PDA

View Full Version : ΚΡΙΜΑ



955i
02/10/2005, 03:24
ειμαι στο ξενοδοχειο που δουλευω στην Πλακα και μολις μαζεψανε ενα παλικαρι για το ΑΤ Ακροπολεως διοτι εχωνε κατι σφαλιαρες στην κοπελια του στην μεση του δρομου, απο οτι καταλαβα απο τα γαμοσταβριδια που τις ελεγε, την ειχε "πεσει" στον φιλο του.
Τι τραβαμε για τις γυναικες ρε μαγκες :(

bonepeeler
02/10/2005, 03:38
Πολύ μάτσο αρχιδάτος άντρας πρέπει να ήταν που την πλάκωσε στις σφαλιάρες.

:a31: :a06: :a57:

Υπήρχαν πολλοί καλύτεροι τρόποι να αντιδράσει ο τύπος.

Κάλλιο να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.

AFTER
02/10/2005, 03:47
Οντως δεν επρεπε να τις χωσει σφαλιαρες!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..
Θα επρεπε να την ξεγυμνωσει και να την αφησει να περιφερεται θεογυμνη αναμεσα απο τους μεθυσμενους Αγγλους στην Πλακα...

alfa156
02/10/2005, 07:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οντως δεν επρεπε να τις χωσει σφαλιαρες!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..
Θα επρεπε να την ξεγυμνωσει και να την αφησει να περιφερεται θεογυμνη αναμεσα απο τους μεθυσμενους Αγγλους στην Πλακα... και τι θα μπορουσε να γινει δηλαδη αν ηταν γυμνη μπροστα στους ...αγγλους>??????

crs-k
02/10/2005, 07:58
Γεια χαρανταν στους ...

ΑΝΤΡΑΚΛΑΔΕΣ !!!
(Εντος και εκτος Forum)


:yuck: :a020: :a04: :a56:

adam_tsouk
02/10/2005, 09:32
καλά της έκανε, αλά της έκανε!


:a29: :a29:



:lol: :lol:

620
02/10/2005, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
και τι θα μπορουσε να γινει δηλαδη αν ηταν γυμνη μπροστα στους ...αγγλους>??????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Pantos kaka ta psemata einai merikes pou mono etsi isws katalaboun poso pout...nakia einai.Einai san kapoios na pernaei to stop kai kai na paei na se skotosei.An apla tou peis "siga re file tha mas skotoseis" tha se grapsei kai tha thn kanei kai kapoia stigmh tha perasei kai allo stop.An omws katebeis katw kai ton kaneis topi,alogo,mayro sto ksylo thn epomeni fora pou tha brethei se stop tha to kokalosei to kouti tou.
Apopsi mou bebaia, oxi oti exw aplwsei xeri se gomena alla isws se kapoies faseis na eprepe oxi apla na aploso xeri alla na kerasw kamia merida gypso.:evil:

alfa156
02/10/2005, 12:15
μαλλον κανεις δεν καταλαβε οτι ενοησα ο=οτι οι αγγλοι ετσι και αλλιως δεν μπορουν να της κανουν τιποτα.....γιατι δεν ειναι αντρες!!!

nimbus
02/10/2005, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οντως δεν επρεπε να τις χωσει σφαλιαρες!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..
Θα επρεπε να την ξεγυμνωσει και να την αφησει να περιφερεται θεογυμνη αναμεσα απο τους μεθυσμενους Αγγλους στην Πλακα...


σιγά σκληρέ άντρα:lol: :lol:
αφού δεν τα πιστεύεις αυτά που λές, γιατί τα γράφεις?
μου αρέσει όταν τα αρσενικά, προσπαθούν να εντυπωσιάσουν:lol: :lol:
Στο τέλος, πάντα παραμένουν στην προσπάθεια:winka:
Όχι μάγκα μου, δεν ήταν ΚΑΘΟΛΟΥ ΩΡΑΙΟ αυτό που έκανε η τύπισσα.:yuck: Αλλά το αγόρι της, μπορούσε να αντιδράσει πιό ανθρώπινα, δίχως να αποσκοπεί να βρεί τον ψευτοαντρισμό του χρησιμοποιώντας βία, απέναντι σε μια γυναίκα.:wave2:
Η αδυναμία, σε όλο της το μεγαλείο!!!
Για την ηλίθια, που πήγε να την πέσει στον κολλητό του, λες και δεν θα μαθευόταν, αλλά και για τον ηλίθιο, που δεν ήξερε να χειριστεί την κατάσταση:sick: Ούτε αυτό που λες ακούγεται ωραίο. Η γλώσσα, κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει μάγκες!!! Να της την πεί κι ύστερα να την περιφρονήσει. Ο καθένας ότι κάνει, το βρίσκει μπροστά του...
ωραία πράγματα!!!:lol:

AFTER
02/10/2005, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
σιγά σκληρέ άντρα

Μπορεις να με λες και βουκολικο

:lol:

:wave2:

nimbus
02/10/2005, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μπορεις να με λες και βουκολικο

:lol:

:wave2:


:winka: :wave2:

tifoefs
02/10/2005, 17:29
Μπιγκ Μπραδερ και αλλα διηγηματα γιναμε !!

Ας προσεχε ο φλουφλης τη γυναικα ηθελε και να μην ακουγε το κατω κεφαλι . . .

Και στο κατω κατω κολλητος του ητανε, ας ερριχνε τις μαπες στο κολλητο του . . .

ρε για χαλαρωστε !! ΦΛΟΡΟΥΜ για μηχανες ειναι οχι κοσμοπολιταν !!!

:yuck: :yuck: :yuck:

johnpagr
02/10/2005, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
Η γλώσσα, κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει .Να της την πεί κι ύστερα να την περιφρονήσει. Ο καθένας ότι κάνει, το βρίσκει μπροστά του...


swsth kai kalyterh h topo8etish sou :wave2:


swsto afto pou egrapses gia thn "glwssa" kai to melon. Idikotera afto einai sigouro .... :D


Den xreiazete na ftanei kaneis sta oria ths vias kai na ypovhvazei to epipedo tou (an exei) katevenontas sto "diko ths". Etsi kai aliws afto pou edhkse h sigekrimenh en logo kopela ... htan to diko ths epipedo kai h nootropia ths. Ara tou apedikse (tou nhn) oti den tou akshzei. ARA xarh tou ekane ...
Etsi eprepe toulaxiston na to dei kai na einai se ena epipedo efxarhsthmenos.

:wave2:

Runner Ducati
02/10/2005, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Μπιγκ Μπραδερ και αλλα διηγηματα γιναμε !!

ρε για χαλαρωστε !! ΦΛΟΡΟΥΜ για μηχανες ειναι οχι κοσμοπολιταν !!!

:yuck: :yuck: :yuck:

:a013:

:lol:

johnpagr
02/10/2005, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Μπιγκ Μπραδερ και αλλα διηγηματα γιναμε !!

Ας προσεχε ο φλουφλης τη γυναικα ηθελε και να μην ακουγε το κατω κεφαλι . . .

Και στο κατω κατω κολλητος του ητανε, ας ερριχνε τις μαπες στο κολλητο του . . .

ρε για χαλαρωστε !! ΦΛΟΡΟΥΜ για μηχανες ειναι οχι κοσμοπολιταν !!!

:yuck: :yuck: :yuck:


oups


kai egw nomhza oti apanthsa sto MARI CLAIR (h' opws grafete telws panton):lol:



:rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
02/10/2005, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Μπιγκ Μπραδερ και αλλα διηγηματα γιναμε !!

Ας προσεχε ο φλουφλης τη γυναικα ηθελε και να μην ακουγε το κατω κεφαλι . . .

Και στο κατω κατω κολλητος του ητανε, ας ερριχνε τις μαπες στο κολλητο του . . .

ρε για χαλαρωστε !! ΦΛΟΡΟΥΜ για μηχανες ειναι οχι κοσμοπολιταν !!!

:yuck: :yuck: :yuck:


.....γιατι το λες αυτο?

αγαπημενη μου super κατερινα...

με λενε Αλεξη και ειμαι 16 ετων . στην ταξη μου υπαρχει μια κοπελα που κοιταζομαστε μερικες φορες και μου αρεσει , αλλα δεν εχω τολμησει ποτε να τις πω τιποτα....ειναι αιγοκερως και εγω ειμαι κριος δεν ξερω αν ταιριαζουμε ζωδιακα αλλα νομιζω οτι εχουμε πολλα κοινα....βασικα μας αρεσει και στους δυο ο Ρουβας και η Βιασση ενω σνομπαρουμε την Βανδη ...επισης εχουμε και οι δυο συνδεση telestet free to go και ημουν ο πρωτος που της εστειλα σε ringtone το number one της Παπαριζου , αλλα δεν φανηκε να το εκτιμαει ιδιαιτερα αφου την επομενη την ειδα στα goodys με τον Σταυρο τον ξενερωτο....πραγματικα δεν ξερω τι να κανω σε παρακαλω βοηθησε με

.........................πληγωμενο τριαναταφυλλο.....

AFTER
02/10/2005, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
.....γιατι το λες αυτο?

αγαπημενη μου super κατερινα...

με λενε Αλεξη και ειμαι 16 ετων . στην ταξη μου υπαρχει μια κοπελα που κοιταζομαστε μερικες φορες και μου αρεσει , αλλα δεν εχω τολμησει ποτε να τις πω τιποτα....ειναι αιγοκερως και εγω ειμαι κριος δεν ξερω αν ταιριαζουμε ζωδιακα αλλα νομιζω οτι εχουμε πολλα κοινα....βασικα μας αρεσει και στους δυο ο Ρουβας και η Βιασση ενω σνομπαρουμε την Βανδη ...επισης εχουμε και οι δυο συνδεση telestet free to go και ημουν ο πρωτος που της εστειλα σε ringtone το number one της Παπαριζου , αλλα δεν φανηκε να το εκτιμαει ιδιαιτερα αφου την επομενη την ειδα στα goodys με τον Σταυρο τον ξενερωτο....πραγματικα δεν ξερω τι να κανω σε παρακαλω βοηθησε με

.........................πληγωμενο τριαναταφυλλο.....

Δεν εχεις καταλαβει γιατι γινεται αυτο?
ΦΑΝΤΑΡΟΣ εχεις παει?

.
.
.
.
Ε αμα πας, και σου γλυστρανε τα σαπουνια....θα καταλαβεις....:a5:

el_hymador
03/10/2005, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από 955i
ειμαι στο ξενοδοχειο που δουλευω στην Πλακα και μολις μαζεψανε ενα παλικαρι για το ΑΤ Ακροπολεως διοτι εχωνε κατι σφαλιαρες στην κοπελια του στην μεση του δρομου, απο οτι καταλαβα απο τα γαμοσταβριδια που τις ελεγε, την ειχε "πεσει" στον φιλο του.
Τι τραβαμε για τις γυναικες ρε μαγκες :(

....και για να τοποθετηθω και εγω στο θεμα .....

πραγματικα απαραδεκτο!! ειναι δυνατον να συμβαινουν τετοια πραγματα εν ετη 2005 ?? ..... το νοοτροποια ειναι αυτη? .... ωρες-ωρες μενω αναυδος με τα πραγματα που συμβαινουν γυρω μας , πραγματικα ξεπερνουν καθε φαντασια...................................................






..........................ειναι δυνατον ολοκληρη Πλακα να μην εχει ενα αυτοδυναμο αστυνομικο τμημα και να τον τρεχουν τον ανθρωπο στην Ακρόπολη??

ktm640lc4
03/10/2005, 09:24
Καλημερα

Δηλαδη τωρα για να καταλαβω εφταιγε η κοπελα η ο φιλος του τυπου?

McGyver
03/10/2005, 09:32
Όταν αυτή που αγαπάς και θεωρείς το έτερόν σου ήμισυ σε πληγώσει, μόνο ένα δρόμο μπορείς να ακολουθήσεις...

...να την ξεπεράσεις!

gollum
03/10/2005, 09:48
Πολλα νευρα σημερα... τι γινεται?

06:30 σημερα το πρωι στον Σταυρο Αγιας Παρασκευης:

Ζευγαρι περπαταει πανω στην Μεσογειων. Περναω με 60-70 χλμ απο διπλα και βλεπω την τυπισσα να τραβαει αναποδη στον τυπο... ο οποιος μετατοπιστηκε μισο μετρο και μονο απο τυχη δεν γιναμε κουβαρια!

Μηπως να καναμε στην τυπισσα ενα προξενιό με τον φιλο μας στην Πλάκα.....?

ktm640lc4
03/10/2005, 10:50
Xαζη αντιδραση κατα την γνωμη μου. Δεν επρεπε.

makis206
03/10/2005, 11:21
Βασικά πιστεύω πως ήταν λάθος η αντίδρασή του, αλλά για να δούμε και την άλλη πλευρά δέν ξέρουμε πόσο βαριά του τά'σκασε αυτή η "βόμβα".

Ο κάθε άνθρωπος αντιδράει διαφορετικά σε διάφορες καταστάσεις
και για τον καθένα ο απολογισμός είναι διαφορετικός.

Μπορεί πχ. κάποιος να σκεφτεί "Καλά της έκανα της πουτάνας"
κάποιος άλλος όμως να πεί "γιατί ρέ γαμώτο αντέδρασα έτσι ο μαλάκας;"
Κανένας μας δέν ξέρει πώς το πήρε αυτός ο άνθρωπος όταν το άκουσε.

Σίγουρα δέν ήταν σωστή η αντίδρασή του, αλλά μετράει και το πώς θα φερθεί μετά από αυτό.

gollum
03/10/2005, 11:27
Και δεν ξερεις πως ειχε φερθει και πριν απο αυτο...

για καποιο λογο η κοπελα πηγε αλλου...

ktm640lc4
03/10/2005, 11:40
Aς πηγαινε αλλου.

Ο αλλος ο κακομοιρης ο φιλος του τι φταιει?

Λαθοςςςςςςςςςςςςςςς. Ολα λαθος στο συγκεκριμενο σκηνικο.

stavrogin
03/10/2005, 11:42
Ρε παιδια τι καθεστε και λετε αφου δεν ξερουμε τι πραγματικα συνεβη.Η βια δεν ειναι απαραιτητα κακο πραγμα,αλλα ενα μ@λ@κι@σμενο που ριχνει σφαλιαρες στην κοπελια του δημοσια ειναι για φτυσιμο,κι αυτος κι αυτη που τον αφησε να τη δειρει
(θα την σεβοτανε πολυ, πριν ,αλλα μετα καταλαβε τι π@τ@ν@κι ηταν,ΤΙ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ).Τα εν οικο μη εν δημο.

ktm640lc4
03/10/2005, 11:47
Εγω παντως θα εφευγα. Τελος.

Κύριος και μαγκας.

:wave2:

reinmeister
03/10/2005, 12:27
περιεργες καταστασεις οι οποιες ποτε δεν εχουν καλη καταληξη...

παντως στα ιδια ερεθισματα ,καθε ανθρωπος ενεργει διαφορετικα...

μπορει το παλληκαρι να χασε το μυαλο του εκεινη την ωρα...μπορει να συνηθιζει να αντιδρα ετσι...κανεις δεν ξερει...


παντως εγω εχω σηκωσει χερι σε γυναικα και το εχω επισης κατεβασει.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
αλλα ηταν γυμνη στα τεσσερα και η αντιδραση της ηταν"αχ μωρο μου"....

τι να πει κανεις....ολα μπορουν να συμβουν.....:eyepop: