PDA

View Full Version : Μποτες (ευκαιριες)



AFTER
01/10/2005, 00:14
Αγορασα αυτες τις μποτες στην τιμη των 99€ απο τον Τζορτζοπουλο!
Επειδη ειχα αμφιβολιες για την ποιοτητα, τελικα δεν χρειαστηκαν πανω απο 10 δευτερολεπτα για να πειστω!
Εχει σκληρα προστατευτικα στα δαχτυλα/φτερνα(ολη)/καλαμι!

Για την τιμη της ειναι κατι παραπανω απο super
Το μοντελο λεγεται TRACE RX-1


25078

ronin1
01/10/2005, 10:31
και είναι και πολύ όμορφες!

ΜΕ γεια σου:beer:

GTZ750
01/10/2005, 11:24
και τι μαρκα ειναι???

RapidShade
01/10/2005, 11:42
Είναι του Τζωρτζόπουλου, αντίστοιχη
"σειρά" με τις φόρμες που έβγαλε.
μια χαρά το κόβω το σετάκι :a013:

AFTER
01/10/2005, 12:52
deleted

Multi-Duc
02/10/2005, 12:31
Oxi gia na se apogohteusw alla se 2 atoma pou tis agorasan (tis idies) parousiastike ena megalo "xamogelo" sti sola meta apo kana 2 gera nera ....isws na einai tyxaio ,isws kai oxi

Basil

AFTER
02/10/2005, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Multi-Duc
Oxi gia na se apogohteusw alla se 2 atoma pou tis agorasan (tis idies) parousiastike ena megalo "xamogelo" sti sola meta apo kana 2 gera nera ....isws na einai tyxaio ,isws kai oxi

Basil

Ανοιξε δηλαδη στην ραφη ε?
Ετσι κι αλλιως τις θελω μονο για γρηγορη οδηγηση μιας και για βολτουλες εχω αλλες μποτες, το οποιο σημαινει οτι αν βρεχει πολυ απλα δεν θα τις φορεσω(επειδη δεν θα παω και βολτα)
Παντως στην τιμη που προσφερονται, ο πειραματισμος επιτρεπεται ;)

zeli
03/10/2005, 02:54
Τωρα χωρις να θελω να σε απογοητεύσω κι εγώ τις Dainese Mig Touring Gore-Tex (που έχουν περισότερα προστατευτικα από τις συγκεκριμένες) τις είχα πάρει πέρσυ το Φλεβάρη 125€ απο το Δικυκλο στη Βουλιαγμένης... Παντως όπως και να χει καλοφόρετες:wave2:

AFTER
05/10/2005, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zeli
Τωρα χωρις να θελω να σε απογοητεύσω κι εγώ τις Dainese Mig Touring Gore-Tex (που έχουν περισότερα προστατευτικα από τις συγκεκριμένες) τις είχα πάρει πέρσυ το Φλεβάρη 125€ απο το Δικυκλο στη Βουλιαγμένης... Παντως όπως και να χει καλοφόρετες:wave2:

Πολυ καλες, ομως αναζητουσα ενα πιο race look :wave2:
(και ειμαι φαν της dainese)


25390

The Animal
05/10/2005, 08:02
Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω τις Dainese Mig Touring Gore-Tex...για καθημερινή χρήση είναι οκ...η δεν θα μπορώ να περπατήσω? Thanks

:wave2:

Multi-Duc
05/10/2005, 08:28
Ενα πολυ καλο μοντελακι με καλη σχεση τιμης - αποδοσης ειναι και το STRADA EVO TEPOR.


25394

DUKASII
05/10/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Multi-Duc
Ενα πολυ καλο μοντελακι με καλη σχεση τιμης - αποδοσης ειναι και το STRADA EVO TEPOR.

ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΠΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ.
ΤΗΝ ΠΗΡΑ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ..ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ..ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΩΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΥΤΗ...

ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ..:confused: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ.

ΔΕ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΤΖΟΡΤΖΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΥΤΟ.
ΑΠΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Multi-Duc
05/10/2005, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΠΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ.
ΤΗΝ ΠΗΡΑ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ..ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ..ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΩΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΥΤΗ...

ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ..:confused: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ.

ΔΕ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΤΖΟΡΤΖΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΥΤΟ.
ΑΠΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

χμμμ ενδιαφερον

Εγω τις χρησιμοποιω καθημερινα εδω και αρκετους μηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος .

zeli
06/10/2005, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από The Animal
Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω τις Dainese Mig Touring Gore-Tex...για καθημερινή χρήση είναι οκ...η δεν θα μπορώ να περπατήσω? Thanks

:wave2:

XMMM Θα σου ελεγα να κοιτάξεις ένα ακόμα ποιο turing μοντέλο.Το συγκεκριμένο είναι σχετικά ακαμπτο και η επικαλαμίδα της είναι αρκετά μεγάλη που θα περναει με σχετική δυσκολια απο πάνω της το τζην.:rolleyes: :rolleyes:

The Animal
06/10/2005, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από zeli
XMMM Θα σου ελεγα να κοιτάξεις ένα ακόμα ποιο turing μοντέλο.Το συγκεκριμένο είναι σχετικά ακαμπτο και η επικαλαμίδα της είναι αρκετά μεγάλη που θα περναει με σχετική δυσκολια απο πάνω της το τζην.:rolleyes: :rolleyes:

Καμιά πρόταση?

Thanks!