PDA

View Full Version : russia NEVER AGAIN with bike



lc8ergr1
17/03/2013, 10:26
imoun stin rossia ena mina

ta eida ola

EINAI ALITHIA


http://www.youtube.com/watch?v=xzIWRh6RBog


DEITE KAI TOYS MOTOSYKLETISTES 13;17

APISTEYTO

Ichigo
17/03/2013, 10:33
Μεχρι χθες πουλουσαν τους κινητηρες απο τα αντονοφ και τα λαντα για να ζησουνε ρε σεις. Περιμενατε να εχουν οδηγικη παιδεια μολις σημερα που πιασανε 2 ρουβλια στα χερια τους και αρχισανε να ορθοποδιζουν ; :lol:

christof40
17/03/2013, 10:39
μου εδωσες ωραια ιδεα..
παω να ανοιξω φαναρτζιδικο στην ρωσσια:beer::beer::beer:

nicksior
17/03/2013, 10:50
stolisnaya

nathair
17/03/2013, 11:12
Με το που τα βλέπω αυτά, όχι μόνο το μηχανάκι, ούτε το αυτοκίνητο, αλλά ουτε και τανκς δε θέλω να οδηγήσω εκεί! Ασε που με πιάνει και μια γενική φοβία και θέλω να κάτσω σπίτι μόνο!

alexzafeir
17/03/2013, 11:28
Ποσο να έχει η ασφαλεια αυτοκινητου εκει?

ammoulianiotis
17/03/2013, 12:26
Εχει γεμισει το γιουτι τουμπι με βιντεακια απο εκει!
Εχω ενα φιλο που γνωριζει αρκετους που μενουν εκει και ρωτησε για ποιο λογο εχουν καμερες. Η απαντηση ηταν οτι εχουν σχεδον ολοι καμερες γιατι μετα απο καποιο ατυχημα δεν μπορουν να βγαλουν ακρη ή γιατι μερικοι χτυπανε και μετα φευγουν σαν να μην εγινε τιποτα...

vaska
17/03/2013, 12:38
Ότι να 'ναι όμως. Μερικά θυμίζουν Γαλικό Μπιλιάρδο, μερικά Αμερικάνικο, μερικά είναι πταίσματα αλλά είναι και μερικά που είναι απείρως τρομακτικά όπως αυτό στο 15:03. Τελικά ούτε πεζός δεν είσαι ασφαλής εκεί.

doctoras
17/03/2013, 13:00
οι άνθρωποι δεν παίζονται...!

ένα γρήγορο συμπέρασμα θα καταλήξεις σε χαρακτηριστικά τύπου:
-Ασχετοσύνη
-Ηλιθιότητα
-μέθη
-γενικώς υποτυπώδη παιδεία
-γενικώς λαμογο - κουλτούρα

έχω ξαναδεί αντίστοιχα πράγματα από τους ρώσους και μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση οτι συνθέτουν παρόμοια στοιχεία όπως τριτοκοσμικές πολυπληθείς πόλεις π.χ. το Δελχί όταν τουλάχιστο αυτοί συγκριτικά διδάχτηκαν/εκπαιδεύτηκαν/βαλαν στοιχειώδεις βάσεις υποδομών κατα την διάρκεια της CCCP...
και όλα αυτά στην Μόσχα(δεν μιλάμε για οποιαδήποτε υποδεέστερη πόλη)!!
(ρητορική η ερώτηση)??

συμπέρασμα μάλλον παπαρια μέντολες...

Bradipous
17/03/2013, 13:21
Στο 90% των ατυχηματων εμπλεκεται τουλαχιστον 1 LADA το οποιο ειναι το μονο που βγενει και αλωβητο. :a29:

AUFGEBRACHT
17/03/2013, 13:44
"H Ρωσία δεν μπορεί να γίνει κατανοητή με το μυαλό"

Fyodor Tyutchev, Ρώσος εθνικός ποιητής

Tedvj23
17/03/2013, 14:00
μου εδωσες ωραια ιδεα..
παω να ανοιξω φαναρτζιδικο στην ρωσσια:beer::beer::beer:
+1000000000000!!!
Θα πεσει πολυ χρημα φιλαρακο και γαμω τις ιδεες..!!:bawl:

pipe_smoker
17/03/2013, 17:13
+1000000000000!!!
Θα πεσει πολυ χρημα φιλαρακο και γαμω τις ιδεες..!!:bawl:

Μέχρι να μπουκάρει κανά niva μέσα από τη βιτρίνα με 100χλμ/ώρα και να του το κάνει καλοκαιρινό:lol:

Τι να περιμένεις από τους κομμουνιστάς...:a024:

christof40
17/03/2013, 18:17
+1000000000000!!!
Θα πεσει πολυ χρημα φιλαρακο και γαμω τις ιδεες..!!:bawl:

κοιτα το σκεφτηκα κι αλλο το θεμα...
με καθε επισκευη που θα κανω θα δινω δωρο και μια βιντεοκαμερα:lol::lol:
πολυ χρημα θα βγαλω λεμε....

ISPIROS ΑΚΟΥΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?
ασε τις σαπιλες σου και τα ζαρζαβατικα σου και παμε ρωσσια να τα κονομησουμε:lol::lol:
εσυ θα βαλεις την τεχνη και εγω τις βιντεοκαμερες:rotflmao::rotflmao::rotflmao:

nicksior
17/03/2013, 18:24
Ναι μεν, αλλά...
Τους δρόμους - διασταυρώσεις , τους είδατε καλά?

christof40
17/03/2013, 18:41
οι άνθρωποι δεν παίζονται...!

ένα γρήγορο συμπέρασμα θα καταλήξεις σε χαρακτηριστικά τύπου:
-Ασχετοσύνη
-Ηλιθιότητα
-μέθη
-γενικώς υποτυπώδη παιδεία
-γενικώς λαμογο - κουλτούρα

έχω ξαναδεί αντίστοιχα πράγματα από τους ρώσους και μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση οτι συνθέτουν παρόμοια στοιχεία όπως τριτοκοσμικές πολυπληθείς πόλεις π.χ. το Δελχί όταν τουλάχιστο αυτοί συγκριτικά διδάχτηκαν/εκπαιδεύτηκαν/βαλαν στοιχειώδεις βάσεις υποδομών κατα την διάρκεια της CCCP...
και όλα αυτά στην Μόσχα(δεν μιλάμε για οποιαδήποτε υποδεέστερη πόλη)!!
(ρητορική η ερώτηση)??

συμπέρασμα μάλλον παπαρια μέντολες...


ρε μαγκες κουλαρετε λιγο...........
βλεπετε ενα βιντεακι και αμεσως να κακολογησετε ανθρωπους και χωρες.......
δηλαδη εμεις θεωρειτε οτι ειμαστε καλοι οδηγοι???
για θυμηθητε τι γινοταν στους δρομους μας μεχρι το μακρινο 2009.........
ξεχασατε οτι τα φαναρτζιδικα στην ελλαδα ηταν περισσοτερα απο τα σουβλατζιδικα και τα κωμωτηρια?
ασ ειχαμε και εμεις τοσο μεγαλους δρομους και με παρομειες καιρικες συνθηκες με τους ρωσσους....
ας ειχαμε και χρημα οπως παλια να παταμε το γκαζι και να αγοραζαμε γληγορα τουτου.....
και θα βλεπατε τι ωραιο λουνα παρκ θα γινοταν η ελλαδα απο συγκρουωμενα.


γατακια εεε γατακια:lol::lol::lol:

Panoskl
17/03/2013, 20:38
Κυκλοφορούν πολλά τέτοια βιντεάκια. Μου κάνει εντύπωση κάτι...

Εκτός από τον προφανή δολοφονικό στ@ρχιδ1σμό ορισμένων από αυτούς που βγαίνουν αέρα πατέρα όπου νάναι, υπάρχουν και κάποιοι που μου φαίνεται ότι δεν διστάζουν να τρακάρουν αν πιστεύουν ότι έχουν προτεραιότητα. Στο στυλ: "μου χώθηκε; Θα του δείξω εγώ!".

Έχω την εντύπωση ότι κάποια από αυτά τα τρακαρίσματα άνετα θα μπορούσαν να μην έχουν γίνει...

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!

doctoras
17/03/2013, 21:35
ρε μαγκες κουλαρετε λιγο...........
βλεπετε ενα βιντεακι και αμεσως να κακολογησετε ανθρωπους και χωρες.......
δηλαδη εμεις θεωρειτε οτι ειμαστε καλοι οδηγοι???
για θυμηθητε τι γινοταν στους δρομους μας μεχρι το μακρινο 2009.........
ξεχασατε οτι τα φαναρτζιδικα στην ελλαδα ηταν περισσοτερα απο τα σουβλατζιδικα και τα κωμωτηρια?
ασ ειχαμε και εμεις τοσο μεγαλους δρομους και με παρομειες καιρικες συνθηκες με τους ρωσσους....
ας ειχαμε και χρημα οπως παλια να παταμε το γκαζι και να αγοραζαμε γληγορα τουτου.....
και θα βλεπατε τι ωραιο λουνα παρκ θα γινοταν η ελλαδα απο συγκρουωμενα.


γατακια εεε γατακια:lol::lol::lol:

τι δε καταλαβαίνεις φίλε?
το ανάφερε κάποιος παραπάνω, "τα περισσότερα αυτοκίνητα έχουν κάμερα για να βγάζουν άκρη τι γίνεται διότι το μεγαλύτερο ποσοστό μετά την τράκα την έκανε" το διάβασες εαν ναι τι σχέση έχει με την ελλάδα αυτό?
καιρικές συνθήκες έχει και η γειτονική φινλανδία αλλα τέτοιο χάος δεν θα δεις...άρα οι χαρακτηρισμοί δεν ειναι τυχαίοι

το γατάκια εάν πήγαινε και σε εμένα ως γηραιότερος είμαι και λίγο παχουλός οπότε μάλλον το -ακι δεν μου ταιριάζει:smokin:

Toumpas
17/03/2013, 23:21
τι δε καταλαβαίνεις φίλε?
το ανάφερε κάποιος παραπάνω, "τα περισσότερα αυτοκίνητα έχουν κάμερα για να βγάζουν άκρη τι γίνεται διότι το μεγαλύτερο ποσοστό μετά την τράκα την έκανε" το διάβασες εαν ναι τι σχέση έχει με την ελλάδα αυτό?
καιρικές συνθήκες έχει και η γειτονική φινλανδία αλλα τέτοιο χάος δεν θα δεις...άρα οι χαρακτηρισμοί δεν ειναι τυχαίοι

το γατάκια εάν πήγαινε και σε εμένα ως γηραιότερος είμαι και λίγο παχουλός οπότε μάλλον το -ακι δεν μου ταιριάζει:smokin:

τα ίδια έχουμε και εδώ.

Με τα 1000000 κόκκινα καθημερινά που σκοτώνουνε εύκολα γίνονται βαρβάτα δυστυχήματα. απλά στην ελλάδα δεν έχουμε τόσες κάμερες (παίζει και αυστηρή κρατική λογοκρισία οτι οοοολλλααα καλααααα είναι κοιμηθείτε).

PetranGR
18/03/2013, 01:12
έχω δεί τόσα , βίντεο απο Ρωσσία και ακόμα δεν "χορταίνω" εντάξει !

Είναι τραγικό το πως οδηγάν!

Lioulios
18/03/2013, 01:25
ISPIROS ΑΚΟΥΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?
ασε τις σαπιλες σου και τα ζαρζαβατικα σου και παμε ρωσσια να τα κονομησουμε:lol::lol:
εσυ θα βαλεις την τεχνη και εγω τις βιντεοκαμερες:rotflmao::rotflmao::rotflmao:

:rolleyes:

RaGe_Raptor
18/03/2013, 10:54
είναι πρωτόγονοι οδηγικά...αυτό με την προτεραιότητα παίζει πολύ..σκοτώνουν για να περάσουν πρώτοι...άσε δε τα lada με τα μπουριά και τα φιμέ...απίστευτοι..
καλά το πως μερικοί συγκρίνουν αυτό το χάος με την Ελλάδα δε μπορώ να το καταλάβω..είπαμε δεν είμαστε και ευρώπη αλλά τέτοια χάλια δεν έχουμε..άκυρος ο παραλληλισμός..

Kostas2B
18/03/2013, 13:53
Απορώ πως γυρισες...Εχω δει παρά πολλά βίντεο και δε μπορω να καταλαβω πως σκέφτονται...

captajohn
18/03/2013, 21:37
μου εδωσες ωραια ιδεα..
παω να ανοιξω φαναρτζιδικο στην ρωσσια:beer::beer::beer:

Για πάρε και μια ιδέα!!!

http://www.youtube.com/watch?v=eRYcjG4pQXY
:evil::lol:

spyrakos35
18/03/2013, 22:31
όποιος είναι μάγκας ας ρίξει τρεις γύρους εδώ....

http://maps.google.gr/maps?saddr=Champs-%C3%89lys%C3%A9es,+Paris,+France&hl=el&ie=UTF8&ll=48.87408,2.296057&spn=0.00616,0.016512&sll=48.856614,2.352222&sspn=0.1972,0.528374&oq=champ&mra=ls&t=m&z=17

vaska
19/03/2013, 00:31
Για πάρε και μια ιδέα!!!

http://www.youtube.com/watch?v=eRYcjG4pQXY
:evil::lol:

Τι είπες τώρα????? Να το δει ο Κορωπιώτης να φρικάρει τελείως. Φαντάσου τώρα να είναι ο βαφέας λιώμα - κάκα λέμε από το πιώμα και να του πας το αυτοκίνητο να στο βάψει. Σε κάθε μπλόκο θα σου κάνουν αλκοολτέστ.

:bawl::bawl:

Υ.Γ.
Βάλτο στα αστεία βίντεο είναι κρίμα να χαθεί.

vaska
19/03/2013, 00:34
είναι πρωτόγονοι οδηγικά...αυτό με την προτεραιότητα παίζει πολύ..σκοτώνουν για να περάσουν πρώτοι...άσε δε τα lada με τα μπουριά και τα φιμέ...απίστευτοι..
καλά το πως μερικοί συγκρίνουν αυτό το χάος με την Ελλάδα δε μπορώ να το καταλάβω..είπαμε δεν είμαστε και ευρώπη αλλά τέτοια χάλια δεν έχουμε..άκυρος ο παραλληλισμός..


Το κακό είναι ότι και αμυντική οδήγηση να υιοθετήσεις, αποκλείεται να βγεις αλώβητος, θα την φας από πίσω από κάποιον βιαστικό ή χαζεύοντα, είναι σίγουρο.

nicksior
19/03/2013, 09:55
Δεν χρειάζεται να πας στην Ρωσία.
Ερχεται η Ρωσία σε σένα.
"Πάνω από ένα εκατομμύριο Ρώσοι τουρίστες το 2013"
http://news247.gr/eidiseis/oikonomia/oikonomika/panw_apo_ena_ekatommurio_rwsoi_toyristes_to_2013.2123898.html

Γιαυτό προσοχή μάγκες..
Ειδικά οι βόρειοι.
Μάτια και στον κώλο!

Υγ. Καλό θα ήταν να στέλναν μόνο τις ρωσίδες , αλλά ... Ερχονται πακέτο.
"Δεν έχω αντίρρηση να πέσετε πάνω μου μαντάμ αλλά όχι με το Hummer σας.."

lc8ergr1
19/03/2013, 09:56
Ποσο να έχει η ασφαλεια αυτοκινητου εκει?

φτηνα ... αλλα πολύ δύσκολα θα παρεις αποζημίωση

η καμερα μπρος πισω στο αυτοκινητο διδεται δωρο απο τις ασφαλιστικες ετερειες και ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ αν θες ποτε να παρεις λεφτα πίσω
πεφτει πολύ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΗΜΑΤΑ ΜΕ ΣΤΑΝΤΜΑΝ - ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ LADA URAL MOSCIVICH BOLGA - -- KAI -- AΚΡΙΒΑ LEXUS ROVER JAGUAR ΚΛΠ ΓΙΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

lc8ergr1
19/03/2013, 10:02
ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΜΕ ΤΗΝ BWM Και την γκομενα που έστριψε αποτομα το τιμονι και τον έριξε κατω ΕΠΙΤΗΔΕΣ το ΕΙΔΑΤΕ ?


ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΦΡΙΛΑ - ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΖΗΤΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ - ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΑΣΝΙΚΟΦ αμέσως!!!!






δειτε και αυτο το μοναδικο βιντεο ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ ΜΕ ΜΟΤΟ ΣΤΗΝ ΜΟΣΧΑ

https://www.youtube.com/watch?v=zK9I8Eqtrs0

MuayThai
19/03/2013, 12:39
http://www.youtube.com/watch?v=gpAzXqIcWzc

Ο τύπος έχει θέσει σοβαρή υποψηφιότητα..

Ichigo
19/03/2013, 12:56
http://www.youtube.com/watch?v=gpAzXqIcWzc

Ο τύπος έχει θέσει σοβαρή υποψηφιότητα..

Την είδε λίγο Ronin στο Παρίσι δλδ :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=CVaNBrYLvFg

menos
19/03/2013, 12:58
οι άνθρωποι δεν παίζονται...!

ένα γρήγορο συμπέρασμα θα καταλήξεις σε χαρακτηριστικά τύπου:
-Ασχετοσύνη
-Ηλιθιότητα
-μέθη
-γενικώς υποτυπώδη παιδεία
-γενικώς λαμογο - κουλτούρα
Συνεχίζουμε να μιλάμε για την Ρωσσία ε??? :lol:

Dant3
19/03/2013, 17:57
Καλα και εδω εχουμε αρχισει να χειροτερευουμε... κοβουμε τα κοκκινα για πλακα και το στοπ σα να μην υπαρχουν.
ευτυχως ρωσσια δεν εχουμε γινει.
και η κατασταση μας τωρα ειναι χειροτερη απο οτι πριν 2 χρονια.ισως λογω κρισης
στη ρωσσια τωρα,τα μισα γινονται λογω τσαμπουκα κτλ.καλα δεν εχουν ουτε παιδεια,ουτε αυτοκινητα κτλ και μας δινουν ολα μαζι αυτο το αποτελεσμα που βλεπουμε

nicksior
19/03/2013, 18:19
Τόσα συμπεράσματα απο ένα βιντεάκι ρε παιδιά?

endopandou
19/03/2013, 20:16
Συνεχίζουμε να μιλάμε για την Ρωσσία ε??? :lol:

:tooth:

astroman76
19/03/2013, 20:44
Τόσα συμπεράσματα απο ένα βιντεάκι ρε παιδιά?

δεν ειναι μονο ενα στο youtube