PDA

View Full Version : Η Google έκανε πάλι το θαύμα της...



pipe_smoker
01/04/2013, 12:27
Πραγματικά όμως δεν υπάρχουν οι άνθρωποι.:uplate::uplate::uplate:

Άπειρα respect.

Mcgyver, δεν ξέρω τι θα κάνεις, κανόνισε την πορεία σου να σιάξεις κάτι ανάλογο και για εδώ.

κλικ εδω (http://www.google.gr/intl/el/landing/nose/)

yannis24
01/04/2013, 12:33
εμενα παντως για πρωταπριλιατικο μου μοιαζει πιο πολυ, παρα για πραγματικοτητα !

McGyver
01/04/2013, 13:03
Mcgyver, δεν ξέρω τι θα κάνεις, κανόνισε την πορεία σου να σιάξεις κάτι ανάλογο και για εδώ.

ΟΚ, αλλά μην ακούσω μετά παράπονα πως βρωμάει διχρονίλα γιατί θα πάτε σούμπιτοι για μπάνιο.

pipe_smoker
01/04/2013, 13:12
ΟΚ, αλλά μην ακούσω μετά παράπονα πως βρωμάει διχρονίλα γιατί θα πάτε σούμπιτοι για μπάνιο.

:lol::lol::lol:

Διχρονίλα ας μυρίσει. Τίποτα άλλο μη μυρίσει με όλη την αντρίλα (και την αμανικίλα) μαζεμένη εδώ μέσα.

Da.Vintage
01/04/2013, 13:19
Εγώ πάντως δε θέλω να μάθω πως μυρίζει το pardalotzatziki ή ο sapila racing, ούτε ο ‎xtapodias εδω μέσα

ούτε και εσύ pipe_smoker γιατί είμαι αντικαπνιστής
:bawl:

Da.Vintage
01/04/2013, 13:23
:lol::lol::lol:

Διχρονίλα ας μυρίσει. Τίποτα άλλο μη μυρίσει με όλη την αντρίλα (και την αμανικίλα) μαζεμένη εδώ μέσα.

Λίγα με τον Trooper παέι για πλύσιμο τουλάχιστον μία φορά τη βδομάδα στο Σμπρίνη και δε κατεβαίνει κάτω απο το μηχανάκι...
Κάποιοι του λένε εδω κάτω απο τις εξατμίσεις δώσε προσοχή γιατί μαζεύει βρώμα...
και για τον Troop του λέει εδώ κάτω απο τις μασχάλες δώσε πόνο γιατί εδώ να δεις τι γίνεται!:bawl:
:a22::a22::a22::a22::a22::a22:

Xrider
01/04/2013, 13:40
Δεν ξερω αν ειναι 1απριλιατικο αλλα....πριν 4-5 χρονια ειχα δει σε μια εκπομπη οτι καποιοι ερευνητες στο Τελ Αβιβ ειχαν αρχησει ερευνα και με μεγαλα πακετα απο πισω ,για να μπορει να υπαρχει διαχυση μυρωδια/αρωματος στο νετ κυριως εταιριες αρωματων κ καλυντικων σε πρωτη φαση και μετα σε ταινιες.
ΝΑ εισαι σε σαλα 3Δ ,να βλεπεις κανενα πολεμικο και να μυριζει ο τοπος μπαρουτι ,ολα τα $$

pipe_smoker
01/04/2013, 13:47
Δεν ξερω αν ειναι 1απριλιατικο αλλα....πριν 4-5 χρονια ειχα δει σε μια εκπομπη οτι καποιοι ερευνητες στο Τελ Αβιβ ειχαν αρχησει ερευνα και με μεγαλα πακετα απο πισω ,για να μπορει να υπαρχει διαχυση μυρωδια/αρωματος στο νετ κυριως εταιριες αρωματων κ καλυντικων σε πρωτη φαση και μετα σε ταινιες.
ΝΑ εισαι σε σαλα 3Δ ,να βλεπεις κανενα πολεμικο και να μυριζει ο τοπος μπαρουτι ,ολα τα $$

Δοκιμάστε το ρε σεις. Τί φοβάστε?

Ακολουθήστε τις οδηγίες κι αν δε δουλέψει πατήστε "βοήθεια"

kostas777
01/04/2013, 13:52
κλανιές με email..

nikos_abel
01/04/2013, 19:12
Δοκιμάστε το ρε σεις. Τί φοβάστε?

Ακολουθήστε τις οδηγίες κι αν δε δουλέψει πατήστε "βοήθεια"

Ξέρεις που θα είχε φοβερή εφαρμογή κάτι τέτοιο έτσι; Οχι σαν τώρα που αγοράζουμε γρουν στο σακί.

MG-KTiNoS
01/04/2013, 19:22
κλανιές με email..

:lol:

mlk...

:lol:

pipe_smoker
02/04/2013, 01:41
Ξέρεις που θα είχε φοβερή εφαρμογή κάτι τέτοιο έτσι; Οχι σαν τώρα που αγοράζουμε γρουν στο σακί.

Μονο για τους καπνους λες εσυ? Ουυυυυ! Σε χιλια πραγματα θα ειχε εφαρμογη. (Για πολλα απο αυτα ντρεπομαι και μονο που τα σκεφτομαι:blush:)

Τώρα που περασε η πρωταπριλια :moutza: σε οσους το εδωσαν στεγνα και χωρις καν να το δοκιμασουν κιολας.

Εγω γελασα παντως οταν το ειδα. Ηταν καλο πρωταπριλιατικο. Απορώ πόσοι πραγματικα πλησίασαν και μύριζαν την οθόνη τους:lol:

TROOPER
02/04/2013, 06:56
Λίγα με τον Trooper παέι για πλύσιμο τουλάχιστον μία φορά τη βδομάδα στο Σμπρίνη και δε κατεβαίνει κάτω απο το μηχανάκι...
Κάποιοι του λένε εδω κάτω απο τις εξατμίσεις δώσε προσοχή γιατί μαζεύει βρώμα...
και για τον Troop του λέει εδώ κάτω απο τις μασχάλες δώσε πόνο γιατί εδώ να δεις τι γίνεται!:bawl:
:a22::a22::a22::a22::a22::a22:

:lol::moutza:

Pardalotzatziki
04/04/2013, 09:47
Εγώ πάντως δε θέλω να μάθω πως μυρίζει το pardalotzatziki ή ο sapila racing, ούτε ο ‎xtapodias εδω μέσα

ούτε και εσύ pipe_smoker γιατί είμαι αντικαπνιστής
:bawl:

Τωρα το ειδα αυτο....καλο...αλλα δεν εσκυψα να μυρισω....δεν εχουν οι συσκευες τροπο να μεταφερουν οσμες....

Και γω αντικαπνιστης ειμαι...μονο την τζατζικιλα ανεχομαι... :lol: :lol: :lol:

Da.Vintage
04/04/2013, 10:11
:lol::moutza:

Τι ΝΑ ρε γκασμά...
ψέμματα λέω?
:bawl:

TROOPER
05/04/2013, 01:21
Τι ΝΑ ρε γκασμά...
ψέμματα λέω?
:bawl:

τουλαχιστον εγω δε χαλαω ενα σκασμο λ7 σε ξυραφακια μωρη κΙΟΥρια :lol:

motomaniac
05/04/2013, 05:19
xaaxxaaxaxaxaa klania me email... xaxxaxaa

Da.Vintage
05/04/2013, 12:54
τουλαχιστον εγω δε χαλαω ενα σκασμο λ7 σε ξυραφακια μωρη κΙΟΥρια :lol:

Χαχαχαχα... τι μλκς



check your emails please!
και τράβα τζούρα!
powerd by Goolge!
:a7::a04::faint: