εκεινο το απαισιο πισω γυρτο φτερο με το στρογγυλο φαναρι και την μασκα με το επισης στρογγυλο φαναρι,τωρα εχω παρει μασκα απο απο wr 400/02.ψαλιδι απο yz 250 98 με δισκο,και ειμαι σε αναζητηση αναλογου μπροστινου.απευθυνομαι σε οποιον μπορει η ξερει να βοηθησει,αν παιζει πουθενα καπακι βολαν,γιατι απ οταν το ειχα ακομα ειχε λασκαρει μια βιδα και μου τιναξε τα γραματα Υ και Α απο το YAMAHA(o σιδηροστοκος που ειχα βαλει τοτε δεν κρατησε)τα υπολοιπα τα εχω(μαλλον :a2:
το bandit λυθηκε και αυτο(σ.σ ειναι μαυρο και αραχνο)τα πλαστικα ολα ντυθηκαν carbon,τα καλαμια βγηκαν αλλαχτηκαν τσιμουχες,και περιμενουν βαψιμο,carbs αγοραστηκαν αλλα με καινουργιες μεμβρανες και δουλευει τελεια,διαβαζω στα δικα σας restoring για το πως θα τριψω-βαψω δαγκανες-μοτερ,πως θα γυαλισω κλπ,αλλα τελευταια μου εχουν μπει κατι ιδεες για την ουρα,να το κανω μονοσελο?(αυτη η σειρα cafe racer στο ΟΤΕ tv χαλαει το μυαλο,η να το αφησω ετσι?η πως να το κανω τελικα?:dizzy: ααααα φωτο και απ τα δυο προσεχως
γνωμες και προτασεις δεκτες και χρησιμες.ευχαριστω εκ των προτερων

FRAGISCOS
22/02/2013, 22:12
Βαλε φωτο απο το ΙΤ!!!
:a014:

motomaniac
25/02/2013, 12:48
φωτο...

tifoso4ever
25/02/2013, 18:09
ΙΤ....Τι μου θυμιζεις τωρα..... Τεσπα....Βαλε φωτο....
ΑΝ ηταν ΕΤΣΙ οταν το πηρες, ηταν το δικο μου, αν και, απ' ο,τι θυμαμαι, το ειχε παρει καποιος απο καποιο νησι....:p283215
Α, αυτο το μοντελο ειναι το 'J' '81 - '82 με cantilever πισω αναρτηση, οπως τα ΧΤ 550...Το επομενο, το 'Κ', '82 - '83 ηταν με monocross, με μοχλικο, οπως τα (πρωτα) ΧΤ 600, και ειχαν τελειως διαφορετικο κοστουμι και μασκακι με τετραγωνο μικρο φαναρι, ιδιο με ΤΤ 600....
Παντα εψαχνα να βρω ενα ιδιο και να το ανακατασκευασω, αλλα δυστυχως, οσα εβρισκα ηταν πραγματικα για τα σκουπιδια... Καλη συνεχεια!:beer:

dimzan
25/02/2013, 18:45
γεω παλι πολυ το γουσταρω το 400αρι το bandit κι ας εχει κακη φημη λογω των καρμπς! ευχομαι να καταφερεις να το φτιαξεις και να γινει τρομερο!

βαζ και καμια φωτο, εστω και απο το πως ειναι τωρα

dynagrego
25/02/2013, 19:11
θυμαμαι ενα γνωστο που ειχε το it και στο κλεισιμο του γκαζιου μετα απο σκισιμο,παταγε και συμπλεκτη για μη λειψει λαδι και κολλησει,μιας και το λαδι ηταν μεσα στη βενζινα.
Ακομα εχω μεινει με τη απορια.

SHOOTER045
26/02/2013, 02:56
το ΙΤ μου τοτε το ειχα αγορασει απο την ναουσα ημαθιας(υπαρχει και της παρου)μοτο λαφαρας λεγοτανε,ηταν ζωγραφισμενο οπως περιεγραψα παραπανω,camel με λαδομπογια,καμηλες πυραμιδες κλπ,και ειναι αυτο που εχεις στην φωτο με cantilever(απαισιο)ψαλιδι-πισω αναρτηση,στρογγυλο φαναρι μπρος πισω κλπ.εχω θεματα με αρκετα,αλλα οποτε κατεβαινω θεσ/νικη παιρνω και κατι.αλλα επειδη ειναι πολλα κομματια οταν σταθει στις ροδες του θα ανεβασω φωτο-προχτες απο ενα φιλο πηρα ενα μπροστινο wp απο ktm exc 250-92(ασπρο)και θελει λιιιγο δουλιτσα να κατσει στον λαιμο,και θα το φωτογραφισω

SHOOTER045
26/02/2013, 03:04
θυμαμαι ενα γνωστο που ειχε το it και στο κλεισιμο του γκαζιου μετα απο σκισιμο,παταγε και συμπλεκτη για μη λειψει λαδι και κολλησει,μιας και το λαδι ηταν μεσα στη βενζινα.
Ακομα εχω μεινει με τη απορια.

μπααααααααααα μυθος,εγω που το ειχα 4 χρονια σχεδον δεν θυμαμαι κατι τετοιο,απλα ηθελε καλο λαδι στην μιξη,και οχι 2τ για αλυσοπριονα που εβαζα εγω στις αρχες.αλλα το ειχα μαθει μολις τσιμπουσε και κολλουσε το ελατηριο,σβησιμο κατυθειαν.στο σπιτι ανοιγμα κεφαλης,τριψιμο με γυαλοχαρτο-κλεισιμο-μανιβελα-δροοοομοοοοοοοο....
κατι που λεγανε τοτε για δυο ροπες????????ισχυει ηηηηηηηηηηηηη

SHOOTER045
26/02/2013, 03:31
γεω παλι πολυ το γουσταρω το 400αρι το bandit κι ας εχει κακη φημη λογω των καρμπς! ευχομαι να καταφερεις να το φτιαξεις και να γινει τρομερο!

βαζ και καμια φωτο, εστω και απο το πως ειναι τωρα

με την πρωτη ευκαιρια μολις παω απο την αποθηκη θα το φωτογραφισω.βασικα ανοιξα το θεμα μιας και εχω αμφιβολιες για την ουρα να το εφτιαχνα καπως<αλλιως>αλλα δεν βρισκω αναλογες ιδεες,οπως και ψαχνω αυτην την μασκα-http://imageshack.us/photo/my-images/600/suzukigsf400banditlimit.jpg/
Uploaded with [URL=http://[/URL]-και δεν ξερω αν αυτη-http://www.car.gr/parts/view/2026117/ ειναι ιδια η αν οχι αν θα ταιριαξει,επισης σε ενα αλλο θεμα ειδα ενα carbon hayabusa και το εφαγα με τα ματια,τα πλαστικα μου ολα τα εντυσα με carbon αυτοκολλητο,αλλα δεν εχει το αποτελεσμα που περιμενα,θελω να το ψαξω μηπως τα κανω οπως του μπουσα.και για να ταιριαζει με την κοκκινη κεφαλη,καπως ετσι-http://imageshack.us/photo/my-images/22/1130422429.jpg/
το μοτερ παντως σε δοκιμες στατικες και μη με τα καινουργια-μεταχειρα-καρμπς που πηρα και με τις καινουργιες μεμβρανες δουλευε οκ,αν και λιγο ξερυθμιστο...θα δουμε εχω πολυ δρομο ακομα...

motomaniac
26/02/2013, 23:32
δωσε φωτο.. απο Ναουσα εισαι?

SHOOTER045
27/02/2013, 11:14
δωσε φωτο.. απο Ναουσα εισαι?
Απο AΡΙΔΑΙΑ.το περασμενο σαββατο ημουν βεεροια για δουλεια.λοιπον πηγα χτες στην αποθηκη να βγαλω φωτο,αλλα απο την προχτεσινη νεροποντη εχει νερο ως την μεση της γαμπας μου :mad:-αφου εβαλα αντλια μεσα να τα τραβηξω-ενας χαμος μιλαμε,εβγαλα ευαισθητα και χρωματιστα και τα απλωσα στον ηλιο και τωρα ιδομεν οποτε το φοτο-σουτινγκ αναβαλεται...

SHOOTER045
30/03/2013, 02:20
να επαναφερω λιγο το θεμα
λοιπον στο bandit εχω ντυσει ολα τα πλαστικα με αυτοκολλητο carbon(ματ μαυρο)θελω να κανω και κατι αντιστοιχο στο τεποζιτο,φοβαμαι το αυτοκολλητο εκει ομως λογω βενζινας(αν πεσει πανω θα το διαλυσει)μπορω να το κανω καποια βαφη εγω?
υπαρχει καποιος εδω μεσα που μπορει να το κανει αν δεν μπορω εγω-με το αζημιωτο παντα,μιλαμε για βαφη carbon ματ

byron
30/03/2013, 07:49
να επαναφερω λιγο το θεμα
λοιπον στο bandit εχω ντυσει ολα τα πλαστικα με αυτοκολλητο carbon(ματ μαυρο)θελω να κανω και κατι αντιστοιχο στο τεποζιτο,φοβαμαι το αυτοκολλητο εκει ομως λογω βενζινας(αν πεσει πανω θα το διαλυσει)μπορω να το κανω καποια βαφη εγω?
υπαρχει καποιος εδω μεσα που μπορει να το κανει αν δεν μπορω εγω-με το αζημιωτο παντα,μιλαμε για βαφη carbon ματ

Το νου σου, γιατί τα πλαστικά ντεπόζιτα ΔΕΝ τα πάνε καλά με βαφές και αυτοκόλλητα. Μπορεί να υπάρχει κάποιο ειδικό υλικό βέβαια για βαφή...

SHOOTER045
02/04/2013, 17:03
βρε τον νου μου τον εχω,αλλα τωρα ηδη εντυσα το υπολοιπο μηχανακι καρμπον:confused:
λοιπον ξερει κανενας απο δω που μπορω να φτιαξω-βαψω το τεποζιτο απ το bandit σε αποχρωση carbon-ματ?και ποσο περιπου θα στοιχισει?

motomaniac
02/04/2013, 17:35
απο που ειπαμε εισαι?

SHOOTER045
03/04/2013, 01:52
εδεσσα
?

motomaniac
03/04/2013, 01:59
ειδα χθες στον Μπακανο στην βεροια cbr1000rr με βαφη carbon που το εκανε στην Ναουσα σε πολυ καλη τιμη απο οτι μου ειπανε. αν θες ρωταω που ποιος και τι.

SHOOTER045
03/04/2013, 02:03
κυκλοφοραει και εδω γυρω ενα xx ετσι ακριβως,αλλα απ οτι μου ειπε ετσι το πηρε και δεν ξερει που και τι
αν θελεις και δεν σου ειναι κοπος ρωτα τον και στειλε μου πμ μην θεωρηθει και διαφημιση,θα σου ειμαι υποχρεος

SHOOTER045
04/05/2014, 20:04
σημερα βροχερη μερα
μετα τον καφε κατεβηκα στην αποθηκη και κοιτουσα το bandit μου εβαζα εβγαζα επινα καφε
αναψα τσιγαρο θα το κανω τελος
εχω πεισμωσει
αδειαζω αυριο τα ξυλα που μου εμειναν(αν δεν βρεχει)και πιανω δουλεια
αλλα θελω βοηθεια
οπως κοιτουσα εβαζα τα πλαστικα στον σκελετο ειδα οτι εκεινα τα λαστιχα που κουμπωνουν λειπουν απο πανω
εχει κανενας?
μηπως θα μπορουσα να κανω κατι αλλο?
3-4 θελω
βρηκα στο ebay αλλα ειπα να ρωτησω και εδω

catmaster
04/05/2014, 20:14
σημερα βροχερη μερα
μετα τον καφε κατεβηκα στην αποθηκη και κοιτουσα το bandit μου εβαζα εβγαζα επινα καφε
αναψα τσιγαρο θα το κανω τελος
εχω πεισμωσει
αδειαζω αυριο τα ξυλα που μου εμειναν(αν δεν βρεχει)και πιανω δουλεια
αλλα θελω βοηθεια
οπως κοιτουσα εβαζα τα πλαστικα στον σκελετο ειδα οτι εκεινα τα λαστιχα που κουμπωνουν λειπουν απο πανω
εχει κανενας?
μηπως θα μπορουσα να κανω κατι αλλο?
3-4 θελω
βρηκα στο ebay αλλα ειπα να ρωτησω και εδω

ποια λάστιχα ρε Δημήτρη ;; οι λαστιχόβιδες του φαίρινγκ εννοείς ;;

SHOOTER045
04/05/2014, 20:26
φαιριγκ δεν εχω
στα πλαινα καπακια τα μικρα και στα μεγαλα της ουρας

ασχετο
την εκανα ενιαια την ουρα
ντυμενο μαυρο carbon και απο κατω πολυεστερας και εγινε ενιαια
τα πισω πλαινα της ουρας εχουν στην μεση ενα κομματακι
αυτο εγινε ενιαιο

catmaster
04/05/2014, 20:30
φαιριγκ δεν εχω
στα πλαινα καπακια τα μικρα και στα μεγαλα της ουρας

ασχετο
την εκανα ενιαια την ουρα
ντυμενο μαυρο carbon και απο κατω πολυεστερας και εγινε ενιαια
τα πισω πλαινα της ουρας εχουν στην μεση ενα κομματακι
αυτο εγινε ενιαιο

315680

μιλάμε για τα λάστιχα αυτά δηλαδή ... (10,30,29,14) ;;;

Dbnn
04/05/2014, 20:33
Πολυεστερικά βλέπω, ανακατασκευές βλέπω, bandit βλέπω......
Δεν χρειάζεται να πω και πολλά ε? Συντεταγμένες και ανεβαίνω.... :a014:

SHOOTER045
04/05/2014, 20:46
315680

μιλάμε για τα λάστιχα αυτά δηλαδή ... (10,30,29,14) ;;;

εισαι θεος
τα πισω μαλλον τα εχω
τα μπροστα δηλαδη 10,30,29 που ειναι ιδια
και νομιζω οτι απο την μια λειπει η βαση18-22 25,26
απ το μπεη που ειδα μαλλον αυτα ειναι http://www.ebay.com/itm/09320-10042-SUZUKI-CUSHION-RUBBER-RG125-RG150-RGV250-GSF400-SV1000-SV650-TL1000-/141275075514?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item20e4a693ba&vxp=mtr





μητσακο dbhn αρρωστησα βαρεθηκα με το παπι
εξαλλου το ειχα και καθοταν
το rmx δρομολογηθηκε περιμενω ολες τις φλατζες για να δεσω μοτερ
αλλα τον αλητη τον ληστη θα τον εφτιαξω ο κοσμος να χαλασει

SHOOTER045
04/05/2014, 20:54
γνωμες
ολο το κουστουμι τα πλαστικα δηλαδη τα εχω ντυσει carbon αυτοκολλητο
οπως και το τεποζιτο
τωρα που βαφω τηναλουμινενια μπροστινη απ το παπι(σε μαστορα)
μου ηρθε μια φλασια
τα γραμματα ειναι εντονα κοκκινα, τα bandit
τα SUZUKI στο τεποζιτο παραδοσιακα λευκα,το τεποζιτο πηγε σε φιλο με αυτοκολλητα
να μου κανει μια κοκκινη λωριδα οπως καποια που ειδα εδω μεσα-srx κλπ κλπ
να κανω και τις ζαντες μου κοκκινες?
αλλιως θα με φαει η μαυριλα

motomaniac
04/05/2014, 21:50
δεν υπαρχει κανενας λογος να παρεις τα γνησια.. ασε που μαλλον εχω εγω, http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Hardware-125pc-Rubber-Grommet-Gasket-Assortment-Kit-Set/1341452771.html

motomaniac
04/05/2014, 21:51
γνωμες
ολο το κουστουμι τα πλαστικα δηλαδη τα εχω ντυσει carbon αυτοκολλητο
οπως και το τεποζιτο
τωρα που βαφω τηναλουμινενια μπροστινη απ το παπι(σε μαστορα)
μου ηρθε μια φλασια
τα γραμματα ειναι εντονα κοκκινα, τα bandit
τα SUZUKI στο τεποζιτο παραδοσιακα λευκα,το τεποζιτο πηγε σε φιλο με αυτοκολλητα
να μου κανει μια κοκκινη λωριδα οπως καποια που ειδα εδω μεσα-srx κλπ κλπ
να κανω και τις ζαντες μου κοκκινες?
αλλιως θα με φαει η μαυριλα

na ta kaneis!!!

SHOOTER045
04/05/2014, 22:14
αυτο λεω και εγω
αυριο καλως εχοντων τοτε μητσο αν δεν βρεχει και βγαλω εξω τα ξυλα να εχω ευχερεια
ξεκιναω τριβιγκ ζαντων

SHOOTER045
04/05/2014, 22:17
δεν υπαρχει κανενας λογος να παρεις τα γνησια.. ασε που μαλλον εχω εγω, http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Hardware-125pc-Rubber-Grommet-Gasket-Assortment-Kit-Set/1341452771.html

προστεθηκε και αυτο στους σελιδοδεικτες
ευχαριστω γειτονα

SHOOTER045
05/05/2014, 23:54
Τελικά σήμερα δεν είχε τριβιγκ ζαντων
Είχε ράντισμα το μενού
Λαστιχάκια για τα πλαστικά βρήκαμε η να παραγγείλω?
Α τις ζάντες με τι να τις τρίψω?

catmaster
05/05/2014, 23:59
Τελικά σήμερα δεν είχε τριβιγκ ζαντων
Είχε ράντισμα το μενού
Λαστιχάκια για τα πλαστικά βρήκαμε η να παραγγείλω?
Α τις ζάντες με τι να τις τρίψω?

κάποια βρήκαμε αναμείνατε δε θέλω άγχος έχω και γατρεντεριτιδα :D

SHOOTER045
06/05/2014, 00:16
Δεν τρελαίνομαι Ακη
Ακόμα μαζεύω πράγματα αξεσουάρ και αντ/κα
Όταν ξεκινήσω θέλω να τα έχω σχεδόν όλα απ την λίστα μου

Dbnn
06/05/2014, 00:19
Τελικά σήμερα δεν είχε τριβιγκ ζαντων
Είχε ράντισμα το μενού
Λαστιχάκια για τα πλαστικά βρήκαμε η να παραγγείλω?
Α τις ζάντες με τι να τις τρίψω?

Μητσο πάρε σκοτς (πράσινο) για κατσαρόλες. Ή και σύρμα για κατσαρόλες αλλά κάντο πρώτα μπάνιο σε WD40.
Λαστιχάκια τι θες (διάμετρος)? Μπορώ να σου βρώ ροδέλες λαστιχένιες.

SHOOTER045
06/05/2014, 00:23
Θα τις κάνω κατακοκκινες
Τις ζάντες μήπως και με κανένα γυαλόχαρτο νερού?
Μήτσο λαστιχάκια όπως στο σχεδιάγραμμα και στο λινκ

Dbnn
06/05/2014, 00:56
Θα τις κάνω κατακοκκινες
Τις ζάντες μήπως και με κανένα γυαλόχαρτο νερού?
Μήτσο λαστιχάκια όπως στο σχεδιάγραμμα και στο λινκ

Μαύρες με κόκκινη ρίγα!
θα σου πω αύριο να πάρω κάτι τηλέφωνα.

roukos_x
06/05/2014, 01:02
baaaaaaaaandiiiit.....!!! :a2::a2::a2::a2::a2::a2:

SHOOTER045
06/05/2014, 01:32
Μαύρες με κόκκινη ρίγα!
θα σου πω αύριο να πάρω κάτι τηλέφωνα.
Το μηχανάκι βγήκε μαύρο κατράμι
Το μόνο που σπάει το χρώμα είναι η κόκκινη κεφαλή μια γραμμή κόκκινο αυτοκόλλητο στο ρεζερβουάρ τα άσπρα Suzuki στο τεποζιτο και τα κόκκινα-άσπρα γράμματα Bandit 400v στην ουρα
Ήθελα να το σπάσω λίγο το μαύρο
Τέλος πάντων ας τις τρίψω και βλέπουμε
Κάποια στιγμή θα βάλω και φωτογραφίες αλλά όταν πιάνω τα εργαλεία πορώνομαι και το ξεχνάω

thomas tuning
06/05/2014, 07:05
δωσε φωτο βρεεεεεεεεεεεεεε
κ αντε αμα ανοιξει ο καιρος να τα πουμε εδεσσα να ανεβω κ εγω με τη γρια μου

motomaniac
06/05/2014, 12:08
400αρι νερου για τις ζαντες. λαστιχακια ποσα θες? να ψαξω. και στο τελος αμα χρειαστεις λαστιχα παλι να με πεις απο πριν..

SHOOTER045
06/05/2014, 14:45
Λαστιχάκια θέλω 3-4
Λάστιχα θα χρειαστώ αν έχεις τα νούμερα μου
Αυτά που έχει επάνω είναι παλιά και θεοξερα
Κάθετα και σχεδόν δύο χρόνια

motomaniac
06/05/2014, 14:50
μολις τα χρειαστεις παρε με τηλ. λαστιχακια θα δω το απογευμα αν εχω. μετρα την διαμετρο της τρυπας εκει που θα μπει λαστιχακι.

SHOOTER045
06/05/2014, 14:55
Μόλις κοιμησω τα θηρία θα κατέβω και θα σου πω
Για τα λάστιχα Οκ μετά το βάψιμο θα βρεθούμε

virus
06/05/2014, 21:24
και φτασαμε τριτη σελιδα χωρις φωτο :a26::a26:

SHOOTER045
06/05/2014, 22:50
Το καλό πράμα αργεί...

catmaster
06/05/2014, 22:51
Το καλό πράμα αργεί...

ψιτ ... εγώ αμα δε βλεφαριάσω δε στέλνω πράμα επάνω ... :p

SHOOTER045
06/05/2014, 23:13
ψιτ ... εγώ αμα δε βλεφαριάσω δε στέλνω πράμα επάνω ... :p

Θα βάλω βρε γκρινιαρη
Αλλά μετά από τόσες μέρες με βροχή οι δουλειές πήγαν πίσω
Τα χορτάτα έγιναν δέντρα
Να έχουμε να πιούμε κανένα τσίπουρο

Babis@
07/05/2014, 09:40
...
Τα χορτάτα έγιναν δέντρα
...

εμ αφου τα ταίζεις πώς να μην είναι χορτάτα; :p

tifoso4ever
12/06/2014, 15:52
Τι εγινε εκεινο το ΙΤ???? Ασχοληθηκες καθολου, ή το παρατησες? Ολο για το σουτζουκι γραφεις....:rolleyes:

SHOOTER045
12/06/2014, 23:42
Το ΙΤ μπήκε στον πάγο, μαζεψα τα κομμάτια σε κούτες καθ κλούβες
Προέχει το Bandit και το RMX

Dbnn
12/06/2014, 23:46
Το ΙΤ μπήκε στον πάγο, μαζεψα τα κομμάτια σε κούτες καθ κλούβες
Προέχει το Bandit και το RMX

Το bandit στείλτο φορτωτική κάτω..... Το αναλαμβάνω εγώ βρε να μείνει χρόνος για το IT και το RMX....
:a9: