PDA

View Full Version : Γνωρίζει κανείς , συνεργείο για να αναλάβει μπροστινό ;



PetranGR
01/03/2013, 19:30
Καλησπέρα παιδιά ,

Θα ήθελα να μάθω εάν ξέρει κανείς σας ,για Θεσσαλονίκη ,κυρίως κάποιο συνεργείο το οποίο με λίγα λεφτά κυρίως θα μας ισιώσει το μπροστινό,δεν έχει πάρει πολύ,αλλά πολύ λίγο οπότε λογικά θα μπορεί να επισκευαστεί.

Γνωρίζει κανείς κανένα "συνεργείο τέτοιο" ;

Έχω 1-2 δικά μου τα οποία σίγουρα θα μου ζητήσουν πολλά,απο παλαιότερες συζητήσεις που είχα.

Αν γνωρίζει κανείς.
Ευχαριστώ

PetranGR
01/03/2013, 20:20
Σημείωση :

Μήπως είναι κάτι άλλο ;

Κρούση,με αμάξι με λίγα χλμ. ούτε 50 στα πλάγια μπρος απο το τροχαίο που είχα κτλ. η μηχανή απλά σύρθηκε. Δεν έσπασε τίποτα ,κτλ.

Πήγα στο συνεργείο δεν την έβαλαν στην καλίμπρα,και απλά με είπαν οτι έχει στραβώσει το μπροστινό . (Χωρίς καλίμπρα) ...
(Μην σημείωσω οτι με πήραν και 150€ για τους 3 μήνες που την είχαν εκεί ,και οτι κάνανε κάποια δουλειά επειδή απλά τους την άφησα και μου βρήκαν το κόστος ανταλλακτικών και επίσημα έγγραφα κτλ. και την εκτίμηση τους και με πηραν τόσα αλλά οκ)

Την πήρα ,και την είδα με φίλο την βάλαμε μπρος ,όλα καλά ρολοί αφήναμε τα χέρια μας ,και απλά μπαλατζάριζε λίγο ... αριστερά δεξιά.

Σημείωση,είδαμε καθαρά οτι απλά στην δεξιά μπουκάλα είχε μια γρατζουνιά σαν βαθουλοματάκι 3 εκ.

Μπορεί να είναι όντως αυτό που είπε το συνεργείο ;

PetranGR
04/03/2013, 17:54
Mπορεί να κλειδωθεί το θέμα ,βρήκα :)