PDA

View Full Version : AEKaki - Thryllos 1-3



MikeG
02/10/2005, 21:30
Mono to thema tou post arkei...ektonotheite...
Kai as mpoune pali ta vazelakia na griniazoun kai mi koitane ti kakomiria tous...
Ante na doume...:beer:

ΙΠΠΕΑΣ
02/10/2005, 22:00
Δεν θα μπουν. Μας σνομπάρουν.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
02/10/2005, 23:58
Πάλι τσόντα παίχτηκε!

Αυτή τη φορά η γκομενίτσα ήταν κιτρινόμαυρη.....


Διασταύρωση κινέζου με μαύρη ή κινέζας με μαύρο? καλά τα πήγε πάντως.... έφαγε τρια και ησύχασε!

Lazio
03/10/2005, 08:19
παντα υπαρχει ο 12τος παιχτης να βοηθησει στα δυσκολα ..... σιχαμερη ομαδα
:a56:

Julius
03/10/2005, 08:26
Δεν τον είδα τον αγώνα, μονο τις καλύτερες φάσεις

άκουσα την συνέντευξη του Ντέμη που έλεγε ότι η ομάδα (AEK) είχε να παίξει τόσο καλό ποδόσφαιρο πάνω απο ενά χρόνο!!!!!!

μα είναι δυνατό να έχει χάσει 1-3 στην έδρα του και να λέει τέτοιες παπαριές?

Βέβαια είναι γεγονός οτι ο ολυμπιακός είναι ομάδα - φονική μηχανή και εάν γλιτώσεις μόνο με 3 μπαλάκια έχεις δικαίωμα να πέις ότι έπαιξες τρομερή μπάλα.


:wave2: :wave2: :wave2:

x-rider
03/10/2005, 08:54
Παντως εγινε ωραιο ματσακι





:sun: :beer: :sun: :smokin:

kalgeorge
03/10/2005, 09:19
ΕΓΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΘΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΔΑ ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ.....

1) ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΤΕ;;;;
Ο ΓΑΥΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΕΙ (ΦΤΑΙΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΣΟΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΕΤ Α ΤΕΤ).. ΚΑΙ Η ΑΕΚ.....:rotflmao: :rotflmao: NO COMMENT.

2) OI AEΚΤΖΗΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΒΡΙΖΑΝ ΤΟΝ ΣΑΝΤΟΣ;;;;
ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ;;;;;:uplate:

ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΤΕ......:wave2:

cityfly
03/10/2005, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

Βέβαια είναι γεγονός οτι ο ολυμπιακός είναι ομάδα - φονική μηχανή και εάν γλιτώσεις μόνο με 3 μπαλάκια έχεις δικαίωμα να πέις ότι έπαιξες τρομερή μπάλα.


:wave2: :wave2: :wave2:

α για αυτό λέγατε τα ίδια με τη ρεάλ


μάλιστα

τώρα κατάλαβα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

x-rider
03/10/2005, 09:24
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
[B]ΕΓΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ



:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :rotflmao:

να σαι καλα με εκανες και γελασα


υ.γ. και παλι φιλοι ετσι?:wave2:


:sun: :beer: :beer: :sun:

kalgeorge
03/10/2005, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
[B]ΕΓΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ



:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :rotflmao:

να σαι καλα με εκανες και γελασα


υ.γ. και παλι φιλοι ετσι?:wave2:


:sun: :beer: :beer: :sun:

ΡΕ ΑΡΗ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΩ.
ΔΗΛΑΔΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΑΙΞΕ;;;
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΓΑΥΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΑΜΑΧΗ.
ΤΑ ΛΕΜΕ:wave2:

x-rider
03/10/2005, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ΡΕ ΑΡΗ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΩ.
ΔΗΛΑΔΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΑΙΞΕ;;;
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΓΑΥΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΑΜΑΧΗ.
ΤΑ ΛΕΜΕ:wave2:


Γιωργο , για ντερμπι καλο ηταν φασεις ειχε και μεχρι το τελος


δεν ηξερες τον νικητη.






:sun: :beer: :beer: :sun:

la_villa
03/10/2005, 09:35
Η αλήθεια είναι ότι η ομάδα έπαιξε χάλια.Την μπάλα δεν την κατεβάζαμε κάτω ούτε με αίτηση.
Η μπάλα "πέταγε" απο την άμυνα στην επίθεση.
Η άμυνα πρώτη φορά την ίδια να βγάζει την μπάλα αεροπορία και όχι με πασσούλες και τριγωνάκια ώστε να γίνει σωστή ανάπτυξη.

Όπως έγραψα και στο δίπλα τοπικ μου φάνηκε λες και κατέβηκαν να κάνουν αγγαρεία και όχι να παίξουν σοβαρά μπάλα.

Ευτυχώς ο Μιχαλάκης (thanks βαζέλια) καθάρισε και ο Οκκάς ολοκλήρωσε το θρίαμβο.Γιατί με τέτοια εμφάνιση περί θριάμβου πρόκειται

Gandalf dr685sm
03/10/2005, 09:35
Το αποτέλεσμα δεν αποτελεί έκπληξη..

Η ΑΕΚ έπαιξε όντως καλή μπάλα, αλλά φάνηκε και πάλι οτι δεν έχει αυτό που είχε πέρισυ.

Ούτε ο Τσίκινης φταίει , ούτε κανένας διαιτητής...

όταν μια ομάδα παίζει μπάλα, ..πραγματική μπάλα...κανείς διαιτητής δεν μπορεί να την σταματήσει, εκτός και αν κάνει φρικαλέα πράγματα, βάζοντας το κεφάλι του στην λεπίδα.

Η ΑΕΚ έπαιξε την μ'ετρια μπάλα που μπορεί απέναντι σε ενα αντίπαλο με φανερές αδυναμίες που όμως στο Ελληνικό πρωτάθλημα δεν μπορεί καμία ομάδα , μέχρι στιγμής να χτυπήσει.
Το θέατρο είναι πάντα στο ρεπερτόριο κάποιων παικτών του (βλ. Γεωργάτος που ξάπλωσε για να αποφύγει την δεύτερη κίτρινη και τον Οκκά που σαν πριμαντόνα , ξαπλώνει στο φύσημα του αέρα.)
Το θέμα όμως είναι οτι ο Κόκκινος , ακόμα και αν δεν παίζει καλά έχει πάρει τα αποτελέσματα που χρειάζεται.
Μόνο που είναι ικανή αυτή η μπάλα μόνο για εδώ..Παραέξω πέφτουν σφαλιάρες... Ευτυχώς για εκείνον που ο Σοάρες έχασε την ευκαιρία για το 2ο goal ...που άλλος ικανός εξωτερικού , θα το είχε πετάξει μέσα και θα έριχνε το ηθικό τους.

Στην ομάδα μου τώρα.

Τείνει να γίνει αρρώστια... Καλή η δυνατή προσπάθεια για μπάλα , αλλά κάποια στιγμή θέλουμε και ουσία.
Κάτι που δεν φαίνεται παιδιά στον ορίζοντα.
Συμφωνώ οτι χτίζουμε ομάδα, δεν έχουμε χρήματα κτλ...

Αλλά με τέτοιες εμφανίσεις όπως και να το κάνεις απωθείς τους φιλάθλους. Και οχι γιατί δεν παίζεις , αλλά γιατί δεν δείχνεις ικανός να κρατήσεις αυτό που έχεις. Όπως και πέρισυ με τον Ιωνικό.

Έπαιξαν μπάλα..οκ..το αποτέλεσμα όμως δείχνει οτι θέλουν ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ακόμη , για να μπορούν να κοιτάνε την όποια ομάδα στα μάτια. Και αυτό δεν οφείλεται στην απειρία αλλά στην χημεία και στο πάθος που λείπει φέτος.

έχουμε χρόνο ακόμα για το πρωτάθλημα , και μπορούμε να παίξουμε καλά , για μια καλή θέση στην πρώτη πεντάδα εδώ...αρκεί να το καταλάβουμε και να βάλουμε τα κεφάλια κάτω...

Για τους κόκκινους....

Αφήστε τα κύπελα στα CH.L. και κοιτάχτε τα πλαινά της άμυνας σας που τα έκανε "σώβρακα" ενας μέτριος Λάκης που δεν του δόθηκε και πέναλτυ.
Έχετε την Λυών μπροστά και είναι 3 φορές καλύτερη απο την Ρεάλ...


Gandalf

Gandalf dr685sm
03/10/2005, 10:13
ρε γαμώτο τις δηλώσεις γιατί τις κάνουμε;...


Ντέμης¨

"Έτσι θα κερδίσουμε τον ΟΣΦΠ στο Καραισκάκη στον άλλο γύρο"...

Έλεος... κρατήστε μια πισινή , την ώρα που η ομάδα παραπατάει στο παιχνίδι της.

Είπαμε οτι οι καλύτερες δηλώσεις γίνονται εντός γηπέδου. Εκτός και αν σκοπεύει ο Ντέμης και ο Ivic να ξαναβάλουν την φανέλα...

Ας είμαστε και λίγο εγκρατείς...δεν βλάπτει...


Gandalf

kalgeorge
03/10/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ρε γαμώτο τις δηλώσεις γιατί τις κάνουμε;...


Ντέμης¨

"Έτσι θα κερδίσουμε τον ΟΣΦΠ στο Καραισκάκη στον άλλο γύρο"...

Έλεος... κρατήστε μια πισινή , την ώρα που η ομάδα παραπατάει στο παιχνίδι της.

Είπαμε οτι οι καλύτερες δηλώσεις γίνονται εντός γηπέδου. Εκτός και αν σκοπεύει ο Ντέμης και ο Ivic να ξαναβάλουν την φανέλα...

Ας είμαστε και λίγο εγκρατείς...δεν βλάπτει...


Gandalf

δεν εγινε ακριβως ετσι...

του ειπαν οτι τελειωσε το πρωταθλημα και απαντησε ¨γιατι ρε παιδια το εχετε σιγουρο οτι θα χασουμε στο καραισκακη;¨

εξαλλου αυτες οι δηλωσεις γενικα πρεπει να γινονται, αλλιως δεν θα παταει κανεις απο καμμια ομαδα ποτε στο γηπεδο

Gandalf dr685sm
03/10/2005, 10:55
δεν τις άκουσα τις δηλώσεις...

τις διάβασα στο contra και στο sportaction.gr


Gandalf

Julius
03/10/2005, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
α για αυτό λέγατε τα ίδια με τη ρεάλ


μάλιστα

τώρα κατάλαβα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akrivos!!!

diladi o olympiakos einai h REAL tis Elladas??? e????

sniper
03/10/2005, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Akrivos!!!

diladi o olympiakos einai h REAL tis Elladas??? e????


Να το πάω τώρα στα ανέκδοτα ή να περιμένω την άλλη Τετάρτη; :rotflmao: :lol:

Julius
03/10/2005, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Να το πάω τώρα στα ανέκδοτα ή να περιμένω την άλλη Τετάρτη; :rotflmao: :lol:


ego den eipa tipota, o skatomigas (shity-fly) to eipe

idi
03/10/2005, 11:57
http://www.sportaction.gr/document.php?category_id=108&document_id=18340

το κειμενακι αυτο ειναι ακριβως οι σκεψεις μου αρα αντι να γραφω εγω δειτε το γραμενο απο αλλον

+πιστευα στη νικη 100%
+οτι ο GAYρος ειναι ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ
+οτι γραφω στα παπαρια μου οσους κομπλεξικους λενε "ΑΕΚακι" και τετοια
το ποσο μικροι ειμαστε και το ποσο ειχατε σιγουρη τη νικη ...φανηκε απο το ποσο πανηγιρισατε!!!! κομπλεξαρες...
+οτι δε μας παει καθολου η τυχη φετος και .... τωρα ερχοναι χειροτερα γιατι εχουμε εκτος Ιωνικο και μετα Παναθηνακο
+ΑΕΚΑΡΑ μια ζωη Ντεμη μαζι σου
+κανατε ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΣΤΟ 1-1.... ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ!!!
+γραψτε οτι θελετε GAYροι... χεσμενους σας εχω... :wave2:


25210

x-rider
03/10/2005, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
http://www.sportaction.gr/document.php?category_id=108&document_id=18340

το κειμενακι αυτο ειναι ακριβως οι σκεψεις μου αρα αντι να γραφω εγω δειτε το γραμενο απο αλλον

+πιστευα στη νικη 100%
+οτι ο GAYρος ειναι ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ
+οτι γραφω στα παπαρια μου οσους κομπλεξικους λενε "ΑΕΚακι" και τετοια
το ποσο μικροι ειμαστε και το ποσο ειχατε σιγουρη τη νικη ...φανηκε απο το ποσο πανηγιρισατε!!!! κομπλεξαρες...
+οτι δε μας παει καθολου η τυχη φετος και .... τωρα ερχοναι χειροτερα γιατι εχουμε εκτος Ιωνικο και μετα Παναθηνακο
+ΑΕΚΑΡΑ μια ζωη Ντεμη μαζι σου
+κανατε ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΣΤΟ 1-1.... ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ!!!
+γραψτε οτι θελετε GAYροι... χεσμενους σας εχω... :wave2:




ΕΜΠΑΘΕΙΑ & ΜΟΝΟ ΕΜΠΑΘΕΙΑ

αυτο μου βγαζει το κειμενο ,για να μην πω τιποτα αλλο


τες πα , να μαστε καλα και παλι ΦΙΛΟΙ θα μαστε

:sun: :beer: :sun: :wave2:

idi
03/10/2005, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΕΜΠΑΘΕΙΑ & ΜΟΝΟ ΕΜΠΑΘΕΙΑ

αυτο μου βγαζει το κειμενο ,για να μην πω τιποτα αλλο


τες πα , να μαστε καλα και παλι ΦΙΛΟΙ θα μαστε

:sun: :beer: :sun: :wave2:

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΡΗ??? ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ??? ΕΙΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ??/

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ "ΑΕΚακι" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ...(ΚΟΥΡΑΣΗ)

ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΕΚ...ΦΟΥΛ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑ ΣΕ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΜΑΣ



ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ .+_

x-rider
03/10/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΡΗ??? ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ??? ΕΙΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ??/

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ "ΑΕΚακι" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ...(ΚΟΥΡΑΣΗ)

ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΕΚ...ΦΟΥΛ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑ ΣΕ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΜΑΣ



ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ .+_



δεν ειπα ποτε για ευκολη νικη


ειπα οτι εγινε ενα ωραιο ματς αμφιρροπο ,με πολλες φασεις

και μεχρι το τελος δεν μπορουσες να προεξοφλησεις τον νικητη

και οι δυο ομαδες επαιξαν χωρις σκοπιμοτητες ,καθαρα , και


ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ & ΟΙ ΔΥΟ

ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ , ΦΙΛΕ , ΓΙΩΡΓΟ





:sun:

idi
03/10/2005, 12:49
εισαι ο μονος σωστος γαυρος που ακουω σημερα Αρη!!! (ξες δουλευω Πειραια.... δε μπορεις να φανταστεις ποσο με τσαντισανε σημερα)

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

x-rider
03/10/2005, 12:50
Α, ΣΟΡΡΥ εμπαθεια αυτος που εγραψε το ΚΕΙΜΕΝΟ



ΣΤΟ SPORTACTION

la_villa
03/10/2005, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΡΗ??? ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ??? ΕΙΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ??/

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ "ΑΕΚακι" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ...(ΚΟΥΡΑΣΗ)

ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΕΚ...ΦΟΥΛ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑ ΣΕ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΜΑΣ



ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ .+_


Μα εμείς κατεβήκαμε για να κάνουμε υγιεινό περίπατο και τον κάναμε.:lol: :lol:

Είδες κανέναν ολυμπιακό να τρέχει χθες.Οι παίχτες ήταν λες και κάναν αγγαρεία.Με σβηστές μηχανές παίζαν.Βαριόντουσαν να κουνηθούν.

Ε κάπου στο 87 σου λένε "αρκετά τράβηξε η τραγωδία, τρία λεπτά μείναν ας παίξουμε και λίγο σοβαρά" ...και κάπως έτσι το 1-1 μεταμορφώθηκε στο ρελαντί σε 1-3.:sun: :sun:

idi
03/10/2005, 14:48
ρε φιλε la_villa σιγουρα εισαι απο τους τυπους που οταν παρετε κανα ευρωπαικο στο μπασκετ-βολευ-πολο-σκακι κατευαινεις πασαλιμανι για κανα πλιατσικο σε καμια βιτρινα ε?

πες αριθμο μελους γιατι αλλιως δε σε ακουω (clopyright)

ακομα και το πεναλτυ με δοκαρι το βαλατε

εισαστε ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΙ

ασε βαρεθηκα ... μαλλον ουτε τον αγωνα δεν ειδες.. απλα διαβασες καμια κωλοφυλλαδα ή θα ειδες τον ALPHA...

τεσπα

la_villa
03/10/2005, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
http://www.sportaction.gr/document.php?category_id=108&document_id=18340
το κειμενακι αυτο ειναι ακριβως οι σκεψεις μου αρα αντι να γραφω εγω δειτε το γραμενο απο αλλον




Πες μου ότι κάνεις πλάκα ότι σε εκφράζει αυτός ο τυπος!!!:look: :look:

Πρέπει να τον έχει χτυπήσει η πίκρα στο κεφάλι και γράφει τόσο χοντρές μαλακίες.
Τώρα αν αντί να τον γράφουν κανονικά οι φίλοι του ολυμπιακού του στέλνουν e-mail τι να πω???

idi
03/10/2005, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
Πες μου ότι κάνεις πλάκα!!!:look: :look:

Ο τύπος που τα έγραψε τον έχει χτυπήσει η πίκρα στο κεφάλι και γράφει μαλακίες.
Τώρα αν αντί να τον γράφουν κανονικά οι φίλοι του ολυμπιακού του στέλνουν e-mail τι να πω???

γιατι τι σε χαλασε?

πες να σου απαντησω

la_villa
03/10/2005, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε φιλε la_villa σιγουρα εισαι απο τους τυπους που οταν παρετε κανα ευρωπαικο στο μπασκετ-βολευ-πολο-σκακι κατευαινεις πασαλιμανι για κανα πλιατσικο σε καμια βιτρινα ε?



Αστο καλύτερα ...

όταν σου φύγει η πίκρα ξανακάνουμε χαβαλέ.

idi
03/10/2005, 15:11
τεσπα τιποτα προσωπικο πικρα απλα για ενα και μονο λογο

ολος ο τυπος ειναι ...αλλου!!! αλλον αγωνα ειδαν!!! τι να πω τωρα??? ο Βαρουχας ειδε χερι του Αλεξοπουλο ενω εγ που ειμουν σε αποσταση αναπνοης (θυρα 17 κατω κατω... πιο κοντα δε γινεται...) ειδα καθαρα ΩΜΟ!!!! και μαλιστα ειδε "ακουσιο" το αλλο χερι (δε θυμαμαι πιος παιχτης ηταν...) που ηταν καραμπινατο πεναλτυ υπερ της ΑΕκ

τεσπα η διαιτισια ειναι γνωστη και δε περιμενα τιποτα διαφορετιο

απλα η ελληψη σεβασμου απο το τυπο στη πολυ καλη εμφανιση της ΑΕΚ με χαλαει...

STOYBI
03/10/2005, 20:39
idi


+οτι δε μας παει καθολου η τυχη φετος και .... τωρα ερχοναι χειροτερα γιατι εχουμε εκτος Ιωνικο και μετα Παναθηνακο



ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ.....:nono: :nono: ΛΑΘΟΣ...


Μαλλον τα ευκολα ερχονται....:D


Κατσε και θα με θυμηθεις.....:winka:

illuminatios
04/10/2005, 09:07
Κατάπιατε κορίτσια?? Για να αρχίσει και καμια συζήτηση της προκοπής??

10 χρόνια πούλους... έχετε γινει μάστορες

DEMINIO
04/10/2005, 11:02
Ρε συ Απόστολε.....:rolleyes: γιατί με απογοητεύεις βρε αγόρι μου...:sick:

10 χρόνια ο Γκουσγκούνης της Ελλάδας είστε... Κανένας δεν τον θυμάται για τα γαμήσια... Όλοι γελάνε με το επίπεδό του...

Gandalf dr685sm
04/10/2005, 11:26
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
πολύ σωστά...
:a20: :a18: :a46:

Gandalf

x-rider
04/10/2005, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Ρε συ Απόστολε.....:rolleyes: γιατί με απογοητεύεις βρε αγόρι μου...:sick:

10 χρόνια ο Γκουσγκούνης της Ελλάδας είστε... Κανένας δεν τον θυμάται για τα γαμήσια... Όλοι γελάνε με το επίπεδό του...



ok,ok



ΤΑ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ,ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ?


ΑΤΙΜΟΥΛΙΚΑ.....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :evil: :smokin: :smokin:

illuminatios
04/10/2005, 12:59
Ρε σεις... δε σας πιάνω πουθενα....

Τρώω τα μπαλάκια μου ... είμαι ο για το μπούτσο.
Ρίχνω τα μπαλάκια μου... παλι για το μπούτσο ?ΟΚ αλλα βάλτε μου ενα πατρον, ενα μοτιβο, κατι ρε παιδι μου.

Σου ριχνω 3 ,μου λες για ροζεμποργκ.
τρως απ την ζενιτ ,κρεμ ντε πουλ, μου το ριχνεις στο ναι, επιπεδο και τι φταίει... κτλ....

Τα πραματα είναι απλα. Πολύ απλα.

Εσεις οι χανουμηδες ,την βρισκετε με άλλα πράγματα.... 50 χρονια να ασχολεισται με τη διοίκηση και τον τρόπο διοίκησης της ομαδας σας.... με ξενα κολυβα βεβαια αλλα εκει είστε. Και καλά υπεράνω και αεκ ιδεα και να χουμε να ασχολουμαστε.
Φέτος που δεν πάτε για πρωτάθλημα έχετε τα μητινγκ στο ρουφ γκαρντεν του Αρντεμη.... πάλι θα αρχισετε τα σχίσματα, μια απ τα ιδια απλα με αλλα ονόματα.(για ευρωπη τα λεμε απο του χρονου, ετσι κι αλλιως δεν σας ενδιαφερει.Είπαμε η αεκ ειναι ιδεα όχι ποδοσφαιρικη ομαδα που πρσπαθει να νικησει)




(άσχετο... οι βαζελει γιατι τα πηραν κρανίο με το ματσακι??)

υγ: Το ρίξαμε και στη διαιτησία?? υπεράνω μαι ασ

DUKASII
04/10/2005, 13:30
ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΕΜΗΣ.

εμείς εχουμε μια ομάδα 7 εκ.ε. και παιξαμε με μια ομαδα των 25 +.

το λογικο ειναι να χάσουμε..αν και ειναι ενα παιχνίδι και πολλα μπορούν να γίνουν αφου παιζει ρόλο και η τύχη.

και αν το δουμε λιγο απλα...10 φορες σερι να παιξουνε 2 ομάδες με τοσο διαφορετικο ρόστερ...τις 7 τουλαχιστον φορες θα νικησει η ομάδα με το πιο καλο -ακριβο ροστερ.

όλα τα άλλα ειναι ..σε δουλειά να βρισκόμαστε.


εγω βλέπω μια ομαδα που για να νικησει μια καλύτερη..πρεπει να της πανε ολα δεξια..και μια άλλη που με 30 λεπτα ποδοσφαιρο..
νικαει και οταν ειναι κακή.
αυτη ειναι και η διαφορά των 7...με των 25.

DEMINIO
04/10/2005, 13:32
Έχεις δίκιο, τα πράγματα είναι απλά, πολύ απλά...

Είναι τεράστια η διαφορά, για να ακριβολογούμε είναι άλλο πράγμα, το να είσαι ο καλύτερος μεταξύ καλών απ' το να είσαι ο λιγότερο χάλια μεταξύ χειρότερων...
Αυτό που δεν έχετε καταλάβει οι γαύροι, είναι ότι σ' όλα αυτά τα χρόνια, με φωτεινή εξαίρεση 2-3 χρονιές όπως ας πούμε η περσινή, ανήκετε στην δεύτερη κατηγορία... Και το "λιγότερο χάλια από τα χείριστα" ΔΕΝ εξαρτάται από τις ικανότητες αλλά από άλλα πράματα.... ιφ γιου νοου γουατ αι μιν...

Υγειές για μένα, είναι οι παληκαράδες που τσαμπουκαλεύονται και υπερισχύει ο δυνατότερος... Αν είμαι ο δυνατότερος θα υπερηφανευτώ...
Αν υπάρχει ένας ανάπηρος και πεθαμένοι, ποιος θα υπερισχύσει;;; ε;;; ποιος;;; α...... Τώρα αν υπάρχει λόγος ο ανάπηρος να υπερηφανεύεται για τη δύναμή του.... Γιατί εγώ θα σκεφτώ ότι κάποιος υπάρχει από πίσω που δεν αφήνει τον ανάπηρο να πεθάνει και τον συντηρεί...

idi
04/10/2005, 13:38
ρε ΒΒΚ αμα ειναι ετσι να το δωσουν απο τωρα στην ομαδα των 25 να μη χαλαμε τις Κυριακες μας στο γηπεδο ή στη ΤV...

ΚΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΟΤΕ???

illuminatios
04/10/2005, 14:03
Θα υπερισχυσει ο λιγότερο πεθαμενος. Γι αυτό ο περισσοτερο πεθαμένος θα φροντίσει να μην πολυκουνιεται και θα φροντισει επισης να μην κανει και δηλώσεις γιατί μετα θα ακούει το κραξιμο.

DUKASII
04/10/2005, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε ΒΒΚ αμα ειναι ετσι να το δωσουν απο τωρα στην ομαδα των 25 να μη χαλαμε τις Κυριακες μας στο γηπεδο ή στη ΤV...

ΚΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΟΤΕ???


το λογικο ειναι να χάσουμε..αν και ειναι ενα παιχνίδι και πολλα μπορούν να γίνουν αφου παιζει ρόλο και η τύχη.


εσυ ξαναδιάβασε τι έγραψα.
οσο για την ΕΘΝΙΚΗ ...
ειναι καθαρά θέμα τυχης.αν ξαναπαίξουμε με ολους αυτους που αποκλείσαμε...9 στις 10 θα χάσουμε.

idi
04/10/2005, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

οσο για την ΕΘΝΙΚΗ ...
ειναι καθαρά θέμα τυχης.αν ξαναπαίξουμε με ολους αυτους που αποκλείσαμε...9 στις 10 θα χάσουμε.

ναι σιγουρα δε λεω οχι

αλλα η κουπα ειναι στην ΕΠΟ...

marios8
04/10/2005, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ναι σιγουρα δε λεω οχι

αλλα η κουπα ειναι στην ΕΠΟ...


Δηλαδη περιμενουμε το θαυμα. Ο dukasii εχει δικιο πως να το κανουμε με πορδες δεν γινονται ομαδες θελει φραγκα. Το να κερδισει η ΑΕΚ ή ο ΠΑΟΚ (η ομαδα μου) τον Ολυμπιακο οι πιθανοτιτες ειναι 1/10 αντε επειδη ειστε ιδεα (οπως λετε) νατις κανουμε 2/10. Αρα θα πρεπει να ειμαστε προετοιμασμενοι 8/10 για καζουρα. Εμενα δεν με ενοχλει γιατι ειμαι φιλαθλος τωρα το ποσο γρηγορα θα το αποδεχθει αυτο ο καθενας ειναι δικο του θεμα παντος οσο ποιο γρηγορα το κανει τοσο καλυτερα θα αισθανθει. Ειναι καθαρα θεμα εγωισμου. Το μυστικο γιατι δεν πρωταγωνιστουν οι ομαδες μας δεν κρυβεται στη διαιτησια αλλα καπου αλλου. Συγνωνη αν σε πληγωσα αλλα τι να κανω και εγω απο τους πληγωμενους ειμαι :wave2: :beer: :beer: :beer:

Boxer
05/10/2005, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
Μα εμείς κατεβήκαμε για να κάνουμε υγιεινό περίπατο και τον κάναμε.:lol: :lol:

Είδες κανέναν ολυμπιακό να τρέχει χθες.Οι παίχτες ήταν λες και κάναν αγγαρεία.Με σβηστές μηχανές παίζαν.Βαριόντουσαν να κουνηθούν.

Ε κάπου στο 87 σου λένε "αρκετά τράβηξε η τραγωδία, τρία λεπτά μείναν ας παίξουμε και λίγο σοβαρά" ...και κάπως έτσι το 1-1 μεταμορφώθηκε στο ρελαντί σε 1-3.:sun: :sun:

Αληθεια

Τους εβλεπα και εκνευριζομουν.
Δεν ειναι που δεν παιζανε καλα.
ΒΑΡΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ.

Boxer
05/10/2005, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΕΜΗΣ.

εμείς εχουμε μια ομάδα 7 εκ.ε. και παιξαμε με μια ομαδα των 25 +.



Σωστα

Τρεις εφτα εικοσιμια

Μεχρι το 25 μενουν τεσσερα

Σας χαρισαμε 4/7 του γκολ:rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
05/10/2005, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Σωστα

Τρεις εφτα εικοσιμια

Μεχρι το 25 μενουν τεσσερα

Σας χαρισαμε 4/7 του γκολ:rotflmao: :rotflmao:

ναι φιλε...φαντασου τωρα οτι η ΛΙΟΝ εχει 156 εκ. ε μπατζετ.


οποτε..ΠΑΡΕ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ..

TDMAS
05/10/2005, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
http://www.sportaction.gr/document.php?category_id=108&document_id=18340

το κειμενακι αυτο ειναι ακριβως οι σκεψεις μου αρα αντι να γραφω εγω δειτε το γραμενο απο αλλον

+πιστευα στη νικη 100%
+οτι ο GAYρος ειναι ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ
+οτι γραφω στα παπαρια μου οσους κομπλεξικους λενε "ΑΕΚακι" και τετοια
το ποσο μικροι ειμαστε και το ποσο ειχατε σιγουρη τη νικη ...φανηκε απο το ποσο πανηγιρισατε!!!! κομπλεξαρες...
+οτι δε μας παει καθολου η τυχη φετος και .... τωρα ερχοναι χειροτερα γιατι εχουμε εκτος Ιωνικο και μετα Παναθηνακο
+ΑΕΚΑΡΑ μια ζωη Ντεμη μαζι σου
+κανατε ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΣΤΟ 1-1.... ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ!!!
+γραψτε οτι θελετε GAYροι... χεσμενους σας εχω...

ΦΙΛΕ IDI ΜΕ ΣΟΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΜΠΑΣΑ ΜΟΝΟ ΑΕΚΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ........

Η ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΓΙΑΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ) ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΑΤΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ.ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΑΔΑ ΕΝΑΣ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΛΥΜΠΕ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΥΣ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ(ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΥΣ)

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

AFTER
05/10/2005, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από TDMAS
ΦΙΛΕ IDI ΜΕ ΣΟΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΜΠΑΣΑ ΜΟΝΟ ΑΕΚΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ........

Η ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΓΙΑΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ) ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΑΤΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ.ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΑΔΑ ΕΝΑΣ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΛΥΜΠΕ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΥΣ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ(ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΥΣ)

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Θυμησου φιλε μου με τι παικτες ειχαμε παρει 3 στην σειρα πριν 10 χρονια!

Εισαι κλασικη περιπτωση Κοκκαλικου γαυρου,no hard feelings ε?

Οσο για τα περαστικα.....,παρομοιως...απο τον Τακη....


:a029: