PDA

View Full Version : τι να πεις ? και τι να κάνεις ?



BELZEBOYLIS
23/03/2013, 11:06
Οκ να δεχτώ ότι δεν ξέρεις να παρκάρεις και να ξεπαρκάρεις ! Να δεχτώ ότι βαριέσαι να τσεκάρεις τον καθρέφτη σου ...θα μου πεις για ποιο λόγο να το κάνεις αφού δεν έβαζες κραγιόν ! Γιατί βρε χάιδω δεν κατέβηκες να δεις τι έκανες ? Γιατί έφυγες ????
Μπορώ να δεχτώ αυτή την ανώριμη και παιδική σου συμπεριφορά άλλωστε μια χαζοβιόλα είσαι.... Βλέπεις εκτιμώ και το γεγονός ότι ήμουν τυχερός και δεν σε συνάντησα στον δρόμο , να είμαι και εγώ στην μηχανή. !!! Αλλά αυτό το χαμόγελο που είδα ότι είχες καθώς πάταγες γκάζι να φύγεις μου έχει κάτσει στο λαιμό....

Cpt. Haddock
23/03/2013, 11:09
:sick:

DimChios
23/03/2013, 11:09
(σορρυ)

Να την παρεις στο κατοπι τη μπ00τανα, να τη σταματησεις και να της χωσεις 2-3 καντηλια βαρβατα!
να νοιωσει τοσο καριολα και ξεφτιλα που να νομιζει οτι την παιρνουν π@ρτουζα 10 ατομα!

...να σου πω εγω αν το ξανακανει...

theofilos888
23/03/2013, 11:23
Απαράδεκτο!!! Αλλα βλέπεις αυτη τη νοοτροπία κουβαλάμε!!! Κρίμα!

teogtp
23/03/2013, 11:25
Παλικαρι, δεν ξερεις ποσο σε καταλαβαινω ....!!

BELZEBOYLIS
23/03/2013, 11:27
(σορρυ)

Να την παρεις στο κατοπι τη μπ00τανα, να τη σταματησεις και να της χωσεις 2-3 καντηλια βαρβατα!
να νοιωσει τοσο καριολα και ξεφτιλα που να νομιζει οτι την παιρνουν π@ρτουζα 10 ατομα!

...να σου πω εγω αν το ξανακανει...\

μέχρι να το σηκώσω , να δω από που βγήκαν τα λάδια που έσταζαν και γιατί βρωμάει βενζίνη , αυτή πρέπει να είχε φτάσει στα διόδια ....:lol:

spyrakos35
23/03/2013, 11:32
(σορρυ)

Να την παρεις στο κατοπι τη μπ00τανα, να τη σταματησεις και να της χωσεις 2-3 καντηλια βαρβατα!
να νοιωσει τοσο καριολα και ξεφτιλα που να νομιζει οτι την παιρνουν π@ρτουζα 10 ατομα!

...να σου πω εγω αν το ξανακανει...

να της χώσεις κανα Μπεος θα έλεγα αλλά μπορεί να το ξανακάνει μετά...... :rolleyes:

AUFGEBRACHT
23/03/2013, 12:04
Γιατί βρε χάιδω δεν κατέβηκες να δεις τι έκανες ? Γιατί έφυγες ????

Γιατί είναι "μηχανάκι" -το υποκοριστικό που χρησιμοποιείται κατά κόρον δεν είναι διόλου τυχαίο- και δεν τρέχει και τίποτα μωρέ... Πρίν πολλά χρόνια ήμουνα με τη βέσπα κι έτρωγα σε μια ταβέρνα, ξαφνικά βλέπω ένα αυτοκίνητο να την πετάει κάτω παρκάροντας και ο μπάρμπας ατάραχος. Μόλις πετάχτηκα πάνω και τον άρχισα στα μπινελίκια ζήτησε και τα ρέστα κι έλεγε ότι η βέσπα ήταν άσπρη και αραγμένη μπροστά σε άσπρο τοίχο και το φταίξιμο ήταν όλο δικό μου. :uplate:

BELZEBOYLIS
23/03/2013, 12:20
Γιατί είναι "μηχανάκι" -το υποκοριστικό που χρησιμοποιείται κατά κόρον δεν είναι διόλου τυχαίο- και δεν τρέχει και τίποτα μωρέ... Πρίν πολλά χρόνια ήμουνα με τη βέσπα κι έτρωγα σε μια ταβέρνα, ξαφνικά βλέπω ένα αυτοκίνητο να την πετάει κάτω παρκάροντας και ο μπάρμπας ατάραχος. Μόλις πετάχτηκα πάνω και τον άρχισα στα μπινελίκια ζήτησε και τα ρέστα κι έλεγε ότι η βέσπα ήταν άσπρη και αραγμένη μπροστά σε άσπρο τοίχο και το φταίξιμο ήταν όλο δικό μου. :uplate:

όπως η ''συνταξούλα'' του Αυτιά ....:eek: Δεν το είχα σκεφτεί έτσι ! Ως ενα βαθμό έχεις δίκιο!

devil's animal
23/03/2013, 13:18
πως κανετε ετσι μωρε για ενα παρταλοκαβασακι πεταμενο στο πεζοδρομιο...??:p


κριμα ειναι ρε συ Κωστα αλλα ετσι ειναι η κοινωνια γενικοτερα...δεν εχεις πολλα να πεις, ουτε και να κανεις...:(

Bradipous
23/03/2013, 14:49
Μου εχει συμβει 3 φορες, τις δυο σηκωθηκαν και εφυγαν, την τριτη τον τσακωσα και την πληρωσε και για τους τρεις... :winka:

taisteal
23/03/2013, 17:35
δεν προκειται να γινουμε ανθρωποι ποτε σ'αυτη τη χωρα :(

skylaros
23/03/2013, 18:50
Συνήθως δε μιλάω σε τέτοια σκηνικά, νομίζω είναι φυσική άμυνα μου, γιατί αν μιλήσεις και σου ρίξουν κάνα μπινελίκι πρέπει να πας φυλακή μετά ...

Περαστικά

simeon
23/03/2013, 20:18
Αστα ρε φίλε, εχθές τσακωθηκα με μια θεία που πέταξε το τσιγάρο στο δρόμο ακριβώς δίπλα στα σκουπίδια.... Δεν κατάλαβε τίποτα ούτε δέχτηκε ότι έκανε λάθος! Αν ο άνθρωπος ειναι ζώο ότι και να πεις.....

TROOPER
25/03/2013, 12:41
.......:a023::a023: