PDA

View Full Version : Η ΙΣΤΟΡΙΑ τώρα ξεκινάει...



Maria_P
27/02/2013, 19:11
Καλησπέρα σε όλη την καλή παρέα!

Το δικό μου ιστορικό δεν έχει προλάβει να καταγράψει πολλά μιάς και και το δίπλωμα το έλαβα την περασμένη Πέμπτη....
Η χαρά μου είναι απερίγραπτη...

Ποτέ δεν θα ξεχάσω το χτυποκάρδι μου την πρώτη μέρα που την πήρα με προορισμό την δουλειά μου....τι να σας λέω.....:eyepop:
Είχα τρέλα από μικρή αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα πως η οδήγηση θα μου προσφέρει τόσα πολλά και να είναι ικανή να συμπληρώνει κομμάτια του εαυτού μου.
Στην πραγματικότητα δεν έχω προλάβει να την ευχαριστηθώ έτσι όπως θέλω μιας και η κίνηση στην πόλη είναι εκνευριστική σταμάτα-ξεκίνα!

Από θέμα χρόνου δεν γλυτώνω πάρα πολλά γιατί αποφεύγω συνειδητά τις προσπεράσεις, αλλά μόνο και μόνο που την κρατώ στα χέρια μου αυτό μου είναι αρκετό! Εξάλλου δεν τις άντεχα άλλο τις συγκοινωνίες γιατί και εκεί γράφονται μικρές ιστοριούλες....... να μια μέρα θα σου τύχει ο τρελός που θα μιλάει μόνος του, την άλλη ο αλκοολικός,την άλλη να είσαι στο όρθιο μια ώρα στην κυριολεξία, άλλος θα έχει "ξεχάσει" να κάνει μπάνιο κάναν μήνα, την άλλη θα τύχει ο Π@ρν@γερος, την άλλη να μείνει το λεοφωρείο στα μέσα της διαδρομής, την άλλη ο άλλος να αεριστεί ο άνθρωπος....χα,χα...........βέβαια το χειρότερο θα ήταν να συμβούν όλοι οι συνδιασμοί σ'ενα δρομολόγιο.......:a04:..........καλά εκεί πήγαινα με τα πόδια σπιτάκι μου χα,χα,χα.................Υπάρχουν και χειρότερα.......
Έχω κάτι ευχάριστο να περιμένω τώρα πια την ώρα που θα σχολάω......:vroum:

spyrakos35
27/02/2013, 19:18
καλή αρχή, τα μυαλά στην θέση τους και τα ματάκια σου 13 ανά πάσα ώρα και στιγμή (στο "άθλημα" αυτό το ρητό "όσα δεν φέρνει ο χρόνος τα φέρνει η στιγμή" ισχύει δυστυχώς)

για εξοπλισμό δεν λέω κάτι, θέλω να πιστεύω οτι έχεις διαβάσει/ακούσει τόσα που να ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.....

:beer:

MG-KTiNoS
27/02/2013, 19:18
Έλα ο πορνόγερος του τρένου εδώ ...
Τι σου ρθε και πήρες μηχανάκι ρε παιδάκι μου???









καλό ταξίδι!
;)

AristidisZ
27/02/2013, 19:20
Να σαι καλά να την χαίρεσαι και πάντα όρθια :wave2:

MATSOLAS 610
27/02/2013, 19:24
Καλώς ήρθες στον μαγικό κόσμο. Πάντα όρθια και προσεκτική στην κόλαση της αστικής μετακίνησης. Περιμένουμε να μας γράψεις ενδιαφέρουσες και ευχάριστες ιστορίες του δρόμου.

Maria_P
27/02/2013, 19:30
καλή αρχή, τα μυαλά στην θέση τους και τα ματάκια σου 13 ανά πάσα ώρα και στιγμή (στο "άθλημα" αυτό το ρητό "όσα δεν φέρνει ο χρόνος τα φέρνει η στιγμή" ισχύει δυστυχώς)

για εξοπλισμό δεν λέω κάτι, θέλω να πιστεύω οτι έχεις διαβάσει/ακούσει τόσα που να ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.....

:beer:
Ευχαριστώ πολύ!! Ευτυχώς ο φόβος μου με συγκρατεί, ελπίζω να κρατήσει....
Όσο για εξοπλισμό εννοείται!!!Απ' τήν τρέλα μου ο εξοπλισμός ήταν το πρώτο που αγόρασα και μάλιστα ανοιχτά χρώματα για να με προσέχουν αν και λατρέυω το μαύρο....!!Τι να κάνω έπρεπε να κάνω μια θυσία...

KostRider
27/02/2013, 19:33
καλούς δρόμους και πάντα όρθια!!! :beer:

Maria_P
27/02/2013, 19:42
Ετχαριστώ πολύ όλους!!

.....Έχει πολύ πλάκα στα φανάρια ειδικά που κοιτάνε περίεργα και γελάω απο μέσα μου γιατί τους φαίνεται περίεργο, γυναίκα να οδηγεί με συμπλέκτη ....σημασία έχει να το λέει η καρδούλα σου!
Αλήθεια γιατί σας παραξενεύει; Το θεωρείτε ανδροκρατούμενο "χόμπι"; Απλή απορία........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........

jimmis5
27/02/2013, 19:59
Ε ανδροκρατούμενο "χόμπι";.αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο

Ακριβως αυτο.
Σιδεροκεφαλη!

Ichigo
27/02/2013, 20:01
Ετχαριστώ πολύ όλους!!

.....Έχει πολύ πλάκα στα φανάρια ειδικά που κοιτάνε περίεργα και γελάω απο μέσα μου γιατί τους φαίνεται περίεργο, γυναίκα να οδηγεί με συμπλέκτη ....σημασία έχει να το λέει η καρδούλα σου!
Αλήθεια γιατί σας παραξενεύει; Το θεωρείτε ανδροκρατούμενο "χόμπι"; Απλή απορία........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........

Εσύ κάνεις αυτό που κάνεις για να αποδείξεις ότι οι γυναίκες όλα τα μπορούν; Τονίζεις το εγωιστικό εγώ σου; Αναζητάς συνεχώς την ηδονή της ανωτερότητας; :smokin:

Καλούς δρόμους, κοίτα να χαρείς και κυρίως να ΜΑΘΕΙΣ το μοτόρι σου και άσε τους άλλους να κοιτάνε:wave2:

1.000.000 και βάλε δίσκοι :D

spyrakos35
27/02/2013, 20:02
........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........

ναι κάτι σκεφτόμαστε όταν σας βλέπουμε με τα δέρματα αλλά δεν έχει να κάνει με πιάτα φαντάζομαι...... :rolleyes:

mikepap
27/02/2013, 20:04
καλως ηρθες στον εθισμο των 2 τροχων.ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΓΟΒΕΣ.

Allst@rf
27/02/2013, 20:06
Και πιάτα, και κάλτσες και όλη τη λατρα του σπιτιού...

:p

chr1s_86
27/02/2013, 20:11
ναι κάτι σκεφτόμαστε όταν σας βλέπουμε με τα δέρματα αλλά δεν έχει να κάνει με πιάτα φαντάζομαι...... :rolleyes:


Θα συμφωνήσω... :a014:



Καλές βόλτες κοπελιά και ας τους να κοιτάνε, σε όποιον δεν αρέσουν κοπέλες με μηχανάκι να τους περάσουν δύο-τρεις διαφορετικές από εξωτερική είναι η ευχή μου :smokin::smokin::smokin:

mikes
27/02/2013, 20:50
Ετχαριστώ πολύ όλους!!

.....Έχει πολύ πλάκα στα φανάρια ειδικά που κοιτάνε περίεργα και γελάω απο μέσα μου γιατί τους φαίνεται περίεργο, γυναίκα να οδηγεί με συμπλέκτη ....σημασία έχει να το λέει η καρδούλα σου!
Αλήθεια γιατί σας παραξενεύει; Το θεωρείτε ανδροκρατούμενο "χόμπι"; Απλή απορία........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........
συνηθως αυτοι που κοιτανε περιεργα στα φαναρια,δεν ειναι πραγματικοι μηχανοβιοι! ειναι η απλα μηχανοχρηστες, η καφετεριακηδες! οι πραγματικοι μηχανοβιοι γνωριζουν τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες ο καθενας, που καβαλανε εργαλεια τουμπανα!!! οποτε η θεα μιας κοπελια με 125αρι, δεν τους μοιαζει καθολου περιεργη....

motomaniac
28/02/2013, 00:00
συνηθως αυτοι που κοιτανε περιεργα στα φαναρια,δεν ειναι πραγματικοι μηχανοβιοι! ειναι η απλα μηχανοχρηστες, η καφετεριακηδες! οι πραγματικοι μηχανοβιοι γνωριζουν τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες ο καθενας, που καβαλανε εργαλεια τουμπανα!!! οποτε η θεα μιας κοπελια με 125αρι, δεν τους μοιαζει καθολου περιεργη....
βρες εσυ στην επαρχια μια ντουζινα κοπελιες (κι ας μην τις ξρερεις προσωπικα) με μηχανη τουμπανο κι ελα να μου τρυπησεις την μυτη.

kostas777
28/02/2013, 11:32
η μηχανή είναι και γαμώ! τι να λέμε τώρα, δεν συγκρίνεται, καλλίτερη και απ'το sex, μην σου πω κι απ'τον φραπέ.. ΙΣΩΣ :p

AristidisZ
28/02/2013, 11:34
η μηχανή είναι και γαμώ! τι να λέμε τώρα, δεν συγκρίνεται, καλλίτερη και απ'το sex, μην σου πω κι απ'τον φραπέ.. ΙΣΩΣ :p

απ' το φαϊ και το ποτό όμως ;;; :confused::confused::confused:


βρες εσυ στην επαρχια μια ντουζινα κοπελιες (κι ας μην τις ξρερεις προσωπικα) με μηχανη τουμπανο κι ελα να μου τρυπησεις την μυτη.

Ενώ η Αθήνα βρίθει από 19χρονες με CBR...
Ρε τι ακούμε, 95% των αναβατών ρε παιδιά είναι άντρες, το υπόλοιπο 4,5% είναι γυναίκες με σκούτερ, και άντε βία ένα 0.5% είναι γυναίκες με "κανονική" μηχανή...

Maria_P
28/02/2013, 17:52
συνηθως αυτοι που κοιτανε περιεργα στα φαναρια,δεν ειναι πραγματικοι μηχανοβιοι! ειναι η απλα μηχανοχρηστες, η καφετεριακηδες! οι πραγματικοι μηχανοβιοι γνωριζουν τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες ο καθενας, που καβαλανε εργαλεια τουμπανα!!! οποτε η θεα μιας κοπελια με 125αρι, δεν τους μοιαζει καθολου περιεργη....

Τι εννοείς μια ντουζίνα τούμπανα ρε αγόρι; Σόρι κιόλλας εγώ γιατί δεν τις βλέπω;
Κανα δύο έχω δει για την ακρίβεια με τούμπανα και χωρίς κράνος και εντυπωσιάστηκα, όχι για το κράνος.....
Τι να πώ......και δεν κατάλαβα μου υποτιμάς την κούκλα μου τώρα;;χα,χα,χα..........έλα τώρα...........ξέρεις πως είναι για μένα......που απο ποδήλατο ονειρευόμουν μια μέρα να οδηγώ μηχανή, αλλά βέβαια τι να κάνει το 125άρι μπροστά στα θηρία που σκάνε από δίπλα μου.........άστα να πάνε!! Εγώ τους καμαρώνω πολύ που δεν χρησιμοποιούν το όχημα μόνο για μεταφορά και φαίνεται αυτό(δεν αναφέρομαι για τους κάνγκουρες ε!
Έτσι είναι και για μένα, μου αρέσει, δεν μπορώ να στο εξηγήσω αλλιώς,με απελευθερώνει ψυχικά...

Maria_P
28/02/2013, 17:54
απ' το φαϊ και το ποτό όμως ;;; :confused::confused::confused:



Ενώ η Αθήνα βρίθει από 19χρονες με CBR...
Ρε τι ακούμε, 95% των αναβατών ρε παιδιά είναι άντρες, το υπόλοιπο 4,5% είναι γυναίκες με σκούτερ, και άντε βία ένα 0.5% είναι γυναίκες με "κανονική" μηχανή...
Πες του τα ντέ!! Θα μας βγάλει και τυφλούς τώρα,χα,χα..........

Maria_P
28/02/2013, 18:05
Καλώς ήρθες στον μαγικό κόσμο. Πάντα όρθια και προσεκτική στην κόλαση της αστικής μετακίνησης. Περιμένουμε να μας γράψεις ενδιαφέρουσες και ευχάριστες ιστορίες του δρόμου.

Σ'ευχαριστώ πολύ!!
Καλά ένα θα πώ....όλα καλά αλλά αυτούς τους ταξιτζίδες τους αποφεύγω σαν τον διάολο με το λιβάνι!!¨οτι τους καπνίσει κάνουν τα βόδια!! Εκεί να χωθούνε μπροστά μου με το ζόρι!! Δεν με παίρνει για εξυπνάδες, 8 στις δέκα τους αφήνω να προηγηθούν.¨Οτι νάνε....ή θα πηγαίνουν εκνευριστικά αργά ή σαν τρελοί!! Πολύ με εκνευρίζουν!!Δεν μπορώ να πώ κατα τ'αλλα τα περίμενα χειρότερα. Οι υπόλοιποι οδηγοί προσέχουν σε γενικές γραμμές. ¨Ολα καλά!!

Maria_P
28/02/2013, 18:21
Εσύ κάνεις αυτό που κάνεις για να αποδείξεις ότι οι γυναίκες όλα τα μπορούν; Τονίζεις το εγωιστικό εγώ σου; Αναζητάς συνεχώς την ηδονή της ανωτερότητας; :smokin:

Καλούς δρόμους, κοίτα να χαρείς και κυρίως να ΜΑΘΕΙΣ το μοτόρι σου και άσε τους άλλους να κοιτάνε:wave2:

1.000.000 και βάλε δίσκοι :D
Αχ που το πάτε που το φέρνετε εκεί καταλήγετε το θέμα...:hmm:.
Θα σου απαντήσω. Όχι δεν τα μπορούμε όλα και δεν τα καταφέρνουμε σε όλα, γιαυτό υπάρχετε για να μας συμπληρώνετε. Αν και θεωρητικά είναι λάθος αυτό, πρακτικά ισχύει. Λάθος γιατί ίσως εκμεταλλεύεστε τις αδυναμίες μας. Τώρα ποιός αναζήτησε να τονίσει το ΕΓΩ του;;χα,χα.....αλλά, σιγά που περίμενες μια ειλικρινή απάντηση. Ρητορική μου φάνηκε.:winka:
Τώρα όσο για τους δίσκους...τι να σου πώ....κάνω ότι μπορώ να το ακούω το μηχανάκι μου μιάς και στροφόμετρο δεν έχει αλλά με το κράνος που πήρα δεν νομίζω πως βοηθάει και πολύ, επομένως βασίζομαι στο άνοιγμα του γκαζιού και στην αισθητικότητα. Κάποιες φορές το ανοίγω όμως παραπάνω.....:cry:

Allst@rf
28/02/2013, 18:26
:lol:

RaGe_Raptor
28/02/2013, 19:07
καλώς ήρθες κοπελιά...μακάρι να μάθεις χωρίς να χρειαστεί να πονέσεις (πολύ)...

motomaniac
28/02/2013, 21:41
γιατι ηδλαδη επιμενεις πως στην Αθηνα οποιος δεν ξερει μια 12αδα γυναικαρες με μηχανες τουμπανα δεν ειναι μηχανοβιος?? θα μας τρελανεις?

mikes
28/02/2013, 21:47
Τι εννοείς μια ντουζίνα τούμπανα ρε αγόρι; Σόρι κιόλλας εγώ γιατί δεν τις βλέπω;
Κανα δύο έχω δει για την ακρίβεια με τούμπανα και χωρίς κράνος και εντυπωσιάστηκα, όχι για το κράνος.....
Τι να πώ......και δεν κατάλαβα μου υποτιμάς την κούκλα μου τώρα;;χα,χα,χα..........έλα τώρα...........ξέρεις πως είναι για μένα......που απο ποδήλατο ονειρευόμουν μια μέρα να οδηγώ μηχανή, αλλά βέβαια τι να κάνει το 125άρι μπροστά στα θηρία που σκάνε από δίπλα μου.........άστα να πάνε!! Εγώ τους καμαρώνω πολύ που δεν χρησιμοποιούν το όχημα μόνο για μεταφορά και φαίνεται αυτό(δεν αναφέρομαι για τους κάνγκουρες ε!
Έτσι είναι και για μένα, μου αρέσει, δεν μπορώ να στο εξηγήσω αλλιώς,με απελευθερώνει ψυχικά... οχι, δεν υποτιμαω το εργαλειο σου, αλλωστε τον μηχανοβιο δεν τον κανει το μηχανακι, αλλα η ψυχη! εσυ ας πουμε μπορεις ανετοτατα καποια στιγμη να πας με το 125αρι οπου δεν εχει τολμησει να παει καποιος με 1300αρι τουρερ..κι εγω μη νομιζεις, ενα 250 καβαλαω, (πηρα και ενα 600 κατι φεγγαρια, αλλα το εδωσα λογο ανεργειας), και το ταπεινο αυτο μηχανακι εχω αλωνισει τη μιση ελλαδα!
οσο για τις κοπελιες με τα μηχανακια τουμπανα, εννοω οτι ενας μηχανοβιος που ειναι μεσα στα κολπα, και η μηχανη ειναι η ζωη του, γνωριζει τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες που καβαλανε μεγαλες μηχανες! οποτε το θεαμα μια κοπελιας με 125αρι στο φαναρι δεν του φαινεται καθολου περιεργο! αυτος που θα του φανει περιεργο, ειναι αυτος που εχει τη μηχανη καθαρα για εξυπηρετηση στην πολη, η για να κανει φιγουρα στην καφετερεια, και στο μυαλο του η φραση "γυναικα αναβατης" μεταφραζεται ειτε σε συνεπιβατιδα ειτε σε πιτσιρικα που καβαλαει 50αρι σκουτερ! αυτος λοιπον θα σε δει λιγο περιεργα στο φαναρι! θα τον ξεχωρισεις απο τους πραγματικους μηχανοβιους, απο το κεφαλι που ειναι παντα ακρανωτο, το στυλακι "ετοιμαστικα απο τωρα ια να παω στο κλαμπ τοι βραδυ" και απο τις ξερογκαζιες που κανει για να ακουστει η ακραποβιτς (μαρκα εξατμισεων ειναι αυτο) και να κανει αισθητη την παρουσια του! ως επι το πληστον καβαλαει tdm και για ενα περιεργο λογο νομιζει οτι μπορει να τσαγιωσει 600αρι supersport...

mikes
28/02/2013, 21:54
γιατι ηδλαδη επιμενεις πως στην Αθηνα οποιος δεν ξερει μια 12αδα γυναικαρες με μηχανες τουμπανα δεν ειναι μηχανοβιος?? θα μας τρελανεις?οχι, καθε αλλο!! αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει στα συναφια μου μηχανοβιο που να μην γνωριζει καμια απολυτως γυναικα (προσεχε: γυναικα οχι γυναικαρα! ολες τις βαζουμε μεσα οχι μονο τις ***αρες) που να καβαλαει μεγαλη μηχανη....

αλλα και καμια να μην γνωριζει επι προσωπικου, σιγουρα ξερει οτι υπαρχουν γυναικες που καβαλανε μηχανες οποτε δεν θα του φανει περιεργο το θεαμα! για τα υπολοιπα δες το αμεσως προηγουμενο σχολιο μου!

motomaniac
28/02/2013, 21:57
οχι, δεν υποτιμαω το εργαλειο σου, αλλωστε τον μηχανοβιο δεν τον κανει το μηχανακι, αλλα η ψυχη! εσυ ας πουμε μπορεις ανετοτατα καποια στιγμη να πας με το 125αρι οπου δεν εχει τολμησει να παει καποιος με 1300αρι τουρερ..κι εγω μη νομιζεις, ενα 250 καβαλαω, (πηρα και ενα 600 κατι φεγγαρια, αλλα το εδωσα λογο ανεργειας), και το ταπεινο αυτο μηχανακι εχω αλωνισει τη μιση ελλαδα!
οσο για τις κοπελιες με τα μηχανακια τουμπανα, εννοω οτι ενας μηχανοβιος που ειναι μεσα στα κολπα, και η μηχανη ειναι η ζωη του, γνωριζει τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες που καβαλανε μεγαλες μηχανες! οποτε το θεαμα μια κοπελιας με 125αρι στο φαναρι δεν του φαινεται καθολου περιεργο! αυτος που θα του φανει περιεργο, ειναι αυτος που εχει τη μηχανη καθαρα για εξυπηρετηση στην πολη, η για να κανει φιγουρα στην καφετερεια, και στο μυαλο του η φραση "γυναικα αναβατης" μεταφραζεται ειτε σε συνεπιβατιδα ειτε σε πιτσιρικα που καβαλαει 50αρι σκουτερ! αυτος λοιπον θα σε δει λιγο περιεργα στο φαναρι! θα τον ξεχωρισεις απο τους πραγματικους μηχανοβιους, απο το κεφαλι που ειναι παντα ακρανωτο, το στυλακι "ετοιμαστικα απο τωρα ια να παω στο κλαμπ τοι βραδυ" και απο τις ξερογκαζιες που κανει για να ακουστει η ακραποβιτς (μαρκα εξατμισεων ειναι αυτο) και να κανει αισθητη την παρουσια του! ως επι το πληστον καβαλαει tdm και για ενα περιεργο λογο νομιζει οτι μπορει να τσαγιωσει 600αρι supersport...

τι να σε πω ρε μαστορα οι γυναικες που εχω δει να οδηγανε μηχανη και μαλιστα οι δυο καλα (τζο λαδα και τζεην σαμπανικου) ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. οι υπολοιπες οπως ειπες καβαλανε. δεν με σοκαρει η θεα μιας γυναικας με μηχανη. αντιθετα με εξιταρει, λεω να και κατι διαφορετικο, μ αποψη και τσαγανο. θα μπορουσε να ειναι μεσα σε μια μαλακια τυπου γκετζ η σμαρτ αλλα οχι. επελεξε μηχανη. αυτοματα ανεβαινει ενα επιπεδο σαν ανθρωπος με αποψη. θα συνεβαινε και στους αντρες αυτο οπως οταν εβλεπα την οικογενεια μου οδηγαει, αλλα τα ευκολα δανεια γεμισαν τους δρομους φλωρους (καγκουρες υπηρχαν παντα. )

μαρια μην μασας. εδω εχω δει την μανα μου να σπρωχνει παλια βεσπα ως το σπιτι. πολλες φορες.. το cbr θα σου φαινεται παιχνιδακι μετα απο λιγο καιρο.

υγ. η τελευταια φραση μου αποτελει υβρι και ηθικος αυτουργος ειναι η ιδια η χοντα. ας εδινε αλλο ονομα. ακου εκει..

motomaniac
28/02/2013, 21:59
οχι, καθε αλλο!! αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει στα συναφια μου μηχανοβιο που να μην γνωριζει καμια απολυτως γυναικα (προσεχε: γυναικα οχι γυναικαρα! ολες τις βαζουμε μεσα οχι μονο τις ***αρες) που να καβαλαει μεγαλη μηχανη....

αλλα και καμια να μην γνωριζει επι προσωπικου, σιγουρα ξερει οτι υπαρχουν γυναικες που καβαλανε μηχανες οποτε δεν θα του φανει περιεργο το θεαμα! για τα υπολοιπα δες το αμεσως προηγουμενο σχολιο μου!
για τα υπολοιπα δες το πρωτο σχολιο σου.. ;)

mikes
28/02/2013, 22:09
τι να σε πω ρε μαστορα οι γυναικες που εχω δει να οδηγανε μηχανη και μαλιστα οι δυο καλα (τζο λαδα και τζεην σαμπανικου) ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. οι υπολοιπες οπως ειπες καβαλανε. δεν με σοκαρει η θεα μιας γυναικας με μηχανη. αντιθετα με εξιταρει, λεω να και κατι διαφορετικο, μ αποψη και τσαγανο. θα μπορουσε να ειναι μεσα σε μια μαλακια τυπου γκετζ η σμαρτ αλλα οχι. επελεξε μηχανη. αυτοματα ανεβαινει ενα επιπεδο σαν ανθρωπος με αποψη. θα συνεβαινε και στους αντρες αυτο οπως οταν εβλεπα την οικογενεια μου οδηγαει, αλλα τα ευκολα δανεια γεμισαν τους δρομους φλωρους (καγκουρες υπηρχαν παντα. )

μαρια μην μασας. εδω εχω δει την μανα μου να σπρωχνει παλια βεσπα ως το σπιτι. πολλες φορες.. το cbr θα σου φαινεται παιχνιδακι μετα απο λιγο καιρο.

υγ. η τελευταια φραση μου αποτελει υβρι και ηθικος αυτουργος ειναι η ιδια η χοντα. ας εδινε αλλο ονομα. ακου εκει.. εγω παντως ξερω πανω απο 12, 5 εκ των οποιων τις γνωριζω και προσωπικα! ΚΑΙ ΟΙ 5 οδηγουν πολυ καλυτερα απο εμενα... :(

εν το μεταξυ εγραψες πιο πανω ακριβως αυτο που εννοουσα! ειπες οτι το θεαμα μιας γυναικας να οδηγει μηχανη δεν σε σοκαρει, σε εξιταρει!! αλλα εσυ ειναι και πραγματικος μηχανοβιος! (ετσι τουλαχιστον εχω καταλαβει εγω για σενα οπως σε παρακολουθω στο φορουμ) ο φλωροκαγκουρας ομως θα παραξενευτει με αυτο το θεαμα καθως λογο αγνοιας του κοσμου της μοτοσυκλετας, αδυνατει να πιστεψει οτι μια γυναικα μπορει να καβαλησει οτιδηποτε μεγαλυτερο απο 50αρι σκουτερ...

mikes
28/02/2013, 22:10
για τα υπολοιπα δες το πρωτο σχολιο σου.. ;)

εε ενταξει δεν το εξεφρασα σωστα... δεν περασα σωστα τη σκεψη μου στο γραπτο !!

motomaniac
28/02/2013, 22:35
εε ενταξει δεν το εξεφρασα σωστα... δεν περασα σωστα τη σκεψη μου στο γραπτο !!

καλα να σε πω την αληθεια οταν η Τζο Λαδά εβγαλε τα δερματα μια μερα κι εσκασε στα πιτς με ενα τιραντε και αρμυ πανταλονι χαζεψα.. αλλα αυτο ειναι εκτος θεματος.χαχαχαχχαα


α κι η Σαμπανικου ειναι δυο μετρα.

κι ουτε που θα τις φανταζοσουν ποτε μεσα σε πιστα.

Μαρια παρε ιδεες! http://www.2delta.gr/aprilia_5osbigphoto2.htm κι εδω η ιδια http://motoboard.gr/sre_images/0209002647.jpg

και η Δημητρα Λαδα
μεσα http://i796.photobucket.com/albums/yy247/dion7/22260_239374897229_679312229_3196312_2152921_n.jpg
κι εξω http://i796.photobucket.com/albums/yy247/dion7/22260_239355852229_679312229_3196229_5426181_n.jpg
αλλα αυτες γερασαν τωρα ειμαι ερωτευμενος με ατην elena mayers

jorge's garage
28/02/2013, 22:51
ως επι το πληστον καβαλαει tdm και για ενα περιεργο λογο νομιζει οτι μπορει να τσαγιωσει 600αρι supersport...

Xμμ νομίζω οτι γίνεσαι ρατσιστής με τα tdm :) ...(για τις ακράπες πες οτι θες δν με νοιαζει εχω remus :lol: ) για το τσαγιώσει μάλλον ενοείς ως επι το πλειστον σε ευθείες, γιατί έχει τύχει και εχω δεί κατι tdmακια και 850 κιόλας να μην βλεπουν ουτε απο καθρεπτες κατι 600ρακια σουπερσπορτ στις στροφες για ανάβαση πάρνηθας και παραυτα τους οδηγους των ss (οχι των γερμανικων στρατευματων :yuck: ) μονο κουλους δεν τους ελεγες, παρολα αυτα ψοφος στους καγκουρες που βγαζουν το ονομα στα τδμ :evil: ... Μαράκι καλορίζικο,καλοτάξιδο και οπου δεις στον δρομο μηχανη/νακι με αυτοκολητο "μοτο.γρ" τρεχα, ειναι κανιβαλοι :smokin:

HelenKoR
01/03/2013, 10:51
εγω παντως ξερω πανω απο 12, 5



Έτσι όπως το διάβασα νόμιζα οτι έγραφες 12,5 και σκέφτηκα "κοίτα να δεις που αυτό το 0,5 αναφερόταν σε μένα". :blush: :lol:
Μετά ακολούθησε η συνέχεια οπότε... :( :lol:

Καλά χιλιόμετρα να έχεις Μαρία. Και πάντα με ασφάλεια! ;)

AristidisZ
01/03/2013, 13:25
Έτσι όπως το διάβασα νόμιζα οτι έγραφες 12,5 και σκέφτηκα "κοίτα να δεις που αυτό το 0,5 αναφερόταν σε μένα". :blush: :lol:
Μετά ακολούθησε η συνέχεια οπότε... :( :lol:

Καλά χιλιόμετρα να έχεις Μαρία. Και πάντα με ασφάλεια! ;)

Σκέψου να εννοούσε το 1,5 :bawl:

chr1s_86
01/03/2013, 17:22
γιατί έχει τύχει και εχω δεί κατι tdmακια και 850 κιόλας να μην βλεπουν ουτε απο καθρεπτες κατι 600ρακια σουπερσπορτ στις στροφες για ανάβαση πάρνηθας και παραυτα τους οδηγους των ss (οχι των γερμανικων στρατευματων :yuck: ) μονο κουλους δεν τους ελεγες,


Προφανώς οι αναβάτες δεν ήταν ίδιων δυνατοτήτων, αυτοί καθορίζουν ποιος μένει πίσω και ποιος μπροστά, όχι τα μηχανάκια :beer:

DAYMAN
01/03/2013, 17:29
Καλα και ασφαλη χλμ ευχομαι.

mikes
01/03/2013, 20:54
Έτσι όπως το διάβασα νόμιζα οτι έγραφες 12,5 και σκέφτηκα "κοίτα να δεις που αυτό το 0,5 αναφερόταν σε μένα". :blush: :lol:
Μετά ακολούθησε η συνέχεια οπότε... :( :lol:

Καλά χιλιόμετρα να έχεις Μαρία. Και πάντα με ασφάλεια! ;)εσυ 0,5?? ως προς τι?? δεν σου λειπει τιποτα!! κουκλα εισαι, το σωστο μηχανακι εχεις, τι σε κανεις να νιωθεις μιση?? (εκτος του οτι ενω εχεις ενα αριστο μηχανακι, υπαρχουν 302 ατομα που δεν σε αφηνουν να το χαρεις...)

TROOPER
04/03/2013, 09:24
..........

καταμετρηση μιχαλη.

1.ποκαχοντας
2.σαντρα
3.ευη
4.η τυπα με το ροζ τιξερ που γραφει στα πλαστικα πρινσες
5.λινα
6.ερικα
7.βαλ
8.γεωργια
9.νοελα
10.τανια
11.σομπερ
12.αντε να βαλω και το παραπανω αρθροποδο-κολεοπτερο :lol::lol:

μιχαλιο ειχες δικιο!!!


υ.γ.:@Maria_P καλως ηρθες στον χωρο των 2 τροχων :beer:

road spirit
04/03/2013, 09:40
καταμετρηση μιχαλη.

1.ποκαχοντας
2.σαντρα
3.ευη
4.η τυπα με το ροζ τιξερ που γραφει στα πλαστικα πρινσες
5.λινα
6.ερικα
7.βαλ
8.γεωργια
9.νοελα
10.τανια
11.σομπερ
12.αντε να βαλω και το παραπανω αρθροποδο-κολεοπτερο :lol::lol:

μιχαλιο ειχες δικιο!!!


υ.γ.:@Maria_P καλως ηρθες στον χωρο των 2 τροχων :beer:

ξέχασες το Λάτριξ ρε μπόμπο!

Cpt. Haddock
04/03/2013, 09:42
Και το noble

TROOPER
04/03/2013, 09:42
ξέχασες το Λάτριξ ρε μπόμπο!

το λατριξ δεν καβαλαει ρε κιοφτε μηχανακι.

μινι μπαικ καβαλαει!!!!:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

TROOPER
04/03/2013, 09:43
Και το noble

τη νομπλ δεν τη γνωριζω προσωπικα.:wave2:

sniper
04/03/2013, 09:47
Υποθέτω ότι ο Βάντας είναι στο απέναντι σαλούν, μασάει ταμπάκο, φτύνει πάνω στη μπότα του διπλανού ξύνοντας το δεξί του @;

road spirit
04/03/2013, 09:47
το λατριξ δεν καβαλαει ρε κιοφτε μηχανακι.

μινι μπαικ καβαλαει!!!!:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:
:moutza:
supermotard racing είναι ... και πάει αφρενάριστο :lol:

sniper
04/03/2013, 09:47
τη νομπλ δεν τη γνωριζω προσωπικα.:wave2:

μια βέσπα κι ένα GS έχει... δεν χάνεις τίποτα. :bawl:

Cpt. Haddock
04/03/2013, 09:47
τη νομπλ δεν τη γνωριζω προσωπικα.:wave2:

A, δεν ηξερα οτι μονο αυτες περιλαμβανεις στην καταμετρηση του Μικε :p

Cpt. Haddock
04/03/2013, 09:48
ξέχασες το Λάτριξ ρε μπόμπο!

Και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλε να πούμε? :smokin:

road spirit
04/03/2013, 09:52
Και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλε να πούμε? :smokin:

κάνω αντικειμενική παράθεση δεδομένων ρε φίλε :cool:

Cpt. Haddock
04/03/2013, 09:52
κάνω αντικειμενική παράθεση δεδομένων ρε φίλε :cool:

Α, 'νταξ' τοτες :D

latris mixanis
04/03/2013, 09:59
Την μπόνι και τη νίμπους??? :D

Cpt. Haddock
04/03/2013, 10:01
Και τη Βανεσσα (για να ειναι πληρες το μαλλιοτραβηγμα, οπως παλια... :D )

TROOPER
04/03/2013, 10:17
Υποθέτω ότι ο Βάντας είναι στο απέναντι σαλούν, μασάει ταμπάκο, φτύνει πάνω στη μπότα του διπλανού ξύνοντας το δεξί του @;

ειναι Ο βαντας σαχλε!


:moutza:
supermotard racing είναι ... και πάει αφρενάριστο :lol:

μινι μπαικ ειναι και φρεναρει με αντιχειρες ασχετιδη!!:lol::lol:


A, δεν ηξερα οτι μονο αυτες περιλαμβανεις στην καταμετρηση του Μικε :p

ε ειπαμε να την ξερουμε ρε ;)


Την μπόνι και τη νίμπους??? :D

την μπονι επισης δεν τη γνωριζω.η νιμπους δεν πιανεται στις μηχανοβιες μια που δεν καβαλαει για να χαρει αλλα για να γραψει ποιηματα :lol::lol:


Και τη Βανεσσα (για να ειναι πληρες το μαλλιοτραβηγμα, οπως παλια... :D )

ειπαμε κοπελες που ξερουμε ρε μπαγλαμαδες.εσεις μου βαζετε η παιδια, η @@ραδες, η αγνωστες.αμαν!!!:lol::lol::lol:

υ.γ.μιχαλη τελικα ξερουμε πανω απο 12 ρε φιλε ο καθενας μας.το προβλημα ειναι οτι πανω-κατω ξερουμε τις ιδιες ολοι :lol::lol:

Cpt. Haddock
04/03/2013, 10:19
ειπαμε κοπελες που ξερουμε ρε μπαγλαμαδες[...]

Εμεις τις ξέρουμε ρε Στόκο. Δε μας νοιαζει τι κανεις εσυ :p

SHOOTER045
04/03/2013, 10:33
welcome.παντα ορθια και σιδεροκεφαλη

vaska
04/03/2013, 10:39
καταμετρηση μιχαλη.

1.ποκαχοντας
2.σαντρα
3.ευη
4.η τυπα με το ροζ τιξερ που γραφει στα πλαστικα πρινσες
5.λινα
6.ερικα
7.βαλ
8.γεωργια
9.νοελα
10.τανια
11.σομπερ
12.αντε να βαλω και το παραπανω αρθροποδο-κολεοπτερο :lol::lol:

μιχαλιο ειχες δικιο!!!


υ.γ.:@Maria_P καλως ηρθες στον χωρο των 2 τροχων :beer:

Ρε αλήτες πόσες φορές σας έχω πει το Λενιώ να μην το πιάνετε στο στόμα σας. Είναι προστατευόμενή μου, με νύχια και με δόντια την κρατάω μακρυά από τον Daz κι έρχεστε τώρα εσείς να μου χαλάσετε ότι έχτιζα τόσα χρόνια???

:smokin:

Μαράκι καλώς όρισες, πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις και μακρυά από τις κακές παρέες (ονόματα δεν λέω αλλά με τον καιρό θα τους μάθεις).

:beer:

TROOPER
04/03/2013, 10:53
Εμεις τις ξέρουμε ρε Στόκο. Δε μας νοιαζει τι κανεις εσυ :p

να κανεις δικια σου καταμετρηση ρε λελο :lol:

TROOPER
04/03/2013, 10:54
Ρε αλήτες πόσες φορές σας έχω πει το Λενιώ να μην το πιάνετε στο στόμα σας. Είναι προστατευόμενή μου, με νύχια και με δόντια την κρατάω μακρυά από τον Daz κι έρχεστε τώρα εσείς να μου χαλάσετε ότι έχτιζα τόσα χρόνια???

:smokin:


σορρυ μπιλυ-μποι.

δεν ηξερα οτι εχουμε ατομα που κανουνε πειραματα με ακριδες στο φορουμ :lol::lol:

sniper
04/03/2013, 10:56
σορρυ μπιλυ-μποι.

δεν ηξερα οτι εχουμε ατομα που κανουνε πειραματα με ακριδες στο φορουμ :lol::lol:

Στοπ μπλάμπερινγκ πληζ...

vaska
04/03/2013, 11:05
σορρυ μπιλυ-μποι.

δεν ηξερα οτι εχουμε ατομα που κανουνε πειραματα με ακριδες στο φορουμ :lol::lol:

Πρέπει να διατηρηθεί ο σωματότυπος λέμε
Και ο Daz είναι το ιδανικό ταίρι λέμε
Αλλά βιάζεται πολύ και δεν θα του βγει σε καλό.

Κάντο εικόνα και θα δεις ότι έχω δίκιο " Ο Daz μπροστάρης ανοίγει δρόμο με το κατσίκι και η Ελένη ακολουθεί με το εσώρουχο. Σταματάνε για φαγητό σε παρακείμενη ταβέρνα και αρχίζουν να ξεδιπλώνονται για να ξεκαβαλήσουν". Αξία ανεκτίμητη. :bawl::bawl:

Τι δεν καταλαβαίνεις??

sniper
04/03/2013, 11:09
Πρέπει να διατηρηθεί ο σωματότυπος λέμε
...

Δεν διαβάζει εδώ η συζυγος, έτσι;

vaska
04/03/2013, 11:14
Δεν διαβάζει εδώ η συζυγος, έτσι;

Τα έχω λύσει εγώ αυτά τα θεματάκια, την έχω σκίσει τη γάτα (αλλά δεν της το λέω)

:D

TROOPER
04/03/2013, 11:15
............

Τι δεν καταλαβαίνεις??

:lol::lol::lol:

HelenKoR
05/03/2013, 10:28
Πρέπει να διατηρηθεί ο σωματότυπος λέμε
Και ο Daz είναι το ιδανικό ταίρι λέμε
Αλλά βιάζεται πολύ και δεν θα του βγει σε καλό.


Με το tenere; Πώς γίνεται αυτό; :lol: :p :lol:

Όσο για το ξεδίπλωμα, ακόμα γελάω! :lol:

blackbusa
05/03/2013, 10:51
Υποθέτω ότι ο Βάντας είναι στο απέναντι σαλούν, μασάει ταμπάκο, φτύνει πάνω στη μπότα του διπλανού ξύνοντας το δεξί του @;


me pethanes....

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...

mikes
05/03/2013, 22:43
ρε χαμενε τρουπη, οταν εχεις τα κεφια σου εισαι σκετη απολαυση.... :lol:

τι σημασια εχει ρε αν πανω κατω ξερουμε ολι τις ιδιες?? αναλογικα αν το παρεις, ξερω εγω 12, αλλες τοσες εσυ παμε στις 24, συν τις 12 του καπτεν παμε στις 36 κτλ κτλ.... :p :p