PDA

View Full Version : Συνεργεία Suzuki ?



PortisHead
27/02/2013, 10:51
Παει κανεις το μηχανακι του για service στον
Κουζουνα(Χαλάνδρι) ή σε καποιον στην Μαυρομιχάλη
στην Αθηνα ?
Και οι 2 ειναι εξουσιοδοτημένοι.

Εντυπώσεις ? (με p.m please)

Ευχαριστώ

Dant3
27/02/2013, 17:22
Εχω παει 2 φορες στη μαυρομιχαλη.
τις καλυτερες εντυπωσεις προς το παρον και σε λιγο καιρο για ρυθμισμα tps-tbs-injection εκει θα παω.
και δεν λεω μονο για το δικο μου αλλα εβλεπα πως συμπεριφερονται και στα υπολοιπα που ειχε εκει οσο εκανε το δικο μου

MUSTILI
27/02/2013, 17:52
Σταθοπουλος στη μαυρομιχαλη. Μονο με αυτον ηρεμησε το κεφαλι μου μετα τους αλητες-μηχανικους που ειχα παει. Ουτε δουλοπρεπης, ουτε κωλοπαιδαρας. Σωστος, θα σου κανει οτι ζητησεις, στις τιμες δεν εχω ακουσει κουφα και τα παιδια που δουλευουν μεσα ειναι μονιμα για χρονια. Νομιζω αξιζει να τον διαφημισω και ελπιζω να συμφωνησουν και αλλοι. (εγω εχω v strom 650, το λεω επειδη εγραψες για σουζουκι)

Dant3
27/02/2013, 17:58
και εγω "suzuki" εχω μην αγχωνεσαι :p

PortisHead
28/02/2013, 08:54
ΟΚ παιδια , ευχαριστώ πολυ.
Ειχα ήδη ακουσει καλα λόγια για αυτον ,οπότε μετα και απο αυτά
νομίζω πως ειναι μονόδρομος :)
:wave2:

peter86
28/02/2013, 09:08
+1 και από εμενα για τον σταθόπουλο.:beer:

Ichigo
01/03/2013, 15:08
Εγώ πάλι θα πω παππού στο Βοτανικό από εδώ και πέρα πλέον μέχρι να πάρει σύνταξη :p. Όταν βλέπω κάποιον να ψάχνει στο manual πως και τι γίνεται κάτι μετράει ποιο πολύ για μένα από το να το έκανε "εμπειρικά" και χαλάλι τα πιασοκ@λοεργατικά του ΣΦΑΚ! Δοκίμασα και μικρούς χωρίς κάποιο ιδιαίτερο παράπονο αλλά δε μ αρέσει που δεν ασχολούνται οι ίδιοι με το μηχανάκι. Και δε λέω να πιάσουν κλειδί και να βουτηχτούν στα γράσσα αλλά έστω να είναι πάνω από το κεφάλι του υπαλλήλου τους για να δουν μην κάνει καμιά μ@λακία :)