PDA

View Full Version : Βίντεο συγκρούσεων ,για γερά νεύρα



PetranGR
13/03/2013, 12:14
Καλησπέρα....

Για δείτε αυτό τό βιντεο νομίζω οτι το έβαλα στην σωστή κατηγορία αν όχι ,μεταφορά.

http://www.youtube.com/watch?v=3c8_K_wozJY

Είναι για γερά νεύρα τα περισσότερα ατυχήματα ...

sniper
13/03/2013, 12:20
θα σου πρότεινα να δεις κανενα βιντεάκι εκπαιδευτικού χαρακτήρα - πως στριβεις, φρεναρεις κλπ.

Τετοια έχουμε δει και μπροστά μας live και τα έχουμε πάθει και κάποιοι από εμάς. Δεν χρειαζόμαστε όμως επανάληψη.

PetranGR
13/03/2013, 12:45
θα σου πρότεινα να δεις κανενα βιντεάκι εκπαιδευτικού χαρακτήρα - πως στριβεις, φρεναρεις κλπ.

Τετοια έχουμε δει και μπροστά μας live και τα έχουμε πάθει και κάποιοι από εμάς. Δεν χρειαζόμαστε όμως επανάληψη.

Βλέπω πάρα πολλά βίντεο κάθε μέρα απο εκπαιδευτικού χαρακτήρα μέχρι και ατυχημάτων ώστε να υπάρχει και να φωλιάζει μέσα ο φόβος και το ένστικτο μου.

Όσο για τα Live ,Και εγώ έχω δεί κάμποσα Live,και ήμουν και "θύμα" και εγώ κάποια στιγμή.

Απλά θέλησα να βάλω το βιντεάκι καθαρά ,για λόγους το τι συμβαίνει γενικότερα ...
Αν το θεωρείς λάθος διέγραψε το θέμα μου.

Ichigo
13/03/2013, 12:54
Vodka και οδήγηση δεν πάνε μαζί αυτά τα ξέρουμε, η παρηγοριά είναι ότι υπάρχουν και χειρότεροι από εμάς :lol:!!

PetranGR
13/03/2013, 12:58
Vodka και οδήγηση δεν πάνε μαζί αυτά τα ξέρουμε, η παρηγοριά είναι ότι υπάρχουν και χειρότεροι από εμάς :lol:!!

με βάση αυτά που είδα υπάρχουν πολλοί χειρότεροι ρε συ ... πολύ μπαμ μπούμ πέφτει εκεί !

Vice
19/04/2013, 14:25
Πραγματικά ανατριχιαστικό βίντεο.